2828
  • Demon Eyes Kyo
    #789
    A proper is szar egyébként, szóval tökmind1 melyiket irod ki :-) 5x irtam ki és mindig rossz lett, kurva védelem
  • antijedi
    #788
    jah és a nocd után egyel nagyobb verziot ir ki :P
  • antijedi
    #787
    nem..., mountolva felinstalálod rá a nocd és kész :)
  • hykao #786
    Na, most akkó' egy kérdés: A NoCD Crack kijövetele után is muszáj kiírni a CD-(ke)t???
  • Lacc
    #785
    Huh na végre kijött ez a nocd crack... Már azt hittem le kell szednem újra a proper-t... KÚL! :D
  • Shep
    #784
    A újonnan kijött 2-es CD+Disel 1CD akkor már játszható a cucc?
  • Demon Eyes Kyo
    #783
    aki bevette ezt a kamut, hogy emiatt elkaphatnak
    ha küld is adatot az teljesen törvénytelen és amiatt nem baszhatnak meg, és különben is, Mo.-n ez nem olyan gyors átfutású
  • Rusy
    #782
    Már késő mindjárt kogoktat az FBI, meg a Microfos... :P
  • Demon Eyes Kyo
    #781
    hogyan lehet elöcsalni a mentést??
  • gergou
    #780
    akkor sem, mert nalam felismerte parszor rosszul, de azota sincs egyetlen olyan file sem, ami emlitve volt....
  • gergou
    #779
    Ezen en is tul vagyok, sztem ez mar leragott csont...:) <eghogy trapsoft van ebben a hitmanben, eleg pihentagyu volt aki kitalalta, de a hatas nem marad el
  • davos80
    #778
    Én sem találtam egyiket sem.Lehet, hogy azért, mert már kiíírtuk a 2 CD-t, úgy ahogy kellett.Valszeg csak akkor kűd infót, ha rossz CD-t ismer fel.
  • Knox
    #777
    az előbbi válasz erre
  • Knox
    #776
    érdekesség képpen megnéztem mit ir! nekem ilyen könyvtáram nincs: V2RDTNZG!

    és canzszed sem létezik semmilyen formában a gépemen!
    (net online volt és előtte hitmaneztem!)
  • Imremagdi
    #775
    http://users.atw.hu/kutya/1.zip?site=kutya.atw.hu/1.zip ez a link már jön flashget-el is ! modemeseknek jól jön !!!!!!
  • Rusy
    #774
    És működik, nem kell kiírni meg semmi, Jó nyugi csak kérdeztem, mer nekem még nincs lenn csak holnap lesz lent...
  • davos80
    #773
    Ja, az nem árt, lassítja mint állat.
  • davos80
    #772
    Tedd be egy külön ablakba, úgy megy.
    NEM FAKE. Miért tennék fel féket?
    Én is ezt használom.
  • gergou
    #771
    koszi:)
  • Rusy
    #770
    próbáld a windowsos letöltővel, fleshgettel nekem se jön le
  • Rusy
    #769
    Ez a crack működik vagy fake
  • Sharinghan
    #768
    gergou !!! Kapcsold ki az options/graphic/more.. menüpontban a Post Filtert (disabled) és így jó lesz!
  • Imremagdi
    #767
    nemtom letölteni
  • gergou
    #766
    bocs, a tavcsoves puskanak a nezokejeben fekete kep van, a szamozasok a lencsen ott vannak, csak nem latok at rajt? Nem tudja valki mitol?
  • gergou
    #765
    basszus, a tavcsoben csak en nem latok semmit? Egyebkent igy az eleje utan nagyon tetszik a gamez:)
  • gergou
    #764
    vegre muxik...

    A trapsoftra meg...:

    Semmi olyat nem talaltam, amiit irtak...
  • davos80
    #763
    Nagyon szarul van optimalizálva, kurvára szaggat.
  • davos80
    #762
    NO CD CRACK

    1.
  • davos80
    #761
    AKINEK NEM MENT RADEON 9000-el, 9200-vel AZ ÁLLÍTSA BE ÍGY A D3D-T!
    ÍGY NEKEM MEGY.

  • davos80
    #760
    Ezt találtam a HDC fórumon. ( a kis programról, hát mégis igaz.)

    Jótanács! Netről ne gyertek le amíg nen nézitek
    meg a /C:\WINDOWS\system32\config\systemprofile\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\V2RDTNZG\bot[1].exe infected with Win32.IRC.Bot.based és keresővel nézzetek rá a gyökérba a C:\canzszed.exe vagy csak
    canzszed kiterjesztés nélkül de az bármelyik meghajtón amelyikre a rendszert telepítettétek! Ha megvan akkor /átnevezés/alt-lenyomva+255 a numerikus billentyűn /törlés/utána kapcsolat bontása de csak utána mert különben sima bezárással eltűnik de addigra már ifót küld.A kis szemétnek 512bit-es a kódolása tudhat valamit.
  • meredekelek
    #759
    Nem fog menni a diesel sem deamon-nal, de csak van egy újraírható lemezed...nekem azzal gond nélkül fut.
  • bazza
    #758
    daemon tools-al fog menni? pl a diesel verzió?
  • Corey
    #757
    a 2. pályán a csirkét mivel lehet megtölteni? vmi tipp a pincérkedéshez?
  • gergou
    #756
    akkor ugye gaz van, ha rmpst nem irtam a cdre...:)
  • Sharinghan
    #755
    Hát szarul ! Néha kilép, sok a bug meg ugya AA meg Anizo nem mükszik! De ne higgye senki, hogy Nvidiá-val jobb a helyzet, mindenkisír hogy szarabb állítólag mint atival, pedig elvileg a gama Nvidiára optimalizált!
  • Sharinghan
    #754
    Alchohol 120% nak mennie kell alatta! Emulation-nál kapcsold be az RMPS-t
  • Imremagdi
    #753
    miért ati kártyával nem megy a játék ?
  • gergou
    #752
    meseldd el legyszi, hogy mit csinaltal a cd2 vel, mert megirtam, de 20 masodbperces porgetes utan azt irja, hogy ne backupot rakjak be, rmps bekapcsolva, 4* esen irtam securom new 4*/5* raw /dao val...:(
  • Sharinghan
    #751
    Amúgy jól megy a game! Minden max és 1280x1024 (high Post filter) ! Azóta megy ilyen jól ,hogy a Control Panelben D3D -nél mindent átállítottam alkalmazás vezéreltre! ( 2500XP 512MB ram 9800Pro Omega 2.5.30 )
  • Sharinghan
    #750
    Jahh ! Arra várhat mindenki! Ez egy tök normál relase! Az erko is megvan és az is build 166! SZal a Diesel verzio official relase és mivel faszán mükszik ezért nem lesz mésik relase! Jahh Ati -sok örömére végre holnap patch!