2828
  • gergou
    #829
    kozbe megtalaltam, szitava lottem azt a pocsot, aki felhentelte:)
  • Demon Eyes Kyo
    #828
    én az 1-2-röl beszéltem
    a 3. csak krekkel megy
  • Demon Eyes Kyo
    #827
    ez a nocd krekk mondjuk valami házi gyártmány, remélem lesz normális is
  • hykao #826
    Akkor te már próbáltál a krekkel menteni, és nem lehetett visszatölteni, vagy csupán feltételezel???
  • hykao #825
    Gondolom a grafika azért változott, mert ma nosztalgiáztam egy kicsit az első rész demójával, magyarítva meg minden...amikor ki kellett nyírni az egyik triád tagot, meg a korrupt rendőrfőnököt...és hát ez után a 3. rész azért fényévekkel jobb grafikailag.
  • Demon Eyes Kyo
    #824
    Az 1-2. részben lehetett menteni, aki ezt mondja nem játszott vele. Kiirni nem tudtam, igy nem lehet menteni, ez igy suxxx....
  • gergou
    #823
    meseldd el legyszi, hol van a kiscsaj a 2. kuldetesben, mer sehol nem talalom...:)
  • Corey
    #822
    wihii egy kis nosztalgia nem árt:) bírom ahogy az egész egy visszaemlékezés a múltbeli "szerződésekre". kiváncsi vagyok mi lesz a vége fele.
  • Sephi
    #821
    SPOILER

    A Budapesti palya tok ugyanaz mint az elsoben! En nem ertem... elkezdtem es alig votl par jelenet ami mas lett volna. Aszem a celpont valtozott vagy mi... en nem tudom de eddig ugyanaz kisseb valtozatosagokkal...
  • Corey
    #820
    ezt nemtom, mivel azonnal eltávolitottam krekket, mikor láttam hogy képtlen visszatölteni mentéseimet. de sztem mennie kell annak amit mondasz, de én nem fogom ujrakezdeni emiatt a játékot.
  • hykao #819
    Nos nekem ATI-m van, és csodák csodája nem fagy a CoD sem, és semelyik játék sem!
  • ACE
    #818
    nekem 1.3-al is csinálja
  • hykao #817
    #814???
  • Corey
    #816
    de lehet menteni, egész eddig azt csináltam ne viccelj:) Idáig játszottam no cd krekk nélkül, a 4. pályán vagyok, ott van utolsó elmentésem, pálya közben. feltettem nocd krekket, és egyik elmentésemet sem akarta behozni, mert azt irta sérült. igyhát kénytelen voltam eltávolitani a krekket, és ujra ment. amugy ez mondom főleg azért gaz, mert külön nem választhatod ki a küldetéseket, tehát ha krekkel mész akkor kezdheted előlröl a gamet, mert mentéseidet nem fogja tudni behozni...
  • davos80
    #815
    Azt írták nem lehet menteni, az 1,2-ben sem, meg ebbe sem.
  • hykao #814
    Na, de akkor a krekkelés óta kimentett dolgok sem tölthetők vissza??? ...vagy csak a krekk előttiek?
  • Corey
    #813
    LEHET küldetés közben menteni.. ezért gaz a no-cd krekk, tegyük fel ha pálya végefele vagy, és kifagy mondjuk a game, akkor nem tudja beloadolni cuccod, kezdheted előlröl.. és ami mégrosszabb, ha jól láttam akkor nem választhatod ki külön a küldetéseket, szal csak a mentésekre támaszkodhacc.. vagy én tudom rosszul?
  • davos80
    #812
    Nem. Mondom, én ezt használom, nincs a meghajtóban CD, mountolva sincs.
  • Tikal #811
    vedd le az optika védő kupakot
  • gergou
    #810
    na figy, mivel kell megtolteni a hust a 2. kuldetesben, opiummal probaltam, de nem ment:)
  • Rusy
    #809
    akkor semmivel sem rosszabb mint ha kiírnám?
  • CUCLI
    #808
    kira hogy lessz megint budapesti pálya!!!
  • davos80
    #807
    Ennyi az előnye.
  • davos80
    #806
    Nem kell kiírni, ha van krekkk.
  • Rusy
    #805
    a kettőben nehézségi szinttől függően lehetett...
    Most akkor a krekkel szarabb a gém vagy nem, bár ha nemtom kiírni akkor mindegy :P
  • Rusy
    #804
    Elvileg pálya közben nem lehet menteni... vagy igen?...
  • Corey
    #803
    Amúgy jól sikerült a game, a Manor hangulatos pálya, azt hiszem a 4. Ha rájössz mit kell csinálni, fraknón és csendesen el lehet intézni a dolgokat.
  • antijedi
    #802
    amugy kéne nem kéne nem mindenkinek megy kiirva szal... :)
  • antijedi
    #801
    hogyhogy? egyben és kettőben sem volt pályaközben mentés ha jólemléxem..., vagy rosszul? :D
  • Corey
    #800
    no cd krekké.. sztem nem kéne használni, én legalábbis nem fogom
  • antijedi
    #799
    szuper... :/
  • Demon Eyes Kyo
    #798
    a mentést pálya közben hogyan lehet elöhozni v. ez csak a nocd krekk büne?
  • davos80
    #797
    Anélkül is kivág.Bug.
  • antijedi
    #796
    jah és az normális hogy ha traininget nyomok kivág a desktopra? vagy csak nocd-t sikerült megint elbaszni?
  • antijedi
    #795
    amugy nekem igy hirtelen elsőre nagyon nem adta hitman es hangulatot :(
    de ne legyen igazam és csak az első map ilyen... :/
  • antijedi
    #794
    mellesleg nekem savelni se engedett edig game közben...
    vagy csak pálya végén lehet? bár aszem régi hitmanben is igyvolt :D
  • antijedi
    #793
    mert a game azt hiszi hogy egyel ujabb verzio...
  • Corey
    #792
    de érdekes.. a nocd krekk felrakása után nem tudom loadolni a save game-jeimet, mert azt irja hogy ki hogy megsérültek.. lol..
  • hykao #791
    Aha, erre gondoltam! Köszi...eljött az én időm...
    Má' csak a holnapi ATI patch kéne...és felkerülne az i-re a pont...
  • antijedi
    #790
    amugy nem szar egyik se csak azt elfelejteték irni hogy nem minden cd iro tud rmps-es cd-t irni...
    gyk ami biztos hogy tud az újabb plextorok és valami liteon neü...