2828
  • zaki
    #869
    plz ne offoljátok szét a topicot, privibe dumáljátok meg thx
  • Demon Eyes Kyo
    #868
    Kifogytál az érvekböl és csak sértegetni tudsz, tipikus 15 éves szindróma. Menjél és nyomd ki a ragyáidat.
  • DONGUBA
    #867
    En daemonnal probaltam....
  • antijedi
    #866
    inkább te tedd azt okostojás :)
    a kocka inkább rádillik mert attol még hogy a másiknak van igaza nem kell hogy oylan kis pöcs legyen mint te..., nah személyeskedés off én lépek inkább temeg nézz magadba...
  • Demon Eyes Kyo
    #865
    Jajj, már lámázol is :-) Nézzél már tükörbe és utána legyen nagy pofád.
  • antijedi
    #864
    tessék itt egy idézet:
    Now, before this turns into a long winded applause session, there are some serious game flaws, the most glaring of which is that the game cannot be saved in mid-scenario. Once the scenario begins, either you complete it successfully, or you start over again once you fail. This can be very frustrating, and thankfully most of the scenarios are short enough that this is not a fatal problem, but it is a gigantic pain. The game took about 15-20 hours to complete, but with a save feature, that time would have been easily cut in half. Maybe this is why they did not include a save feature, though I would hate to think that they are willing to go to those lengths just to make the game longer.ú
    a link ahonét a cikk van:
    http://www.computergamers.com/Reviews/hitman47.htm
    ezt találtam elsőre ahogy beirtam googleba a hitman szót meg a +save -et...
    ennyit rólad lámácskám...
  • Demon Eyes Kyo
    #863
    Na, kezdödik. A kockák elkezdenek LOL-olni.
  • ACE
    #862
    Be van kapcsolva Alcohol-ban az RPMS szimuláció?
  • antijedi
    #861
    akkor inkább csak anyit mondok hogy LOL vagy... :P
  • Demon Eyes Kyo
    #860
    én okos vagyok, te pedig rosszul emlékszel, végre rájöttél
  • antijedi
    #859
    hát nemtom de nekem tuti nem lehetett menteni nem poénbol kezdtem sokszor egy mapot elöről midnig, de fő hogy te okos vagy :)
  • Demon Eyes Kyo
    #858
    nem a nehézségi fokozatról van szó ha még nem fogtad fel
  • Demon Eyes Kyo
    #857
    lehetett menteni, hidd már el
  • antijedi
    #856
    ezt mondom énis neki de nem érti meg :)
    bár azt belátom hogy én könnyü fokozaton nem probáltam ott nemtudom hogy volt
  • antijedi
    #855
    te most tényleg nem birod felfogni amit mondok? azért mert te legkönyeben nyomsz mindent hogy legyen sikerélményed nem mindenki ugy tesz...
  • DONGUBA
    #854
    Nekem sehogy se indul el ez a szar.Mar leszedtem azt a masik verzios 2.cd-t de igy se megy.
  • rorr
    #853
    az első részben NEM LEHETETT menteni csak a pálya végén mentett mindig nem jól emlékszel!!
  • hykao #852
    Minél nem jobb a harmadik rész grafikája???
    Én azt írtam, hogy előhúztam a kalapból az első rész demóját, és ehhez képest a contracts fényévekkel jobb (grafikailag mindenképp)!!!
    Ne hülyéskedjünk már! Az első részben sokszögformájú macifejű karakterek vannak...és a környezet is kb. a korai 3d-s játékok hangulatát idézi...

    Nem mondom, hogy csúcs a grafika a contracts-ben, de ha nem erőltetjük az FPS nézetet, akkor megállja a helyét.
  • hykao #851
    Hiába nézegeted ütős pc-n a demót, ha egyszer még jópár peccs várat magára...
    Amúgy meg akkor lenne jó összehasonlítási alap, ha majd a peccsek után hasonlítanád össze, egy monitoron nézett PS2-vel!!!

    Mellesleg, ha PC-n homályos volt nektek (a PS2-höz képest), akkor azt a hülye filtert nem vettétek minimumra.
  • hykao #850
    PS2...
  • Yeahhh
    #849
    hali!A harmadik pálya indulásakor kidob a desktopra...:(((valami ötlet?
  • ACE
    #848
    És nálad milyen a sebesség? Nem szar kicsit?
  • BBS
    #847
    Az itt terjesztett állítolagos nocd.exe a demo indító fájl-ja.
    Az első pálya egy fehár szobával kezdődik itt pedig egy repülőn vagytok szibériában.
    A proper verzió jó én ki irtam és műxik a disel-es cd1-vel egyetemben.
  • Boroskóla
    #846
    Jóóóó!!
  • grebber
    #845
    Ez a Hitman.Contracts.CD2.PROPER-CXZiSO most akkor jó???
    Ezt nem kell kiirni???
  • Sephi
    #844
    Jah egyebkent tartsatok lenyomva a action gombot amikor a kezetekben van a zongorahur es nezetek tukorbe! Tok fajn az effekt ahogy elokesziti :)
  • Sephi
    #843
    Hat az en verziomnal akkor mentek amikor akarok de mindig megprobalom mentes nelkul atvinni. Pesten vagyok es eddig egyfeszt Silent Assasint kaptam ertekelest :) Asse tudom hogyan kell rendesen loni :))
  • Sephi
    #842
    Nem jobb a harmadik resz grafikailag. Szerintem. Most neztuk meg a demot egy utos Pc-en es Ps2-on igenis szebbek az efektek es nincsenek ugy elmosodva a dolgok.

    A Budapesti palya meg nem lehet viszaemlekezes mert ott egy daragdt pasitkellet megolni (igaz ugyancsak Wulf a neve itt is) itt meg kettot kell megolni... az a vegyszeres dolog meg egyezik mert itt is azt kell megtalalni ... kivancsi vagyok ha ugyanott van... abba a orvosi szobaba?

    Erdekes...
  • Boroskóla
    #841
    Itt is lehet menteni játék közben ,én a második nehézségi szinten kezdtem de tudtam menteni mondjuk az eredeti exével.
  • Sephi
    #840
    Menyel be majd azonnal balra majd a masodik folyoson jobra aztan elore picit majd ffel a lepcson aztan jobra ket szobat majd bejutol abba a szobaba ahol gyertyak egnek es ott is jobra... eleg durva jelenet szal....

    Ha meg igy nem erted akkor bejarattol elore majd fel a lepcson es rohany el a terkepen lathato ... ize... aszem bal felso sarokba levo szobaba?
  • Demon Eyes Kyo
    #839
    Akkor emlékezned kellene rá, hogy lehetett menteni.
  • gergou
    #838
    basszer, egyre jobban tetszik a gamez...:) a 4 mission is kibaszott hangulatos:)
  • Nyiri
    #837
    A crackes exe a 2. palya betoltesekor kifekszik :(
  • gergou
    #836
    allittolag full, epp most nyomom a Siberias kuldit, sztem kirra game:)
  • Skyline
    #835
    eAmilyen bugokat irogattok...van egy olyan érzésem hogy ez a diesel meg MAGIK valami beta változat...Próbázom énis a cuccot de elég furának tűnik..
  • Skyline
    #834
    Hm...
    Viszont ez valami Build 166...Ez most full bazeg?
  • hykao #833
    visszaolvasás...csak párat kéne ám...
  • Skyline
    #832
    ok...4xesen kellett volna írni...rohaggyanakmeg...:)
  • antijedi
    #831
    hát legkönyebb fokozaton lehet nem tom, de nehezebben tuti nem lehetet csak map végén..., mellesleg vicces hogy nem jáccotam volna vele mindkét elöző részt vagy 2-3szor vittem végig :)
    arról meg nem tehetek hogy én nem auto legkönyeben jáccok minden gamet :)
  • Skyline
    #830
    Kiírtam cd-re a diesel változat 2. cdjt ahogy kell de aztírja ki hogy nemtalálja az eredeti lemezt..:(
    5let?