2828
  • Skyline
    #909
    Bakker kijöhetne a teljesverzió mert eddig ez mind szar beta mosmá 100%....
  • Demon Eyes Kyo
    #908
    pszt
  • gregoryan
    #907
    Hali Srácok.. hogy lehet a propert elinditani,? próbáltam felirni is, és mindig azt irja ki hosszú idő után a játék, hogy unable to authetntication. nem jó a cd neki.. és az autorun sem jön be..
  • antijedi
    #906
    jaj ne kezd megint..., megnézte, rádöbbent, azóta nem ír ide..., inkább örüljünk :D
  • rorr
    #905
    milyen verziód volt a hitman1-ből orosz vagy ukrán mert lehet ,hogy abban lehetett.....
  • hykao #904
    Na jóvan akkó', akkó' hallgassá egy kis smooth operatort, az talán elég smooth lesz...

    ...vagy hallgasd az Oldfield-et a játék alatt is...
  • Tikal #903
    hi, akkor ez msot hogyan megy?
    alcoholal kiirtam (proper cd2), rmps bekapcsolva, bár az irom csak egy LG, szoval nem hiszem hogy tud ilyet, emulálni hiába emulálm nem megy, mert kiir vmi kocsogséget,
  • Sephi
    #902
    Helyesbites. Sokkal monotonabb a hangulat talan... nem tudom... jobb volt a kettes grafikaja.. felepitese talan...
  • GAthersw
    #901
    Tegnap szerintem utolsó pályán kezdtem.
    Ilyen szanatóriumban mindenütt hulla Hitman-ek...
  • Sephi
    #900
    Nyugi ma'... akkor is szebb volt a masodik resz... Ez is gyonyoru de nem annyira smooth!
  • davos80
    #899
    Intro, outro. Uccsó videó, amiben lezárul a gém.
  • Serpa
    #898
    mi az az "Outro" ?
  • davos80
    #897
    Olyanokat hallottam, hogy a Diesel féle verzsön nem is teljes, csak béta. Állítólag nagyon bugos hiányzik az Outro, meg ilyenek. Igaz ez?
  • grebber
    #896
    Vazzeg pedig már kezdtem azt hinni hogy nem kell görcsölni a kiirással de CD2 CXZiSO ennél is ugyanugy kell :(
  • toMpEr
    #895
    Installation Notes alatti
  • grebber
    #894
    nem tudnál válaszolni mert még nem szedtem le azért kérdem?
  • toMpEr
    #893
    levan irva az nfoban, olvasd el.
  • grebber
    #892
    CD2 CXZiSO-release most ez akkor nem kell kirni vagy mi???
  • Skyline
    #891
    Hitman 3 CXziso 2 cd-s változata is build 166? Vagy teljes verzió? Mert se a magik se a diesel álítólag bár teljes bugos szar mert csak vmi beta vagymi...
  • Rusy
    #890
    Nem a különlegességről van szó, nekem mondjuk még nincs meg, de ha az íród nem tudja kiírni akkor mindegy, amúgy milyen íróval írtátok ki?
  • ACE
    #889
    Na látod ez a baj, miért nem csinálod úgy, ahogy az nfo-ba le van írva? Talán elsőre sikerülne... nekem is sikerült, én sem vagyok különleges.
  • GAthersw
    #888
    LOL, tegnap minden faszán ment, ma mepróbálok belépni, mentés damaged...
    Start, pályát nem tölti be. még a traininget sem...
  • antijedi
    #887
    ugyse hiszi el :)
  • spR
    #886
    Baze. Hitman 1-ben NEM lehetett menteni játék közben. Hitman 2-ben meg a Contracts-ban nehézségi foktól függően változó véges számú mentési lehetőség van. Kész, pont.
  • antijedi
    #885
    pls legyen már elég az offbol, valami moderátor tegyen már rendet, az eddigi szvsz maradhat de inétől kezdve törölje már ki a személyeskedéseket pls...
  • Demon Eyes Kyo
    #884
    nem nyugszanak a gyíkok
  • antijedi
    #883
    ott a pont :P
  • ShaiHulud
    #882
    nyugi teged is hulyenek fog nezni ez a tirpak mert azt hiszi csak neki lehet igaza...de nagyot fog egni...
  • Demon Eyes Kyo
    #881
    A CD2-t mind a két esetben ki kell irni, mert érzékelia virtuális meghajtót.
  • Rusy
    #880
    Na akkor az 1-et 5-ször nyomtam végig a kettőt 3-szor
    az egyben csak a pálya végén volt mentés, a 2-ben a nehézségi szinttől fuggően végtelen, 5, 3 0 mentés, és zárjuk le a témát
    nem lehet hogy csíteltél? hogy végtelen a mentésed?

    akkor a cd2 proper-t nem kell kiirni hanem mountolni alcoholba vagy a démon is jó?
  • zaki
    #879
    lol :)
  • Demon Eyes Kyo
    #878
    csodaszép vagy
  • Sharinghan
    #877
  • Demon Eyes Kyo
    #876
    na, egy újabb iq bajnok
  • Sharinghan
    #875
    Srác! Nem lehetett menteni! Szerintem stílusodból itélve te még nem is éltél, mikor az a játék kijött! Ennyit rólad!
  • Demon Eyes Kyo
    #874
    Te kezdtél személyeskedni és még mindig nem nyugodtál le, szar életed lehet.
  • antijedi
    #873
    inkább te tezsed ezt..., én beidéztem még egy cikket is azóta te csak személyeskedsz és nem tudsz mit mondani..., szar lehet igy élni sjanállak..., részemröl tényleg lezárva... (azért várom majd hogy mitmondasz ha megnézted az egyet :P)
  • Demon Eyes Kyo
    #872
    mindjárt letöltöm az 1-t és kiderül
  • Demon Eyes Kyo
    #871
    ok :)
  • ShaiHulud
    #870
    inkabb beismerned hogy tenyleg Te emlekeztel rosszul...