2828
  • hykao #2708
    Nem én készítettem...hanem az egyik haverom.
  • akyyy
    #2707
    nekem az utolsó pálya (meg persze a Gellért szálló)
  • Paul Rosetti
    #2706
    De a Rotterdami találkozót, meg a Gellért szállós pályát is kedvelem.
    A Deadly Cargo című pálya, (amin Borist kell kinyírni a hajón)is elég jó.
    Egyszer a két Silverballerrel úgy lőttem le Borist, hogy az kirepült a parancsnoki híd ablakán (repülhetett vagy 45 métert a rohadék)
  • Paul Rosetti
    #2705
    neked melyik a kedvenc pályád a Hitman:Contractsból?
    Nekem a The Meat King's Party és a Beldingford Manor
  • Paul Rosetti
    #2704
    egyébként nagyon jó a honlapod!
    Hogyan tudsz ilyen jó, fejlett honlapokat készíteni ?

  • Paul Rosetti
    #2703
    rotterdam
  • Paul Rosetti
    #2702
  • hykao #2701
    Mert képként próbáltál meg belinkelni egy url-t...de egyébkánt magára az oldalra sem jól nyomtad fel a képet...a vinyódról próbálná meg behozni, persze sikertelenül...

    Ha nagyon képezni akarsz, akkor itt az SG-n is van saját galériád, ahová feltölthetsz képeket, alapból 2 mega terjedelemig, VIP-ként 20 megáig...(fórum főoldal - saját galéria) azután már linkelheted ide a galériádból a képeket...DE!!! ha nagy méretű és/vagy a fájlméret is nagy, akkor légyszi url-lel, ne pedig img-vel.
  • Paul Rosetti
    #2700
    Rendben van, akkor nézzétek meg ezt az oldalt:
    http://www.beasts.atw.hu
    remélem ezen az oldalon megjelenítődik az a kép
  • Paul Rosetti
    #2699
    De miért nem jeleníthető meg?!
  • Paul Rosetti
    #2698

    Szépen ide dragoltam a legkülönbözőbb hullákat a Rendezvous in Rotterdam pályán
  • akyyy
    #2697
    mi??
  • cicai
    #2696
    Nem tudsz válaszolni az előző kérdésemre:
    hogy kell ilyen kék betüs szöveget csinálni
    az amikor rákattintunk és kiadja a tartalmát
  • akyyy
    #2695
    Sajnos a játék már le lett töröve, kelet a hely GTA-nak!

    De Cd-n megpróbálok utána nézni és feltenni tárhelyre, ha nincs rajta, akkor ha hétfőig tudsz várni, meglesz... De lehet hamarébb meglesz vkitől
  • atabacsi2
    #2694
    Sziasztok!

    Vásároltam egy Hitman játék CD-t ( bár úgy látom ezzel eléggé le vagyok maradva ) mindenesetre sajnos még nem sikerült installálni, mert egy Globals.dll nevű fájlt nem talál telepítéskor. El tudná küldeni nekem ezt a fájlt? Nagyon hálás lennék, már szétkerestem a weben, de egyszerűen sehol nem található meg.

    Előre is köszönöm!
    Ata
  • hykao #2693
    hát akkor vagy ismét türelmetlen voltál (mert eltelik egy kis idő, amíg betöltődik az oldal...) vagy valami egyéb gáz van nálad, mert nálam minden további nélkül bejön...

    Amúgy a budapesti pályáról csináltam egy 55 perces végigjátszás videót, 420 mega körül van, alkalomadtán lehet, hogy majd feltolom valahová.
  • akyyy
    #2692
    hidd el megnéztme volna végigjátszást,de nem jön be...
  • hykao #2691
    SPOILER!!!

    Sorban:
    -A fiatalabbik Fuchs-t lehet megmérgezni (szaunába ölés és vízbefojtáson kívül) a szálloda egyik bárjában, ahol a játéktermek is vannak...
    -Az ablakon a tető felöl lehet bemászni (ezen tetőn van a fürdő kupolateteje is, ahonnan mesterlövészpuskával is le lehet lőni a fiatalabbik Fuchs-t), és az ablak amin bemászol pont a fogorvosi rendelőbe vezet...(ide vagy nagyon óvatos lopakodással vagy pedig az idősebbik Fuchs megölésénél szerzett (miután a benti őrt beinjektáltad) öltönyös-napszemüveges testőrruhában érdemes bemenni vagy bemászni, már ha Silent Assassin-ra hajtasz...)
    -Törülközőt az idősebbik Fuchs szobájától nem mesze a beugróban lévő ajtó mögött lelsz...van itt még egy boy ruha is...
    -sajáton kívül a mesterkulcsot leled...a takarító boy-tól lehet elcsenni, amikor kinyit egy ajtót, bennehagyja a zárban, várd meg, hogy bemenjen a szobába és az ajtó bezáródjon, ha nincs a közelben senki, már tiéd is a kulcs...(innentől kezdve mindenhová be tudsz nyitni, nem kell zárakat feltörni)
    -milyen levélre gondolsz? ami az öreg Fuchs asztalán van? az egyikből ha jól emlékszem némi infót kapsz...
    -gyilkosság helyszínén szerezheted be a rendőrruhát (lezárt terület egyik szobája, ahol a rendőr bohóckodik a tükör előtt...), amivel szabadon járhatsz-kelhetsz az egész szállodában, valamint ezzel érdemes bemenni a biztonsági helyiségbe is, ahol a fémdetektorokat lehet kikapcsolni
    -az utolsó két kérdésre már megadtam a választ fentebb. (ott van a fogászat, és vagy testőrruhában és/vagy ablakon bemászás)


    egyéb információk a végigjátszásban, katt a bannerre.

    Amúgy Piedon-nak igaza van...de hát sajna a fiatalabb korosztály már csak ilyen türelmetlen általában... :)
  • Piedon
    #2690
    Nem akarok szemét lenni, de miért nem járod körbe az épületet, nézel meg minden ajtót? Talán ki lehet jutni a tetőre, talán van ott egy nyitott ablak például.
    Szerinted kinek van mindenhova kulcsa egy szállodában, ki az aki rendbetartja a szobákat?
    De ha mindent leírok akkor így a játéknak nem lesz semmi értelme...
  • akyyy
    #2689
    A pesti pályán járok, de ugyse ír senki azért leírom, szal van nekem pincér vagy milyen ruhám, megöltem a szaunába a faszit. Virágboltba már jártam, a szobámba van a doboz a fegyverrel. Van nálam röngen kulcs. Kérdéseim:

    -Mire jó ha majd megmérgezem az italt?
    -Hol lehet bemászni az ablakon?
    Törülközőt hol lelek, tisztát?
    -A sajátomén kivül más kulcsot hol lelek?
    -A mesterkulcsot amit a portás említ, hol lelek?
    -A levéllel mit csináljak?
    -A gyilkosság helyszinén ami le van zárva, a késen és fegyveren kivül mit lelhetek?
    -Az ENSZ konferencia terembe és ott, ahol egy jókora rész le van zárva a 2 emeleten bal oldalt, és egy napszemüveges csávó(k) vannak az ajtoban, oda hogy lehet bemenni?
    -Jah meg hol van a fogászat?
  • akyyy
    #2688
    loál budapest
  • akyyy
    #2687
    persze nem mindig fordul elő... néha újratöltök egy álást és jó lesz, aztán megint ujra kell töltenem, és már megint nem jó.S
  • akyyy
    #2686
    Segítsetek már sztetek mit tegyek annak orvoslására, hogy ne forduljon elő olyan, hogy szól a zene meg minden, valamit elbénáztam, de hogy kicsit vérszomjazzak ha már úgyis löttek a küldinek, elkezdek vagtába lövöldözni bármerre, és nem hallom alövéseket:S

    meg volt olyan is hogy videóbejátszásban( játék közben) nem volt hangja senkinek... se 47-esnek se másnak...:S

    mi lehet a gond?
  • akyyy
    #2685
    http://akyyy.uw.hu/ftp/index.php?list=Wixe
  • Wixe
    #2684
    és az eax dll-t is tedd már fel léccike:)
  • akyyy
    #2683
    nincsmit
  • Wixe
    #2682
    jahh ok éljen! leszedte nagyonköszi:)
  • Wixe
    #2681
    Sajna nem engedi leszedni:((((((((((((((((((((
  • akyyy
    #2680
    Ez nem jó
  • Wixe
    #2679
    Üdv! Aki tudja léccike mailba vagy msn-en küldje már át a hitman contractsból a jpegdll.dll fájlt! Email: [email protected]
    MSN:[email protected]

    Köszönöm Csáóóóóóó
  • akyyy
    #2678
    az első két pálya menynire nehéz benne? mert lehet azokat ujra kell vinnem, winreinstall miatt
  • akyyy
    #2677
    még csak most törlöm akettőt meg a 3 demoját:D
  • akyyy
    #2676
    na szal.....magyarítás, pahtck, crack????????:DDD most kő még fel nem teszem..:D
  • hykao #2675
    A 8. pályán (az első kínai pálya, amelyik közvetlenül a budapesti után következik) a parkkal (a parkban sétálgatnak körbe-körbe a triádok küldöttei) szembeni lépcsőházban (ahol az egyik orvlövész őr, a kertészruha és a bomba+távirányító is van) abban a szobában, ahol a bomba van az asztalon, a bent lévő fazonnál van egy kék kulcs - "lakosztály kulcsa" nevű.
    Na de hol van a lakosztály ezen a pályán? :)
  • hykao #2674
    Hehe, csináltam végigjátszás videót a budapesti pályáról. Mintegy 55 perces lett, 720x576-os, .wmv formátum, 418MB. :)
  • akyyy
    #2673
    hát én nem értek torrenthez, épp, hogy megtanultam dz-ni, jött ez a torrent, de másik gépen megnyitom, osz tjön lefele, oszt jól van:DDD
  • mike369
    #2672
    nálam is gyakran ez a helyzet.
  • hykao #2671
    Hmm...nekem van, hogy a "magyar" torrent-ek is csak pár kilóbájttal vánszorognak le, és van, hogy a "külföldiek" teljes sávszéllel...az egész szvsz attól függ, hányan seed-elik, milyen sebességgel, és hányan "csüngnek" rajta...szvsz náció független a dolog... :)
  • mike369
    #2670
    mert onnan lassabban jön, rgo: tovább tart a letöltés élvezete!
  • hykao #2669
    Miért kell, hogy magyar legyen? Nem értelek komolyan...