2828
  • blazini
    #1149
    Hát ez a játék valami szégyen. Csak megyek ölöm az embereket, nincs értelme!!!
  • GAthersw
    #1148
    Hykao, hogy tudok menni kettes pályára???
  • hykao #1147
    LOL
  • PAYNE
    #1146
    Hé hé hé!
    most akkor mi van kész a játék v.mi mert azt olvasgattam hogy 1esek már játszanak vele???????
  • GAthersw
    #1145
    Kész a bombás pálya, de nemtudok belépni a kettesre...
  • Kami
    #1144
    Ja és olvasd el az NFO fájlt. Nem azért van ott minden game könyvtárában hogy egyel több fájlt kelljen letölteni. Mindíg ott van benne minden info! Pl.: mi a serial, hogy kell kiírni, mivel kell kiírni, cracket hová kell másolni stb.
  • Kami
    #1143
    A 995-ös hozzászólásban le van írva hogy mit tudsz kezdeni az általad birtokolt képfájllal! :-) Ovass vissza!
  • blazini
    #1142
    Csak simán leszedtem, mdf formátumban. Mondjuk erről még nem halottam lehet ezzel van baj.
    A crack-et kipróbálom!
    Köszi!
  • Rusy
    #1141
    rakd fel a razoros crack-et No-CD Crack 166-os ha 174-es verziót akarsz próbáld kiírni, ahhoz még nincs crack
  • Rusy
    #1140
    Az imagéval lehet valami, baj nem konvrtáltad át pl iso-ba ilyesmi nekem akkor szokott ilyet kiírni...
  • blazini
    #1139
    Hi!
    Valaki tudna abban segíteni ilyenkor mit kell csinálni, mert ezt írja ki!

    Conflict with disc emulator softwer detected!

    vagy

    Unable to authenticate original disc within time limit!

    Ki kellene írni cd-re?
    Valaki írja már meg ha tudja mi kell tenni!!!
  • grebber
    #1138
    Na már szedem is onnan feltették a HDC-re.THANKS HDC TEAM!!!!!
  • Kami
    #1137
    Nem, nem kell crack. Nekem a Diesel-es van kiírva, felpatcheltem és működik rendesen.
  • Sephi
    #1136
  • Sephi
    #1135
    Bazz ez mar kezd faraszto lenne hogy minden masodik napon uj csapat tor fel valamit.

    tudjatok mi kene ide?

    2004-05-01 Hitman Contracts (c) Eidos 74x15 MB RAZOR1911 9.1
  • BlackShadow
    #1134
    amúgy ha nekem alap veriohoz nem kellett krekk akkro peccselés után se kell ?:)
  • Hmuda
    #1133
    Leszedtem a czy féle "propernek" titulált CD2-t, de I/o hibával mindig megszakad az insall. :P
  • Corey
    #1132
    nah nekem 1 174es krekk kéne, de akkor ezexerint még nincs.. mivel ha 166od van akkor nem mennek vele a 174es peccsek, vagy forditva.
  • Rusy
    #1131
    megvan a peccs de nincs hozzá crack, persze ha alkohollal kiírtad akkor mindegy de mi van vele?
  • Rusy
    #1130
    Én is abba reménykedek hogy hozza, nekem csak hétfő délután lesz meg melóhelyen most csurog lefele...
  • lwb
    #1129
    azt én még nemtom. most ért csak le. majd meglátom, de nagyon remélem, hogy hozza.
  • Corey
    #1128
    hm látom senkit sem érdekel akkor a peccs, csak engem..
  • Rusy
    #1127
    Engem nem nagyon érdekel a grafika, inkább azt mondjátok meg hozza e a hitan feelinget?
  • lwb
    #1126
    hááát. nem vagyok elájulva tőle. ez a "maszatolt" grafika már a deus ex 2-ben sem teccett. darabnak jó, de azt már most látom, hogy grafikailag semmivel nem jobb a 2-nél. :(
  • Hmuda
    #1125
    Ok, kösz.
  • Corey
    #1124
    egyáltalán nektek van build174es peccsetek?
  • Rusy
    #1123
    Tökéletesen, nekem diesel cd1 van czxiso cd2 és razor crack LOL
  • Hmuda
    #1122
    Ha leszedem a czx féle cuccot és mellé a razor törést azzal megelégszik?
  • Hmuda
    #1121
    Nem egészen. Még semmilyen változat nincs lent, csak eleve a Razor-os cuccot akarom leszedni.
  • BlackShadow
    #1120
    ahham, de akkor alig lesz időm még megmérgezni a piát :) fuss forest :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #1119
    Hitmen demóval van 1 kis gondom , elkezdem írtani az embereket 1x csak missön féld .. szal talán nem kéne kinyítrni midnenkit mint egy rambo? :o
  • Sulthal
    #1118
    A villán kívül van valahol egy létra ami az első emelet egyik ablakához vezet (térkép jelzi). Ha az ablakon bemásztál egyből ott lesz a méreg előtted.
  • Solid Snake
    #1117
    © Dunpeal köszi! Nemdolgoztam hiába
  • Dunpeal
    #1116
    Nálam működik
  • Solid Snake
    #1115
    Aki próbálta irja le léci igy megy-e a mentés /Razor/
  • Corey
    #1114
    a razor krekk is 166os, szal peccsel nem megy, elmentések kárbavesznek.. legalábbis krekk kipróbálása után 166ot próbáltam 174 helyett.. szívás
  • ricsi1
    #1113
    igen?!
    hol?
  • BlackShadow
    #1112
    #1107 még lényeges :)
  • BlackShadow
    #1111
    amúgy hol van egyáltalán peccs? :)
  • Solid Snake
    #1110
    Biztam Bennetek hátha leszedi valaki és referál a tapasztalatokról