2828
  • Realist
    #1189
    kösz, most már megvan
  • Rusy
    #1188
    Hát nemtom megérteni, hogy miért hadják ki manapság egyre több játékból, pl főleg hogy a 2-be volt, szerintem ez a konzolok betegsége, a splinter cell esetében is ez a baj, deusex, hitman is csatlakozott, ez a kurva nagy baj
  • hykao #1187
    A konfig fájlban megtaláltam az Antialiasing-et, ami alapból nullára van állítva, ha átírtam 1-re, sajnos akkor sem lett élsimítás...
    Azért engem eléggé zavarnak a recés élek, azokután, hogy az ember manapság már hozzászokott az élsimításhoz...
  • Corey
    #1186
    a Manor melletti istállóban. egy kis help:

    SPOILER

    hátul nyomasd le a biztositékot, majd ahonnan kijönnek az őrök csend el a kulcsot, vedd fel a weedkillert, és öntözd meg a kis kádat vele, a lovakat ezzel elintézted, és mehetsz be a fogolyhoz, map segit.
  • Realist
    #1185
    a beldingford manor pályán, hol található azaz emberke akit meg kell menteni?

    kösz a segítséget
  • Rusy
    #1184
    szerintem nem ugyanolyan lemez, bár nemtom nekem pl pacman world 2 sehogy se működik ott pl fizikai meghajó lehet csak semmilyen virtuális, hitman nemtom csak holnap lesz meg...
  • Corey
    #1183
    az nem lehet gond hogy újrairhatón van a cucc?
  • Rusy
    #1182
    szerintem visszakapcsoltál valamilyen cd-emulálo szoftvert, ne fusson se a daemon se az alcohol virtuális meghajtója semmi, és úgy próbáld...
  • davos80
    #1181
    Peccs kő, radeonokon segít.
  • magus755
    #1180
    segitsen valaki ha tud sürgös lennemegkülönben is razoros a game!!!!!!!!
  • Corey
    #1179
    #1080. énsem tom, pedig azelőtt még minden rendbe volt
  • davos80
    #1178
    Én temtom mé van, nekem megy, ki is írtam CD-R-re.
  • Corey
    #1177
    érdekes, nekem egy idő után beszart a Diesel 2-es CD-m, és nem engedi elinditani game-t, mint ahogy lejjebb irtam valahol tegnap vagy tegnapelőtt..
  • davos80
    #1176
    Ha meg nem tudja vki kiírni, akkor megvárja az krekket.De szerintem ez a legjobb megoldás, én így használom.
  • davos80
    #1175
    Megoldás CD1 : Diesel v . Razor
    CD2 : Diesel (ahogy az nfo-jában van, úgy kell kiírni.
    Erre fel megy akármilyen pecs.
  • Corey
    #1174
    nincs hát, én is arra várok épp.. nem tudom mentéseimtől folytatni
  • davos80
    #1173
    Akármelyik játékoldalról.Crack még nincs a razor-os verzióhoz -tudtommal.
  • ricsi1
    #1172
    pach-et honnét lehet leszedni?(+ hozzá a crack-et)
  • davos80
    #1171
    Ezt pedig a 3. emeleten kell megtenni a security szobában.Előb ki kell a yardokat valahogy csalogatni onnan => belelősz az ékszerekkel teli üvegszarba.
  • davos80
    #1170
    Ki kell kapcsolni a fém-érzékelőt.
  • Sulthal
    #1169
    Valaki meg tudná nekem mondani, hogyan lehet bevinni a sniper puskát a budapesti hotelba, annélkül, hogy a fél BRFK-t le kelljen mészárolnom??
  • Smuggler
    #1168
    Asszem liftel kellett felmenni, de visszajutni mar nemtudok mert betesz egy falat vagy micsodat
  • Smuggler
    #1167
    Ja télleg jobb igy! AZ elso pályánál viszont elakadtam. Nemtudok visszajutni a Basement szintre, és az első, második emeleten se tudok merre átjutni! Merre kéne tovabbmenni? HELP! :)
  • magus755
    #1166
    szevasztok valaki tudna nekem segiteni egy olyan dologban,hogy nálam a 1700+ ati9600 pro megy a game de a 1800+ és a ati9600-on meg baszik elindulni ez mitöl lehet tudnátok nekem tippet adni!!!!!!!!!!!!
  • Kami
    #1165
    Mégegyszer és utoljára:
    A DIESEL-es és RAZOR-os verziók mind véglegesek. A Razoros-ban van rendes crack amit telepítés után be kell másolni a játékba, felülírva az eredeti .exe-t. Ha telepíted rá a patch-et akkor másik crack kell hozzá. Nem fog indulni az eredeti töréssel.
    A Dieseles verzió azért jobb (szerintem) mert ha a megadottak alapján kiírod akkor nem kell hozzá törés és bármikor, bármelyik patch-et lehet telepíteni, ugyanúgy működik a játék. Ergo olyan mintha eredeti lenne a game.
    Remélem most már tisztább a kép.
  • hykao #1164
    Egy kérdés: másnál sincs Teljes Képernyős Élsimítás a játék alatt?
    Az első-második részben volt, és a menüből (is) lehetett állítani, ebben meg sehol semmi...
  • lwb
    #1163
    ja. én is levettem. szebb is és gyorsabb is.
  • hykao #1162
    de százas! az lesz az...
    má' csak azt nem értem: mi értelme homályosítani, ha még lassabb is vele (némely nagy területű pályán jócskán!)
  • lwb
    #1161
    asszem a post filtert kell ehhez állítgatni. de ez nem százas.
  • davos80
    #1160
    post filter
  • bazza
    #1159
    Lesz végigjátszás?
    Kéne a segítség!
  • Smuggler
    #1158
    Nemtudjátok hogy melyik az a grafikai beállitás, ami kicsit elhomályosítja, elmosódottá teszi a képet? Legelso pálya nagy részén ezt tapasztalom, azonban van egy szoba rész amikor teljesen jo minden, és érezhető a gyorsulás is?! Amugy a razoros verzio van meg nekem, ha ez jelent valamit!
  • davos80
    #1157
    Elvileg van benne rendes krekk, de ha radeon 8500, 9000, 9200-őd van, kell hozzá peccs is, ami ugye elkúrja a krekket.Ezután meg ott vagy, ahol a diesel-es verziónál.Megoldás : meg kell várni az új krekket, amiben van peccs is.
  • Gabe18
    #1156
    Üdv!
    Látom van itt azért kisebb kavarodás.
    Azt árulja el nekem valaki /már ha tudja/,hogy ha a Razor-os verziót leszdem,az normálissan fog működni,vagy ahhoz is kell valami variálás?
  • Xian
    #1155
    Hi

    Most akkor a diesel verzio ami 166 os alapbol,
    + arra a 174 es patch nem jo?
    Vagy mar nem tudom mi van.
    a 174 -el megy egyebkent.
  • hykao #1154
    ...a tájékozatlanságod.
    Mellesleg: nem megint, nekem ez volt az első LOL! Ne tévessz össze Peet barátoddal!

    Ja, amúgy parizer vár a fényképes topikban...
  • PAYNE
    #1153
    mi lol már megint!? :)
  • davos80
    #1152
    Szar neked. Gondolj bele, ha egy bérgyilkos úgy ölne, ahogy te a játékban.
  • GAthersw
    #1151
    Éppen az a lényeg hogy csak menj és öldd az embereket, hanem hogy hogyan tudsz minimális emberáldozattal végigcsinálni egy missiont.
  • hykao #1150
    Még csak ma fogom belevetni magam a játékba!