2828
  • hykao #2748
    Na akkó' mennyé' ide gyorsan, nagyon gyorsan: http://www.gamecopyworld.com/
  • Moszuke
    #2747
    Csősztök kelene a v1.74 hez crack nekem gyorsan nagyon gyorsan
    plzz ha valaki tudja holvan akkor segítsetek! :D ty előreis
  • akyyy
    #2746
    a cal of duty 2 minimum gépigénye is olyan hogy nem gutna az én gépemen, mégis vígan multiztam amig meg nem untam a pb miatt hogy nincs:@
  • hykao #2745
    Ebben nyújt segítséget a dobozon feltűntetett "minimum gépigény"...
  • akyyy
    #2744
    viszont ha az embernek nincs jó gépe, akkor már nem biztos hogy megéri, főleg ha nem fog futni : \
  • hykao #2743
    Egyébként megéri megvenni eredetiben...már nem drága! :)
  • misirulez
    #2742
    Másodszorra valami miat működik...
  • misirulez
    #2741
    Helló!

    Amikor telepítem a game-t és installláláshoz bemountolom az 1es cd-t akkor feléig elmegy az install és kéri a kettes cd-t, viszont amikor azt mountolom be akkor félbeszakad az install mert kéri az 1-est...

    Mit csináljak ???

    előre is köszönöm a válaszokat.
  • Karez
    #2740
    A gumikacsára visszatérve nemrég látam egy szépkis art-ot a hitman:bloodmoney-ban.
    Amiben egy fürdőkádat látunk két kilógó lábot a gumikacsa középen () és valaki elhúzta a függönyt.
    Naná hogy 47-es barátunk egy működő pirítósal a kezében .
    Azt már mindenkinek a piszkos fantáziájára bízom mit szeretne csinálni vele 47-es.
  • hykao #2739
    Most nem, mert nemigen van időm rá, illetve nemis olyan rég toltam végig újra végülis.
  • sturrock
    #2738
    bocs, nem fabian fichs, hanem fabian fuchs :)
  • sturrock
    #2737
    Ma újra feltettem a contractset, és végigtoltam ( eddig már vagy hatszor játszottam ki). De most a legnehezebb fokozaton toltam, és mindegyikre SA minősítést kaptam. csak a bjarkhov bomb és a hunter and hunted pályákra csak professional rátát kaptam. a bjarkhov bombra már két figyelmeztetésre csak professionalt kaptam. nem értem... hiszen csak ez volt ez a két figyelmeztetés :
    beware of nuclear radiation - persze radiation suit volt rajtam, úgyhogy nem értem miért számították be ezt a minősítésnél
    guards now looking for a suspicious civilian - persze addigra már átöltöztem fabian fichsnak, úgyhogy ezt sem értem, hogy miért számították be a végén.

    a hunter and huntedben csak két közeli helyzet volt a probléma, ezt hamarosan ki fogom javítani SA-ra :)

    Te is játszol a Contracts-el mostanában, így a BM megjelenése előtt néhány héttel ?
  • hykao #2736
    Nem tudom, sajna nem én találtam a kacsát, csak valahonnan szereztem a képet.
  • sturrock
    #2735
    Találkoztam már ezzel a gumikacsával :). a hitman széria eddigi összes részében szerepelt már. ilyeneket kellett odaadni az elmebetegeknek az első rész utolsó előtti pályáján a romániai elmegyógyintézet folyosóin baktatva, aztán a hitman 2 intrójában, amikor Sergei Zavorotko, és a haverja meglátogatják az elmegyógyintézetet, rálépnek egy földön heverő gumikacsára, mire az egy gumikacsás csippanást hallat... :)
    A Contracts-ben is van gumikacsa, csak nem tudom, hogy mire kell. A Contracts első küldetésén (asylum aftermath) fel lehet markolni néhány ilyen gumikacsát? Mert én nem találtam egyet sem az elmegyógyintézetben :(
  • Prof William
    #2734
    Gondolom páran majd jól kiélik a sorozatgyilkos hajlamiakat. A játékban feltünő jó nőkön... :)
  • Harly18
    #2733
    Google??? vagy www.cdcovers.cc
  • akyyy
    #2732
    valaki nemtud cd borítókat a játékhoz?
  • hykao #2731
    LOL, ilyennel találkozott valaki a játékban?
  • hykao #2730
    Köszi! :)
  • akyyy
    #2729
    [brutálnagy] BOLDOG SZÜLINAPOT
  • hykao #2728
    Hát a két kínai témán kívül tudom... :)
  • ghost cb
    #2727
    Te? :)
  • hykao #2726
    Nos a Contracts OST-n nincsenek rajta - mivel nem Jesper Kyd szerzeményei - , azonban a játékban helyet kapott ez a 6 betétdal is:

    Faf Larage: Le souteneur (Mr Claude)

    Cecilia Cheung: Brand New Image

    Puressence: Walking Dead

    Clutch: Immortal

    Paul Anka: Put your head on my shoulder

    Wewe - Happy Day

    Ha valakinek megvan valamelyik esetleg vagy meg tudná szerezni, akkor igazán megoszthatná...(kivéve a Paul Anka félét, mert az mindenfelé fellelhető...)

    Na, ki mondja meg, melyik betétdal melyik pályán hallható? :)
  • akyyy
    #2725
    kár hogy a 4 v a film nem lesz magyar helyszinen...szivesen gyilkolásznék a borsodchembe:DDDD
  • grizzly21
    #2724
    ja:)
    én anno a budapesti pályát pörgettem elég sokszor, már mindent ismertem rajta, az egy jó pálya volt nagyon (igaz Hitman 1es).
  • Glpetyus
    #2723
    A próféta szóljon belőled :D
  • hykao #2722
    Tegyétek csak, én is nemrég nyomtam végig újfent...s talán mire kitoljátok szép komótosan, minden eshetőséget végigjátszva pont kijön a BloodMoney... :)
  • grizzly21
    #2721
    bizony én is ezen gondolkodom
  • Glpetyus
    #2720
    Köszi,nagyon szeretem a játékot,sokat toltam :)
    (Megint fel kéne rakni... )
  • hykao #2719
    Rosszul tudod...egyrészt katt a bannerre, másrészt még részletesebben, még bővebben kitárgyaltuk a topikban az esetleges lehetőségeket. Használd alul a keresőt, na meg lapozgass, olvass vissza... :)

    (azon a pályán emlékeim szerint nincs patkányméreg csalás nélkül, van viszont sima méreg - cián...de, hogy pontosan hol, azt ne kérdezd...)
  • grizzly21
    #2718
    hm most újrakezdem nosztalgiából..anno az uccsó előttiig jutottam ott nem volt ötletem a szamurájkardos faszihoz...tudom van végigjátszás, de jobban szeretek magam rájönni:)
  • hykao #2717
    Hát akkor nosza, a cél a FULL SILENT ASSASSIN!!! Kódok, s minden csalás nélkül...
    Ha megvagy, akkor már szórakozhatsz az ilyen hentelésekkel...mint a képeken...
  • Paul Rosetti
    #2716
    Hát az nem semmi, ha mindet megcsináltad silent assassinra professionalon! ehhez csak gratulálni tudok
  • Paul Rosetti
    #2715
    hykao, te megtaláltad a patkánymérget az ötödik pályán? ha meg tudod mondani hol van a méreg, nagyon megköszönném. tudod nekem nagyon kellenek a más megoldások.
    ( a HitmanHQ honlapon már kb. egy éve abbahagyták a Hitman:Contracts részletes végigjátszásának leírását. - a húskirály partijánál hagyták abba, és most jönne a Bjarkhov Bomb. Én úgy tudom, a HitmanHQ az egyetlen, amelyen más megoldások, ill. érdekes dolgok le vannak írva a Hitman:Contractssel kapcsolatban.)
  • Glpetyus
    #2714

    A legnehezebben.
    Full silent assasin
    (a 2 is :D)
  • Paul Rosetti
    #2713

    Rendezvous in Rotterdam pálya: ezt a biker presidentet én egyszer kinyírtam patkányméreggel is. abban a szobában, ahol a biker presidentet időnként tetoválja az az izomagyú fickó, az asztalon van egy kis üveg. ebbe a kis üvegbe kell beletenni a mérget Aztán jön a biker president, izomagyú csávó megtetoválja biker presidentet. a méreg belekerül biker president szervezetébe,megdöglik, és lecsusszan a székről.
    Ezt én meg is csináltam, de úgy hogy bekapcsoltam a 'giveall' kódot, és akkor kaptam patkánymérget is.
    Egyébként az egész pályát körbejártam de sehol nem találom azt a patkánymérget.
    Nem tudja valaki hogy hol van az a patkányméreg ezen a Rendezvous in Rotterdam pályán?
  • Paul Rosetti
    #2712
    nézzétek meg ezt a képet --- - -fournier felügyelő és a tűzoltó a csatornában
  • Paul Rosetti
    #2711
    Ja az utolsó pálya az nagyon király! azt nagyon élvezetes dupla silverballerrel, kóddal végighentelni. De én azért inkább szabályosan szeretek játszani, csak az a baj, hogy a Gellért Szállós küldetés végén csak proffesional rátát kaptam. A Meat King's Party ezidáig az egyetlen pálya, amelyet legnehezebb fokozaton silent assassinra tudtam teljesíteni.
    Egyébként tegnap előtt együltömben végigtoltam az egész játékot (persze normal-on, nem vagyok én annyira hardcore játékos, hogy professionalon végignyomjam az egészet). Ti melyik fokozaton játszottátok ki ?
  • hykao #2710
    lol :)
  • hykao #2709
    Hát nehéz különbségeket tenni, mindegyik pálya tetszik a maga módján...