2828
  • Ben C
    #1349
    jajj, bocs...
    hirtelem Splinter Cell 2-re gondoltam...:)
  • ceas
    #1348
    Nekem a Dragunov látcsöve valahogy nem működik. Csak a célkeresztet adja be, mögötte meg nagy feketeség, mintha lencsevédő lenne a távcsövön. Ezzel most mi a szart kell csinálni, másnak is ilyen? A tengeralattjárós pályán vagyok
  • tomasz
    #1347
    Csősztök én letöltöttem a RAZOROS verzuszt és nem megy de leszedtem a patchet és úgy se minndig megáll a háromnegyed töltésnél áztán csak a zene megy mi a baj?????Talán a DEASELES verzuszt kell letölteni??Kinek van az??
  • hykao #1346
    Nem a bőrszerkóra gondolok, hanem a világoskékes-szürkés felsős őrruhára LOL.
  • Hmuda
    #1345
    Az a vendégek ruhája és úgy is átnézett egyzser, szóval gondoltam az se jelent kifogást a motozás alól.
  • hykao #1344
    Olyan hülye álarcos őrruhába menjél oda eleve.
    Ha kicsit vársz, az egyik őr elcsalingázik feléd, akkor megszerezheted a ruháját.
  • Hmuda
    #1343
    Hogyan kerülhetem el, hogy a mészárszéken átkutasson az őr a bejáratnál? Egyszer sikeült valahogy átslisszannom, de másodjára már folyton kutakodik, azmeg ugye nem tesz jót az egészségemnek.
  • hykao #1342
    Engem viszont a Galárd Hoteles rész kevésbé emlékeztet Budapestre...
    A szövegek is elég LOL-ok..."menjen már messzebb uram"
    Érdekes, hogy a magyar szöveget nem feliratozták, a recepciós angol beszédét viszont igen...LOL
  • hykao #1341
    Na most akkó a széf kombináció + széf akkó' tökmindegy?
  • hykao #1340
    Nekem sem volt, gondolom azért mert mindkettő rotterdami.
  • Corey
    #1339
    hm ez a deadly cargo engem erősen emlékeztet egy bizonyos Hitman1-beli küldetésre:) Látszik már 47 emlékei sem tiszták:) Szelektívek:P
  • Corey
    #1338
    Igen, az következik. de előtte nincs animáció? nekem nemvolt
  • Corey
    #1337
    a két rotterdami küldetés között van átvezető? tehát az amikor a fotókat kell ellopnunk és az amikor 1 hapit kell megölnünk mielőtt a rendőrésg letartóztatná.
  • lwb
    #1336
    bár az lehet, hogy csak az idő szépíti az emlékeket a 2-vel kapcsolatban. az viszonr tuti, hogy amikor a 2 kijött, az sokkal szebb volt az akkori átlaghoz képest, mint a contracts a mostanihoz. hiányoznak a forradalmi újítások.
  • lwb
    #1335
    lol. fullmaxon nyomom, csak a post filter kapcsoltam le, mert nem teccett.
  • hykao #1334
    SPOILER még...

    Szóval Rotterdam után a (még szintén rotterdami) Deadly Cargo pálya következik mindenkinél???
  • hykao #1333
    ...lassan elkélne ebben a topikban is egy házigazda...
  • Glpetyus
    #1332
    a következő:)
  • hykao #1331
    Örülök, hogy talán lassan-lassan visszatér a topik az 50%-os Hitmannel foglalkozáshoz...

    Grafikához: jobb, mint a 2-é! Én eddig még nem Hitmaneztem, úgyhogy mielőtt belevetettem volna magam a 3. részbe, leszedtem az 1. és a 2. rész demóját.
    Ezek után bizton állíthatom, hogy ennek jobb a grafikája, mint a 2-é volt (mind a környezet, mind a karakterek kidolgozása, részletessége), egy dolgot kivéve: FSAA!!! Engem eléggé zavar ez a rohadt konzolos rákfene...

    SPOILER

    Akkor egy kérdés - ha szabad még ebben a topikban a játékról is beszélni...

    Van a történetnek alternatív elágazása? Pl. a rotterdami pályán számít, hogy magamhoz vettem a széf kombinációját, majd megkerestem, és a tartalmát magamhoz vettem???
    A rotterdami pálya után kinek milyen rész jött???
  • insp
    #1330
    Fullextrás grafikán kilométerekkel szebb a 2-nél. (Majd linkelek képeket) A szimfonikusok nekem is hiányoznak...
  • Atiii
    #1329
    thx megvan
  • lwb
    #1328
    mondjuk én tolom már egy ideje, de szerintem sem szebb a 2-nél. zeneileg meg még rosszabb is (hiába jesper kyd, hiányzik a magyar zenekar). de hitman, szóval megéri leszedni ennek ellenére is.
  • peat0
    #1327
    visszaolvastam csak nagyon vissza kellett:) , a válasz 995-ösben diesel ütemű játéktársaknak! kösz
  • Ben C
    #1326
    marmint mint az 1-be volt?
  • Ben C
    #1325


    ugye ez nemkomoly volt? :)
  • BlackWolf
    #1324
    oszinten ? en csak demot toltam de ez kiabrandito szaggat azonkivul semmivel se jobb a grafika mint a 2be volt
  • antijedi
    #1323
    nem... :)
  • Ben C
    #1322
    Most szedem a gámát...

    megéri lehuzni?
  • antijedi
    #1321
    talán olvass kicsit vissza...
  • spR
    #1320
    Kívül, a tengeralttjáró oldala mentén van 3 hely (kicsit világosabb a hó, meg a PLACE BOMB action aktívvá válik), ahova a bombákat le kell rakni. Aztán csak tűzz el a tengeralattjárótól jó messzire, és a távirányítóval robbantsd fel a bombákat.
  • Atiii
    #1319
    ott akadtam el hogy a nagy hóviharban vagyok...kinyírtam akiket kellett és valami tengeralattjárorol beszél amihez bombát kell rögzítenem...valakitől infot kell kérnem..vag yvalami ilyesmi....van bombám...bementem a tengeralattjároba..felvettem a védőöltözetet...de nemtok tovább jutni? mit kell csinálni?
  • peat0
    #1318
    Ja és DIESEL verzióm van meg, de nem sikerült megértenem az nfo-ban mit írnak. Valaki elmondaná? Azt értem hogy kéne mennie crack nélkül is de hogy? Damen tools és alcohol "fekete lstán" van de akkor mivel nyissam meg a képfájlt? Vagy ki kell írni és utána gond nélkül megy is? Ha igen mivel írjam ki, Nero? (mivel alcohol feket listán van bár nem vágom nagyon a dolgot)
    Bocs hogy ilyet kérdezek, előre is köszönöm a segítségeteket!
    A játék remek a 2-hőz képest rengeteget javult szerintem, de az 1 hangulatától ez is nagyon messze van. Az egyben úgy éreztem hogy tényleg részese vagyok az egész történetnek, király hangulata van máig!
  • peat0
    #1317
    Hali nekem is megvan a játék nagyon tetszik király hogy hazai srácok is dolgoztak benne. Lenne egy nagy problémám: letöltöttem a 2cd-t (1. full 2. 450mb körüli asszem, matuska izéről ha mond valakinek valamit:) ) Felraktam daemon toolsal fel is ment de játszani nem tudtam vele. OK, vártam majd megjelent a gamecopyworld.com-on az első crack hozzá leszed bemásol MEGY! Első pálya nagyon király az első célpontot jól ki is küldtem a vc-re:) végigmegyek majd a 2. pályára nem tudott átlépni:( .Simán kilép amikor be kellene töltenie:( Kipróbáltam és a trainingnél is kilép, csak az új játékkezdéskor megy az első pálya:( Valami ötlet? Bocs hogy hosszú lett de a játék ott van a toppon és szívesen játszanék vele...
  • Glpetyus
    #1316
    :DD
  • antijedi
    #1315
    tényleg?
  • Glpetyus
    #1314
    Rendben van
  • bazza
    #1313
    Na mostmár HITMAN van!

    EZ A HITMAN: CONTRACTS TOPIC!
  • bazza
    #1312
    OK...bocs
  • Glpetyus
    #1311
    Szerinted?
  • bazza
    #1310
    Jahh...beugrott...

    MÉ', nincs igazam?