2828
  • traXion
    #1389
    Te tudod...

    Ezt nem én találtam ki.
  • antijedi
    #1388
    azt hogy röhejes, finoman szólva :DDD
  • Atiii
    #1387
    huhh én razor 1911 töltöttem le....huhhh
  • traXion
    #1386
    [16:43] <[BOT]Morpheus>
    A nemrégiben történt razziák alatt, több FTP szerver és Releaser Csapat bukott le. Erröl gondolom mindenki értesült. Na már most, az FBI kitalált egy új módszert arra, hogy lehetne sikeresebb a fellépésük ellenünk, ezért alkottak kamu csapatot, és kamu releaset. Ebben a releaseben, ami jelen esetben Gamez kategóriába tartozik, elhelyeztek egy olyan programot, amely backdoor/spy programként funkcionál.

    Err\x{0151}l a külföldi SITE-k (FTP-k), amint tudomást szereztek küldtek egy felhívást:

    GLOBAL MESSAGE: SiTE COURiERS DO NOT SPREAD THE HITMAN 3 RELEASES
    FROM DIESEL OR MAGiK, NUKES WILL BE DEALT WITH!
    REASON: NON-OFFICIAL RELEASE AND EXPECTED TO BE TRAP-SOFTWARE IN
    PACKING!! DO NOT SPREAD!

    Magyar fordítás, hogy mindenkinek erthetö legyen.
    "indok, hogy valoszinüleg trójai program, mert csapdát rejt magában."

    Mindezen figyelmeztetések ellenére, sajnálatos módon mégis felkerültek és elterjedtek a "Diesel" féle releasek. Ezért, kérünk mindenkit a saját és az FTP érdekében, hogy ha már letöltötte és használta is "a Diesel fele release-t (Hitman.Contracts-DiESEL)."
    Az sürgősen dúrja/törölje le a Francba!!!! - A biztonság kedvéért -
    by zZz





    - Ehhez mit szóltok?
  • Atiii
    #1385
    1377 -re senkinek nincs megoldása?
  • antijedi
    #1384
    jah oks :P
  • Corey
    #1383
    Budapesten miért kell megmérgezni a piát?
  • Nyiri
    #1382
    Talan azert mert mellenyomtam :)
  • antijedi
    #1381
    és ezt miért nekem irod?
  • Nyiri
    #1380
    SPOILER
    Mikor kinyorod az ugyvedet akkor elveszed a belepokartyajat, majd kinyirod vagy mar kinyirtad a testoret. Felveszed a rucijat es felmesz azon a lepcson amerre indultal, hogy megtalald a kiscsajt. Ezutan bemesz azon az ajton ahol edigg allt egy or es nem engedett be.

    Igy kijutsz a tetore. A teton van egy letra felmaszol es vegigmesz a korlat menten. Egy ablakhoz jutsz, amit ha kinyitsz, akkor latod lent a nagy darab arcot epp aludni (2 ribanccal egyutt). Lelovod (azzal a hangtompitossal, amit az ugyvedtol loptal). Majd vissza a letrahoz es leugrassz a tetorol (teherautora) es vege a palyanak. (persze ha a tobbi kuldetes megvan).

    Igy eszre sem vesznek...
  • spR
    #1379
    Sok helyen, van pl a 3. emeleten, a abban a szobában az asztalon, ahová a tetőről tudsz bemászni az ablakon keresztül. (egy terrorista is bámul kifelé egy másik abalakon abban a szobában)
  • Lammer
    #1378
    ööö izé, rosszúl tettem fel a kérdést,
    natehát: mivel a cxz-re kiírja, hogy nem megy melt emulálva van, gondolom ezért jött ki az Obitos... A lényeg hogy kírva megy-e a CXZ-s CDről mert havernak úgy szoktam nyersen megírni, hogy ne kölljön a crack... max marad hogy crackel ujrabuildelem az iso-t azt nagy kaland... ;)
  • Atiii
    #1377
    ott akadtam el hogy egy kastélyba vagyok ( asszem 3-4 pálya) és 3 embert kell kinyírnom (zuhog az eső). 2 miksát ki is nyírtam de a harmadikat nem találom--- vöröshajú, mellényes arisztokratának néz ki a képen...merre van? ha értettétek miről beszélek... :D
  • Corey
    #1376
    Budapesten hol találtok mérget?
  • traXion
    #1375
    Mi az a "SPOILER"? :D
  • Lammer
    #1374
    oké, köszi.
  • antijedi
    #1373
    halkan, azt spuri
  • polak
    #1372
    a 2. pályán a fekvő emberkéket, ezesetben a dagadt pacákot meg a soványt hogy lehet kinyirni? pisztolyra mindenki odaözönlik
  • Corey
    #1371
    A Deadly Cargo pályán az elején minek kell megmérgezni a whiskey-t a munkásoknak? Kell a ruhájuk, vagy mi? Az ezelőtti rotterdami pályán hol van a méreg? Amit elvileg az Ink-be kéne rakni majd, nem találtam meg.
  • hykao #1370
    ...és egy SPOILER kérdés:

    A budapesti pályát sikerült valakinek mérgezéssel teljesítenie?
  • hykao #1369
    SPOILER!!!


    Budapest, Hotel, rendőrségi helyszínelés miatt lezárt terület -> a tükörből látszik a meggyilkolt férfi szelleme:



  • Mikiller
    #1368
    Hello All!
    Azt szeretném megtudni, hogy miként kell a Training-et, megcsinálni, hogy ne a Not Comleted felirat legyen látható.Tudom nem fontos dolog, de már csinéltam mindenhogy, és még sem sikerül.Pl a Sniper traininghez honnan szerezhető puska?
  • hykao #1367
    Háttérképek:
    függönyös
    pisztolyos
    vonalkódos
    fecskendős
    kobakos
  • hykao #1366
    ...és egy SPOILER:
  • hykao #1365

  • hykao #1364
    Elég a törés...
  • Lammer
    #1363
    f@sz kivan ezekkel a megjelenésekkel...
    Nekem megvolt a Diesel aztán jött a CXZ verzió, letöröltem a Dieselt... erre most jött egy Obit-os és a crackes is... áááá már unom...
    most töröljem le a CXz egyik CDjét és töltsem le az OBIT-osat vagy maradjon a CXZ és a törés???
    kész vagyok, valaki érdemben tud válaszolni, megköszönném
  • steweee
    #1362
    hát a demoja kicsit még akad. vagy csak nálam? alig reagál a tűzgombra (left mb)mintha nem akarna lőni, hang ugyan van, főleg zene, de a háttérhangod akadnak sb live 5.1. egyébként a graf jó és a játékmenet is. még nem töltöttem le az eredetit, azon már nincsenek ilyen problémák?
  • AnarchoiD
    #1361
    sniper puskaval hogylehet "celozni" ? :)
  • Skyline
    #1360
    Bazeg kinyirod legelején hentest a kocsiba átveszed a ruháját eldobsz minden fegyvert kiéve kampó kutatással simán beenged bent meg találsz egy rakat őrt szabadon kampóval mögéjükmenve azonnali gyilokvan ruha át és csah
  • perempe
    #1359
    Ez a progi kiegészítő csak vagy játszható egyedül?
  • neménvoltam
    #1358
    :DD
    thx amúgy sikerült a motozás elleni futás
  • hykao #1357
    Má' nem emlékszem, mert már az uccsó pályánál tartok (sajnos ez is elég rövid játék), de ha másként nem megy, akkor futkározz előtte, és amikor meg akarna motozni, fuss visszafelé, és valahogy így elkezd követni...de biztos van más módszer is...
    Én bevallom őszintén: a pályák legnagyobb részén egyszerűen lemészároltam mindenkit, mert nem voltam ráutalva a lopakodásra -> kerestem egy jó fedezéket, ahová csak egyfelől tudnak érkezni, és szépen lekaszáltam az újonnan érkezőket...
  • scheri
    #1356
    De van hozzá crack:
    http://www.thamp3dude.co.uk/hitmancontracts.rar
  • Voltan
    #1355
    Az a verzió, ami a HDC-n van fent, működik jól?
  • neménvoltam
    #1354
    Hogy tudom kicsalogatni onnan az őrt? Az csak áll és áll...
  • Knox
    #1353
    post filter:off, vagy patch felrak
  • Gear
    #1352
    Asszem a patch javít valami ilyesmi hibát, csak még nincs hozzá cr*ck.Meg valahol előbbre írta valaki hogy mit kell állítani hogy jó legyen.
  • neménvoltam
    #1351
    nekem műkszik
  • Ben C
    #1350
    téllleg, én is a razorost tőtöm, az yo?