2828
  • bazza
    #1429
    most látom a raktárban is van mesterlövész puska...
    Na...Hol is van a védő ruha?
  • Nyiri
    #1428
    nem kell bemenni a tengeralattjaroba...
    Kivulrol is ra lehet rakni a bombakat.

    Nekem igy is felrobbant.
  • hykao #1427
    A + fegyvereken kívül van-e még valami különbség, ha mészárlunk, illetve, ha észrevétlenül ténykedünk?
  • hykao #1426
    Mesterlövész puska (dragunov) van egy a lövésznél a hajó felső fedélzetén (kint), és azt hiszem valamelyik toronyban is.
  • bazza
    #1425
    Köszönöm, nagyon kedves tőled, hogy ilyen részletesen leírtad!
  • hykao #1424
    Ottvan a védőruha, ahol mondja a faszi! Csakhát át kell fésülni az összes fallal elkerített részt!
  • insp
    #1423
    Mesterlövész puska: passz

    SPOILER:
    Robbantani kell: ja, a tengeralattjáró oldalán 3 ponton felrakod a robbanóanyagot (robbanóanyag a tengeralattjáróban. Én mondjuk nem találtam ott védőruhát, ahol az informátor mondta, berohantam, elkábítottam a fószert és átöltöztem minimális health veszteség mellett)

    Hogyan lehet megcsinálni (Silent Assasin fokozat):
    1. Pufajkás fazont a repcsin zongorahúrral kinyiffantod, ládával bemész a raktárba
    2. Raktárból lemászol az aknába, átmész rajta, az "irodában" a katonát zongorahúrral kinyiffantod, átöltözöl.
    3. Bemész az ebédlőbe (a konyhába), a hashajtót benyomod a levesbe. Beszélsz az informátorral. A németnek irtózatos hasmenése támad... ...Te már várod a zongorahúrral a sloziban. Átöltözöl.
    4. Várva várt vendégként átvonatozol az őrrel a hajóhoz, fölmész a kettes számú célponthoz. Üdvözlitek egymást, amikor vodkát tölt, odarohansz az íróasztalhoz, felkapod a hangtompítóst: kettes számú áldozat konyec.
    5. Tengeralattjárónál a "robbantani kell" szerint jársz el :)
    6. Elmész a "kisvasút bejáratáig, aztán pár méter után "remote bomb"... (addig van térerő)
    7. Vissza a repülőhöz - Exit.
  • spR
    #1422
    Nem egyfolytában ordít persze, csak kb 5-6 másodpercig. Utána már nálam is csak nyöszörög fetrengés közben
  • hykao #1421
    Nálam csak nyöszörög.
  • spR
    #1420
    Káromkodik, meg ordít a muksó fájdalmában.
  • spR
    #1419
    Igen. Sztem jó megoldás.
  • hykao #1418
    Én komolyan nem értem, hogy akarod te lefordítani ezt a játékot...
  • bazza
    #1417
    Kérdéseim a 3. pályával kapcsolatban:
    -Van mesterlövész puska?Hol?
    -Most akkor robbantani kell?Vagy mi?
    -Ki hogy csinálta meg ezt a pályát?

    Köszi a válaszokat!
  • hykao #1416
    Akkor milyen dumák vannak?
  • hykao #1415
    Ezt most a szaunába döglesztésre írtad? Akkor te úgy nyírtad ki a fiatalabbikat?
  • hykao #1414
    Ne legyél már ennyire felületes bazz! Játszd végig! Egy nap alatt végigtolható, ha nem ragaszkodunk az inkognitóhoz.
    Ha már nincs türelmed hozzá, akkor mészárolj, válaszd a leggyengébb fokozatot! Így akár percek alatt végigtolhatóak a pályák!
  • spR
    #1413
    Azt hallottátok már, amikor a budapesti pályán meglövöd a zsarut, de úgy, hogy nem hal meg? (Valami gyengébb fegyverrel, pl a hangtompítóssal sokszor lábon lövöd.) Sztem nagyon király az a szenvelgés.
  • spR
    #1412
    Igen. Jó, poénos, és "tiszta"
  • Smuggler
    #1411
    lécci! most miert jo ez neked?
  • hykao #1410
    "...menjen már arrébb uram!" :))
  • Smuggler
    #1409
    Ezt hogy értsem? h nemküldöd? :)
  • hykao #1408
    Várjad csak...
  • hykao #1407
    Spoiler képek (Budapest):

    távcsöves
    mérgezés 1.
    mérgezés 2.
    mérgezés 3.
    mérgezés 4.
    mérgezés 5.
    vér-fürdő 1.
    vér-fürdő 2.
  • Smuggler
    #1406
    Nekem is kéne BP mentés! Nagyonkivancsi vagyok milyen! Amugy sikerult a 2. palyat +csinalni! Na VÁROM A MENTÉSEKET [email protected] !
  • Nyiri
    #1405
    Ez van :(
  • hykao #1404
    Ehh, te aztán egy igazi ínyenc vagy... :)))
  • antijedi
    #1403
    pff
  • Nyiri
    #1402
    tudnatok adni egy mentest ami a budapesti palya elejen van.
    meg akarom nezni es aztan torolni.
    Nincs idom a jatekra es csak a helyet foglalja :D
  • antijedi
    #1401
    attól még hogy külföldi ugyanolyan kamu marad...
  • hykao #1400
    Amúgy a budapesti pályán végighallgattátok a magyar szövegeket? pl. csaj telefonhívásai, meg ilyenek.
    Hogyaszongya a bárpultos: "munkába' nem iszom barátom..." LOL.
  • hykao #1399
    Lényegtelen, hogy szopat-e vagy sem, az FBI nem fog világszerte bekopogtatni mindenkihez LOL!
    ...vagy gondolod, hogy Bangkoktól Mexikóvárosig végig kopogtatják a warezolókat???
    ...és persze mindezt csak a Hitman 3-mal, mert az a kedvencük...
  • hykao #1398
    SPOILER

    Én úgy emlékszem 2 csókát kell kinyírni, az istállóba zárt szemüveges madarat pedig ki kell szabadítani.
  • traXion
    #1397
    Szopatsz? Szerinted nem nézek körül?
    Ezzel azt akartam mondani, hogy a külföldi siteok is megerősítették.
  • hykao #1396
    SPOILER!
    Én például azért mérgeztem meg az egyik (fiatalabbik) homokost, mert akárhányszor felmentem a tetőre, addigra mindig kijött a vízből (egyszer még ott volt, de mire elővettem a táskából a távcsövest, már ki is jött)

    Amúgy a szaunába döglesztést csinálta valaki??? (ugyanezzel a fószerrel)
  • Atiii
    #1395
    hát....de nem találom....egyszerűen mindehol jártam és sehol sincs
  • hykao #1394
    Használd a térképeket! (mellesleg azt nem megmenteni kell véletlenül???)
  • antijedi
    #1393
    attól mgé hogy 5 percenként beirod nem fog senki sem válaszolni...
  • Atiii
    #1392
    #1377-re megoldás?
  • antijedi
    #1391
    már amióta kijöttek ettől hangos a net ha nem tünt volna fel, erre te most felhozd mint ujdonságot..., hát lol..., és akinek meg kis esze van az tudja hogy ez kamu...
  • spR
    #1390
    Mert az egyik célpont (a fazon, aki pancsikol meg szaunázik)néha be szokott ugrani a bárba egy whiskey-re...
    Ez egy elég kényelems megoldás, csak a kulcsot nehéz tőle felvenni észrevétlenül. De meg lehet csinálni...