2828
  • Tikal #1469
    jo biztos nem az itt forumozokat fogják csesztetni,ha igaz :)
  • Corey
    #1468
    Emberek, ez a Hunter and Hunted küldetés tényleg olyan hogy alapból 2 célszemély ki van iktatva és egy halomnyi swat ránkjön? furcsállom kissé ezt a rambozást..
  • Herold
    #1467
    Akkor mennyi is? (#1460 )
  • antijedi
    #1466
    az csak egy szófordulat volt :P
    amugy meg dc ugyanugy a kamu dolgok melegágya mint bármelyik hiroldal a neten szal...
    mindenesetre én kezetcsokolok neked ha tényleg elkanak valakit innét a forumrol ezzel a csoda "trojaival" :)
  • Tikal #1465
    most ötvenszer vagy tizenötször?
    ha megkeresed nekem mind a 15-öt akkor elnézést kérek, hogy megosztottam veletek ezt az infot, amit bár mindenki tud, és leszar, mert ugysem igaz, de azért mégis fosnak egyesek ha már pl dc-n ezel riogatnak....
  • Herold
    #1464
    Értelemszerűen nem a hent módban, hanem normálisan, lopakodva.
  • peat0
    #1463
    Ja lent nemtok kimenni mivel észrevesznek(középsőn játszom nem a normálon így felismernek már pár méterről hogy nem a haverjuk vagyok) ,tehát a létra marad..
  • peat0
    #1462
    Az első pályán(gyogyóház) megtaláltam a létrát(látom a tetőről) megvan a rendőr ruha, kocsikulcs nem gyilkolásztam de hogy a francba menjek a létrához?! A tetőről nem lehet, hanem egy szobából nyilik oda egy párkány, de ez a szoba hol van? Már bejártam az emeleteket hol a francba van? köszi!
  • antijedi
    #1461
    attól függ hogy játszol... :)
  • Herold
    #1460
    Na hogy látjátok, megéri a 10 lepedőt? Hallom, hogy FPS módban órák alatt végig lehet nyomni, de ki az a hülye aki így tesz.
    Mennyi játékidőt igényel a végigjátszás?
  • antijedi
    #1459
    de ettől függetlenül már 15ször beirták elötted, nem érted? ha igaz ha nem már 50szer be volt irva elég volt már megértjük ennyiből is...
  • Tikal #1458
    miért te hallottál már a diesel meg a magik csapatrol ezelőtt?
    egyébként is mindegy hogy elhiszed e vagy sem....
  • antijedi
    #1457
    szvsz ilyen hozzáálásal hitmant nem neked találták ki :)
    nem ajándék fegyverek miatt kel csendben emgcsinálni a mapokat csak ugy is lehet...
    mindenki ugy csinálja ahogy neki tetszik..., szvsz ha igy állsz hozzá hogy "de minek lopakodni ha darálhatok is" akkor nem ez a te játékod javaslom inkbább a quake clonokat :)
  • bazza
    #1456
    Megvan a kocsikulcs? Az kell, hogy elmenekülj egy kocsival!
  • bazza
    #1455
    A mester Hykao már készítgeti... Legalább is nagyon szeretné elkészíteni...én drukkolok neki...de komolyan...HAJRÁ HYKAO!!HAJRÁ HYKAO!!
  • Atiii
    #1454
    tud valaki valamit hogy lesz-e magyarítás? vagy készülőben van?
  • ricsi1
    #1453
    mit kell csinálni az 1.pályán?
    felmentem a 2.ra felvettem a swatos rucit (egyből)lementem 1-re ott kimentem,de semmi
  • CUCLI
    #1452
    nagyvonalakban valaki mondja el a történetet priviben,hogy a többi player elött ne nyírjuk ki a poént.
  • hykao #1451
    Tök jó, hogy együtt izgulhatjuk végig veled a játékot! Tök izgi! Majd mindig írjad, hogy hol tartassz! :))))))))))))))
  • CUCLI
    #1450
    sajna
  • [HUN]PAStheLoD
    #1449
    épp most akartam berakni ide :)
  • CUCLI
    #1448
    nem
  • hykao #1447
    Az első részben is magyarul beszéltek a budapesti pályán?
  • bazza
    #1446
    Na joh...jön a 4. pálya...Az Rotterdam?
  • hykao #1445
    Te vagy kb. a 26-ik, aki berakja ezt a... inkább nem mondok semmit...
  • hykao #1444
    Hehe, micsoda paradoxon...
    Ha észrevétlenül ténykedünk, fegyvereket kapunk ajándékba.
    Na de mire használjuk, ha észrevétlenül akarunk ténykedni...LOL
    Másrészt engem nem nagyon motivál az ajándék fegyver, hisz bármelyik pályán seperc alatt felfegyverkezhetünk, ha akarunk...
  • Seth
    #1443
    Még jó hogy vannak rendes emberek :)))))))))) és figyelmeztetnek
  • Tikal #1442
    dc-n jott egy ilyen üzi :)

    A nemrégiben történt razziák alatt, több FTP szerver és Releaser Csapat bukott le. Erröl gondolom mindenki értesült. Na már most, az FBI kitalált egy új módszert arra, hogy lehetne sikeresebb a fellépésük ellenünk, ezért alkottak kamu csapatot, és kamu releaset. Ebben a releaseben, ami jelen esetben Gamez kategóriába tartozik, elhelyeztek egy olyan programot, amely backdoor/spy programként funkcionál.

    Err\x{0151}l a külföldi SITE-k (FTP-k), amint tudomást szereztek küldtek egy felhívást:

    GLOBAL MESSAGE: SiTE COURiERS DO NOT SPREAD THE HITMAN 3 RELEASES
    FROM DIESEL OR MAGiK, NUKES WILL BE DEALT WITH!
    REASON: NON-OFFICIAL RELEASE AND EXPECTED TO BE TRAP-SOFTWARE IN
    PACKING!! DO NOT SPREAD!
  • nagykispeter
    #1441
    A RAZOR-os verzióval mit kell csinálni hogy elinduljon az instal?Mikor kiírom vagy nem ismeri fel a cd-t vagy ha látja a cd-t és a setuppal akarom indítani akkor csak tekeri a cd -t és egy idő után leáll!Ötlet valakinek?
  • Seth
    #1440
    Igen
  • hykao #1439
    Bomba szoba???
  • Rusy
    #1438
    és le is kell jáccani a pályákat kicsit másképp?
  • hykao #1437
    ...máshogy nem is robban fel...
    a tengeralattjáróba csak akkor kell bemenni, ha máshonnan nem szereztük meg a három bombát.
  • Seth
    #1436
    Visszaemlékezés kicsit másképp
  • Rusy
    #1435
    Na nekem lenne egy kérdésem, még nincs meg a gém, majd holnap, de mi ez a sok ismerős pálya, ennyi régi pálya van benne? lee hong assassination, budapest stb...
  • Knox
    #1434
    most akkor kombináld az #1430-at az #1429-el, majd menj be a tengeralattjároval sréhen szemben lévő raktárépületbe és nézz körül jo alaposan!
  • Corey
    #1433
    A Lee Hong Assasination pályán található méreg? Ahogy az 1ben, meg lehet itt is csinálni?
  • CUCLI
    #1432
    már csak 2részlet is indul a grill party!!!
    magyar mapon miket szövegelnek amúgy?
  • Jhon Balu
    #1431
    hali!!! az lenne a kérdésem,hogy valakinek akinek a RAZOR1911-es verzioja van és netán nem indult el annak mi lehet a megoldása.Ha tud valaki tippet adni akkor kérem szépen irja meg mert nagyon szeretnék jáccni vele már.elöre is köszönöm!!!!Amugy meg a gépem(1700+ a proci,Ati 9600 a videokártyám. A patch se müködik azzal se indul el.
  • bazza
    #1430
    Na ez az utolsó láma kérdés:
    Hogy lehet bemenni a bomba szobába?Milyen ruhába? Nem engenek be!

    -uccsó láma kérdés vót-