2828
  • hykao #2788
    Jó úton jársz, de már nem emlékszem, hol van a hashajtó azon a pályán...talán a bárpultnál vagy pedig a fenti páncéltermes helyiségben.
  • misirulez
    #2787
    "Lee Hong Assassination"-ban van lehetőség szakácsruhára, meg ott a leves is amit felszolgálhatok úgyhogy gondolom van valahol méreg, de nemtalálom, mármint cián van, de az nem jött be mert rajtakaptak...
    olyan hashajtó mint ami a havaspályán volt itt is van? ha van hol?

    Ha pedig nem jó uton járok, akkor ne mondjátok a megoldást, kössz :)
  • misirulez
    #2786
    köszi.
  • hykao #2785
    A Blood Money-ban is előfordul, hogy ha túl sokat időzöl szem előtt, felismernek. A Contracts-ben, illetve emlékeim szerint az összes korábbi Hitman-ben nem szabad futni, mert az egyből gyanússá válik! Minél nyugodtabb viselkedést kell tanúsítani, és érdemes kerülni a közelséget, mert hamar felismernek.
    Könnyebb a helyzeted a minél nagyobb arcfedést biztosító cuccokkal. Pl. kommandós ruha vagy az uccsó pályán a rohammentős ruha, stb. - ezekben nemigen ismernek fel még közelről sem, ill. futás esetén sem.
  • misirulez
    #2784
    Hiába van rajtam álruha egyből felismernek...

    Miért van ez?
    Itt is van notoriety(vagymitotmén) mint a blood mondeyban
    sajna eddig csak blood mooney val nyomtam, de ott nem volt ilyen...
  • misirulez
    #2783
    Vagy nekem más(régebbi/újabbi) magyarításom van...
  • misirulez
    #2782
    Úgy tűnik emlékeid becsapnak téged...:D
  • hykao #2781
    A fordításban emlékeim szerint NESZTELEN ORGYILKOS lett.
  • misirulez
    #2780
    Hangtalan orgyilkos = Silent assasain ?
  • akyyy
    #2779
    azt sajnos nem láttam de leltem cikket róla, betettem a másik topikba:)
  • hykao #2778
    Gondolom az esti RTL-es híradóról van szó...
  • akyyy
    #2777
    melyik híradóba???
  • reaper4
    #2776
    most volt a híradóban h magyarországon vették fel a játék zenéjét és nem csak ennek a gaménak!!!!
  • Szega87
    #2775
    végigvittem :DDD Már mind3 rész megvolt , most jön a Blood Money :P
  • Szega87
    #2774
    amikor kikelett nyirni a pálya közepén tárgyaló piros ruhás sárgát a kéket meg életbe kelett hagyni
  • Vlala #2773
    Ez melyik pálya?
  • Szega87
    #2772
  • Moszuke
    #2771
    na letöltötem az elsőrészét tök csúcs azis sokkal jobb és érdekesebb is sokal nagyobbak a pályák
  • grizzly21
    #2770
    hát igen, vannak benne jó dolgok, minden pálya elég jó, most az éttermeset csinálom:)
  • grizzly21
    #2769
    köszi megvan
  • hykao #2768
    http://www.gamecopyworld.com/

    Amúgy én is nyomom még a játékot, még egyszer, mielőtt kijönne a Blood Money...érdekes, eddig nem is tudtam, hogy a fegyverekkel leütni is lehet az emberkéket mögéjük lopózva, s még hatásosabb is, mint a kábítóinjekció, mert ahogy észrevettem a leütés egész időre kiiktatja a delikvenst, míg a kábítóinjekció nem mindig...
    Mondjuk valószínűleg azért nem vettem észre ezt eddig, mert minden pályát úgy vittem végig, hogy még csak kábítani sem kábítottam el senkit, csak a célpontokat likvidáltam. (kivéve az utolsó pályát, mert ott sehol sem találtam álruhát, így kénytelen voltam a rohammentőst beinjektálni - ruhaszerzés céljából -, s a csatornába hurcolni, hogy ha felébred, akkor se tudjon ricsajozni...)
  • grizzly21
    #2767
    Hali!
    //És tényleg irnak ide Hyako;)

    Nem szánna meg valaki egy olyan elmentéssel, amin játszhatok minden mapon? Még régen játszottam a játékkal, mostmár csak funolni akarok. köszi.
  • hykao #2766
    Na hát akkor csak nincs fenn a peccs...
    Lekrekkelted?
  • bepe79
    #2765
    Nekem build 166-ot ír. Ha meg föl akarom rakni újra a patch-et, akkor meg azt írja, hogy already installed.
  • Moszuke
    #2764
    Itt olvastam egy oldalt ami eztírja hogy elehet tűntetni a időkorlátot valahogy
  • Moszuke
    #2763
    K akkor nem baszakszom vele de megveni se fogom akkor
  • hykao #2762
    Biztos, hogy jól raktad fel a peccset? A főmenüben "build 174" van a menüsor felett?
    Mondjuk eleve ez a feketeség probléma emlékeim szerint ATI kártyáknál jelentkezett, s ezt javította az 1.74.
  • bepe79
    #2761
    Hát igen. Ezt kéne javítania az 1.7x-es patchnek, erre hivatott.
    De nálam 81.94-es Forceware-el a 6600 csak medium mellett ad képet a scope-ban, ha high-on volt, akkor a feketeség-Mondjuk tök mindegy, sőt, ha a post effect medium vagy off, akkor még rengeteg FPS-t is nyerek vele.
  • hykao #2760
    Én jelenleg is pl. 6600GT-vel nyomom a játékot, és semmi feketeség sincs távcsövezésnél...POST FILTERING pedig fullon van...
  • bepe79
    #2759
    Csakhogy mikor a patch kijött 2004-ben a game-hez, akkor még a mesében sem volt Gef 6600. No meg 8x.xx-es ForceWare-ek sem.
  • hykao #2758
    Alul van kereső! :) Amúgy az 1.74-es peccs felrakása után nekem sem ATI, sem pedig nVidia kártyával nem volt problémám a távcsövessel, post filter maxra állítása esetén sem. (mondjuk távcsövest azt hiszem mindösszesen csak egyszer használtam - a kínai éttermes bulinál)
  • hykao #2757
    Korábban már volt szó a játékban felcsendülő nem OST zenékről. Itt van pár videócska néhányukkal:
    Puressence: Walking Dead
    Clutch: Immortal
    Faf Larage: Le souteneur (feat. by Mr Claude)
  • bepe79
    #2756
    Ami kicsit visszatartott a visszaolvasásban, az a 36 oldal volt. :)
    A sniper rifle gondot megoldottam, olvastam a patch readme-jében, hogy ha a post effect high-ra van állítva, akkor fekete a rifle-ben a kép. Medium-ra húztam, és most már jó.
  • hykao #2755
    Fogalmam sincs, de ne szarakodj ilyenekkel, ma már annyira olcsó, hogy mindenképp érdemes inkább megvenni. Az "Ezt vedd meg" brigád magyar felirattal árulja: KATT (pontosabban letölthető a magyar feliratozás tőlük)
  • Moszuke
    #2754
    Cső nemtom menyire tucc ebben segíteni de letöltötem a Hitman Codename 47 60 perces trialjat és nemtom sehogyse megcsinalni hogy rendesen működjön nemod milehet a hiba? vagy nemtucc hozzá vami aktivációs kódot?
  • hykao #2753
    Olvass vissza, s megvilágosodsz! Többször is volt szó a sztoriról már itt.
  • bepe79
    #2752
    Its me:



  • bepe79
    #2751
    Újra előszedtem kedvenc játékom 3. részét, amíg a 4., a Blood Money meg nem érkezik most május végén. Pár kérdés: nVidia GeForce6 6600-as kártya esetében is kell a patch, hogy a sniper puskában lehessen látni valamit a zoom közben?
    2. kérdés: miért a diliházban kezdődik, és mért özönlik be az a sok swat-os? A történeti részben vannak nálam fehér foltok, pls homályosítsatok fel!
  • Moszuke
    #2750
    wazze bocs a xar iskolai gép nem frisíti na cső és kössz
  • Moszuke
    #2749
    Na látom vaki kitörölte előző szövegem kelene nekem a Hitman Contracts 1.74 hez crack nelegyen maygarosított :D