2828
  • zoli80
    #1868
    térképen figyeld a felkiáltojeleket és olvass:)
  • ricsi1
    #1867
    na megcsináltam az 1. mapot:D köszi mindenkinek,most A 2-on vok elakadva akármerre megyek sehol se találom a maradék 2 kcélpontot
  • bazza
    #1866
    Kínai első pályán...
    -Kinyírom mesterlövésszel, utána bármit csinálok észrevesznek!

    HELP!

    Ja és valami más:
    Én egy bérgyilkosos játéktól elvárnék egy olyan pályát ami ebből áll:
    -fel a tetőre (rendes hitman ruhába)
    -lelőni mest. puskával
    -aztán hazamenni, nyakkendőben

    Nem kell hogy minden pálya ilyen legyen, de egy kettő el kéne!
  • hykao #1865
    nm
  • Bandew
    #1864
    köci
  • hykao #1863
    razor
  • hykao #1862
    nálad lehet valami szar.
  • Bandew
    #1861
    Razor1911-t vagy CXZiSO-t tőccsek?
  • CalebJoe
    #1860
    Hogy a lehet normálisan lőni ebben a játékban ha benyomom a tűzgombot nem akar lőni csak nagy nehezen kezd neki ,ha nyomogatom az sem jó,a silent assassin-ban nem volt ilyen gond. Vagy csak én vagyok béna?
  • hykao #1859
    *ajtajához...
  • hykao #1858
    Ja, ahogy kisétálsz (de az emeletről is leérkezhetsz létrán pont a kocsihoz), jobbra a beugróban a fekete kocsi vezetőoldali ajtójához állva megjelenik, hogy "escape"...
  • zoli80
    #1857
    odaméssz a jobb oldali autohoz és ott megjelenik hogy escape vagy mi.ne rendorautoknál probálkozz.
  • ricsi1
    #1856
    megvn a kulcs,ami kint van a"kertben"mindegyikkel
    a puskákat elraktam,csak a kulcs volt a kezemben ,nyomtam a usegonbot stb. de sehogy
  • zoli80
    #1855
    ha valakinek fogalmaznia kell valamit és nem megy szoljon nekem,profi vagyok:)
  • zoli80
    #1854
    én az autó mellett talaltam a kulcsot,az elején is van?amit én találtam egy rendornél volt aki a kertben maszkalt az elkotendő autó mellett.
  • hykao #1853
    Kulcs nálad van??? Amit a legelején kellett felvenni?
    Ha igen, akkor már csak arra lennék kíváncsi, milyen autókkal próbálkoztál???
  • Glpetyus
    #1852
    A térkép használata egyeseknek nagyon bonyolult,ahogy így elnézem:)
  • ricsi1
    #1851
    áhh akkor pls segíts,hogy mért nem köti el nekem egyik autót sem!(és nem mert 15 vok;P)
  • zoli80
    #1850
    a csaj egy husoskamporol log fejjel lefele,a karjat kell elvinni bizonyitéknak.a dagadt véres hentesgecinél van lent.nézz rá a térképre,ott mindent jelölnek.
  • hykao #1849
    Ja, ezen kívül úgy tűnik belekezdek a játék magyarításába is...válasz e-mailekre várok ezügyben.
  • hykao #1848
    Emberek! Végigjátszás (Silent Assassin) készítéséhez keresek vállalkozó szellemű egyéneket! :)

    Az orosz, párizsi, budapesti, román ideggyógy, hong-kongi éttermes pályákat élből bevállalom jómagam. (de lehet, hogy még mást is majd)
    Szóval az egyes helyszínek teljesítésének minél részletesebb leírása a cél, kitérve az esetleges alternatívákra is.
    Ha elkészülne, berakatnánk a linkjét a banner alá...így talán-talán nem kéne teleSPOILEREZNI a topikot!
  • Glpetyus
    #1847
    :))
  • hykao #1846
    Előfordul...először én is majd mindegyik pályát Tömeggyilkos módban toltam végig...
  • Glpetyus
    #1845
    THX olvastam,majd kiprób.:))
    Amúgy a rokkereknél elszált az agyam,kinyírtam mindet:PP
  • hykao #1844
    Az utolsóhoz kukk: #1768
    Lépésről-lépésre leírtam, hogyan kell.
  • Glpetyus
    #1843
    Asszem az amszterdami-Mass Murderer:)))
    Meg az utsó,pedig profi voltam:((
  • hykao #1842
    Melyik kettő???
  • galocza
    #1841
    koolooqma, tooktoot!

    hykao, thx az infot, tegnap még nem volt sehol...
  • hykao #1840
    Lehet, hogy azért, mert még csak 15 éves vagy, és nincs jogsid... :)
  • ricsi1
    #1839
    már próbáltam mindent,még kivágni a fákat és összerakni egy rollert,de nem ment
  • dre
    #1838
    A HÚSOS PÁLYÁN VAGYOK AHOL AZT A DAGI GECIT KELLETT KINYÍRNI DE azt ki is van végezve csak a csajt nam találom akit kikell szabaditani. segitsen aki tud
  • Glpetyus
    #1837
    Két pálya kivételével mind silent assassin
  • hykao #1836
    Nem!
    Mondom, kivülről járd körbe a tengeralattjárót, és ahol megjelenik a Place Bomb felirat (3 helyen), oda már rakhatod is...
  • olasz
    #1835
    Akkor most baszhatom a pályát,mert én nem dumáltam Yurishkával?
  • hykao #1834
    Ja, rájöttem ám, hogy egyeseknél miért nem pulzálnak a felkiáltójelek...
    A konyhában Yurishkával való beszélgetés után látszanak csak, mivel ő mondja el, hogy hová kell elhelyezni a bombákat, és, hogy hol van védőruha (a raktárban egyből jobbra a fallal elkerített rész mögött...ezt már én mondom...)
  • hykao #1833
    Place Bomb...
  • hykao #1832
    Ne fáradj...Yurishka a neve...
  • Rusy
    #1831
    a 4-es pályán mire jó a gazolin? meg valaki írjon már egy jó silent assassin módszert...
  • hykao #1830
    Na, van már krekk az 1.74-es peccshez -> GameCopyWorld
  • Shep
    #1829
    a fene plant nam palnt