2828
  • AMD Norbee
    #1948
    Persze!!!
    Köszi hogy ilyen részletesen leírod a dolgokat,
    ha senki nem akar egy játékleírást csinálni akkor majd én megcsinálom
    (csak be kell illeszteni a world-be)
  • Shep
    #1947
    Ja a két figurát az előtte lévő pályán sikerült megölni, hogy silent lett a vége?
  • Shep
    #1946
    Bemész, beszélsz a pultossal, pultos elszalad, felveszed a kártyát amit ad meg a hashajtót a pultról. elmész a piros lámpás ajtóhoz, a figura elvezet a kupi részlegre, beszélsz anyókával, aztán a csaj szobára visz, szökés indul, erkélyre ki, jobbra, átugrás a másikra, ajtón be, ellopakodás a 2 sárkányos háta mögött, át a hídon, lopakodás le a lépcsőn, aztán jobbra ki az udvarra, vissza be le az alagsorba, szakácsruha felvesz, fel a konyhába /udvarról nyílik/ levesbe hashajtó majd felszolgálni, a dagadék eszi meg, el is szalad amíg oda van megdrótozod a a figurát, azstal mögé vonszolod, hogy mikor a dagi visszaér ne vegye észre, na itt jön a problémás rész, mert van egy csomó széf /4 ha minden igaz, az 1-ben annyi volt, gondolom itt is/ általában a mansion 2. flooron van a jade, de lehet máshol is, az 1-ben is állandóan máshol volt, na nekem most a m. 2. f. on volt, így azt írom, miután megölted azután vissza az alagsorba az itt mászkáló dragonost meginjektálod, aztán rohansz mint a félőrült a 2. szintre át az ebédlő felett ki az udvarra, át a mansionba, ha bent vagy lassíts, mert különben kiszúrnak, fel az emeletre széf kinyit jáde megvan, aztán le a pincébe és elcsónakázol, ennyi. Van még egy széf az alagsorban, meg egy a Csaj melletti szobában, de abban a legrotkább esetben szokott lenni, ja ha rosszat nyitsz ki riadó van.
  • AMD Norbee
    #1945
    Még a 4. Kinai (Lee Hong Assasination) pályát mond el hogy kell SA-ban megcsinálni??
  • AMD Norbee
    #1944
    Köszi köszi
    Csinálj egy jatek leírást!!!
  • bazza
    #1943
    Nahh, addigra megoldottam,
    méghozzá Silent Assassin minősítésre!
    Tehát:
    -lementem egy csatornába
    -ott felvettem a patkánymérget
    -elaltattam egy őrt, ruha fel
    -a parkban megmérgeztem a teát
    -elfutottam!
    Csinálta vki így???
  • Shep
    #1942
    Első kínai pálya, berohansz a házba /az a lepukkant épület aminek van vagy 4 szintje/ legfelső emeletre felmész, lockpick, kertészruha fel, fegyvereket dobb el, ezután mehetsz a parkba, megvárod míg a két figura befejezi a mondandóját, a dragonost megvárod míg a kékkel ellenkező oldalra ér /takarja az építmény/ ekkor drótolsz egyet, aztán meg már csak futni kell, és mindez alig több mint öt perc.
  • Shep
    #1941
    A silenetes megoldást megtaláltad? Akkor ne is mondjam ill. írjam?
  • Shep
    #1940
    A gázkannát ha bedobod a kémyéen át a kandallóba akkor felrobbannak, de az nem lesz silent.
  • Shep
    #1939
    Kezdéstől rohanás egyenesen jobbra szembe már jön a vörös-sárkányos figura, elmegy a csatihoz vizelni hátába lopakodsz megdrótozod, berántod a csatiba, ruhát felkapod, meg az amulettet, elmész a találka helyre, de előtte még a csatiból szedd ki a mérget, ha bementél várdd meg, míg a pultos a zsaruhoz megy, ekkor lopakodj be a konyhába, injektáldd a srácot, tuha fel méreg be a piákba, kilopakodás, fel az emeletre, piát add oda nekik, benyakalják, elhalnak, te megint lopakodj a konyhába aztán hátul pedig simán sétálj el, nem több mint 5-6 perc az egész
  • Shep
    #1938
    Én úgy csináltam ahigy írtam és silent lett nem kelt fel, ja persze nem az egész nem volt több 5 percnél :), amiketz én leírok azok jók, mertz én is úgy csináltam meg őket expert nehézségben.
  • Shep
    #1937
    Az első fickónal akit valószinűleg a termálfürdőben öltél meg.
  • sz4bee
    #1936
    Valaki mondja mar meg nekem hogy hol van a kulcs amivel kikell nyitni azt az ajtot ahol van az a zold bombavalami a fogorvosszekes szobaba.Mondenkit kinyirtam de nem talalom.A tangában furdo csavo szobajaba is megneztem felvettem amit kellet de a kulcs nincs meg lecci segitsetek. kossz
  • mike369
    #1935
    megvan végre találtam egy működő linket!
  • mike369
    #1934
    Üdv! Tud valaki adni egy linket, ahonnan az 1.74-es patchet le lehet szedni, mert sehol nincs már fent
  • bazza
    #1933
    Nekem az első kínai pályához kéne ilyen leírás!
  • bazza
    #1932
    CSinálhatnál egy "Spoiler" nevű végigjátszást!
    Biztosan nagy sikered lenne!...
  • AMD Norbee
    #1931
    A #1927 ne válaszoljatok

    inkább segítsen valaki hogy a 3.Kínai pályát(The Sea Food Massacre) hogy kell Silent Assassin módra megcsinálni?
  • hykao #1930
    Ez így már megint nem jó! (mármint a SILENT ASSASSIN-hoz)
    Megint hiába kábítod el az ürgét, túl hamar felébred!!!

    SPOILER!!!

    Jól:

    Az őröket kicselezve, a teniszpályán keresztül símán el lehet jutni a házig, ahol, ha szemben állunk, a három ajtó közül a bal szélsőn kell bejutni (zármolyolás, leskelődés kulcslyukon, térképnézés - az őrök miatt), majd balra a kisajtón keresztül, fel a csigalépcsőn, ahol az ajtón belépve eljutottunk az egyik alvó vadászvendég szobájába. Lopakodva az ágy mellett cseréljük le a vörösnyakkendős öltönyünket a vörösfölsős arisztokratikus vadászruhára.
    Innentől fogva szabadon járhatunk-kelhetünk, de azért óvatosan, hogy ne kerüljünk sokáig szemtől-szembe egyik őrrel sem.
    A tükörajtós fürdőszobán keresztül - ahol egy ruhában zuhanyzó fehérnép (de miért ruhában??? :DDD) ijedezik - eljuthatunk az egyik szobába, ahol a mérget magunkhoz vesszük, majd vagy a belső nagyajtókon, vagy a szélső csigalépcsőn eljuthatunk az öreg szobájába, ahol - ha kell megvárva, amíg visszajön a vizelésből, és ismét elszenderedik - kedvünk szerint, vagy megfojtjuk a párnával, vagy mérget rakunk a poharába.
    Ezután le a pincébe, a whiskey-s hordóba mérget töltünk.
    Majd irány az istálló, ahol a tv kábelt megrongálva, kiugrasztjuk az őröket a kuckójukból, és amíg tanakodnak a vezetéknél, addig elcsenjük az istálló hátsó helyiségének kulcsát, ahol fogvatartják a megbízónk fiát. Óvatosan elólálkodunk hozzá, ügyelve, hogy a lovak ne csapjanak lármát, különben az őrök odasereglenek. (de futhatunk is, csak akkor tényleg szélsebesen cselekedjünk, és irány kifele)
    Nincs más dolgunk mint eljutni a kiindulási ponthoz...és bezsebelni egy újabb SILENT ASSASSIN-ért járó fegyvert...

    Egyébként sokféle mód van még: ha minden igaz robbantani is lehet, illetve azt hiszem gyújtogatni...
  • antijedi
    #1929
    te msot komolyan gondoltad hogy 6 perc alatt rögtön valaki rávágja a választ?
  • Bandy11
    #1928
    Légyszi segítsen má valaki a ......!
  • AMD Norbee
    #1927
    A 2. Kinai pályán azt a 2 csávót akik az étteremben vannak azokat, hogy kell megölni?????
  • bazza
    #1926
    Mi a franc van???
    MEgy a gém meg minden, most meg nem indul mert az eredeti CD-t kéri!!!!
    Eddig el indult!!!
  • Bandy11
    #1925
    Van egy problémám feltettem a játékot minden megy grafika tökéletes a menüben az intrókkal sincs semmi baj csak amikor belépek a játékba akkor hatalmas fehérség és a bal alsó sarokban van valami szürkeség tehát nincs képem.Fegyver választásnál például tökéletes a kép csak amikor a játékban vagyok egy sima fehér háttér.Ha valaki tud segíteni legyenszives!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • spR
    #1924
    Állítsd a post filtert Disabled-re.
  • antijedi
    #1923
    gyorsfelfogás rulz és visszaolvasni luxus :P csaka ko tudnám minek kérdezgeted...
  • graphy
    #1922
    nemtom, hogy vmi bug-e, de a távcsöves puska nem tökéletes.
    mikor belenézek csak feketeséget látok.
    9800pro, ATI 4.4 catalyst. volt már vkinek ilyen problémája?
  • hykao #1921
    Jah...de nézd csak: #1830
  • horbykeee
    #1920
    nem tom ki emlékszik rá de kb 3x írtam hogy crack kéne mert Ati 8500am van,
    VAN CRACK!!!!
    akinek ugyan ez volt a hibája az a gamecopyworld-ön talál a hitman crackeknél van 1.74-es FIXED exe....
  • Rage47
    #1919
    Akkor ez az 1. folytatása?
    Akkor a 2. az mi?:)
  • Rage47
    #1918
    ÁÁ de jóó. Köszike!!
  • hykao #1917
    Nem! A legelsőről.
  • AMD Norbee
    #1916
    Nem adna valaki egy SILENT ASSASSIN-os játék leírást???
    Pl: Te Hykao irj már please egy jatek leírást.
  • hykao #1915
    Bemész fegyver nélkül, egyből a recepció után jobbra, mész addig, amíg egy olyan szobához nem érsz, ahol egy rendőr alsógatyában a tükör előtt játssza az eszét, a kulcslyukon belesve megvárod, amíg beáll a zuhany alá, majd bemész, és átöltözöl a ruhájába. Ezután visszamész a bejáratig, ahol a lépcső után jobbra bemész a fürdőbe. Megvárod amíg a fiatalabbik Fuchs bemegy a szaunába, majd ráereszted a gőzt a piros csap segítségével. A fogorvosi rendelő röntgenhelyiségének kulcsát magadhoz veszet, amit az elhúnyt az alsógatyájában rejteget (itt lesz a bomba...).
    Ezután felmész a 3. emeletre, ahol kikapcsolod a detektorrendszert. Innentől már szabadon járhatsz-kelhetsz lőfegyverrel is (persze nem a kézben...).
    A másodikon (az idősebbik Fuchs véget nem érő zuhanyzása közepette) megvárod, amíg jön a boy a porszívóval, és amikor kinyitja a Fuchs-éval szomszédos szobát, a kulcsot elcsened a zárból. Ezután irány a másik Fuchs-éval szomszédos szoba, erkélyen átugrassz, belopakodsz, a kopasz testőrt ártalmatlanná teszed (nem megölöd), átöltözöl, Fuchs-t fejbelövöd pl. a kisasztalon lévő hangtompítóssal, de még azelőtt, hogy elkezdene óbégatni. Az asztalról a maradék cuccokat magadhoz veszed, majd a koffert magadhoz véve, vissza az erkélyen át.
    Ezek után a fogorvosi helyiségekben a testőrök kicselezése már gyerekjáték lesz.
    Bomba be a táskába, majd ki a hotelből...SILENT ASSASSIN...
  • Rusy
    #1914
    1882

    A budapestit hogy kell megcsinálni SA módba , nem nyírtam ki senkit, átugrottam az erkélyen injekció a csávóba, hangtompítóssal lelőttem a faszit (azt szabad?), viszont mikor megmérgeztem a fogorvost, guards alerted, már nem jó nem vettek észre egy lövés se dördült el de így is csak professional, hogy kell a bathroom-ba kinyírni a fogorvost, hogy senki ne vegye észre?
  • Glpetyus
    #1913
  • AMD Norbee
    #1912
    A Rendezvous in Rotterdam pályát hogy kell megycsinálni Silent Assassin-ben??
  • Shep
    #1911
    Játszd végig az első részt :)
    Na a lényeg, hogy te egy klón vagy a sok közül, de elvileg te vagy a legjobb akit csak azért csináltak, hogy tökéletes legyen a gyilkolásban, és az egyben a végén megölöd az alkotódat, a 3-ban meg onnan folytatod /álmodod/ tovább.
  • Rage47
    #1910
    Sziasztok!
    Valaki le tudná irni röviden, hogy az eleje miről szól, mert nem értek semmit ;) Nem tudom miért
    van tele ugyanolyan emberekkel a pálya, mint én. Az első részt nem ismerem és szerintem ahhoz van köze...
  • Shep
    #1909
    szerintem az első kínaisról, nekem az 5 valamennyi alatt sikerült