2828
  • hykao #1988
    Peccset mindenképp érdemes felrakni! Rámegy a már lekrekkelt fájlra is!
  • Shep
    #1987
    Dehogy, a shotit vettem fel a hullától, és fps nézetet nem is használtam egyáltalán.
  • Shep
    #1986
    Miért akkor mi lesz?
  • hykao #1985
    Pl: nem a megfelelő, ruhához illő fegyver volt nálad, vagy nem volt nálad...vagy véletlenül becéloztad valamelyiket.
  • graphy
    #1984
    Kösz, beállítottam, ekkor tényleg működik a távcső.
    De ha be van kapcsolva a Post filter, akkor training-ben mükszik a távcső,csak a játék alatt nem. :o( na ez miért van?
    ez lehet a crack műve? vagy esetleg egy patchet érdemes feltenni, az javítja?
  • Shep
    #1983
    Én az 1-ben csináltam ezt a kicsalós dolgot, de őszintén megvalva nem emlékszem, hogy hogyan csaltam ki, a virággal, vagy a törölközővel? /nem emlékszem, most meg nem is erőltettem ezt a módszert/
  • hykao #1982
    ...próbáld meg PROFESSIONAL nehézségi szinten, őr injektálása nélkül!
  • Shep
    #1981
    Na jó de akkor mi miatt, mert én mikor leértem a lépcsőn kapásból piros és lőttek rám, nekem a rabruhás volt a bevált módszer
  • Shep
    #1980
    Én ott úgy csináltam, hogy erkélyen átugrottam, őr injektál, dagi drót, táska fel, őrről ruha fel, vissza erkély átugrás, gyorsan fel az emeletre, ki a tetőre, be az ablakon, bomba megvan, le a földszintre /eddig ugye nincs detektor, mert ezen az útvonalon szabadon mozoghatsz/ ki a főbejáraton, detektor előtt táska földre átsétálsz a túloldalon felveszed és kész így nem riaszt, erre a bugra egybként még az egyben jöttem rá, azt hittem ebből már kivették, de ezek szerint nem, bár abban még a kötélnél is működött ebben viszont már ott nem sikerült. Persze megcsináltam úgy is, hogy a detektort kikapcsoltam, mert hát csak be kell sétálni.
  • hykao #1979
    Nem a nehézségi szint miatt szúrtak ki a kommandósok.
    Én kommandós ruciban sétáltam ki, és nem vettek észre a legnehezebb fokozaton:

  • Shep
    #1978
    Az injektálás belefér/ha nem civil/, húrozni meg amúgy is csak a célpontokat lehet /ahhoz, hogy silent legyen/
    Egyébként a 2. ben az éteres üveg jobb volt, tovább tartott a hatása, ha jól emlékszem, bár mondom nekem itt az injektálással egyetlen 1 figura kelt fel a 4ik pályán, de addigra már más ruha volt rajtam így nem sok vizet zavart.


    És az meg mi jó már, hogy ennyi képpen meg lehet csinálni, még silentre is, így mindenki megtalálja a számítását, de most, hogy megvan a sok cucc amit jutalmul kaptam, ideje egy kicsit dualbarellezni :)
  • hykao #1977
    Kötve hiszem...de ki tudja?
  • hykao #1976
    A bombához nem muszáj, de nem is azért kell kikapcsolni.
    Ha nem akarunk senkit bántani (a két célponton kívül...), és riasztást sem akarunk, akkor nálunk kell, hogy legyen a hangtompítós....mert ha Fuchs kisasztaláról vesszük fel, akkor észreveszi a testőr...az idő rövidsége miatt (amíg a kicsalt testőr vissza nem ér) érdemes mindenképp gyorsan fejbelőni a fürdőszobában.
  • Glpetyus
    #1975
    "láttam"
  • Glpetyus
    #1974
    Nagyon szeretném,szvsz a legjobb zene amit játékban láttam...
  • Glpetyus
    #1973
    Vajon itthon is meg lehet venni?
  • hykao #1972
    Már én is vadásztam, mert CD-n kiadták, de én sem leletem rá sehol...
  • hykao #1971
    Attól függ...nekem a totál nullás oszlop a cél, abba meg nem fér bele egyetlenegy injektálás sem, vagy fölösleges húrozás, ill. az ezekkel járó akár egyetlenegy riasztás.
    Mindenhol van ruha, csak meg kell találni.
  • Glpetyus
    #1970
    #1958-ra senki??
  • Shep
    #1969
    * ami a felismertségedet jelzi
  • Shep
    #1968
    próbáldd úgy, hogy többször nekik mész, hátrálsz egészen addig amíg piros nem lesz a kijelző ami a felismertségedet nem jelzi, na akkor kicsit távolodsz és lopakodásra váltasz, ekkor elindul az egyik, amúgy nem olyan egyszerű, de van hogy szinte kapásból elindulnak feléd alig kell böködni őket, egyébként biztos van más mód, is de én így csináltam így ezt írtam.
  • bazza
    #1967
    A második kínais pályán a végén nem sikerül elcsalogatni a két muksót...Van vmi más lehetőség is?
  • Shep
    #1966
    Aszem az első pálya még nem lett leírva, így még azt is leírom, hogy a készülő műved majdnem teljes legyen:)

    Elején, kulcs felvesz, futás a liftig, fel a másodikra, korházi ruha felvesz az egyik hullától, lesétál a földszintre, oda ahol a zsaruk elállják az ajtót a lépcső végében, ba a bal oldali szobába, fel a csigalépcsőn, mikor a zsaru bemegy a hátsó szobába lapuljunk az ajtó mellé balra, mikor kijön így nem vesz észre, ki az erkélyre, a létrán kezdjünk el leereszkedni, figyeljünk, hogy akkor másszunk le, mikor se a reflektor nem világít felén és míg lemászunk se fog, valamint a lenti járőr se szór ki minket, aztán ha lent vagyunk, be a kocsiba és kész.

    Hiányzik még vmelyik? Ja és ezek mind a második nehézségi szintre vonatkoznak, mert nekem a zsaruruha nem vált be kapásból kiszúrtak és rongyá lőttek.
  • Shep
    #1965
    Tudtad e, hogy nem muszály kikapcsolni a a detektorrendzsert, simán ki lehet sétálni a bombával?
  • Shep
    #1964
    Norbe. na lassan meg is van az összes pálya.
  • Shep
    #1963
    de, mennyivel jobb már ha nem kell sokat lopakodni, hanem rohansz ruhát cserélsz, így ha fel is kell a debilizált illető akkor is a max már rég lecserélt ruhás figurádat keresik, vagyis egy lépéssel előttük jársz, és 5-6 perc alatt megvan egy pálya.
  • Shep
    #1962
    Megvárod, míg megjönnek a kocsival, a sofőr eljön a konténerekhez vizelni, leütöd stukkerral, berántod a csatiba, ruha fel, az épület jobb oldalán van egy létra azon felmászol, a dragonos háta mögött belopkaodsz az elsú szobába, bomba+élesítő felvétele, lemész bomba be a kocsiba, aztán futás oda ahol a térkép szélén a 2 lótuszos áll, mikor a kocsi a közelükbe ér akkor robbant így 5en meghalnak, be az épületbe, vkit akinek akit jónak látsz meginjektélhatsz /dragonos legyen/ /úgy emlékszem van vhol ruha is, de az most nem ugrik be hol van úgyhogy nézz körül kicsit/ bent pedig menj a 2 figurához, menj nekik aztán távolodj tőlük, aztán kapcsolj lopakodásra, ezt ismételdd addig amíg az egyikük el nem kezd követni, csalogasd be a sötétbe, ott húrozdd meg, a másikkal tedd ugyanezt, aztán pedig sétálj el, arra, azonban ugyelj, hogy ha injektélsz akkor sietned kell, nehogy a felébredt ürge riadóztasson, de jobb ha megkeresed a ruhát /sajna nem tudom megnézni, hogy hol is van, mert nics most rá lehetőségem, mert nem otthon vagyok.
  • Shep
    #1961
    Hát, kinek hogy tetszik.




    Utolsó pálya egy kicsit másként, feltéve, ha elég gyors vagy.
    A szobából egyenesen rohansz a folyasó végére, áram lekapcsol /ha meglőnek az érkező swatosok, nem jó előről kell kezdeni/ Aztán a sötétben nyugodtan futhatsz, vissza lifitig leesés, 2. szinten liftből ki, balra el, figura injektál bevonszol jobb szobába, ruha fel kisétál, balra futás, megint bal és megint bal, majd kicsit jobbra, aztán megint balra/ ha jól emlékszem, tűzoltó leütése /igaz fel kell majd, de mit zavar bárkit is egy mezítelen rohangáló ember/ elsétálni a rendőrfőnökig a két háta mögött áló figurának nekimenni a bal oldali a falnak fordul, a másik meg hátra fele, ekkor meghúrozni a figurát, aztán elsétálni a tűzoltó kocsiig és elhúzni a csíkot, ja persze a ruhát fel kell venni a tűzoltótól, meg a kocsikulcsot is.
  • sz4bee
    #1960
    Valaki segitsen mar nekem.A 2. kinais palyat hogy kell megcsinalni?kossz
  • Glpetyus
    #1959
    Ja:ThX
  • Glpetyus
    #1958
    Valaki lehetne olyan jó,hogy megmondja honnan lehet lekapni a 2-nek az egész soundtrack-ját.
    Találtam pár oldalon vmi."próba" verziót,de csak 20 mp-s "számok" vannak rajta,és csak 6db a 20-ból.:(((
    Lehet akár valami fizetős oldal is...
  • hykao #1957
    Csak a rendőrfőnök megölésével végig lehet vinni!!! ...mégpedig percek alatt...
  • hykao #1956
    Már egyszer leírtam elég részletesen, kukk: #1768!!!
  • hykao #1955
    Hát nem tudom...akkor nekem úgy tűnik kevésbé hatékony az injekció tartalma...
    Amúgy én arra megyek, hogy csak akkor injektálok, ha nagyon muszáj! De az eddigiek alapján, mindegyik pályán el tudtam jutni úgy a megfelelő váltásruháig, hogy nem kellett senkit "leoltanom", "lehúroznom"...ez elengedhetetlen a totál nullás oszlophoz...
  • AMD Norbee
    #1954
    A Hunter and Hunted pályát csak ugy lehet megcsinálni ha szétölsz mindenkit??
    Mert hiába akarom ugy hogy ugrálok az erkélyek között, mindig észre vesznek!!
    Nincs semmi ruha sehol amit felvehetnék ugyhogy valaki HELP!
  • Shep
    #1953
    Egyébként megírnám őket, de nincs rá időm, rendesen mondatba ölteni őket, inkább játszok, ilyen rövid tömöret, meg ha kell írok ahhoz a pályához amelyikhez kell vkinek.
  • Shep
    #1952
    az ám, ilyen összevagdosott vmiből, már majdnem megvan a komplett, hyakoé a szépen megfogalmazottak, enyémek az én 2 szavas utasításaimal ellátottak, fele ilyen fele olyan, bitang jól mutatna :)
  • traXion
    #1951
    aha, thx. :)
  • mukika
    #1950
    ha jót akarsz jáccani, és nem akarod előre tudni, hogy mit kell csinálnod, ne olvasd el ami utánna következok.
  • traXion
    #1949
    Mi az a SPOILER magyarázza már el valaki...