2828
  • NoYbee
    #2028
    Szevasztok!

    1. magyarítás készül hozzá?
    2. végigjátszást ír(t) vki?
  • hykao #2027
    Még legnehezebb fokozaton is rajta vannak a térképen a célszemélyek!!! ...de akkor most elárulok egy nagy-nagy titkot: miután előhoztad a térképet az "M" segítségével, egérgörgővel válthatsz a helyszínek között...

    (mellesleg az általad keresett mókust az alagsorban kezelgetik...)
  • steweee
    #2026
    légyszi vki segítsen, plíz!
  • Madmaxx
    #2025
    12
  • Glpetyus
    #2024
    Qrva kevés:((
  • graphy
    #2023
    vki végig vitte már?
    hány pálya van?
  • graphy
    #2022
    sárga kabátos ruciban legyél, és ne legyen nálad fegyver. ha van, azt ugy is elveszik az őrök.
    a kapitányt meg a kabinjában kell megölnöd az ott talált pisztollyal...
    és nyugodtan kisétálhatsz onnan, senki sem fog bántani
    szvsz simán meg lehet oldani silent assassinra.
  • Madmaxx
    #2021
    A német csóka sárga kabátjában kell lenned!
  • AMD Norbee
    #2020
    #1423-ban van a megoldás
  • steweee
    #2019
    használom, de nincs rajta. egyébként meg körbejártam már az egész pályát töviről hegyire, már mindenki halott. lehet hogy bug? akkor másképp kérdezem, hol KELLENE lennie? csak hogyha odamegyek, és nincs ott, legalább tudjam, hogy hiába is keresem!
  • steweee
    #2018
    hát, én lelőttem a kapitányt mikor a korlátnál támaszkodott, aztán vagy elfutsz, vagy végzel az őrökkel is, lényeg hogy a repcsire kell visszajutni. ha felmész és megölöd, vigyázz kinnt a párkányon ne sétálj és ne állj le lövöldözni csak fuss, mert különben egy mesterlövész végez veled!
  • Smuggler
    #2017
    Sziasztok! Második pályán vagyok, és már csak az a feladat van hátra hogy meggyilkoljak valakit. ( Tengeralattjarot felrobbantottam meg minden). Csak az a gond hogy nemtudok bejutni a hajoba, mert egyböl kiszurnak az örök, akármilyen ruhával probálkozok is. Lécci mondjatok el hogykell! Kösz!
  • graphy
    #2016
    köszi
  • hykao #2015
    #1830
  • graphy
    #2014
    megvan az 1.74-es krekk neked???
  • graphy
    #2013
    kéri a gyári cd-t, miután feltettem a patchet...
  • hykao #2012
    Ja, amúgy tök mindegy ám! Mert ha minden igaz a peccs csak az indítófájlt cseréli le, így elég felraknod az 1.74-es krekket!
  • hykao #2011
    Térkép...
  • hykao #2010
    Az, hogy a fenébe lehet??? Nekem szó nélkül felment rá! Csak akkor nem ment fel, ha már fent volt!
  • steweee
    #2009
    azon a pályán ahol a motoros bandának a főnökeit kell kinyírni, meg vissza kell szerezni vmilyen fényképeket, nem találom azt a fickót, aki a halállistán az első helyen szerepel, így nem is tudom kinyírni. merre van?
  • graphy
    #2008
    Nekem nem ment fel az 1.74-es patch a krekkelt exe-re...
    Vki próbálta már? Vagy tud olyan patch-ről, amit fel lehet rakni rá?
  • AMD Norbee
    #2007
    nem!! Én is ugy tudtam csak megcsinálni
    Nem tudom mi lehet más megoldás
  • Rusy
    #2006
    nem a harmadik kínais vagy nemtom a 10-edik pálya the wang fou incident
  • Rusy
    #2005
    Hi!
    Asszem a harmadik kínais pályán ahol a sok embert kell megölni, a sofőrt infektáltam, behúzom a csatornába ruha fel, megszerzem a car bombot a 2-ik emeleten, felmegyek létrán, berakom, felrobbant öten meghalnak, de marad kettő és azt nemtom csak a sniperrel kinyírni, a lövések száma befolyásolja a silent assassin minősítés megszerzését?
  • sz4bee
    #2004
    Ahogy kimesz balra van egy letra ott lemesz.A bombakat a tengeralattjaro oldalara tudod rakni asszem hármat kell.
  • Gbr
    #2003
    A sugárzó tengeralattjárót,hogy kell felrobbantani a 3. pályán,védőruhám és bombám is van,hova kell rakni?
  • sz4bee
    #2002
    Na mar jo
  • sz4bee
    #2001
    Az amulettet hova rakjam le.En az emeletre raktam ahol a csavok elpatkoltak de az nem volt jo.
  • neménvoltam
    #2000
    2000 :)
  • hiba
    #1999
    az 65 éve volt :)
  • Shep
    #1998
    1939-ben már írtam egy megoldást, de máshogy is meglehet csinálni
  • sz4bee
    #1997
    A 3. kinais palyan mert lo ram a konyhas csavo amikor csongetek nekei.Ha valaki tudja a megoldast a 3. kinais palyahoz az lecci irja mar le nekem.Nembirok el ennyi rendorrel meg ki szeretnem probalni ugy is a jatekot hogy nem nyirok ki mindenkit. kossz
  • Shep
    #1996
    az 5. pályától a utolsó előttiig, vagyis 5 pályát kivéve mind az egyből van átvéve.
  • hykao #1995
    Jah, az első rész demója pont az éttermi találkozós hong-kongi pálya.
  • Shep
    #1994
    hú, akkor, nem is tudod miről maradtál le, az egy a legjobb, aztán a 3, bár gyanítom azért mert a pályák 80%-a az egyből van átvéve, kicsit módosítva.
  • hykao #1993
    Én meg sem az 1, sem a 2-vel nem játszottam, csak a demójukat néztem meg, mielőtt nekiugrottam volna a Contracts-nek.
    A 2-őt sajna sehol nem találtam boltban, az egy 1990 Ft EVM kiadásban, és mindkettőhöz van magyarítás.
  • Shep
    #1992
    Hát igen, erről van szó, hogy több lehetőség is van.
  • Shep
    #1991
    hát engem ez a 0-ás oszlop nem vonz :), ellenben a 2-ben van még jónéhány pálya amit nem csináltam még meg silentre, így azok pótlását tervezem a közeljövőben.
  • hykao #1990
    Mindegy végül is, mert ha a beteg, vagy ápolóruhában ki tudsz slisszolni, akkor is totál nullás oszlop...
  • hykao #1989
    A mellékelt ábra szerinti totál nullás oszlop...