2828
  • hykao #2068
    Ja, aha.
    Na és az M-ek melyik pályán vannak???
  • Madmaxx
    #2067
    PGM snipernek csak a hangtompítós változata van nálam az utsó pályáért :)
  • hykao #2066
    MP9-es az imént kitárgyalt vágóhidas pályán van, majd mindegyik őrnél.
    PGM Sniper is már rég a kollekciódban van, ha mindegyik pálya SILENT ASSASSIN lett...
  • Madmaxx
    #2065
    MP9 és a normál PGM Sniper melyik pályán vannak? Kellenének a kollekciómba! :)
  • hykao #2064
    Ráadásul a WC-be mindenképp be kell menned a lőszerért, mert a stukker üres!
  • hykao #2063
    Akkor szerencséd volt.
    Ezzel én is próbálkoztam, de nem jött össze, mert azért ne feledjük, hogy ott jönnek-mennek a vendégek is, meg az ópiumfelszolgáló madár is! Valamint egy idő után bekukkant az őr is.
  • Madmaxx
    #2062
    ÉN az ügyvédet rögtön fejbe löttem amig az ágyon hevert a hangtompitóssal és igy is silent lett. Nem kell bonyolítani :)
  • NoYbee
    #2061
    kösz szépen ;o)
  • hykao #2060
    GameHunter
  • hykao #2059
    SPOILER!!!

    Tehát 2. román pálya (vágóhíd):

    Ruhacsere a hűtőkocsiban, és egyúttal dobjunk el minden fegyvert (kampó sem kell, mert a legnehezebb fokozaton ezt is fegyvernek veszik az őrök), majd ahogy kisétáltunk, oldalt az elektronika segítségével zárjuk is be a teherautó hátsó ajtajait - feltéve, hogy nem szeretnénk riasztást...
    Motozás után siessünk befele, majd fel a megbízónk lányához (illetve annak maradékaihoz...), ügyelve, hogy az igényesen kialakított "szentély"-ben - ahol a szituációhoz illő andalító, szerelmes muzsika szól - ne fussunk össze Sturock a húskirály mezitláb, zokniban, kezében bárddal kóricáló, és nem kevésbé idióta testvérével.
    Miután nyugtáztuk a lány halálát, vegyük magunkhoz bizonyítékul a földön heverő karját.
    Gyorsan le az öltözőhöz, ahová eddigre már majdnem odaért az ópium felszolgáló. Mielőtt még besétálna egy ledér nőci társaságában, gyorsan öltözzünk át az ott heverő pirosfelsős felszolgálóruhába. (figyeljünk rá, hogy lehetőleg ne fussunk össze az igazi felszolgálóval, mert csak egy van belőle, így egyből gyanússá válunk...)
    Már jön is a felirat, hogy az ügyvéd várja a jól megérdemelt ópiumadagját. (ha kedvünk tartja, elcseveghetünk még a pultossal, aki elmeséli milyen gyorsan is áll be a nép az ópiumtól...)
    A pultról vegyünk magunkhoz egy ópiumpipát, majd be az ügyvédhez, és rakjuk le az ágy melletti kisasztalra.
    Miután pár pillanatra "kész" lesz, vegyük magunkhoz zsebeinek tartalmát (hangtompítós, VIP kértya).
    Vissza az öltözőbe, ruhacsere. (még mindig ügyelve, hogy ne fussunk össze az igazi ópiumfelszolgálóval...)
    A hentesruhában immáron újfent biztonságosan, szabadon járkálhatunk.
    Irány a WC, ahol az egyik fülkében találunk lőszert a pisztolyhoz.
    Közben a magáhoztért ügyvéd is lassan megérkezik testőrével az illemhelyre -> a lényeg, hogy a testőrt ügyesen cselezgetve, amíg az ajtó előtt őrt áll, az ügyvédet húrozzuk meg, vagy lőjük fejbe (úgy, hogy ne maradjon ideje óbégatni...).
    Majd fussunk ki a WC-ről, és irány a konyha, ahol kisvártatva ránkparancsolnak, hogy vigyünk föl a Húskrálynak egy újabb csirkét. (a konyha melletti kis helyiségben zavartalanul belerejthetjük a csirkébe a pisztolyt)
    Nem marad más dolgunk, mint felmenni, motozás után besétálni a Húskirályhoz, megvárni, amíg a kaja látványától felajzottan kizavarja a két bőrszerkós lúvnyát...redőny leenged, fej félrebillen a jól irányzott fejlövéstől...ki a teherautóhoz....SILENT ASSASSIN.
  • NoYbee
    #2058
    egyébként hol/merre elérhető? ;o)
  • hykao #2057
    Jó kérdés. Elméletileg Piedon a napokban lát neki. Majd megkérem, hogy regeljen ide is, és adjon tájékoztatást néha.
  • hykao #2056
    Igen.
  • NoYbee
    #2055
    Szevasztok!

    Mikorra várható, hogy elkészül a magyarítás? ;o)
  • steweee
    #2054
    némelyik pálya mintha már lett volna az előző részekbe, ugye? kis változtatásokkal!
  • Rusy
    #2053
    Hát nekem a román pályához, asszem valaki már írt, egyszerűen nemtom megcsinálni, pl ha először felviszem a csirkét lehúom a redőnyt hentes bárdal kinyírom, senki nem látja állok és egyszer csak észrevesznek, nemtom itt ez egy bug? volt olyan is hogy mentem nézelődtem, nem csináltam semmit, és egyszer csak gyanús személy, nemtse és akkor lőttek rám, ha előszőr az opium pipát viszem oda, injektáltam a csávót, észreveszi egy nő aki táncol neki, az még nem is gond, mer nem riaszt, de ha utána visszaöltözök hentes ruhába megin észrevesznek, 3 óra játék után már egy kicsit fárasztó...
  • hykao #2052
    Szerintem már az összes pályához írtunk SILENT ASSASSIN végigjátszást.
    Ha mégis valamelyik hiányozna, szóljatok, és akkor beírom.
  • hykao #2051
    Kijelzi a végelszámolásnál! Ezen felül nem ritkán egy idő után felébrednek a delikvensek, így riasztanak! Szóval fölösleges az injektálás, ráadásul pályánként ált. 1, max. 2 fecskendő van.
  • Rusy
    #2050
    én innen mentegettem ki a végigjáccást 12-ből 10-re full leírás van silent assassinhoz olvass vissza...
  • balintka
    #2049
    Hali! Nem tudna valaki ehhez a játékhoz leírást,végigjátszást MAGYARUL?
  • Rusy
    #2048
    szerintem hibás az image, vagy a cd aamit kiirtál...

    Na végigvittem nagyon jó volt, csak kár hogy ilyen rövid, szerintem jobb mint a kettő, abban az értelemben hogy hitmanesebb a hangulata

    Amúgy hykao az injektálással mi a bajod azt hiszem azt nem jelzi a statisztika, végig lehet 0 (asszem)
  • Ruffi
    #2047
    Vki segitsen plz
  • hiba
    #2046
    jee vegigvittem!
    (a hitman2-t ugyhogy johet a folytatas )
  • Ruffi
    #2045
    Mos telepitem és vmi c03_1_main.zip-nél elakadt a telepités mi a szar van????segitsetek plz
  • Shep
    #2044
    hát én trailert nem láttam így nekem új volt,


    Az egyben volt az 5-6 ik pályán de már nem emlékszem pontosan ki is, csak a rusna képre ami a pálya töltése alatt volt.
  • hykao #2043
    ja, ezt már én is végignéztem párszor.
    ...és ki az az aszthmás fószer?
  • Madmaxx
    #2042
    Az volt a trailer!
  • Shep
    #2041
    Ja egy érdekesség, lehet mindenki tud már róla, de aki esetleg nem, annak írom. Ha a főmenüt sokáig álni hagyjuk be fog jönni egy elég jó kis video, melyben a dagadt egyben még ragyásképű "jóember" szerepel, meg persze kedvenc hősünk. Ha vkinek ez tényleg új lenne, jelezzen ár vissza, hogy tudjam, nem hiába írtam ezt ide. Előre is kösz.
  • Shep
    #2040
    Hát nem tudom, én is nézegettem mi lehet még, de az asztal körbjártam egy párszor, azon semmit nem találtam, úgyhogy fogalmam sincs mi lehet még ott majd lehet megnézem, de most menhantozok



    *beszúrva
  • Shep
    #2039
    #1882 de így is megcsinálhatod.

    Hykao indítványozzuk, hogy legyen a fenti kép alá beszórva, hogy olvass vissza 3 lapot és már majdnem az összes pálya leírását megtalálod :)
  • hykao #2038
    A munkásruha felesleges.
    Beslisszolsz a rendőrőrsre, az öltözőben átvedlessz zsernyákká.
    Kimész, és a középső raktárhelyiségbe - zármolyolás után - beosonsz (ebben a ruszkik vannak, nem a SWAT-osok). Ez az, ahol csatornalejárat is van. Felmész a lépcsőn, és fent találsz egy ruszkis ruhát.
    Így már könnyedén felsétálsz a hajóra, és a laptopja fölé meredő oroszt meghúrozod...
    Gyorsan vissza, mielőtt még a rohamosztag támadna...visszavedlessz rendőrruhába, és irány az EXIT pont...újabb SILENT ASSASSIN...

    (ha valaki a teljességre törekszik, akkor még az elején menjen be a kupiba, és kérje meg az ablakban bohóckodó repedtsarkút, hogy ugyan menjen már ki, és rendezze le az autónál ácsorgó barátunkat...míg arrébb mennek, elhelyezhetjük a jeladót az autón...)
  • Gbr
    #2037
    5-6 pályán tartok,pontosan nem tom,de van egy kikőtő áramot lekapcsoltam kijött a zsernyák és én belopoztam,felvettem a munkásruhát+a ládát,de amikor megyek a hajó felé az örség mindig lelő.
    Mi a megoldás?
  • hykao #2036
    Nekem a robbantással az a bajom, hogy injektálni kell hozzá...
    De nem a robbantásra gondoltam, hanem a benti brigádra!
    Miért pulzál az a felkiáltójel a körasztalnál vajon?
    Hogy lehet még kinyírni a bentieket?
  • Shep
    #2035
    mi a baj a robbantással, teljesn humánus, csak a célszemélyeket éri károsodás. A humánus persze csak a játékra értendő, nem pediga való életre.
  • hykao #2034
    Viszont érdekelne, hogy ezen kívül hogy lehet még kifingatni őket (nem a kocsirobbantásra gondolok).
    A körasztalnál (ahol az öreg is van, ameddig el nem indulnak az autóval) pulzál egy felkiáltójel, de nem sikerült további módszerekre rájönnöm itt.

    Szóval, hogyan lehet még végigvinni ezt a pályát, tömeggyilkolás, és injektálások nélkül?
  • hykao #2033
    A Wang Fou incidens pályát én úgy oldottam meg (megint nem bántottam senkit, csak a célszemélyeket), hogy fel a létrán az emeletre, lopakodva zármolyolás, majd a helyiségben ruhaváltás (a bombát, meg a mesterlövész puskát nem bántottam).
    Ezután már szabadon jártam-keltem az éttermen belül.
    2 kék lótusz tag elment vizelni, ezeket a wc-n intéztem el.
    További 2 triád tag kinyiffantása gyerekjáték (akik az autórobbantásnál járulékos áldozatok lettek volna...).
    Maradt az étteremben további 2, meg az öreg közvetítő.
    Őket úgy intéztem el, hogy a környékükön lévő összes fényforrást kiiktattam, és a sötétben már játszi könnyedségel húroztam meg egyesével a brigádot...persze lopakodva, és ügyelve, hogy se a fényforrás kiiktatás, se a húrozás ne járjon riadóval.......SILENT ASSASSIN
  • hykao #2032
    1. Készül, végül nem én, hanem Piedon lát neki. A 2. rész magyarítását is ő csinálta.
    2. Folyamatosan szinte csak végigjátszásról szól a topik...
  • Shep
    #2031
    és ha nincs egérgörgője? :) /tudom lehet gombbal is/
  • Shep
    #2030
    #1962
  • Glpetyus
    #2029
    1.?
    2.?