2828
  • Shep
    #2108
    Norbe, azt írta, hogy összeollózza innen Hyako, meg az én leírásaim alapján, de, hogy aztán tényleg csinálja e, vagy csak írta, hát azt tőle kell megkérdezni.
  • hykao #2107
    Én nem játszottam se az 1-el, se 2-vel...de mégis ránéztem!
  • frodó néni
    #2106
    jó játék !nagyon jóó!
    DE!:Még a Demó is k******va nehézz!
    aki nem játszotta végig a másodikat az rá se nézzen!
  • bazza
    #2105
    Akkor vki megírja a végigjátszást a gémhez???
  • Shep
    #2104
    bizony - bizony, már én is beírtam ide.
  • Rusy
    #2103
    Basszus kurva jó ez a játék, kár hogy ilyen rövid azt vettem észre hogy egy pályát már vagy ötször megcsináltam mind a 3 fokozaton silent, mass murderer, és még mindig nyomnám, láttatok má ilyet?
  • Rage47
    #2102
    Rájöttetek arra, hogyha egy ideig hagyjátok a főmenüt, akkor bejön egy video?
    Én most vettem ezt észre:)
  • Shep
    #2101
    semmi gond, azért volt ott a vigyor is
  • Gbr
    #2100
    Bocs aszt hittem hykao-é az irás.
  • Shep
    #2099
    A fene, elnézést nagy lett, na de sebaj, magamat is büntetem vele.
  • Shep
    #2098
    A fiú jó erőben lehet, na de hogy essőben erősítsen :)

  • Shep
    #2097
    Ez amúgy a Lee Hong Assasination, ha jól emlékszem amit te keresel az ez:

    Shep #1942

    Első kínai pálya, berohansz a házba /az a lepukkant épület aminek van vagy 4 szintje/ legfelső emeletre felmész, lockpick, kertészruha fel, fegyvereket dobb el, ezután mehetsz a parkba, megvárod míg a két figura befejezi a mondandóját, a dragonost megvárod míg a kékkel ellenkező oldalra ér /takarja az építmény/ ekkor drótolsz egyet, aztán meg már csak futni kell, és mindez alig több mint öt perc.



  • Shep
    #2096
    Hé ne lopdd a szövegem, ha lopod legalább írdd be, hogy az enyém.
  • Gbr
    #2095
    hykao:Ez a Slaying a Dragon-os pálya,ezt kell csinálni?
    Bemész, beszélsz a pultossal, pulos elszalad, felveszed a kártyát amit ad meg a hashajtót a pultról. elmész a piros lámpás ajtóhoz, a figura elvezet a kupi részlegre, beszélsz anyókával, aztán a csaj szobára visz, szökés indul, erkélyre ki, jobbra, átugrás a másikra, ajtón be, ellopakodás a 2 sárkányos háta mögött, át a hídon,
    lopakodás le a lépcsőn, aztán jobbra ki az udvarra, vissza be le az alagsorba, szakácsruha felvesz, fel a konyhába /udvarról nyílik/
    levesbe hashajtó majd felszolgálni, a dagadék eszi meg, el is szalad amíg oda van megdrótozod a a
    figurát, azstal mögé vonszolod, hogy mikor a dagi visszaér ne vegye észre, na itt jön a
    problémás rész, mert van egy csomó széf /4 ha minden igaz, az 1-ben annyi volt,
    gondolom itt is/ általában a mansion 2. flooron van a jade, de lehet máshol is,
    az 1-ben is állandóan máshol volt, na nekem most a m. 2. f. on volt, így azt írom,
    miután megölted azután vissza az alagsorba az itt mászkáló dragonost meginjektálod,
    aztán rohansz mint a félőrült a 2. szintre át az ebédlő felett ki az udvarra, át a mansionba,
    ha bent vagy lassíts, mert különben kiszúrnak, fel az emeletre széf kinyit jáde megvan,
    aztán le a pincébe és elcsónakázol, ennyi. Van még egy széf az alagsorban, meg egy a Csaj melletti szobában,
    de abban a legrotkább esetben szokott lenni, ja ha rosszat nyitsz ki riadó van.
  • hykao #2094
    egy kis kiegészítés, ha valaki nem akarna injektálni:
    a Fuchs szobájától jobbra eső szomszédos szobával szembeni beugróban lévő ajtó mögött találunk egy boyruhát, meg egy párnát. Ezt felöltve a testőr beenged Fuchs szobájába 10 másodpercre. Itt gyorsan hívjuk fel magunkra a benti kopasz őr figyelmét, és csaljuk be egészen a balra szomszédos szobába (amelynek erkélyéről átugrunk Fuchs-hoz)...
    A többi már ugyanúgy, mint az előbb #2084-ben leírtakban (őr injektálása nélkül)
  • hykao #2093
    *szobájában...
  • hykao #2092
    Fölösleges lövöldözni. A tető felől kell bemászni az ablakon! Még saját ruhában is el lehet osonni az irodában, és a rendelőben strázsáló testőrök mellett! (nekem muszáj volt, mert végül nem injektáltam az idősebbik Fuchs szobályában lévő kopasz őrt - így testőrruhám sem volt - hanem kicsaltam, és addig gyorsan fejbelőttem a zuhanyzó dagit...)
  • hykao #2091
    Először is nálad kell, hogy legyen...aztán előveszed, és ennyi...
  • Gbr
    #2090
    Oké megcsináltam, aki az ajtónál áll fejbelőtem,a rendelőbe lévő ember símán elengedett.Kimentem és SILENT ASSASSIN,lehet azért mer nem a legnehezeben játszok.
  • Gbr
    #2089
    Felvettem a testör ruhát de igy see enged be.
  • Rusy
    #2088
    amikor silent assassinra csinálod valamelyik pályát akkor kapod meg bónusz fegyverként a dupla silenced uzi-t (asszem)
  • Rusy
    #2087
    Fuchs-éval szomszédos szoba, erkélyen átugrassz, belopakodsz, a kopasz testőrt ártalmatlanná teszed (nem megölöd), átöltözöl

    így nem vesz észre az őr aki a bombánál van
  • CUCLI
    #2086
    Hogy lehet 2 uzival egyszerre lőni?
    láttam a videóban is! pls help
  • Gbr
    #2085
    Pont igy csináltam de a kérdésemre a válasz nincs benne!
  • Rusy
    #2084
    7. Traditions Of The Trade: Bemész fegyver nélkül, egyből a recepció után jobbra, mész addig, amíg egy olyan szobához nem érsz, ahol egy rendőr alsógatyában a tükör előtt játssza az eszét, a kulcslyukon belesve megvárod, amíg beáll a zuhany alá, majd bemész, és átöltözöl a ruhájába. Ezután visszamész a bejáratig, ahol a lépcső után jobbra bemész a fürdőbe. Megvárod amíg a fiatalabbik Fuchs bemegy a szaunába, majd ráereszted a gőzt a piros csap segítségével. A fogorvosi rendelő röntgenhelyiségének kulcsát magadhoz veszet, amit az elhúnyt az alsógatyájában rejteget (itt lesz a bomba...).
    Ezután felmész a 3. emeletre, ahol kikapcsolod a detektorrendszert. Innentől már szabadon járhatsz-kelhetsz lőfegyverrel is (persze nem a kézben...).
    A másodikon (az idősebbik Fuchs véget nem érő zuhanyzása közepette) megvárod, amíg jön a boy a porszívóval, és amikor kinyitja a Fuchs-éval szomszédos szobát, a kulcsot elcsened a zárból. Ezután irány a másik Fuchs-éval szomszédos szoba, erkélyen átugrassz, belopakodsz, a kopasz testőrt ártalmatlanná teszed (nem megölöd), átöltözöl, Fuchs-t fejbelövöd pl. a kisasztalon lévő hangtompítóssal, de még azelőtt, hogy elkezdene óbégatni. Az asztalról a maradék cuccokat magadhoz veszed, majd a koffert magadhoz véve, vissza az erkélyen át.
    Ezek után a fogorvosi helyiségekben a testőrök kicselezése már gyerekjáték lesz.
    Bomba be a táskába, majd ki a hotelből...SILENT ASSASSIN...

    By hykao
  • Gbr
    #2083
    A Budapesti pályán vagyok,kinyirtam mind 2 célpontot felvettem mindent,de amikor a bombáért megyek ahol belehet menni őr áll mögötte,nemtok elmenni.
    Hogy kell?
  • Rage47
    #2082
    bocsi csak én voltam béna:) már ki tudom venni a távcsövest:) és köszi!
  • Rage47
    #2081
    És hogy lehet kivenni? Minden pályán az van benne? Eddig nem tudtam vele semmit csinálni. Talán csak a patch-töl müxik?
  • hykao #2080
    Abban van a távcsöves!
  • Rage47
    #2079
    Sziasztok!
    Mire lehet használni a táskámat(suitcase)?
  • hykao #2078
    Párizsi pálya: #1768" TARGET=_fnew>#1768
  • hykao #2077
    Jah...egy felébredő emberke...lavina elindul...MASS MURDERER...
  • Sith
    #2076
    HA a felébredt emberke riadoztat is az se feltélenül baj a legtöbb pályán átt lehet ötözni egy haramadik ruhába és akkot tök mind1 mert már nem minket keresnek
    egy extra kérdés: az utolso pályára van valakinek ötleteh ogy lehetne silent assasinra megcsinálni? :)
  • Davidsned
    #2075
    Köszesz! (végre)
  • Seth
    #2074
    Mondjuk itt ittene
  • Davidsned
    #2073
    Mondjon már valaki egy linket a patchre, please! Visszaolvastam, de sehol nem találtam.
  • hykao #2072
    Ha injektálsz, akkor az Enemies Harmed, vagy az Innocents Harmed már nem 0 lesz, attól függően, hogy ellenséget, vagy ártatlant injektáltál-e.
    Neked is mákod volt...az esetek döntő többségében a magához tért, lemeztelenített személy elkezd rohangálni, riadóztat!

    A kamcsatkai pályán a WC-n egyből Fuchs ruhájába bújtam (el lehet osonni egész a WC-ig saját ruhában! -> először hátul bementem, Yuriskával beszéltem, majd hashajtót bele a borscsba, ezután belopózás a WC-re, amikor jön Fuchs, vagy ólmot kap, vagy húrt...)
  • Rusy
    #2071
    Ja bjarkov bomb 3-mas pálya ha nem injektálsz, hogy szerzel ruhát rögtön az elején
    hykao, amúgy mikor injektáltam nem jelzi ki a statisztika minden 0 volt, viszont az se gáz ha idő előtt felkel a csávó, nekem pl volt egy olyan ahol injekt, a fegyverét ruháját elvettem, és mikor nézelődtem, valahogy visszamentem a csávóhoz, állt mint egy fas* boxerben és nézett ki kábultan a fejéből, elmegyek mellette semmi, kicsit lefagyott
  • Rusy
    #2070
    Köszi hykao, egyébként ahogy én csináltam úgyis jó lett, valószínű az volt a baj, hogy nem csuktam be a kocsi ajtaját, úgy csináltam meg, hogy előszőr csaj, bementem a konyhába felvettem a bárdot, átöltöztem opium ruhába, bementem a csávóhoz opium, és bárdal agy helyen csaptam, visszaöltöztem, bárd eldob, felmentem a dagihoz, ott ahol a lépcsőn megyek, átmegyek a túloldalra, ott van egy bárd az asztalon, odaadom a kaját, és bárd és így minden 0 silent
  • Madmaxx
    #2069
    M4 Carbine - Deadly Cargo pálya a holland swatosoknál

    M60 - The Lee Hong Assassination pálya az éttermet a villával összekötő alagútrendszer elején az őrszobán

    Minigun - Asylumban az egyik örültnél az elzárt ajtó mögött, ahova a The Wang Fou Incident pályán lehet megszerzni a keycardot Hong asztaláról.

    Dupla arany DesertEagle megvan? Meg poén a budapesti pályán a lezárt szállodarészben a szellem. Bementek ott egy szobába a lezárt szárnyon és belenéztek a fürdőszoba tükrébe. Poén!