1310
Lords of the Realms, Conqueror AD. 1086 és az ősöreg C64-es Medieval Lords RTS/KOS keveréke ...
  • HungarianKnight
    #430
    Hogy lehet megnéni a kivágott kép URL-jét?
  • Zoolesz
    #429
    azt te csak hiszed hogyha a legelejétöl vannak embereid nem fognak fellázadni nekem 2* is volt hogy egyszerre mindenki fellázadt. amúgy meg vagy 3* halt ki a családfám és akkor is az emberedet veszi el és újjat kell venni, meeg aztán van amikor kiderül az első emberedről hogy káém az a csúcs. :) A térítés is csak félig meddig jó mert néha nem lehet megcsinálni vagy ugyanúgy lázadás van.
  • Botond #428
    viszont kezd beszűkülni a terjszkedés lehetősége,mert nem akarok ész nélkül terjeszkedni,úgy hogy támadási felületet hagyok :-) szal nem tudom hogyan tovább,hogy azé legalább minden második határzónában hadsereg legyen
  • Botond #427


    közben terjeszkedek :-)
  • Botond #426
    egyébként van képmentés funkció,vagy te is vmi képlopóval szedted ki a képet?
  • Botond #425
    az azért van,mert az ellenség kémeit fogadod fel lovagnak,én alap arcokkal dolgozok kezdetektől fogva,utána csak a királyi családból veszek fel bárkit is bárminek,azok tuti nem lázadnak,ezen kívűl,ha adoptálod meg áttéríted a népet,és nem háborúzol végtelen ideig,akkor nincs lázadás,mint láthattad én országom se kicsi,de ami lázadó volt,az mind külföldről tört be portyázni,és már a határon le lett nyomva :-)
  • Zoolesz
    #424
    Én most majd megpróbálom normálon, de nem olyan könnyű ám mint hiszed, mert lázadás hegyek vannak és azokat le kell verni meg mikor kitalálja a gép hogy minden lovagod fellázad hát az elég lol.
  • Botond #423
    pedig simán,ahol én tartok onnan már csak idő kérdése és leigázok mindent,csak még nem volt időm :-) és nem legkönyebb fokozat :-)
  • Zoolesz
    #422
    Úgy gondolom a játéknak csak ekkor van vége igaz hogy legkönyebb fokozaton de nem hiszem hogy nagyobb fokozaton ezt meg lehetne csinálni


  • Botond #421
    10-20 maximum,8x gyorsítással tolom végig,ha van vmi pause,meg ugye csata alatt is autopause
  • arty
    #420
    botond mennyi játékóra kellett neked ehez ?
  • Botond #419
    ezzel
  • HungarianKnight
    #418
    Mivel vágtad ki?
  • Mr.Macho
    #417
    sikerült már valakinek win98 alatt elindítania, vagy hallottatok már ilyenről más fórumokon?
  • Botond #416


    én kis országom



    a seregeim



    meg van a "kis győzelem"



    megválaszottak európa császárának,mi legyen?:-D



    beadtam a derekam :-)
  • Botond #415
    egyesek mondták,hogy alacsony az újrajátszhatósági értéke a dolognak,így 3-4 játék után nem mondanám,hogy az,inkább az a gond,hogy automatikusan Magyarországot választjuk,ami eleve a legjobb,hiszen mind méretre mind gazdasági adottságokra tekintve mind3 korban a legjobb,mondhatni hiába normal a fokozat Mo-t választva még ez is inkább easy,az már csak hab a tortán,hogy rengeteg 1-2 területes szomszéd van akit seperc alatt be lehet kebelezni,Anglia bármelyik tartományával indulva kőkemény a dolog,és igenis élvezetes az újra játszás,ha váltogatja a kort és az országokat az ember
  • Botond #414
    asszem lemondok a címről,és előbb eu szintre hozom az országot :-) kontinensről minden országot felszámolok :-D
  • arty
    #413
    ah, mire én oda jutok ... :)
  • Botond #412
    nyertem \o/ elfoglaltam az egész Balkán félszigetet(Krétát nem azé),Moldova,Galícia,Podolónia,Buda,Ausztria,Karintia,Velence volt az északi határvonal,lengyelekkel jóban voltam,és ők rám szavaztak+saját szavazatom,és így meglett a többség nyertem \o/
  • Sephi
    #411
    Rendben :DDD
  • Botond #410
    szereintem hamarosan elakadtok vmivel és akkor :-P
  • Sephi
    #409
    Irtad hogy vedegseg... en meg kerdeztem hogy mikor jovunk meg ?:DD
  • Botond #408
    így ékezetek nélkül nem teljesen értem mire gondolsz :-o
  • Sephi
    #407
    Mikor jovunk meg?
  • Botond #406
    te is vendégem voltál :-D
  • arty
    #405
    sokat
  • arty
    #404
    én is köszönöm, okat okultam...
  • Botond #403
    nps
  • Sephi
    #402
    Nem baj! Megoldom! Koszonom!
  • Botond #401
    nekem az első mindig összejön max 4-5óra játékkal,a másodikra meg sose volt még türelmem,odáig jutottam,hogy a 2 legerősebb hatalom közé jutottam,és lehetett szavazni rám,de holtverseny volt mindig,aztán meguntam,hogy egész európa majdnem Magyarország,és újrakezdtem
  • Sephi
    #400
    Az elso az eltarthat egy idejig :DDD

    A masodik is szal :DDDDDDDDDDD
  • Botond #399
    hogy jól ellegyél :-)

    van a kisgyőzelem,amikor mind a 10 ilyen izé megvan(amiket a nyersanyagokkal érsz el,mint selyemút,meg ilyenek)

    és van a nagygyőzelem amikor összeül a tanács és beszavaz európa császárának :-)
  • Sephi
    #398
    Szal akkor a penz okes. Majd meg lesz egyket kerdesem lehet de nagyabol ertem.

    De egy dolog nem tiszta... vegulis ebben a jatekban mi a cel ?:DDD
    Egesz europa elfoglalasa?
  • Botond #397
    vendégem voltál :-)
  • Sephi
    #396
    Kocc!!! :DD
  • Botond #395
    beállítod merchantnak,és nem telepíted városba,hanem van olyan opció a feje alatt,hogy húzzon el kereskedni,akkor kereskedelmi utat létesít egy olyan országgal akivel van kereskedelmi szerződésed
  • Sephi
    #394
    Valoban en is igy gondoltam de aszitem lehet mashogyan is!

    Csak meg egy kerdes... hogy lehet a kereskedoket (gondolom ez a mechant nem?) ugy rakni hogy penzt csinajanak? Mert en altalaban a kiralyt rakom oda egyik fovarosomba (mivel mast nem mutat a listan) es a kiralyfit pedig a masikba de meg nem lattam hogyan kellene :(
  • Botond #393
    több módon is pénzhez juthatsz:

    -városok adója(mindben legyen tax office,mert az szedi az adót,és minden épületet ami plusz pénzt ad minél hamarabb ki kell építeni)
    -kereskedő(ezt állítsd be hogy pénzért kereskedjen,lehetőleg mindig azzal akinél a legnagyobb zs van kinézőbe,ez eleinte a német-római birodalom) minél több annál több lóvé
    -túsz ejtés(háborúzol vkivel,és fogságba esik a vezérük,azt iszonyat pénzért lehet elengedni,túsz szedés random mondjuk)
    sarc(megtámadsz x országot elkezded felégetni a kistelepüléseket egy olyan hadvezérrel,akinek ki van fejlesztve a sarcolás skill,akkor nem csak leégeti,hanem bejön vmi zs is)
  • arty
    #392
    jojo.. igaz :)) akkor nemtudom
  • Sephi
    #391
    Na de nem tudok hoditani mert nincs epnezem epiteni es vasarolni felszerelest es katonakat :D