19
  • Csudri #19
    Most olvasom a Metronomy oldalán, hogy egyenlőre UK. Remélem lassan nálunk is lesz ilyen. Seti-hez, Linuxhoz, meg tűzfalnak jól lenne.
  • Csudri #18
    Ez világos, hogy nem lehet kivenni belőle semmit. De hozzá sem lehet rakni? Mert az integrált intel vga elég fosi. Tennék bele egy gef2ti-t aztán mehet a cucc.
  • Csudri #17
    Hoppá! hehe Így a szorgalmi időszak végén már nagyon láma vagyok!
  • irkab1rka
    #16
    build szervernek jó lesz :) wuhahahahaaaaa
  • Cat #14
    probáltad már a cikk alján lévő kapcsolodo linkek között nézni? :D
  • SuperCow
    #11
    ahogy megjelennek ezek a gépek, biztos vagyok benne hogy valaki megírja azt a programot ami megakadályozza a reklámok lefutását. Vagy egy olyasmit ír hogy egybe futtasa le az összes reklámot és míg suliba vagyok megy a 1 havi reklám.
  • gz8
    #10
    Csak van egy kis bibi: lehet hogy még nem hallottál róla, de már létezik egy ideje olyan BIOS, amely csak egy specifikus string meglétekor enged bootolni; ha nincs benne, úgy a gép se megy.
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    pont erre gondoltam :))
  • Surranó
    #8
    Minek szétkapni? Talán befagy a biosz, ha format cékettőspont? Akkor megflesseljük :)
  • Zoldalma
    #7
    Soha....pont azert mert itt a reklamnak semmifele hatasa nem lenne epp a lentebb irtak miatt, azaz szinte senki nem nezne, csak szetkapna a gepet...
  • Csudri #6
    Nem tud valaki valamilyem elérhetőséget, ehhez a céghez, mert a Google nem nagyon talál használható cuccot.
  • Csudri #5
    Kellene 4-8 ilyen gép és meg is lenne a Starcraft sarok a szobámban. Kira lenne! Ide velük!
  • Lacc
    #4
    Lool :D Persze ez ide kishazánkba nemtom mikor jut el...
  • Cat #3
    "On screen advertising: In exchange for your free PC, you must accept up to 3 minutes of on-screen advertising per hour of PC use. Every month, you will receive a cd containing adverts to be shown over the following four weeks. Each disc must be loaded onto your PC for the system to update. Should you fail to do this, your PC will be disabled"

    hm, nem irja hogy látnom is kell a hirdetést, szóval megkapom a gépet, "kiherélem" (kiveszem memória, kisebb procit rakok bele stb :)

  • Cat #2
    sztm ez tökjó, azonnal jelentkeznék
    beraknám a sarokba tüzfalgépnek - állandoan a neten lenne, más kérdés hogy monitort se kötnék rá :D
  • gz8
    #1
    Jó ötlet, legalább ki lehet menni klotyóra doom közben :)))))))