14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Vucli
    #10949
    Pont ezt éri el vele:) Én még mindig az infernálra gyúrok:), egyre jobb csak a hard gép ellen nem lehet sokat hibázni, egyébként a gép is az állandó raise deadével idegesit fel, használja ő is ezerrel
  • Cobra.
    #10948
    Nekem is a Necro meg a Warlock tetszik, de minek neked resurrection? Csak olyan csatába szabad belemenni, amit minimális veszteséggel meg tudsz nyerni :)
  • j0nNyKa
    #10947
    mennyire van nagybetuvel fent a faq? erdekelne
  • Rundstedt17
    #10946
    Mennyire gépigényes ez a játék?Érdekelne!
  • miga
    #10945
    Hali!
    Segítsetek, mert már nem tudom mit teszek a gépemmel...
    Vagy ötödjére játszom végig az akadémia hadjárat 3. küldetését (Map 3 - A triumvirátus) de semmi! Minden vár az enyém, Godrick szabad, mégsem tudok továbblépni. Findannal sem találkoztam.
  • horpeti
    #10944
    Nektek mi a kedvenc fajotok?? :) Meg akikkel tudtok is jól játszani?

    Én egyelőre csak a nekróval zúzok, de a Havennel is megy.

    Academyvel egészen bányákig zúzok, de utána más hős ellen kevésnek bizonyulok a kevés spellpower + att/deffel...

    Dungeonnek se érzem azt az ultrabrutál dest. magicét, pedig maxon volt a dest és a többi is... (hiányzik a resurrection és egyéb társai (dark v. lightmagic).

    elfeket se sikerült megszeretni... :)

    Nekró a legszimpibb, azzal tudok azonosulni. :) Bár szeretem a light magices resurrectiont is (nekróknál a rise dead üt), de perpill nem látok semmi olyan fajt, amivel jól lehetne használni (magas spellpower és light magicre hajlandóság).

    A jó kis Dungeont lehetne segíteni resurrectionnel, de lightmagichez másik vár szükséges...
  • boneyard
    #10943
    Okés közben sikerült. Beírtam a linket download acceleratorba és az letöltötte.
  • IceTom
    #10942
    sajna nemtom ..de végülis nem olyan lényeges.mert csak az intro videora rak feliratot.ennyi..probálkozz akkor v.mi mással leszedni.pl flashget
  • boneyard
    #10941
    Nem tudnád feltölteni a magyarosítást rapidshare-re vagy vhova, mert én még mindig nem tudom letölteni a gamehunterről?
  • IceTom
    #10940
    2 hete végigvittem és hát többre számítottam a végére .min egy mozis videot..vagy vkinek volt?csak véletlenül átugrottam??
  • IceTom
    #10939
    nekem müködik
  • boneyard
    #10938
    Hali. Megpróbáltam letölteni, de amikor a második letöltésre rányomok az írja a lap nem jeleníthető meg. Egyébként ez a magyarosítás működik 1.02őben is?
  • IceTom
    #10937
    Gandrus volt kedves tájékoztatni róla, hogy elkészült a Heroes of Might and Magic V intro és outro videóinak magyarítása. Aki nem lenne teljesen otthon a dologban annak elmondom, hogy a hazai dobozos verzióban nem voltak lefordítva a filmek szövegei, így most pótolták ezeket. Akit érdekel annak itt
    található
  • Grave Digger
    #10936
    Értem, köszönöm :) Mingyá megpróbáljuk :)
  • Pretorian
    #10935
    Felteszitek mindketten a Hamachit. Ha kész, elindítod. Egyikőtök a create/join networks menüben (a fogaskerék mellett) a "create new network" menüpontban csinál egy szobát jelszóval, majd create. A szoba onnantól fogva él, a másik fél, ha be akar lépni értelemszerűen a "join existing network" menüben tudja ezt megtenni.
    Be kell írni a szoba nevét, és a jelszót hozzá, kis-és nagybetűkre figyelni kell, majd join. Ennyi.
    Játékon belül a LAN-t kell választani, és aki veled egy szobában van Hamachin, az ezután minden további nélkül csatlakozhat a játékodhoz.
  • Guillotine
    #10934
    Sziasztok!
    Azután érdeklődnék,hogy az 1.01-es patch-el müködik a magyarítás?
  • Grave Digger
    #10933
    Nem szégyellem, rettentően hüle vagyok ehhez a hamachi-cucchoz :9 egy haverommal szeretnék játszani neten, de nem tudjuk öszsehozni a dolgot. Valaki egy gyorstalpalót esetleg tudna adni, mert képtelen vagyok viszsaolvasni annyi már a hozzászólás :)
  • tibor16
    #10932
    már megvan, köszi
  • j0nNyKa
    #10931
    mitol kocsog 1 palya ? :D
  • adios
    #10930
    köcsög ez a The Ship nevű Inferno pálya!
  • Vucli
    #10929
    más*
  • Vucli
    #10928
    Csak abból gondoltam hogy elég gyakran ajánlja fel szintlépésnél és van advanced destruval kezdő hőse is az infernónak, az már kérdés hogy a dungeon sokkal jobban tudja használni
  • Cobra.
    #10927
    Esetleg próbáltad a Shift+húzás másik slotba módszert?
    Ha nem menne, akkor esetleg egy reinstall segít (vagy egércsere)
  • dr Kotász
    #10926
    Hozzá kell még tenni, hogy az arch devil pit lord idéző képessége is kemény...
  • tibor16
    #10925
    sziasztok, nagyon most kezdtem, a 2. pályán vagyok még. Van 110 parasztom, kb ugyanannyi íjjászom, szeretném ha 2-2 csoportban lennének, de hiába kattingatok +shift - m3egjelenik ugyan a másik kockában halványan, de amikor elengedem az egeret nem osztódnak meg a csapatok. A másik, hogy az első városomból sem tudok a városi íjjászokból elvinni. Gondolom láma vagyok, de a faqot olvastam, de nekem mégse műxik ez a - "Shift + balklikk 2szer, vagy Shift + klikk és arrébb húzod egy másik slotba az egységet". Segítene valaki, mi a lehet a probléma?
  • j0nNyKa
    #10924
    dest. egyertelmuen a dungeone !
  • Vucli
    #10923
    Köcke

    Szóval most hogy gyakoroltam az infernállal, úgy érzem kezdek ráérezni bár végig nem tudtam játszani egy hard pályát mert tul sok idő, de azért jól tartom magam, azok az egységek lettek a kedvenceim akikre nem is gondoltam ...a hell chargerek(nightmarek), mivel nagyon gyorsak egy lassub egység ellen van hogy akár 3 szor is jönnek(vagy még többször) csak meg kell ütnia a célpontot elötte egy gatingelt egységgel(mondjuk gatingelt hell chargerrel/nightmarrel) és ugy sebzést se kap, nagyon jók(régen azt hittem hogy a succik és a pit lordok,de sajnos a pit lordok tul lassuak mig ők sebeznek egyet addig már a pacik rengetegszer tudnak támadni)...
    A másik korábban már irtáttok hogy inkább dark magic kell nekik, ez igy van, bár szerintem a destrut nekik szánták a készitők de ahhoz kevés a spellpowerük viszont a dark magic ultrabrutal, szerintem messze legerősebb varázslat tipus a játékba
  • j0nNyKa
    #10922
    szerzel nekem ekezetes billt ?
    a rossz 2s, tehat sztem ebbe a dologba ne nagyon menjunk bele :|
  • skylan
    #10921
    Köszi a segitséget de azért ékezetet sem lenne rosz használnod!
  • j0nNyKa
    #10920
    kerdojellel kerdezni se nagyon szoktal, pedig nem rossz dolog
    olvass utana kulfoldi forumon, ne itt csaljunk
    konzolt kell lehivni, es oda beirni, a tobbit megtalalod
  • skylan
    #10919
    Nagyon köszönöm!
    Csak ezt hogy kell használni mert nem nagyon szoktam csalni a játékokba!
  • Andrejka
    #10918
    van cheat: @Win()
  • skylan
    #10917
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne hogy nemtud valaki olyan csalást vagy valami megoldást amivel küldetést lehet átugrani mert kitlödtek a mentéseim és nincs türelmem megint eljutni addig ahol tartottam!
    Nagyon nagy segitség lenne!
    Elöre is köszönöm!!
  • j0nNyKa
    #10916
    a pitlord meg a succubi erosek... kerdes, hogy addig mit csinalsz, amig azokat kifejleszted
    lehet ugyesen jatszani veluk, de az, hogy lassuak, szerintem nagyon nagy hatrany
    mindenesetre az elozo reszekhez kepest meg igyis erosebb lett
  • ponki
    #10915
    Csá! Meg kell, hogy mondjam, nem szeretem az infenot. Nagyon egyhangú és a vár is furcsán néz ki. Ettől függetlenül nem igazán értem, hogy miért húzták le többen is. Szerintem viszonylag erős... Igaz, h íjjászuk nincs kapásból, és egységeik lassuak, de ez nem sokat sámít, méghozzá a kapunyitás miatt. Amint az egységeink sorra kerülnek, nyitunk egy kaput az ellenséges íjjászok arcába, v a közelharciak lassítására. Így akár két íjjászt is blokkolhatunk. Ráadásul alap taktika képzettséggel a pokolkutyák és cerberuszok, az első sorból, már első körükben sebeznek. (A cerberuszok elég táposak. Sebezhetőek, de nem is kell nekik nagy erő, mivel nem ütnek nekik vissza.) A sucubusokról pedig valaki azt mondta, h alap szinten használhatatlanok, miközben én a legjobbak közé sorolom. Továbbfejlesztve pedig.... A pit lordok pedig nagyon erősek. Szerintem erről nem kell vitát nyitni...
  • OliApa
    #10914

    Mi a ráknak kell cseszegetni? Kevés a sávszélesség? Mé ne írja le akkor azt, ami éppen eszébe jut??? Ráadásul normálisan disztingvált Vucli testvér. . .
  • horpeti
    #10913
    és akkor mi az az ennyi volt?:P
  • sir Hunnish
    #10912
    Na, ennyi volt! Jó kis játék vala. Nem túl könnyű, nem rövid és nagyon játszható darab. Azt hiszem legjobb tagja e sorozatnak. Ajánlom mindenkinek és főleg azt, hogy cheat nélkül a legélvezetesebb. Sok sikert mindenkinek! Szevasztok!
  • horpeti
    #10911
    inferno se rossz, bár nekem kell a rise daid / resurrection :D

    Bár az elején nagyon tuti tud lenni, de az 1-2. szintű csávókat upgradelni kell... majdnem 2* olyan erősek lesznek. :D

    A gating is nagyon jó az elején, bár középtájban nem éreztem a power, hisz feladom a kezdeményezésem, ha rögtön nyomok.. ha meg nem... De ezt biztos máshogy kell nyomni. :D

    A necronal érzem a powert eddig egyedül :DD

    De amúgy a Haven se rossz, de én azért szeretek varázsolkodni... Erre jó is lett volna az Academy, de nem volt túl masszív...

    A necro az egyetlen, ahol spellpower + def jön, és nekem pont ez kell, mivel jobban szeretem a védekezést. :D

    Jah, azt nem tudjátok, hogy hogyvan a sebzésképlet megfelelő def és attack függvényében? Mert azt látom, hogy nem egyenesen arányos, de azt is, hogy ha pl. 2* akkora az attack mint az ellen defe, akkor a sebzés is hasonló... De ha 40 az attackom és 0 a def, akkor se üt 40* akkorát. :DDD

    De nyilván ha X*kal nagyobb valamelyik, nem túl sokkal, akkor azért az elég masszív, és egyre csökken a sebzésbónusz (v. ellentétesen, a malusz)

    Thx
  • horpeti
    #10910
    attól is függ melyik pályán.