14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • G_ArchAngel #11072
    Hali,

    kérdés (nem találtam faq-ban): jelenleg mi az utolsó patch? Kerestem az official site-on, de csak belekeveredtem állandóan a Dark Messiahba:)
    Augusztusra nem volt ígérve patch/add-on vagy vmi extra?

    Htx!
  • jocika
    #11071
    Na, ez fincsi volt :-)
  • Nexxuss
    #11070
    elolvastam a FAQ-ot. Nem kérdeztem semmit :(:( azért megpróbálok bele életet lehelni :P
  • Nexxuss
    #11069
    Szevasztok emberek!
    Most készülök egy occsó notebookot venni. egy 1,7 es Celeron M. 512 megával. Nem tolja valaki ezt a NEMES GAMÉT EGY ILYESMI GÉPEN? mERT NEM NAGYON JÁTSZADOZOM MÁR pc-N, DE A hEROES SZÉRIA AZ MÁS :d bEBÓTOLOM A ALIMITÁLT VERZIÓT AKKOR!
  • jocika
    #11068
    Rendben. Még próbálkozom.
    Indulásnál mindegy melyik bonuszt választom? A 20 db orgyilkost választottam.
  • dr Kotász
    #11067
    Igen. Nekem elsőre sikerült. Ha nem megy, adok majd egy összetett stratégiát, aminek segítségével győzhetsz :)
  • jocika
    #11066
    A sötételf első pályáján tényleg le kell győzni minden ellenfelet, hogy enyém legyen a gyűrű?
  • fawcet
    #11065
    Amúgy nektek a versenyben mennyi időt vesz egy meccs? És ha telefon vagy más fontos van?
  • fawcet
    #11064
    Nekem meg Warhammer 40k jut eszembe mint párhuzamos alternatíva.
  • j0nNyKa
    #11063
    most kaptam elo a Chroniclest, hat valahogy csillioszor nagyobb elmeny, mint az 5... :[
  • adios
    #11062
    nekem a 4. is tetszett.Igaz a 3.-ik kicsit jobban
  • dr Kotász
    #11061
    Nem. A 3. rész viszont igen.
  • jocika
    #11060
    Minden nyafogásom ellenére rendkívül jó ez a játék. Ilyen volt a 4-es is?

    necromanser: én harmadiknál(necró).
  • necromanser
    #11059
    Sziasztok ti melyik kampánynál tartatok ezzel a játékkal????
  • j0nNyKa
    #11058
    a kor elejen asas, amikor nem leptel, nem azt jelenti, hogy a map vegen asol, amikor mar 283932t leptel
    ... szerintem
  • horpeti
    #11057
    nem heroes 3aztál? :)
  • tibor16
    #11056
    köszi, vszínű erre nem jöttem volna rá...
  • precision
    #11055
    az ásáshoz egy teljes nap kell, szal megállsz az X -el jelölt részen, TURN, és utána ásol
  • tibor16
    #11054
    ??? - ezt most, hogy érted? - arra célzol, hogy foglaljak el mindent és utánna ássak? (- vagy nem értem...) mert ez is ésszerű, hmmm - de az is, hogy annak a segítségével verem le az ellent... azért is keresem
  • j0nNyKa
    #11053
    probaltal mar kor elejen asni, amikor meg nem leptel ?.
  • jocika
    #11052
    Azt hiszem megvan a kulcs. Ha valaki felkészül és megszerzi a főnix varázslatot, akkor sokkal könnyebb lesz. Egymás után több csatát is ki fog bírni.
  • tibor16
    #11051
    sziasztok, röstellem, teljesen láma a kérdésem. Azon a pályán vagyok, ahol az Asha könnyét kellene kiásnom. A 3 obeliszket megkerestem, a mozaik térkép alapján a helyszínt szerintem megtaláltam de hiába centinként vizsgálom át a terepet, nem ajánlja fel az ásást lehetőségként. Mi lehet a hiba? - csak kóválygok a pályán. A két démoni kapubol az egyiket bevettem, - lehet, hogy a komolyabb bevétele után lehet csak ásni? Előre is köszi a segítséget...
  • Vucli
    #11050
    Nekem az elfek összvissz egyszer jöttek
  • jocika
    #11049
    Mocsok dolognak tartom, hogy az erőforrások nem igazán vannak egyensúlyban. Ráadásul, ahogy hozzá érek az egyik városához, rögtön jön a megtorlás+az elfek.
  • Vucli
    #11048
    ja az amikkor a 2 hős van, hát igen én a necroval támadtam Isabellel védekeztem de egyszer tudom elgoflalta a gép az meber várat de a necroval visszafoglaltam
  • Vucli
    #11047
    Ja de lehet , bocsika, én arra emlékeztem csak hogy zicceres lehet...mi a gond a pályán?
  • jocika
    #11046
    Az nem a második pálya? Én arról beszélek, amelyiknél a plusz három tárgyat kell megszerezni.
  • Vucli
    #11045
    a lényeg ne támad meg a kikötönél a titánokat addig a gép se támad, szerez meg mindent a szigeten és csak utána támad meg őket
  • jocika
    #11044
    Üdv!
    Csak az az apró kérdésem lenne, hogy más is megszenvedi a nekró harmadik pályáját?
  • IceTom
    #11043
    remélem az 1.3.ba kijavítják ezeket a hibákat..bár vicces hogy patch által okozott hibák lesznek kijavítva:)
  • horpeti
    #11042
    oksa. Majd megbeszéljük ezt a patch dolgot MSNen.

    Nekem csak ez volt a személyes tapasztalatom.

    Egyrészt lassú, másrészt ha kilépsz winbe, megáll egész.

    ezzel szemben 1.0nál ezek nem érezhetők... És ez eléggé nyomós... De kipróbálni ki lehet.

    Én párszor már újratelepítettem emiatt. :DD
  • horpeti
    #11041
    hát egen... Nem lehet egyértelműen erre alapozni semmit. :)

    Szal csatát kimondottan ezzel nyerni nagyon nem lehet, de veszteség minimalizálásra tökéletes.
    Ha annyira nagy a túlerő, akkor úgyis mind1. :DD

    Igen, a resurrection kimondottan nagy nyersanyag igényű, nem lehet arra alapozni a dolgokat.
    A raise dead az olcsóbb... De az csak a nekrónak nyújt maradandót.


    Azt hiszem Academyvel nagyon jól lehet a bányákat leverni, eddig velük sikerült a legsimábban. :)
  • Vucli
    #11040
    akkor ujra kell telpítenem küldöm privibe az msn cimem:)
  • horpeti
    #11039
    1.0-t tökéletesen lehet játszani. (ezt javaslom netre)

    1.2 nagyon laggzik. (legalábbis így tapasztaltuk)

    Szívesen játszanék veled. :)

    Akár 2en gépek ellen is... De egymás ellen is lehet, na úgy még nem játszottam. Csak elkezdtük haverral 2. hétig jutottunk (neten).

    MSNed van? az kicsit jobb kommunikációs csatorna lenne ehhez.
  • horpeti
    #11038
    jah, akkor kuka. :D
  • Vucli
    #11037
    Egyébként ezzel a ressus, raise deades taktikkal is csak annyi baj hogy mondjuk a ress 5. szintű varázslat azért ahhoz kell ám nyersanyag, azt meg is kéne élni, mig addig eljutnék elég sok gépi ellenfél meglátogat és sokszor annyira legyengül a csapatom hogy egyszerűen begyür a gép.Most is academys hőssel rágyurtam a destru magicre hogy haladjak a bánya foglalásokkal, nem is ment rosszul, erre jön a sylvan gépi hős, pár szinttel nagyobb ilyen fejlesztett kőszobor lényekkel vagy 60 al (ezek elvileg academy tipusú egységek, hogy honnan szerezte őket nem tudom, ezek ful destru immunák(a stonera talán nem , de nekem ice varázslataim voltak)és a saját fajta egységeivel, igaz abból nem sokkal , persze azokat magiccel simán leszedtem de ezeket alig birtam apritani mivel ugye immune a magicre , persze közbe a sylvan hőse is szedegette az egységeimet, mind1 nagy nehezen legyürtem de megint szinte a teljes seregem elveszett, itt általába abba is hagyom a pályát mert egy következő hős ugyis kivégezne . A raise dead meg kisebb de pl academy nál elég kicsi a valószinűsége hogy megkapja az ember

  • Vucli
    #11036
    Egyébként mi a tapasztalatotok, lehet hamachival rendesen játszani, nem tulzottan lagol? mert ha nem akkor játszhatunk , bár mondjuk biztos rommá vernél ugyanis teljesen nem sikerült még hard gépet megverni( csak mondjuk nem én nyekentem meg elsőnek:)
  • Vucli
    #11035
    Ezt nem teljesen értettem:) a taktik skill csak annyi (legalábbis én annyit vettem észre) hogy eggyel előrébb lehet rakni az egységet
  • horpeti
    #11034
    Nemtom az a taktik az hogy müxik, hogy akkor enged-e a gép után elhelyezni, vagy csak annyit hogy 1gyel előrébb lehet...
  • Vucli
    #11033
    egyébként azt hogy a gép csal néha onnan is észre lehet venni hogy például beraktam egyik oldalra a varázsloimat, a gép pedig pont vele szembe rakta be a legerősebb grpját akikkel hamar eléri őket, visszatöltöttem átraktam teljesen máshová(persze ha úgy nézzük ilyenkor meg én csalok) a varázslokat és no lám megint vele szembe volt ugyanaz a group lény