14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kly9
    #11112
    Haladok, már konverterem is van ogg-ből mp3-ba.
  • Kly9
    #11111
    Kössz a segítséget van mosmá progim. (A google jó barátunk)
  • Kly9
    #11110
    ogg formátumban van, ehhez kéne progi
  • Kly9
    #11109
    Tudna vki segíteni? Az a gondom hogy kéne az academy város zenéje csak nem tom megszerezni. Én úgyanis olyan gamer vok aki szeret belepiszkálni a fájlokba zenét kicserélni másikra vagy csak egszerűen kiszedni (másolni). A bökkenő csak az h megvannak a zene fájlok csak általam ismeretlen formátumban, legalábbis semilyen progim se tudja lejáccani és nekem meg úgy kéne meghallgathatsam mondjuk media playerrel.
  • Malakai
    #11108
    Nah, még senki nem hallott 1.3-as release datet? :P
  • horpeti
    #11107
    néha ki szokott akadni a gém. :P
  • izsook
    #11106
    Hi!

    Jáccunk hamacsin, működik meg minden, de ha lenyomunk egy gépet, akkor ha megint Ő következne nem megy tovább a játék! Valami ötlet?
  • Light
    #11105
    Hello!

    Lenne egy olyan kérésem, hogy akinek van olyan save-e, ami a dungeon-ös kampány végén lett mentve, tehát már a rákövetkezőt lehetne választani a menüben (vagy ennél további), akkor az küldje el nekem a [email protected] címre.
    A volt problémámra, ami a patchek felrakása után sem oldódott meg, keresném úgy a megoldást, h hátha csak a dungeon-ös faj bugzik nekem, és ha azt átugrom, a többit tudom majd játszani.

    Köszönöm előre is!
    Üdv
  • Cobra.
    #11104
    Rakd fel az 1.2-es patch-et és a hozzá való cracket, illetve alaplapi driver legyen a legújabb, meg a videókártya drivere is.
  • NeoMaN
    #11103
    Kinyirják egymást emlékeim szerint, elég a 2 legtáposabbat szétütni.
  • #11102
    Nem hinném, hogy a gépemmel van a probléma, de azért leírom az adatait:
    1024 mb ram
    3200 mhz-s processor
    200 gb winchester, de ez nem fontos
    256-os videókártya
    szerintem ezek a fontosak.Ja és 1.0-ás verzió + crackelni kellett.
  • dr Kotász
    #11101
    Na de addig mindig visszevertem az adott helyőrséggel, amikor Biara átjutott levadásztam. 1-nél több helyőrség egyszerre sosem volt ellenséges kézen. Mindezt hardon. Mennie kell...
  • wesker24
    #11100
    addig kell visszaverned a támadásokat amig nem jön egy piros démon sereg elég nehéz ügy mert az a köcsög Biara van benne !!!!

  • wesker24
    #11099
    nem egészen akkor is elveszti az adott pályát ha 4 nél több helyőrséget az ellenség már elfoglalt !!!!
  • dr Kotász
    #11098
    Nem kell leérni a határhoz. Kergesd a saját területeden. Csak akkor veszítesz, ha a váradat foglalja el.
  • jocika
    #11097
    Senki? #11094
  • Bull
    #11096
    Mi a helyzet a versennyel srácok?Ugy tünik mintha egyhelyben állnátok vele.Nem nyomjátok?
  • horpeti
    #11095
    értem, én is hasonlókat tapasztalok, csak nehéz megítélni "kívülről"...


    Ez így kvázi érdekes. :)
  • jocika
    #11094
    Üdv!
    Tudja valaki, hogy az elfek első pályáján hány támadást kell visszaverni? A tököm tele van, hogy egyre erősebb hős sereg jön, én nem érek le az erősítéssel a határhoz, és ráadásul a helyőrségbe nem tudom berakni a hősömet. Már arra is gondoltam, hogy kiveszem a csapatokat és áttelepítem máshova, ahol támadást kapok, de azt sem engedi. Csak erőlködöm, mint disznó a jégen.
  • q13579
    #11093
    Feltelepítettem a játékot, azonban indulás után error üzenetet kapok és nem tölt be a game. Ez random modon fordul elő, de elég zavaró. Ötlete esetleg lenne valakinek. Előre is kösz
  • Bull
    #11092
    Ha jol tudom bármilyen szintü spellpowerrel felulirhato a slow bármilyen szintü light magic mastery mellett.Tehát csak az számit ki kasztol elöbb ill késöbb.Ha tévedek javitson ki valaki,de én igy tapasztaltam.Mass slow után nyomott az ellen a lovagjára egy haste-t,és a lovag initiative-je rögtön felugrott 16-ra,és a kis négyzet amiben a lovag darabszámát lájuk az sem lila lett mint mikor valamilyen egységen egyszerre van átok és áldás is,hanem pirosbol zöldre váltott egyböl,tehát "felülirta"
  • Cobra.
    #11091
    Ha semmi információt nem adsz, akkor hogy segítsünk?
    Patch van fent? Milyen verziód van? Milyen géped van? (ram, videókártya a lényeg)
  • #11090
    Én feltelepítettem a játékot, super gyors gépem van eddig minden idei game ment rajta, de most feltettem a heroes 5-öt bejön a játék a menübe.Amikeor meg jáccanék tök gyorsan betöltené a pályát csak az a bibi, hogy kilép.Szerintetek mi lehet a baj???Pls segítsetek!!!
  • horpeti
    #11089
    Igen, drágának tartom. Főleg, mivel multizni törttel is lehet. :)

    De ez annak a dolga, aki megveszi... :)
  • VvD
    #11088
    Hmm... miért, túl drága szted? Najó, 10k-ért odaadom, csak jelentkezzen már valaki :)
  • horpeti
    #11087
    És 12ért adnád? :P

    Hehe.


    Inkább azt mondja meg valaki, hogy ha pl. varázsol az ember 20as spellpowerrel expert SLOWt, akkor ezt bármely expert HASTE-tel lehet semlegesíteni, vagy 20, v. annál nagyobb spellpower szükséges? Esetleg ha 10es hastet nyomok rá, akkor 10et levon a slowből, vagy alapból a slownak szevasz?

    Csak azért érdekel, van-e vmi értelme ilyetén a spellpowernek, v. full mind1.

    Köcce!:)
  • VvD
    #11086
    14-be került, de ha jól láttam, már nem lehet kapni CE-t.
  • horpeti
    #11085
    és mennyibe kerül újonnan?
  • VvD
    #11084
    Hali!
    Bocsi, h itt hírdetem, csak gondoltam itt esetleg jobban érdekelné vkit mint máshol. Eladó egy Heroes V Collectors Edition, 12 ropiért. Elég sűrgősen kéne, jó lenne még a héten, ha elkelne. Ha valaki érdeklődik, akkor itt is írhat, vagy akár az emailemre:
    vvd kukac freemail ponty hu

    Amúgy az ok amiért megszabadulok tőle, hogy már 1 hónapja rossz a videókarim, és nemtok normálisanm jáccani semmilyen játékkal. És most kéne egy kis mani is egy új pda-hoz.

    bye, VvD
  • fawcet
    #11083
    Nyomhatod 1.2-sel is az is heroes5. :)
  • scorpeeon
    #11082
    Jöhetne már az az 1.3, kisebb szünet után elkezdeném újra nyomni a játékot!
  • horpeti
    #11081
    nah, a választ már tudom, de FAQban akkor se láttam. no de mind1. :)
  • horpeti
    #11080
    Javaslom FAQba betenni, hogy hova rakja a mentéseket.

    Mert most megkérdezem. :)

    Köszi.
  • horpeti
    #11079
    Én az ALLY módot várom...

    Mert ugye jelenleg nincsen benne, legalábbis én nem találtam, csak FFA pályákat... (kivéve pár kampány pályát, de az más tészta...

    Vagy lehet csak én voltam a vak?
  • precision
    #11078
    izé, *random map generator -ral, elírtam sry
  • precision
    #11077
    random map generatort és map editort fog tartalmazni, ELVILEG, majd meglátjuk :)
    én már nagyon várom, random map editorral gyakorlatilag megunhatatlan lesz a játék :)
  • G_ArchAngel #11076
    Lynx_TWL, Cobra., köszi a választ...
    akkor várok az 1.3-ra...

    jól emlékszem, hogy ez új map-eket is fog tartalmazni?
  • Cobra.
    #11075
    ArchAngel 1.2 van, de elvileg nemsokára jön az 1.3.
    Nexxuss nálad meg azért ne mfog menni, mert integrált Intel videóvezérlőd van (gondolom). Ha Ati vagy Nvidia videóvezérlő lenne a laptopban, akkor mimimumon eldöcögne.
  • kutjus
    #11074
    Szia!
    Az én gépem 1,5 Pentium-M, Ati Radeon 9600Mob és 512 RAM.
    Elfut, de csodát ne várj, a legkevesebb részlettel.
    A videokártyára figyelj!
  • Lynx_TWL
    #11073
    1.2 asszem