14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Maak
    #11152
    küldetéseknél ha megnézed mit kér, valszeg ugyanaz lesz kiirva mint a lény neve magyarul..nem értem a problémát
  • tibor16
    #11151
    sziasztok - magyarítva játszom, és mivel ott nem használatos az elf kifejezés, nem tudom, hogy melyuk lényre gondol a játék, amikor 100 íjjászt és 100 elfe5t kell az árnysárkánynak felajánlani. A magyarítás druidát, meg pengetáncost meg hasonlókat használ. Segítene valaki?
  • Cobra.
    #11150
    Biztos lesz még 1-2 kiegészítő, ha nem több.
  • IceTom
    #11149
    hát ha már ezt csinálták meg az elsö kiegészítönek..akkor gondolom több is lesz..mivel ha ugynézzük..ez csak egy új faj,olyan mintha beraktak voltn 5 db lényt..
  • Malakai
    #11148
    Valszeg nekik is több fajta hírójuk lesz... A törpök meg mind egyformák. :D
  • G_ArchAngel #11147
    még mindig jobb, mint a kék/zöld/fehér/narancs elementál:)
  • j0nNyKa
    #11146
    nemtom figyelitek-e a kepeken, de.. szoval... nem tul magas a felhozatal
    van macistorp, oriastorp, tuzestorp, baltastorp, pajzsostorp, szorospacis torp(hiro), pengestorp, meg torptorp
    tokre tokjo.
  • j0nNyKa
    #11145
    megint tul sokat igernek
    kivancsi vagyok, mi fog ebbol kisulni
  • G_ArchAngel #11144
    Wow, törpe gyapjasmamut, vagy óriástörpe?:)
  • precision
    #11143
    vééééégre
  • r4pt0r
    #11142
    Heroes 5 kieg.
  • dr Kotász
    #11141
    Turn-based strategy fans can get ready for another helping of Heroes of Might and Magic V, as Ubisoft today announced that it will publish an add-on for the game later this year. Subtitled "Hammers of Fate," the expansion will feature a new faction in the Dwarves. The stout warriors and practitioners of rune magic will reside in the world of Ashan's most hostile regions. In addition to the Dwarves (who bring the game's playable factions up to seven), Hammers of Fate will also feature new spells, abilities, buildings, artifacts, single- and multiplayer maps, and a campaign with 15 new missions. And if the pre-made content ever gets dull, developer Nival Interactive is also including a random map generator. Hammers of Fate is set for a November release.
  • hgerg
    #11140
    A save-eket hogy lehet kiszedni?-->a mapokat meg betenni?
  • Maak
    #11139
    ok, kösz...vakoskodtam csak
  • scorpeeon
    #11138
    Nagyon várom ám én is, ha megjelenik, legyen itt nagy spangás, hogy észrevegyem :D
  • Malakai
    #11137
    Nah, még senki nem hallott 1.3-as release datet? :P
  • Cobra.
    #11136
    Azt nem tudom pontosan hogy mennyi lesz belőle, valószínűleg a halottak HP-ját "támasztja fel" az ördög. Csata után eltűnnek az idézett lények.
    Maak te meg olvasd el a FAQ-ot, ott találsz választ.
  • Maak
    #11135
    Feltettem az 1.2-es peccset, most erre mit kell felraknom, hogy 1, elinduljon, 2, magyar legyen?
  • horpeti
    #11134
    felvettelek.
  • John Angel
    #11133
    Én akarok!
    Vegyél fel MSN-re, vagy küldjél e-mail-t.
    [email protected]
  • horpeti
    #11132
    senki nem akar multizni? :(

    Csak egy srác írt eddig. :)
  • fawcet
    #11131
    Másik kérdés az csata után megmarad?
  • fawcet
    #11130
    Hogy kell számolni? Ha megdöglik 10 imp és 5 főördög van, akkor 5 veremurat nyomhat rá?
  • dr Kotász
    #11129
    Komplett kupac kinyiffant saját lényre tud ilyet.
  • fawcet
    #11128
    Csáó mindenki! Kérdésem az volna hogy a Főördöggel hogy az ördögbe lehet veremurat csinálni. Egyszer sem adta meg nekem a lehetőséget. Nem látok semmi varázslatot, ikont erre.
  • BlueGold
    #11127
    Megoldottam a problémát: Nem elég Raelag-al átmenni a "bal alsó" sarokban található kapun "Shadya"-val is át kell menni rajta.
    Miután mind a kettő átért, "bejön" Izabella, Markal és démon Verlag. A démon legyőzése után: film és már adja is a következő küldetést.
  • BlueGold
    #11126
    A F.A.Q.-ban ajánlott magyarlapon a Dungeon ( kazamata ) küldetésből csak az első van fent az angol +1 nagy 0-a.
  • BlueGold
    #11125
    Nem a sajátom. Én elakadtam a Kazamata küldetés 5. pályáján. Mindenkit megőltem és nem találom a "kijáratot" a pályáról, ha valaki tudja az irja le legyenszíves. Kösz.
    Más mentésével játszani "nem az igazi" szerintem.
  • BlueGold
    #11124
    Innen letudod tölteni: Minden pálya
  • jocika
    #11123
    Az mormális, hogy az elfek utolsó küldijében, mikor Nyikolájt kell sírba tenni, hogy ott az élőholt hősök több ezer íjásszal rohángalnak? Össze akadtam Nyikolájjal is, csonti íjásza 9k felett volt.

    Elrontottam valamit?
  • jocika
    #11122
    Melyikről is ?
  • horpeti
    #11121
    Van itt vki, aki multizik? MSNét megírhatná nekem priviben, és akkor esetleg játszhatnánk mi is.

    Köcce! :)
  • horpeti
    #11120
    nemrég játszottunk 1.2es meccset, egyáltalán nem volt vészesen lassú... Csak picikét, főleg harcnál... De annyir anem volt gond.

    1.0nál viszont szinkronhiba miatt kezdhettük előlről a játékot...
  • kene84
    #11119
    Nekem is mindig kilép.Kipróbáltam 3Dmark05-öt és 4 próbálkozásból egyszer sem ment végig,szóval nagyon esélyes nálam is a kártyahiba.
  • Cobra.
    #11118
    Ha 3DMark is kifagy, akkor 99%, hogy videókártya.
  • fawcet
    #11117
    Dx9-el problémám van. Csak azt nem tudom milyen tesztet kéne nyomnom hogy rájöjjek hogy vidkarival vagy az alaplappal van e gond.
  • fawcet
    #11116
    Nekem még mindig szar a gépem heroes5re.
    3dmark06 features teszteknél lép ki. Ez demó módban nem állítható be. Így kaptam serialt és azzal néztem. Amúgy most játszani 30 percet tudok utána mindenképpen kilép. Volt hogy pár mentést is elrontott kilépés előtt.
  • Light
    #11115
    Hello!
    Egy mentést kérnék, please! Vagy senki se játszotta még végig?:)
    Köszi
  • Cobra.
    #11114
    Winamp alapból nem tud Ogg-ot lejátszani, csak ha fent van a CoreVorbis. Viszont teljesen értelmetlen átalakítani az Ogg-ot Mp3-ba, hacsak nem akarod Mp3 lejátszóval is hallgatni (és a lejátszód nem kezeli az Ogg-ot).
  • fawcet
    #11113
    WinAmp nem jó saját zenére?