14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • nico000
    #11192
    Hát soha nem lesz már Map editor? :(
  • horpeti
    #11191
    1. ezt meg hogy érted? Hogy legyen hirtelen +2 hét és több egység? :DDD

    2. Mivel ez a képessége...

    3. Nyilván te a kill-re gondolsz, a sebzést alul látod... Nagyobb HPsból kevesebbet fog ölni.

    4. Expertre kell fejleszteni, és ésszerűen használni. Aztán nem mindig az a legjobb varázslat, ami 3-4 ellenfelet megöl, pláne, ha nem olyanon a varázsló feltételei (1es spellpower pl.)

    Javaslat: kicsit játszál még, vagy olvasgass kézikönyvet. :)
  • tibor16
    #11190
    köszi, már megvan :)
  • tibor16
    #11189
    sziasztok - a necro pályán vagyok, ahol a 20 csonti sárkányt kell összegyűjteni. Mindjárt az első alkalmakkol gyűjtögettem, de amikor az utólsó portálon át kellene mennem csak 13 maradt és az is árny sárkány. Találni meg nem találok már, mindent felderítettem. Nincs valami trükje, mert nem szeretném az elejétől kezdeni a küldetést. Előre is köszi a válaszokat...
  • NiGhTM4R3
    #11188
    Hali
    Játszogatok a játékkal, de van pár kérdésM, amire talán ti tudtok választ.
    1,Mi értelme a napoknak/heteknek. Arra gondolok ha nem időre megy a pálya, akkor símán lehet váltogatni a napokat(aztán heteket) h minél több szörny/egység képződjön a pl. a városomban.
    2,a succubus úrnőm mindig visszasebez a támadása vmelyik egységemre, sőt többre is néha.Ez normális?
    3,Normális, ha pl egy huszonegynéhányas karakterem alapból olyan 2-3at, ritkán 7et(max) sebezzen "csak"?
    4,épp ezért bízok a varázslatokba de asszem 3. vagy 4.szintű varázscéh (vagy miaszösz) építése+varázslatok megtanulása után is alig érnek vmit a varázslatok.(támadóak, pl a klónozás elég jó)

    Hirtelen ennyi:)
  • Gipsz75
    #11187
    Igen, most még csak az 1.1 van fent, most töltöm az 1.2-t, remélem az megoldja a problémát...
  • Agamemnon
    #11186
    van patch? mert ez egy bug szokott lenni
  • Gipsz75
    #11185
    Sziasztok...kicsit visszaolvasva nem találtam rá gyógymódot, de nálam az a helyzet, hogy a Sylvan kampány 1 részében (ott ahol a határt kell védeni, és jönne Biara), nem akar megérkezni a démon sereg...Már 3x kezdtem újra, minden elfoglaltam, határt védem, már az 5. hónapban vagyok, de semmi... Ha ki akarok menni, akkor ugye kiírja, hogy nem léphetek ki... Patthelyzet...Megoldás van rá? Vagy ha tud, küldjön valaki 1 mentést, hogy tovább léphessek a köv. címre (bár örülnék, ha lenne rá megoldás): gipszkukactvnponthu
  • Cobra.
    #11184
    Keress normális cracket, pl a www.gamecopyworld.com -on. (természetesen az 1.2-höz).
  • peti94
    #11183
    feltettem a dx et aztán meg azt irja gogy tegyem be az eredeti cd de azt is megoldottam aztán meg azt irja hogy :A szükséges biztonsági egységet nem lehet aktiválni.A következő programot nem lehet végrehajtani (5010).
  • horpeti
    #11182
    Hát ha lassú gagyi ellent fogsz ki, akkor ez történik, örülj neki.

    Ha gyors, akkor van, h. lőni se tudsz majd.. :P
  • NiGhTM4R3
    #11181
    Üdv!
    Még egyik Heroes játékkal sM játszottam, gondoltam itt az ideje h kipróbáljam (tetszetős grafika, magyar nyelv, meg egyébként is unatkoztam) és nagyon jó játék, gyorsan belelehet tanulni.
    Még nagyon az elején vok, de kissé monotonnak tűnik. Megyek a térképN aztán pár "lépésente" harcolok, és mindig ua. a taktika, íjászokkal s ballisztákkal megcsapolom az ellent míg "odaér".
    Később ez ugye változni fog? Változatosabb katonáim/ellenfeleim lesznek?
  • Malakai
    #11180
    Telepítsd fel a legújjabb Directx9-et..
  • peti94
    #11179
    a d3dx9_25.dll nem található
    ez a baj
    ez mivolna ??
    és hogy lehet megoldani ??
  • IceTom
    #11178
    A Haven lények tulajdonságai a kiegészítöben:
    Level 1: Brute (Tax Payer; Shield Bash)
    Level 2: Crossbowman (Shoots; Rapid Fire)
    Level 3: Vindicator (Cleave)
    Level 4: Battle Griffin (Large, Flyer, Unlimited Retal, Battle Frenzy)
    Level 5: Zealot (Shoots, No Melee Penalty, Caster)
    Level 6: Champion (Large, Champion Charge)
    Level 7: Fallen Angel (Large; Flyer, Life Drain)
  • peti94
    #11177
    vga atiradeon 9550 256 mb
    768mb RAM
    2.0 GHZ proci
    1.1 es meg az 1.2 peccs is fent van
    ezzel má menni kéne neki nem ??
  • peti94
    #11176
    cső
    felteszem a gamet
    krekk
    elindítom és kirja hogy valami fájl nem található
    ez videókártya baj vagy valami más??
  • IceTom
    #11175
    biztos megharapta öket a medve.és véres lett a ruhájuk:P
  • Cobra.
    #11174
    Ha jól értelmeztem, akkor a törpés kampányban lesznek a pályáról felvehető Haven egységek. Egy szakadár csoport a Haven frakcióból, piros színű ruhájuk van (ugye az alap Haven kék). Hogy mire lesznek jók, majd kiderül, biztos a törpés történet részei.
  • scorpeeon
    #11173
    valaki nem vágja, hogy mik ezek a pirosas haven dolgok? (vmi Haven Renegades néven futnak)
  • jocika
    #11172
    Mit lehet csinálni Nyikolájjal, ha megjelenik 12000 íjásszal,1000 szellemsárkánnyal, 2000 zombival, a többi már csak a ráadás?
  • Maak
    #11171
    rosszul fogalmaztam...a kérdés az hogy melyiket..de már közben ráakadtam, remélhetőleg működik is majd
  • fawcet
    #11170
    www.gamecopyworld.com
    www.megagames.com
    ezeken keressél Maak.
  • Maak
    #11169
    erre gyanakodtam...de honnét szedjek már 1.2-höz valót? Közben megnézem a faq-ot de ha nincs ott akkor legalább nem két hsz-ban írtam le a mondandómat.
  • Cobra.
    #11168
    Maak ha az 1.0-hoz készült cracket rakod fel, akkor persze, hogy nem lesz jó :)
  • G_ArchAngel #11167
    hol? merre? nem látom!:)
  • Alwares
    #11166
    Jön a kiegészitő!
  • 3P
    #11165
    1.3-as patch-ről van valami infó?
  • Maak
    #11164
    na megint itt...szal, peccs 1.1 fent, 1.2 fent, magyaritás fent, crack fent, game indul ahogy köll, DE...1.0-ás verziót jelez, pedig a menüben vannak új dolgok...ami azt jelenti, hogy sikerült peccselni...nade...el nem indul...hadjárat, egyszemélyes, és bead két lehetőséget amik közül egyik sem a sima snassz egyszemélyes hadjárat...érti ezt valaki???
  • IceTom
    #11163
    http://www.the-genies-lamp.com/heroes_5/screenshots.htm
    http://www.the-genies-lamp.com/heroes_5/fortress_prerelease.htm
    http://www.the-genies-lamp.com/heroes_5/renegade_prerelease.htm
    http://www.the-genies-lamp.com/heroes_5/external_buildings_prerelease.htm
  • tibor16
    #11162
    köszi :)
  • j0nNyKa
    #11161
    szerintem egesz feelingesen nez ki, mar-mar rpg feelinget ad a jateknak
  • Malakai
    #11160
    Mondjuk ez a "tárna" nekem egy kicsit szegényesebbnek tűnik, mint a sima underground... De lehet csak a rossz beállítás. :)
  • Rettenthető
    #11159
    G: Megkockáztatok még egy kis fényt.
    íme, a törptárna hatalmas városa és a roppant csarnok.
    S: Itt aztán nézhetsz ameddig a szem ellát.
    ...
    G: Gimli...
  • IceTom
    #11158
    fent van nagybetükkel az FAQ ott nézelödj!!!
  • c115
    #11157
    Nagyon király a játék...Van néhány hiba pl:Csata közbe a fű grafikája,az kör a ami a hősünk alatt pörög....Érdekes még én (Multiplaer/Hot Seat/)ba 1 gép ellen küzdök neki 2 hét alatt 2.szintü Ördögei (Devil) vannak míg nekem még 1 es szintü se.Nem tudtok vmi magyarítást vagy MOD-ot vagy vmit?
  • IceTom
    #11156
    pár percre rá megis találtam:) ez lesz a Fortress
    http://www.the-genies-lamp.com/heroes_5/fortress_prerelease.htm
  • IceTom
    #11155
    hát nemrossz..a sárkányra kíváncsileszek mozgás közbe:)..most inkább szívesen megtekinteném a törpe várat belülröl..meg kivülröl:P..biztos szép lehet..havas.meg minden
  • 3P
    #11154
    Itt olvashattok egy kicsit bővebb infót a kiegészítőről.
  • Prince007
    #11153
    A gép 100 elf vadászra gondol.