14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • VvD
    #11272
    Hali mindenkinek!

    Elnézést, hogy megint belekontárkodok. Eladó lenne egy Heroes V CE. Árat nem mondok, mert sztem a múltkor túl sokat mondtam. Akit érdekel, az keressen meg privin!
  • VvD
    #11271
    Hali mindenki!
    Eladó lenne egy collectors edition. Igen, tudom, a múltkor már meghírdettem (3 hete kb) de sajnos senki nem ugrott érte, talán túl drága volt. Most nem mondok árat, ha vki megszeretné venni, akkor privit és megbeszéljük!

    Ja, és elnézést a belekontárkodásért!
  • Yan
    #11270
    :)
  • NeoMaN
    #11269
    hkey_local_machine/sofware/ubisoft/Heroes Of Might And Magic V

    Na az kellene nekem, hogy ezen belül pontosan mik vannak. Nálam ezután European menü jön, de gondolom a magyarnál más.Van még egy Versions mappa is, onnan is szükségem lenne a magyarra utalásra...
  • NeoMaN
    #11268
    Üdv!

    Könyörgöm egy magyar dobozos tulaja mondja már meg nekem, hogy a registryben hol és mivel utal arra a game, hogy a magyar változat van fent!
  • Gipsz75
    #11267
    csak most várok, mert szegényes az angolom, és szeretném érteni a történetet:D

    remélem mihamarabb felrakja valaki, az 1.3-as magyar file-kat...
  • Gipsz75
    #11266
    Köszi, megkaptam, és végre legyőztem Biarát :D
  • scorpeeon
    #11265
    ejha! Ha jól megcsinálták, akkor ezzel azt érik el, hogy gyorsabban fel lehet fejlődni a játék elején. Ha mindennek arányosan levitték az árát. Érdekes.
  • Ioles
    #11264
    Na most a FAQ-ban találtam egyet, remélem jó lesz.
  • Ioles
    #11263
    Sziasztok!
    Ma lett meg a Heroes V, csak az a gond hogy nem magyar. Magyarosítás nincs hozzá? Mert a Magyarosítások Portálon nincs és a GameHunteren sem, csak videó honosítás. Aki tud magyarítást vagy fel tudja tenni a magyar fájlokat akkor azt nagyon megköszönném! ELŐRE IS KÖSZ!!!
  • NeoMaN
    #11262
    Vagy valaki guru találja már ki, hogy lehet a HU peccset rátolni az EU kiadásra.
    :P
  • NeoMaN
    #11261
    Magyar fájlok vannak valakinek az 1.3-hoz?
    Vagy akár ISO-t is gyárthatna egy kedves társunk...
  • McW
    #11260
    Ez komoly? Csak mert így összesen 22k az upgrade-el együtt a korábbi 50k helyett... kicsit túlzásba vitték, az angyal mindig az egyik legdrágább volt a heroes sorozatban. Lehetett volna 10+20...
  • Yan
    #11259
    dobj egy imél címet, megkeresem
  • Gipsz75
    #11258
    nálam továbbra sem érkezik Biara a Sylvan 1 pályáján:((

    1.3 patch van fenn...

    nincs valakinek mentése?

    Mert már 8x kezdtem újra:((
  • AtiRadish
    #11257
    - the building costs in the towns have been balanced, <<<---ezt észrevettétek már?? Hihetetlenül levitték az "árakat". Pl. havennél az angyal 20ezerbe, az upgradje pedig 30ba került, és most pedig 10ezer a sima, és 12 ezer az upgradeje, és akkor a nyersanyagról ami kell hozzá arról még nem is beszéltem mer az is csökkent. Bár én easyn játszottam egy custom game-t és ott vettem észre, de szerintem minden difficulty levelen levették az árakat.
  • AtiRadish
    #11256
    Ezt még az 1.1-nél írták: - Water shaders fixed
    Szal ha nagyobb víznél forgattad a kamerát, akkor eléggé szagatott, ezt állítólag orvosolták az 1.1-gyel.
  • Rettenthető
    #11255
    Az 1.1-1.3 patch javít valamit azon, hogy jobban fusson a gépen a prog, vagy ugyanolyan, és a gépigényen nem változtat semmit?
  • fravik
    #11254
    miért nem crack-eled? akkor nem kéne azzal szórakozni, és tökéletesen működik a crack 1.3-mal is...
  • Cobra.
    #11253
    Valaki írhatta volna, hogy nem megy Securom Loaderrel az 1.3..
  • TTomi
    #11252
    Hali! Létezik működő trailer az 1.2 normál -nem CE- verzióhoz? Konkrétan hol? Már egy csomót kipróbáltam, de egyik sem müxik! Vagy valami cheat, hogy feltápoljam a mozgáspontjaimat? Szívok a ranger első pályáján!
    Előre is köszi!
  • fravik
    #11251
    na, úgy tűnik, hogy holnap meglesznek a magyar nyelvi fájlok :), ha megvannak, akkor szólok! (feltölteni nem tudom, vagyis még soha sem próbáltam, de aki fel tudná, akkor az szóljon, és elküldöm neki e-mailben!)
  • AtiRadish
    #11250
    Inkább vhova töltsétek már fel , mert nekem is kéne a magyarítás az 1.3mas patchre, és még sztem másoknak is kell.
    Előre is köszönöm/köszönjük
  • fravik
    #11249
    hello! akinek magyar a játék és patchelt már (1.3-mal) az el tudná küldeni nekem a magyar nyelvi fájl(oka)t e-mailben, vagy esetleg feltenné vhova? nagyon köszi!!
    e-mail címem: [email protected]
  • IceTom
    #11248
    sajna azt a hibát csata közben a mozinézetnél sajnos nem javították ki:( pl mondjuk ha a "vérleányal" megtámadok egy minotauruszt akkor a moniznézetben a vérleány nemlátszik..csak a mino.szal ezt hiányoltam hogy nem javították ki:(
  • Rettenthető
    #11247
    De :-) Miután beírtam, gondoltam, hogy esetleg nem közvetlen a játékba van beépítve a help, és még akkor meg is megtaláltam - csak akkor azt már nem jeleztem itt.
    Ettől függetlenül továbbra sem érzem felhasználóbarátnak.
    Például a tetvesen egyszerű visszavonás gombot, menüpontot beépíthettek volna, mert azt valahogy sehol sem lelem. Vagy megint nem néztem volna át eléggé?
  • Malakai
    #11246
    Editor Documentation mappa / start menüben a Map Editor Manual mappa nem szúrta ki a szemed? :)
    Amúgy vannak hülyeségei, főleg SP mappot (/kampányt) sztem macera lesz készíteni, egy kompaktabb trigger rendszernek a script mellett örültem volna pl...
  • kavaro
    #11245
    köszönöm szépen
  • fravik
    #11244
    hello! mindenképp sorrendben kell feltelepítened a patcheket!!! hogy honnan tudod, hogy melyik van fennt, az kiderül, ha letöltöd a patchet (ha nem ugyan azt a patchet töltöd le, mint amilyen verziód van, akkor kiabálni fog)!! jobb ötletem nincs :( a #11240-es üzenetemre még mindig nincs válasz?? valaki, légyszi!!
  • kavaro
    #11243
    sziasztok.

    honnan lehet tudni, hogy milyen heroes 5 van fenn (Eu us, rus,...) gondolom a nyelven kivül van még vmi infó hozzá.
    ja és nekem csak az 1.0 van fenn, először az 1.1, és utána kell az 1.2 kell???

    és ezek mind kb. 50 mb osok, és a crack az ami kb. 3 mb-os.

    Légyszi válaszoljatok.
    Köszi Misi
  • tibor16
    #11242
    sziasztok - látom a link alatt (#11221) van magyar peccs is. Viszont az enyém angol, amelyet magyarosítottam (1.2), - gondolom ehhez nem jó a hu peccs? A faq-on található 1.2-hez készült magyarítás viszont - gondolom, nem lesz jó az 1.3-as angol peccs után? Tudna vki segíteni? - előre is köszi..
    Mellesleg, ha csak tehetem, éjjel nappal ezzel játszom - nagyon jó a játék..
  • OliApa
    #11241
    A szerkesztő és a leírása angol. A patch leírása viszont magyar . . .
  • fravik
    #11240
    üdv mindenkinek! akinek magyar a játék és patchelt már (1.3-mal) az el tudná küldeni nekem a magyar fájl(oka)t e-mailben, vagy esetleg feltenné vhova? nagyon fontos lenne! (szerintem a data mappában lévő p0-texts, p1-texts, p2-texts és texts.pak fájlok kellenek...) Azt nem tudjátok, hogy ekkor a pályaszerkesztő is magyar lesz-e? e-mail címem: [email protected]
  • horpeti
    #11239
    te is heroesozol? :D

    Miért nem mászol MSNre néha? Dumálhatnánk, meg akár játszhatnánk is multiban néha néha... (én marharitkán játszom, sajnálom rá az időt... Persze ha lenne "partner", talán jobban rászánnám)

    Sztem priviben válaszolj :D
  • Rettenthető
    #11238
    Hát szóval hogy is mondjam no.
    Ez a pályaszerkesztő, hogy úgy mondjam, finoman szólva nem valami felhasználóbarát így első nekifutásra, de persze lehet nem néztem meg eléggé - vagy túlságosan is megnéztem...
    Remélem ezen még finomítanak, és adnak hozzá valamit, mert a Help-n belüli "About..." nem valami nagy segítség...
  • valaminick
    #11237
    izé collectors edition eu -s crack még nincs ugye?:)
  • scorpeeon
    #11236
    Magyarul az újítások nagy vonalakban:
    -map editor (!!)
    -DUEL-új 3x3 duel mód
    -random hős választása duelnél
    -hős és sereg információs felület
    -Küldetés eredmény menü
    -ALT-al ki lehet emelni az interaktív dolgokat (bányák, szörnyek, épületek, ...)
    -CTRL+számokkal lehet hotkeyelni castlekat
    -4 új multiplayer pálya:
    -The School
    -Allies
    -Wind Rose
    -No Man's Land
    -sok sok bugjavítás, egyensúly javítás
  • scorpeeon
    #11235
    ja, én is későn láttam meg.. bár nem amiatt, nagyobb spangásra száőmítottam ha kijön
  • horpeti
    #11234
    The Puppet Master spell now does not fall off when the hypnotized creature suffers damage; but each caster can have only one active Puppet Master



    Ez durva. :)
  • horpeti
    #11233
    köszi, valszeg jó lesz!