14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Malakai
    #11352
    Jah, én alapból az 1.1-hez nézte, upsz. :P
  • precision
    #11351
    próbáld az 1.1 -es skillwheel -t, (FAQ -ban megtalálod), lehet hogy variáltak vmit vmelyik patchben és ezért nem jön össze
  • b-type
    #11350
    Minden Heroes pályának a legelején lehet a legnagyobbat bukni,..utána már csak végzeteset :)
    Már nem emlékszem tisztán a pályára, de minden pályán jó ha:
    -olyan ellenfeleket támadsz amik lassúak, sosem erős és/vagy lövő egységet..kivéve ha esély van rá hogy beállnak
    -külső lénytermelő helyeket látogatni.
    -ha van rá pénzed, akkor hőst felvenni, lehetőleg olyat akinél sok lény van, pár hős uis kell, akkor miért ne segítsen mindjárt az elején.
    -okosan fejleszteni a várat, nem mindjárt eldurrantani a pénzt olyan dolgokra amik nem 'első hetes' dolgok...ha sokat dob a dolgon akkor inkább lénytermelő helyeket venni mágus vagy pénz vagy védelmi/szaporulat,..esetleg egyéb épületek helyett.
    -ballista is elég sokat lendít a dolgon.
    - ha hőst találsz aminek van (viszonylag) jó serege, ballista-ja, esetleg frankó speckója, az elég jó tud lenni. :)
  • Malakai
    #11349
    Megnéztem hivatalos siteon, elméletileg minden úgy van, ahogy ott le van írva, vmit kifelejtettél, vagy nemtom'...
  • koosadam
    #11348
    Sziasztok! Sok sok idő után újra nekiestem a 2 kampány 3. pályájának ami régen nagyon nem ment. Most is már 2x kezdtem újra és követem a leírást, de valahogy mindig olyan gyenge leszek, hogy a kis felderítő seregekben is elvesztem a lényeim felét. A Főnix nagyon legyengít mindig egyszerűen nem tudok semmit tenni ellene, az ellenséges hős meg addig nem jön míg azt vagy azt a közel 300 zombit le nem ölöm (a leírás szerint a főnixek kellenek és akkor még hol vannak a Földelementálok? :/ ). Kb most állok 1succu 1 rémparipa 10imp. íjász, 60 démon, 17imp. démon, 35 pixie és 15imp pixie. Ezzel a sereggel kéne elfoglalnom még 2 várat és leütnöm a Földelementálokat meg az ellenséges hősöket és az útban álló szörnyeket :/

    Ha valaki tudja, hogy hol van az a pont, amikor a legnagyobbat lehet bukni(idáig) légyszi írja meg és azt is, hogy hogyan lehet elkerülni azt a bukót!
    Előre is köszi!
  • AtiRadish
    #11347
    Hello!
    Olyan problémám lenne h. a skillwheel (1.0) segítségével végigfejlesztgettem úgy a heroet a campaignben h. kijöjjön a superabilityje. Nah nem sikerült, pedig mindent úgy csináltam ahogy kellett volna, és asszem a 31. szint is meg volt szal, nem hinném h. attól több szint kéne h. az meg legyen. Valaki tudna nekem új skillwheelt adni, mármint h. honnan lehetne letölteni, vagy lécci egy példán vezessétek már végig hogy hogy jön ki a superability( a wizardnal). De tuti jól csináltam szal nem ez lesz a baj, de azért megköszönném ha valaki végigvezetné h. is jön ez ki.
  • horpeti
    #11346
    lolz
  • dr Kotász
    #11345
  • NeoMaN
    #11344
    A leomlott híd közelében tudsz lemenni a föld alá. Ott lesz....
  • skylan
    #11343
    sziasztok lenne egy kérdésem: a 4.küldetésnél(Csapda)járok és nem találom a lebegö csizmát letudnátok irni hogy merre találom? a térképen nemtudom megnézni:(
  • horpeti
    #11342
    nah, újra szinkronhiba jelentkezett 1.3 alatt... kb. 2 órányi játék után.

    Ez így nem túl faxa...
  • sonico
    #11341
    Köszönöm szépen sikerült megcsinálnom! :) nagyon jó játék ;) kár h csak most kezdtem el vele játszani..bár ki tudja, lehet h pont végzek mire jön a kiegészítő és akkor nem kell kihagynom.

    u.i.: leszedted már? az a gyári magyar? (nekem csak a feliratok magyarok,magyarítással) hello.
  • AMDFan2
    #11340
    Hali találtam egy torrentet ami elvileg a Gyári Magyar Heroes V! http://www.mega-feltoltes.hu/download.php?file=216544
    jelszó: heroeshun
    ide föltöltöttem a Torrentet nem tom hogy ez e az én is csak most szedem!
  • sonico
    #11339
    köszönöm szépen , megyek megpróbálom. hello.
  • Maak
    #11338
    a feladatoknál megtudod nézni a térképet, feltéve ha az összes obeliszket felderítetted már...utána kijelzi hol van, és betudod azonosítani...

    azt a kaput ne támadd, másik oldalon van egy kissebb kapu amin keresztül kell Godric-al menni ,ez az egyik feladat, és elmegy Nyikolájért...ha jól emlékszem...
  • horpeti
    #11337
    természetesen, ha elfogy a lövés, akkor kira :D

    Ha akarsz, keress meg MSNen... Én várlak 3 napja. :)
  • Rettenthető
    #11336
    Az egy dolog, hogy jobban megéri a lövés, csak egy nagyobbacska combatba keverettem bele, mint várvédő gép ellen, és már szétlőttem a ballisztáját, a ammocartját így bejönni nem tudott, de ugyanakkor hiába fogyott el a lövése ez a szar még mindig ott volt neki (nagy pálya, 50 feletti Titánról beszélek)... így csak a load segített.

    Hamarosan játszunk.
  • Malakai
    #11335
    Sztem majdnem mindig jobban megéri a lövés. :D
  • sonico
    #11334
    Sziasztok!

    Szeretnék kérdezni: Még az elején vok, azt hiszem a Király bukása a cím, v vmi ilyesmi, és megkéne keresni "Asha Könnyét" nem találom sehol, hol van? merre keressem?

    köszi. hello.

    u.i.: van egy kapu ahol 385 nagy dögjr van meg több 1k-s 'gyengébb'teljesítményű démon...na azzal mit, hogyan? köszi szépen. jó játékot.
  • horpeti
    #11333
    mindig volt.

    Nem rossz, bár ha közelebb van ellenfél, meg gyengébb, akkor a lövés jobban megéri.

    Apropó, mikor játszunk?
  • Rettenthető
    #11332
    A Titánnak ez a villámhívása ez mindig volt - csak eddig nem találkoztam vele, vagy valami új, mert meredeknek tűnik ellenfélként. Power 30 lightning, de nem igényel manát, meg nem a lövésekhez számít... hát azért...
  • horpeti
    #11331
    nem a nekro faj a csíter, hanem a gép :P

    Mint ahogy Malakai is mondta. :DD

    De kétségkívül erős volt a raise deade a nekrónak hosszú csatában, így viszont most már annyira jól nem használható... De veszteségminimalizálásra attól függetlenül még jó.
    Resurrection viszont emiatt sokkal erősebb lett, igaz picivel az is több mana.. De pl. egy jó kis wizard így jobban tudja tartani magát, sőt... :)
    Bár szintén közel sem úgy, mint anno..

    Azért így is színesebb lett a játék, másfajta eszközökhöz kell sok területen nyúlni a változások miatt.
  • Malakai
    #11330
    A gép mondjuk mind1ik néppel csal. :P
    Kezdjük ott, hogy nem véletlenszerűen adja magának a skilleket. ^_^
  • IceTom
    #11329
    Srácok készült 2 uj pálya,bár elvileg mégcsak tesztelésre méltó pálya.de legalább új :) Egyik pálya neve Random Wars, a másik The Elven Lord (mindekettö extra large méretü) akit érdekel ide katt: Random Wars,The Elven Lord
  • scorpeeon
    #11328
    tényleg? Az király? Mert a nekró fajt én eddig a cheat fajnak tartottam. A gép nekróval volt ellenem, a háromnegyed bányát és több mint fele várat megszereztem, mégis egymás után jött az olyan hőseivel amiknél 5k csonti meg több száz volt a legjobb egységekből is, ráadásul minden nap mintha +500 csontival több lett volna a hőseinél, 1-2 csapását még túléltem, de vmi nagyon irreálisan túl sok egysége termett mindenből hirtelen.
  • horpeti
    #11327
    Jaja, igazad van! :)

    Szerintem full fölösleges :D

    Egyébként az ice boltra is vonatkozik, az pedig található a mage guildben... :)
  • Malakai
    #11326
    Meg ott van a Cold Death, aminek van köze hozzá...
  • horpeti
    #11325
    jah, lol most néztem....

    Raise dead... ugye 20%kal csökken a lény HPje ha varázsol.

    Én azt hittem csak 1*... De volt hosszabb csata, és élesztgettem is, és akkor láttam, hogy miért lő le a torony 66 csontit... hát, mert már 1 HPja volt loooool :D

    Azért ezzel jóval gyengült a nekró faj, nemkicsit... :D
    De talán az óriási előnyük most így el is szállt, fel is lehet így fogni... :)
  • horpeti
    #11324
    sajnos 3. szinttől én nem láttam még soha destrut :)

    jeget tápoló ability meg az attacknál az a coldos támadás?? annak nincs köze hozzá.. :)
  • Malakai
    #11323
    Azért ice bolt, meg winter circle mehetne, legalább az esetek többségében, hamár jeget tápoló abilityjük van. :P
  • j0nNyKa
    #11322
    na i'm back emberz
    latom van itt szepen info, patch, -lesz- kieg, van mapeditor; helyes, helyes
  • Dynamic
    #11321
    Miben fáradtál el?A spamelésben?lúzer.
  • Boconadi
    #11320
    aham értem. :) Én lemondtam erről a játékről 2 játék után :P

    Na mek mert fáradt vagyok. jó éjt
  • horpeti
    #11319
    én meg 90%ot a nekrókkal... És ennek ellenére mondom ezt. :DD

    De kipróbáltam összes népet 1 pálya erejéig, tetszett mindenben valami, de legtöbb a nekrókban tetszett. :)

    Az a lényeg, hogy tetszen, amit csinálsz, és élvezd...
    Én tudom élvezni... Bár megmondom őszintén a gép ellen uncsi is, szal max. néha multizom 1-2őt... :)
    Szal lehet ezért is nem uncsi, mert nem játszom sokat... :)
  • Boconadi
    #11318
    köszi :) lehet, ezzel még csak 2x játszottam :P
  • horpeti
    #11317
    3. rész rulZ, de szerintem ez az 5 igenis tud vetekedni vele, főleg mivel jóval sokoldalúbb... Legalábbis szerintem. :)
  • horpeti
    #11316
    komolyabbakat nem ad. :) de hát nem is ez a nekro alapkoncepciója...
  • Boconadi
    #11315
    ezt a játékot úgy elbaszták szerintem. A 3. rész a legjobb.
  • Malakai
    #11314
    Jah, amúgy nektek se szeret Necronak toronyból adni desztruktív varázslatokat? :P A Dark Magic mellett persze, de abilitykből erősíthető a cold náluk, erre mindenem van csak az nincs a mostani LAN játékunkban is (és eddig folyton így jött ki az utóbbi 3 játékban a patch óta). :D
  • horpeti
    #11313
    Tényleg jól működik, köcce. :)