14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • tibor16
    #11392
    köszi a válaszokat - fel teszem az 1.3-as peccset, aztán újra kezdem és meglátom... thx
  • AnthonyRA
    #11391
    Thx, 1.1 majd 1.2 peccsel megoldottam. Csak most meg a pecs b@szarintott el valamit, mert a "Küldetés teljesítve" után a főképernyőt adja be (ahol az ördög verekszik a pasival), de tök üresen.
    Nem gond, végül is megoldom, csak pályánként kell reinstall game... Elkezdem a pályát a patch nélküli játékkal, rögtön az elején mentés, rájönnek a patch-ek, magyarítás, betöltöm a mentett állást, és Küldetés újrakezdése. Ennyi. A vége előtt megint mentek, amikor vége, uninstall, sima game reinstall, betölt, megcsinál, újrakezd. Kicsit unalmas, de sajna csak így műxik.
  • Agamemnon
    #11390
    Az SG-ről:
    Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate
    2006. október 4. 21:24, Szerda - Németh Szabolcs

    A Heroes V kiegészítője igen nagy űrt tölt be a HOMM univerzumában.

    Az Ubisoft a sikeres ötödik rész után máris a kiegészítőn töri a fejét. Olyannyira hatékonyan megy ez nekik, hogy már a címét is kitalálták. De ez még közel sem minden, a fejlesztők két teljes képet is megmutatnak nekünk, ahol megcsodálhatjuk az új kaszt, a törpék bemasírozását a sorozatba. A kisemberek egy különleges mágiával színesítik majd a játékot, de részleteket egyelőre nem árultak el a vállalatnál, ahogy azt is teljes homály fedi, hogy mikor is várhatjuk a Hammers of Fate érkezését.

  • ivan924
    #11389
    Az említett pályán első dolgom volt hogy findannal kivettem a lényeket, driádokra csreéltem le, így marha erős sereget kaptam, ami a őálya végéig kitartott, Biara-t is simán lenyomtam vele.
  • AtiRadish
    #11388
    Új campaign első pályáin 12-es szintig lehet fejleszteni a hőst(kivéve az academy hadjáratban). Ezt a szintet elég könnyen/hamar el lehet érni, próbáld feltápolni a hősödet. 1.3-hoz is van már magyarítás, tedd fel bátran, mert jó pár dolog javítva lett. És ha végképp nem megy sehogyse, vedd le easyre a szintet. (Bár azt nem tom h. scenariok között lehet -e váltogatni a szintet.Sztem igen)
  • tibor16
    #11387
    Na jó, de pl az egyik ijjász tornyot (asszem) 22 pap örzi, én meg mint varázsló vagyok vagy 4-es szinten az elején, - a torony kell az íjjászok miatt de semmi komolyabb varázslattal, alig sereggel, mindig veszítek embert. Normál fokozaton játszom. Ha vki emléxik erre a pályára - Sylvian első,- hogy hogy csinálta meg, megköszönöm ha tanácsot adna.. Este ugyanis újra kezdem.
  • j0nNyKa
    #11386
    mondjuk az eleve baj, hogy a sereged fogyogat a belso lenyeknel
    magyaritas minden verzioval jo
  • tibor16
    #11385
    A végigjátszást olvastam, erre írtam, hogy az ott szereplő Biara, aki a fő ellenségem kellene, hogy legyen, nem jelenik meg. A faqban a 2. hónap végén jönne. Ezzel ellentétben már vagy egy év is eltelt. A váram nem megy tovább, a hősöm gyengusz, a seregem meg elfogyogat a belső komolyabb őrző lényeknél. Eddig kivarázsolgattam magam az ilyen szitukból, de most mivel nincs erős varázslatom, ezzel semmire sem megyek. Peccsből meg az 1,2-est tettem fel + magyarítást. Látom, hogy van 1.3-as, csak nem tudom, megy-e vele a magyarítás(nem vok jó angolos). szóval mintha elrontottam volna vmit, (sylvian 1 pálya), vagy kihagytam esetleg vmit... ezért kérdezem.. előre is köszi a segítséget.
  • Maak
    #11384
    valszeg hiba...patchekkel hogy állsz? amúgy a heroes-os oldalakon találsz végigjátszást is...
  • tibor16
    #11383
    sziasztok, olvasgatom a faq-ot, a sylvian első pályán vagyok. Vártam Biarát, de már a sokadik hónapban játszom és nem jelent meg. Ellenben jött egy kék játékos az első kapum ellen, olyan sereggel (5-600 főből áll egységenként - pl mester íjjász - + 60 lovag, 70 griff stb) hogy lehetetlen legyőznöm. Valamit nem jól csinálhatok. A saját térfelemen a komolyabb ellenfeleket, amelyek őríznek vmit csak karcolgatom. Nincs egy jobb területre ható varázslat, a váramat sem tudom csak korlátozva fejleszteni, a varázsló tornyom is csak 3-as szintű (de lehet, hogy 2-es). Lehet, hogy vmit kihagytam? vagy meg kellett volna szereznem, azért ilyen gyenge a csapatom? Esetleg nem kell ennyit várnom..? - tud vki tippet adni??
  • Maak
    #11382
    ezen viszont már túlvagyok...nem emlékszem hányas peccsel mentem akkor...de nekem elsőre meglett minden és szintén nem eredeti...bár az a pálca csak annyi ám hogy bejátszás,hogy megvan, plussz át tudod változtatni a várakat...de maga a pálca nem látszik azt hiszem sehol...ajánlom a peccs beszerzését és egy mentés újrabetöltését, esetleg a pálya újrakedését...
  • AnthonyRA
    #11381
    Üdv mindenkinek!

    Visszaolvastam, meg a FAQ-ot is átnéztem, de úgy látom, csak nekem merült fel eddig ez a hiba. SZóval az a gondom, hogy a 3 Necro camp 3 pályájén vagyok, az Inváziónál. Elfoglaltam MINDEN várat, kinyírtam minden ellenfelet, de nem találok a 3 megkeresendő varázstáryg közül EGYET SEM!!! Először saját stratégiával nyomtam (nem a leírásban írtat), szépen kinyírtam az ellent, majd lenyomtam a váraikat is, de nemhogy 3, de nyamvad varázstárgyat sem leltem meg a 3 közül (Túlvilág botja, Halál árnyékának köpenye, Dac gyűrűje). A megadott városokban nincs, megvenni odabent nem lehet, a kinyírt elleneknél nem volt.

    Aztán megpróbáltam a leírás szerint nyomulni, elsőnek bevettem Ziyad-ot, mert a leírás szerint ott van a Túlvilág botja, amivel át lehet a városokat Necropopissá alakítani. NEm is volt nehéz, mert ha sietek, alig volt védelme. A védőt kinyírtam, de SEMMI, nincs ott a bot?
    PLZ help! Mi lehet a gond?
    Tört verzióval játszom, patch nincs fent, magyarítás igen.
  • ivan924
    #11380
    Olálá! Találtam leírást a pályához, és - bár kissé hiányos volt, de - sikerült megcsinálni. A lényeg, hogy a két kiszabadított hőst Syris Thallába kell vinni, és oda kell vinni Findan-t is, Findannal be a várba, venni kell egy új hőst, akinek át kell adni 10 smaragdsárkányt, 30 ezüst-unikornist, meg 50 druidát.
  • ivan924
    #11379
    Sikerült már valakinek megcsinálni az 5. hadjárat (elfek) 3. pályáját (A védelem)?? Ha van ilyen, légyszi szóljon már. Mit kell csinálni, hogy továbbjuthassak (a ila játékost hogy kell(ene) megsemmisíteni, illetve Findan hogy találja meg Tieru-t)? Vagy adjon valaki egy mentést, nekem már az is mindegy, már t...m kivan ezzel a pályával.
  • ivan924
    #11378
    Hmm... crack-elt változattal nem jó. Leszedtem, felraktam újra, crackelés nélkül patcheltem, de nem jó, kéri a dvd-t. Ha bemountolom, akkor meg emulátor-hibát jelez. Ha crackelem, akkor szintén ugyanezek a problémák. Gőzöm sincs, mit lehetne csinálni hogy legyen patch, de elinduljon legalább, és meglegyen a magyarosítás is.
  • ivan924
    #11377
    Köszi fawcet! Megnézem a linket. Viszont annak cseppet se örülnék, ha újra kellene rakni az egész H5-öt, illetve újra megcsinálni a sok pályát. Ugyanis megakadtam egyszer az említett pályán, aztán a magyar-hoz mégegyszer újra kellett raknom.
  • fawcet
    #11376
    Iván ha rajta van crack azért sem megy fel, vagy ha nem megfelelő verziójú a patch. 1.1-el kezdjed.
    heroes 5 patchek
    eu-st javaslom.
  • horpeti
    #11375
    Vagy visszaolvasol, mert már kb. 300an kérdezték ugyanezt :)
  • Maak
    #11374
    az az igazság hogy nem jutottam el odáig még...(időhiány)...de lehet a pálya újrakezdése megoldaná a problémádat...tekintve h nem hivatalos a cucc...vagy lehet a peccs orvosolja...
  • ivan924
    #11373
    Kösz, erre magam is gondoltam. Viszont épp azért írtam, hogy 1.1-est nem is találtam eddig, az 1.2-est illetve 1.3-ast meg nem akarja feltenni, mert hibát jelez. Gondolom szép sorban kell(ene) feltenni a patch-eket 1.1, aztán 1.2, majd 1.3.
    Amúgy meg nagyon-nagyon gáz lenne ha "gyári" hiba miatt nem lehetne továbbjutni egy pályáról. Gondolom az ilyesmit azért leellenőrzik, mielőtt kiadnak egy ilyen játékot.
  • Maak
    #11372
    sorban kell feltenni a peccseket...nézd meg a verziód és keress hozzá megfelelőt...+ crack is ugye mindegyik verzióhoz...
  • ivan924
    #11371
    Ja még annyit, se az 1.2-es se az 1.3-as nincs fenn, ugyanis nem akarja feltenni, az 1.1-est meg nem találtam még meg. a "gyári" 1.0-ás verzióm van.
  • ivan924
    #11370
    Sziasztok. Az angol verzióval csúnyán megakadtam az 5. hadjárat 3. pályáján (elfek, és Védelem a pálya neve). Aztán felraktam magyarosítást hozzá, újrakezdtem azt a küldetést, de sokkal nem jutottam előbbre. A világoskék/türkizkék játékost már régen megsemmisítettem. Felkészítettem Syris Thallát (a fővárosom), és kiszabadítottam mindkét hőst (Talanar-t, és Diarel-t is). Viszont:
    1. Nem akarja kipipálni a "Szabadítsd ki Talanar-t és Diarel-t"-célt.
    2. A pokol hadjáratban Agrael-lel megtaláltam Tieru-t, és ezen a pályán is egy félhold alakú szigetre hivatkozik, hogy ott találom Tieru-t. Igen ám, de azon két sziget, ami van, nem lehet kikötni hajóval.
    3. A vár közelében lévő egyirányú teleport-kapuból rendületlenül jön a lila játékos hőse, átlag másfél hetente, egyre erősödő sereggel (per pillanat átlagosan 100 vámpír, 100-130 lich, 5-10 szellemsárkány, 250 kísértet, 250 zombi, és 500-1000 csonti).
    Mit lehetne tenni? Hogy lehetne kiiktatni a lila játékost, illetve hol találom meg Findannal Tieru-t, hogy jutok el hozzá? Ha valaki tzd segíteni, előre is köszönöm.
  • ivan924
    #11369
    Ha jól emlékszem, a leomlott híd közelében picit "délebbre" van egy lejárat a föld alá. Azt hiszem, azokban a járatokban lesz egy Kripta, amit ki kell fosztani, és jutalmad a lebegő csizma lesz! ;)
  • IceTom
    #11368
    új hammer of fate képek!!! itt
  • Gustafson
    #11367
    Sajna ugyanaz a helyzet. azert koszi. Jo ez igy angolul...
  • nagy1miklos
    #11366
    Rhodeus ha pályát akarsz letölteni akkor a FAQ.ban a linkek közt keresgélj. A celestialheavens oldalon van már néhány.
  • Rhodeus
    #11365
    Honnan lehet egyáltalán szerkesztett pályákat letölteni?
    Még alig-alig találtam pályát, pedig már hetek óta elérhető a pályaszerkesztő. Bár biztosan nehéz élvezetes és kiegyensúlyozott pályákat készíteni, de hol vannak a fanatikusok? :-)

  • doncsabi
    #11364
    hali valaki nem tudja e hogy hova lehet a heroes v ben a letöltött pályákat be másolni hogy lehessen vele játszani?
    elöre is köszi
  • Yan
    #11363
    ment.
    majd irjad hogy sikerül v sem :)
  • Gustafson
    #11362
    Ez se műxik. Utolsó ötletem, hogy a Yahoo a ludas. Utolsó nyaggatásom, elküldenéd az 1.2-eshez valót a [email protected] ? Köszi !
  • Yan
    #11361
    de :)
  • GTA
    #11360
    Aki leszedte a végigjátszás összes kampányát az lécci küldje el nekem a word dokumentumot a [email protected] ra.

    Előre is kösz.
  • Gustafson
    #11359
    3,85 Mb jön le a 3,89 Mb-ból. Nem tudnád mégegyszer elküldeni, esetleg most rar-ral tömörítve ? Előre is köszi !
  • Gustafson
    #11358
    Menteni kell ugye a csatolt fajlt. Az is ugyanugy lefagy, mint az oldalrol letoltendo.
  • Yan
    #11357

    amit imélben átküldtem?
    azon mit töltesz le?
    tedd fel a 1.3-at!
  • Gustafson
    #11356
    Megkaptam, koszi. De sajna ugyanaz a problema vele-elkezdem letolteni, es 99%-nal lefagy. Probaltam otthon, XP-vel, melohelyen Winfos 2000-rel; ugyanaz. Nem tudom, mi lehet a problema. Kar vol felraknom az 1.2-es javitast...
  • Gustafson
    #11355
    légyszi. Az 1.2-eshez valót. [email protected]
    Köszi !
  • Yan
    #11354
    átküldjem?
  • Gustafson
    #11353
    Nem tudom letölteni a magyarítást, 99 %-nál elakad. Valami ötlet ?