14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • tibor16
    #11433
    Feltettem ftp-re. Katt a linkre: http://users.atw.hu/tkreativ/save_224.sav
  • tibor16
    #11432
    szia, - nekem meg van, csak adj egy emil címet, mert a privátba itt az sg-én nem tudom, hogy kell elküldeni. Különben érdekel, hogy működik-e, mert ahogy nézem, a mentés több összetevős.
  • tibor16
    #11431
    Beraktam az 50 Druida mestert, a 30 ezüst Unikornist meg a 10 zöld sárkányt. Oda vonszoltam az összes hőst és nneeem fejezi be a játék a fejezetet.
    Ha esetleg volna vkinek a Sylvan 4. pályájának a kezdéséről 1 mentése... és elküldené a "tibor16 kukac freemail pont hu" címemre, - nagyon megköszönném.. - ne kelljen már az elejéről kezdenem a fejezetet e-miatt.
  • Maak
    #11430
    én is kérnék egy mentést valakitől...a dungeon kampámy 3.küldetésétől...elszállt a gépem sajnos...és vele együtt a mentés is...ha valakinek nem esne nehezére elküldeni, azt megköszönném...
  • tibor16
    #11429
    uupsz - találtam vmit, a visszaolvasásom során, - ezek szerint a vár védelmére összegyűjtött lnyeket nem kellett volna kivennem.. - csakhogy a pipát nem vette ki amikor kivettem a sárkányokat (úgy a pálya elején) azóta már többszörösen kivettem meg visszaraktam - a pipa meg nem változott. Nincs véletlen vkinek mentése a következő Sylvan Pálya (4.) elejéről, mert kitépem a hajam, ha emiatt újra kell kezdenem a pályát.. Nagyon megköszönném, ha elküldené magánban...
  • tibor16
    #11428
    sziasztok - olvasom a faqban, hogy úgy fejeződik be a 3. Sylvan pálya (Menedék), hogy a vár elé kell menni a 2 kiszabadított hőssel, Findannal meg a várba + venni kell 1 új hőst... - hát én hiába megyek a fő várba vagy az elfoglalt inferno várba - nem fejezi be a játék a pályát. Újjab és újjabb ellen jön, (mellesleg annak a járatnak sem találom a másik felét, de lehet hogy nincs is, ahol a fő vár ellen jön az ellenség). Kérem, segítsen már valaki, mert már 3 órája üresben kószálok, leverem a fővár ellen jövőket de nem tudom lezárni a pályát. Lehet, hogy valamilyen eseményhez még kötve van? - csak nem csináltam volna meg? Még az 1.2-es peccshez is visszamentem, de az sem segített...
  • Ádesz
    #11427
    Köszi:) csak meglesz. csak most nme volt időm játszani...
  • j0nNyKa
    #11425
    ami egyebkent veletlenul sincs benne a faqban, ugye. :]
  • ivan924
    #11424
    Helyesbítem az alább leírtakat (#11422). Ctrl helyett Shift-et kell lenyomva tartani.
  • ivan924
    #11423
    Az az igazság, hogy nekem egyik várat se foglalták vissza. Csak köröztek mellette mint a bolondvarjú. Én meg tiszta ideg voltam, mert nem tudtam, hogy ott merjem-e hagyni a várakat. Relatíve hamar megöltem Nyikolájt, de feltámadt. Viszont legközelebb már nem volt annyi csontváza. Közben haladtam a pályán, és amikro elfoglaltam mindegyik várát, akkor harmajára sikerült végleg megölni, és akkor már nem volt annyira erős.
  • ivan924
    #11422
    A kapukból vettem ki. Ctrl-t lenyomva tartod, és az egérrel az egyik lényt átteszed egy üres helyre a seregeden belül. Ilyenkor egy kis ablak jelenik meg, ahol állíthatod a két csapat létszámát. az egyiket egyre állítod. Aztán az egyszem lényt "beteszed" a helyőrségbe, ráhúzod egy ott lévőre. És így nekem kicserélte.
  • Maak
    #11421
    végigjátszás itt
  • Zolcsi 84
    #11420
    Helló! Elakadtam és kéne egy kis segítség. A ampagne résznél a Harmadik világ vagy tőrténet ötödik vagyis utolsó pályáján amikor Godricot kell legyőzni nem bírtam legyőzni. Mi a trükkje? Hogy tudok erős sereget létrehozni ami képes legyőzni őket? A cheat-ek nem érdekelnek. Annélkűl is lelehet győzni csak az érdekelne, hogy hogyan? Ha valaki tud akkor segítsen. Előre is köszi. Bye.
  • j0nNyKa
    #11419
    ok estere.
  • Malakai
    #11418
    A FAQ-nál lehetne hover (mouseover) aranysárgára, mint a MM felirat... ^_^
  • j0nNyKa
    #11417
    megoldottam.
  • j0nNyKa
    #11416
    igen mert koltozes, stb. volt, es szartam ra ugymond, bocsi
    viszont most jo hogy elohoztad, mert pont jo lesz
    viszont mar a verseny nem aktualis, ezert csak a faq, mint szoveg kene ra
  • Malakai
    #11415
    A keret, feliratok tetszenek, benne lévő képből a bal oldali nem annyira...
  • Rettenthető
    #11414
    Már küldtem egyet neked privátban régebben, de nem reagáltál rá...


    Csak még Flash-esíteni kellene.
    Ha kell rajta vmit még módosítani, jellezzétek.
  • LSSAHPAUL
    #11413
    :D jah tudom ( de legalább bemutattam mit jelent a konzervatizmus szó )
  • j0nNyKa
    #11412
    nah, az uj sgvel eltunt a feltoltott banner is, ugyhogy valaki krealjon legyszi valami franko, az uj design-hoz illo bannert
    koszi
  • 3P
    #11411
    Vagy egyik sem? :) (Bocs ez gonosz volt)

    Meg kell szokni a grafikát, de azért ennyire nem zsúfolt.
  • Malakai
    #11410
    Eh, azért ezek összekeveréséhez már szem kell, vagy agy... :D
  • LSSAHPAUL
    #11409
    megnéztem milyen a game, szar a grafika. Csili vili minden, most nyomtam altf4-et mert nekimentem egy droid hőssel egy rakás nyilasnak, persze nem akartam csak azt hittem gyémánt... A bányákba is belemegyek mert úgy néz mint a parasztlelő :D
    Szal uninstal lesz és teszem vissza a h3-at.
  • Ádesz
    #11408
    De tényleg furcsa volt hogy 4 x kell végigmenni 10 sárk, 50 vámpíron stb...
  • Ádesz
    #11407
    Jajjjj basszus tényleg!!!!!!! Húúhh hallod ez teljesen kiment a fejemből:( Köszönöm :)
  • dr Kotász
    #11406
    Törpecuccok: instant travel varázslattal teleportálj a helyőrség túloldalára.
  • Ádesz
    #11405
    Ja igen és ha a végigjátszás szerinti Törpéset választanám akkor ugye az F várból kéne indulnom, de ha otthagyom akkor egyből jön egy Nekromanta és elfoglalja így meg is hiusítja...
  • Ádesz
    #11404
    Sziasztok!

    Ez a Sylvan kampány 5. pályája ez aztán tényleg szivatós. Az van hogy, mikor a másik szigetre érek az F várba akkor jön Nyikoláj de olyan sereggel hogy esélyem sincs. Valami 40 sárkány és ezekhez hasonló lények. Nekem meg jó ha van 8 zöld sárkányom és ezekkel arányos többi lény. És az a vicces hogy időben is vagyok a végigjátszás szerint meg eddig 4 sárkánycsoportot megöltem. De Nyikoláj elől nincsen menekvés. És ha törpecuccos megoldást választom akkor a 4 helyőrség ugy legyengít h esélyem sincs a továbbmenetelre. Közben rendesen használom a Summon Creature-t. Sztetek melyikkel próbáljam mégeccer a S.csoportok vagy a törpés cuccok?
  • tibor16
    #11403
    Javítanom kell megam, - a térkép dolog vszínű nem hiba, mert az 1,2-esnél is azt mondja a játék amikor rámegyek az obeliszkre, hogy "a kő továbbra is őrzi a titkát".. a kulcsos dolog viszont tényleg hiba, mert amikor átléptem az 1.2-esbe, akkor megkaptam a kulcsot. (Sylvian 1-es pálya - kék sátor)
  • tibor16
    #11402
    sziasztok, - olyan bugot találtam, ami nem tudom a magyarítás vagy az 1.3-as hibája. Vannak a különböző színű sátrak és amikor odamegyek a kulcsért az a szöveg jön fel, hogy keressem meg a sátrat a kulcs miatt - tehát a kapu szövegét adja ki. A kulcsot sem adja oda. Ugyanez van pl amikor a térkép darabjait gyüjteném össze. Mivel most raktam fel a pecset és nem mindig sikerül (pl a gyógyítás miatt) mindig másolatot csinálok a játékból. Így van alkalmam kipróbálni az előző 1.2-es verzióban is ugyanazt a mentést (szerencsére be lehet hívni) Na ott minden rendben van. Így védem ki a bugot, de azért gondoltam szólok, mert ez csak nem jó így...
  • 3P
    #11401
    Van valami infó, hogy az 5. rész kiegészítője itthon mennyiért fog jönni? Illetve lesz ismét angol és magyar változat is itthon?
  • tibor16
    #11400
    csatlakozom, - köszönjük
  • mooo
    #11399
    Szóval köszönjük boneyard
  • mooo
    #11398
    © boneyard 2006. szept. 20. 19:37 | Privát | Válasz | #11304
    Hali. Javítottam pár dolgot a magyarosításban (Iceberg Shield leírása; ellenségeknél kiírja a számokat is, nem csak azt, h kevés, számos stb.; a kör átadása ikon felett is kiírja a hetek leírását) Ha valakit érdekel innen leszedheti --> http://www.mega-feltoltes.hu/download.php?file=296426
    Jelszó: heroes
  • mooo
    #11397
    kell hozzá az 1.3as magyarítás is.
  • tibor16
    #11396
    Mármint a kapukból vetted ki a lényeket? - mert mint írtam, nekem nem engedi. Esetleg csak vmelyikből lehet? - vagy van vmi bill kombináció a titka? Ha már itt tartok, nincs esetleg vmilyen magyar használati utasítás valahol? - mert pl a bábjátékos varázslatnak sem jöttem rá a nyitjára.. és sztem lenne még mit tanulnom..
  • tibor16
    #11395
    Sajnos nekem nem magyar az 1.3-as peccs után, pedig újra ráraktam az 1.2-es magyarosítást. Van esetleg vmilyen trükkje? Bocs, hogy ennyit jelen vagyok, de nagyon jó a játék... :)
  • AtiRadish
    #11394
    A kapukból én se tudtam kivenni a lényeket, csak hozzáadni a saját seregemből, de szerintem annál a küldetésnél nem lehet. De majd lesz olyan küldi ahol tutira ki lehet venni sőt ki is kell mert erős az ellen :P
  • tibor16
    #11393
    Ja, még valami - nekem a kapukból nem vehetők ki vagy cserélhetők le a lények.. :( - ez is az 1.2-es miatt van?