14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #11475
    999 < csontvázak száma < 2000
  • b-type
    #11474
    1ezer...illetve több 2ezerig, a 2ezer az 2k.
  • odex
    #11473
    csá all skacok az mitjelent ha az ellenség csapatába van 1 ilyen csontváz aminek ennyi élete van! 1k pls ezt valaki fordítsa le nekem! thx :)
  • OliApa
    #11472

    Vége lett?
  • ivan924
    #11471
    Jah, elég szerintem hogy "csak" ennyire működik a varázslat. Én speciel valahogy nem díjaznám, ha a térkép bármely részére lehetne teleportálni. Egyszercsak egy ellenséges hős ott-terem a váramnál, stb... el lehet képzelni a szitukat.
  • ivan924
    #11470
    Vagy pl. nagyon jó, amikor tápos seregeket tartalmazó helyőrségen kéne túljutni. Csata nélkül átteleportálsz, és kész. :)
  • tibor16
    #11469
    Köszönöm, - hát ez tényleg sajna.. :(
  • precision
    #11468
    sajna csak addig tudsz vele teleportálni ameddig az ikon aktív, spellpowerrel meg jó sok mannával gondolom lehet ezt növelni
    igazság szerint sztem ez akkor hasznos ha olyan helyre akarsz bemenni, átmenni, ahova vagy nem lehet, vagy csak nagy kerülővel lehetne
    pl.: egymáshoz közel lévő szigeteknél egyikről a másikra teleportálsz pl hajózás helyett...stb.
  • tibor16
    #11467
    sziasztok - tudom, hogy láma dolog, de nem tudom megfejteni a Fast Travel működését. Azt írja a faq, hogy a hőst átteleportálja a térkép más pontjára. De hiába kapcsolom be, nem történik semmi, az ikonja meg a főhős közvetlen környezetében aktív, kicsit távolabb, vagy a térkép másik részein tiltó. Valaki magyarázza már el, hogy működik, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon hasznos lenne... előre is köszi a segítséget..
  • ivan924
    #11466
    Itt nézegettem. Sok sikert. :)
    http://www.maps4heroes.com/heroes5/maps.php
  • 3P
    #11465
    Nekem a memóriával volt gondja. Csak az segített, hogy visszavettem az órajelét a névleges alá. Mondjuk iszonyat sokat szívtam mire rájöttem, hogy ez a gondja.
  • bszabi84
    #11464
    Helló!
    Legyetek olyan rendesek és segítsetek! Miért van az, hogy elindítom a játékot és 10-15 perc után befagy? Nagyon idegesítő, mert nagyon szeretnék vele játszani de így nem megy.
    config: AthlonXP 2000+, 1024/400 DDR, ATI9550 128/128 video, WinXP SP2 asszem más nem lényeges.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • mucsácsó
    #11463
    műxik? :D
  • 3P
    #11462
    És honnan tudsz letőltni ilyen pályákat? Ahol esetleg kis leírás is van mellettük.
  • bulek
    #11461
    köszi
  • mucsácsó
    #11460
    úgy oldottam meg, hogy:
    D:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V\data\ -ban volt nálam 2 ilyen file (mellesleg ezeket nem is kellett cserélni, és ugyanazt tartalmazták, mint a p1-esek) : p2-texts.pak, p2-data.pak
    ezt a 2 filet úgy ahogy van kitöröltem :D
    tehát a könyvtár így néz ki:
    data.pak
    p0-data.pak
    p0-texst.pak (magyarítás)
    p1-data.pak
    p1-texst.pak (magyarítás)
    sounds
    texts (magyarítás)

    szóval ki kellett törölni 2 filet, és jó azóta nekem, magyar...
    3. küldinél vagyok, eddig semmi probléma nem volt! :)

    kicsit hülyén írtam le ez tuti, de remélem érhető nagyjából! :)
  • bulek
    #11459
    mucsácsó: én is hasonló problémával küzdök
    leírnád a megoldást!
  • ivan924
    #11458
    Sziasztok! A "szóló" pályákat hova kell bemásolni? Szerencsére már csinálgatják az újabb és újabb pályákat. Köszönet érte a Heroes-fanoknak. :)
  • mucsácsó
    #11456
    bocsánat, nem szóltam, asszem megvan a megoldás..
  • mucsácsó
    #11455
    nem akarok lámáskodni, de az 1.3-hoz jó ez a magyarítás?
    mert én már vagy 20x lecseréltem a p0-texts.pak, p1-texts.pak és texts.pak -ot, de semmi változás...
    és nem értem, hogy miért..mikor a felülírtakat ha megnyitom, és kimásolok belőle találomra egy filet, akkor az magyar...
    de a játékban mégsem az :S
    ezt nem vágom :D
    tudnátok segíteni, hogy mit kéne? :P
    és bocsi a láma kérdésért, de tényleg próbáltam már mindent, és mégsem lesz magyar egyszerűen..
  • 3P
    #11454
    Vannak már "házilag" készített pályák az 5. részhez? Ha igen esetlege egy link egy hozzá?, esetleg kampányok
  • odex
    #11453
    CSÁZTOK KI NYERTE a kupát?
  • bobcsapat
    #11452
    Köszi a modot boneyard! Műxik!!
  • tibor16
    #11451
    sziasztok, - megoldottam, átléptem a következő pályára, megcsináltam újra :) Köszönöm mindenkinek aki segíteni akart...
    Annak aki esetleg a Sylvan hadjárat 3. pályájáról nem tud a 4.-re lépni egy kis spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt a feladatot, amelynél Findannak helyőrséget kell állítania utóljára hagytam, így nem tudtam elbukni, hogy a helyörség létszám nem volt soxor teljes. Kiszabadítottam a 2 mellék hőst utánna beálltam a fő várba és kiegészítettem a létszámot a helyörségre előírttal :)

  • boneyard
    #11450
    van olyan mod, ami bővíti a csatatéren a gombokat --> http://heroes.hardwired.hu/
  • bobcsapat
    #11449
    Hali, azt tudom, hogy "w". De a csatatéren egérrel is ki lehetne választani elvileg. Vagy nem? Kösziii
  • Cobra.
    #11448
    Nincs a képernyőn Wait gomb, nyomogasd a W-t.
  • bobcsapat
    #11447
    Hali mindenkinek! Tudna segíteni valaki? Felraktam 1.1 patch-et és nem találom a "Wait" gombot?! Kössssz.
  • j0nNyKa
    #11446
    kuldjetek el a [email protected], aztan vasarnap felpakolom ftpre a mentest
  • ivan924
    #11445
    Hmm... valami gond van a csatolással... próbáltam floppy-méretre darabolva tömörítetten, akkor is ugyanez van. Most nincs több időm, majd vasárnap este, vagy hétfő folyamán kezdek vele valamit. Ha más nem megosztom DC-n. Bocs.
  • ivan924
    #11444
    Azt hiszem, az e-maillel próbálkozom. Régebben volt msn-em, de finoman szólva gyengélkedett. Aztán gondolt egyet és soha többet nem engedett fel, csak annyit írt, hogy nincs ilyen fiók. Akkor berágtam rá... leszedtem. A sors fintora, hogy aztán még rosszabb lett. Egyre többen panaszkodnak rá, hogy sokat kell rá várni, míg egyáltalán felengedi őket.
  • tibor16
    #11443
    ha a filmbejátszásnál lép ki, akkor vszínű kodek hiba. Töltsd le vmelyik összefoglaló free-t (pl K-Light) és utánna prószáld - sztem
  • tibor16
    #11442
    szia :)- rendes tőlled, ha vagy, és ha a messengert használod, adj egy emil címet és megkereslek, ott átküldhető, de magánba megadok 1 másik emil címet is
  • MrStokes
    #11440
    Esetleg MSN-en attolhatjatok.
  • ivan924
    #11439
    Huha... megvan a mentés, de 4,95 MB tömörítve. A freemail-en elvileg 5 MB-ig lehet küldeni dolgokat. Kíváncsi vagyok, sikerül-e. Vagy ha van jobb ötleted, szívesen várom
  • ivan924
    #11438
    A végéről volt mentésem, de csináltam egyet (küldetés újraindítása, majd mentés más néven...) Adj egy e-mail-címet, és elküldöm ha lehet. Hétvégén nem leszek itthon. Megpróbálom kitalálni, melyik lehet a sok mentés közül, mert a könyvtárban csak save_01 ... save_51 -t látok.
  • tibor16
    #11437
    szia, nincs véletlen meg a mentésed a Sylvan 4. pálya (H5) kezdéséről...?
  • Maak
    #11436
    hu, köszi...most vettem csak észre, leszedtem, ma megnézem mire jutok a mentéseddel és holnap mondom mi volt. köszi
  • ivan924
    #11435
    Huuhaaa. Megvan, végigvittem. Első gndolatom az volt, hogy vajh, milyen lesz a hatodik?? Már várom. Vagy legalább a kiegészítő meglenne. Amúgy az utolsó küldetésen "lazán végigrohantam". Viszont az utolsó előtti pálya... ihajj. A "kék játékos"... hát no komment. Nagyon... nagyon alaposan fel kell kötni az alsóneműt. Plusz még a felette lévőt is, mert nagyon "nem egyszerű". Harmadjára sikerült, sokkal táposabb sereggel, és akkor is szerencsével. Sereglétszámokat nem írnék, mert nem akarok senkit elijeszteni. Mindenkinek köszönöm a segítséget, különösen a faq-nak.
  • tibor16
    #11434
    Dungeon 3. pálya, start