14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • precision
    #11516
    ??? Tudtommal még nem jelent meg.
  • uniu
    #11515
    Tud vki vmit a Hammers of Fate-rol ? Mondjuk linket ...:))
  • cikasz
    #11514
    add el a géped
  • Vercetti 1
    #11513
    szedd le a javítást nem tom mi lehet a baja mellesleg mit javít?
  • feketesarkany
    #11512
    felraktam az 1.3-mas patchet a heroess 5-re
    amikor végigcsinálok egy küldetést kiír egy hibaüzenetet
    Miért van ez?
    lécci írjatok vissza hamar
  • Ádesz
    #11510
    Tudom h még nincs biztos adat, de sztetek mennyi lesz a kieg. ára?
  • ivan924
    #11509
    Na azt én is nagyon remélem. :D
  • Gustafson
    #11508
    A kieg. is magyar lesz ? Remelem, annak a magyaritasa is letoltheto lesz majd...
  • ivan924
    #11507
    A betyár mindenit! Ez nagyon fain kis videó lett. Most már még jobban várom. Van egy olyan érzésem, hogy a törpék (illetve lényeik) a viking mondavilágra hajaznak. Már csak azt nem tudom, hogy az a T-Rex hasonmás lávaszörny hogy jött, hogy került oda. Amúgy táposabb lénynek tűnik.
  • ivan924
    #11506
    Kösz szépen az infót, és a videót is!
  • Kandurex
    #11505
  • AtiRadish
    #11504
    A nagyobb játékok kiegjeinek mindhez van topic: F.E.A.R., Age of Empires, csak gondoltam h. itt is jó lenne, mert majd úgyis megint elakadnak kismillióan a kampányban, meg ilyen-olyan krekk kell nekik stb. stb.
    (De természetesen nem muszáj, csak javasoltam)
  • precision
    #11503
    minek neki másik topik?
  • AtiRadish
    #11502
    Innenletölthető a kiegészítőről egy egész pofás videó, csak a törpökkel foglalkozik. A játék elvileg november 24.-én jön. Ha jól láttam még sg-n nem nyílt topic a kieghez, valaki indít majd??
  • ivan924
    #11501
    Sziasztok! A kiegészítőről tudtok valamit? Mikorra várható? Úgy tudom, lesz benne egy "új" nép, a törpék, ráadásul lesz mágiájuk. Már úgy várom.
  • elza66
    #11500
    Köszönöm sikerült feltenni az 1.3 verziót a cheat konzolt azóta sem bírom lehívni na nem baj megpróbálom így végigjátszani úgy is már csak 2 kampány van hátra köszi
  • nagy1miklos
    #11499
    Elza látogass el a http://heroes.hardwired.hu/letoltesek/H5_Game_nodvd.zip linkre és megleled. Ha a telepítési segédlet is érdekel: "A BIN könyvárba kell bemásolni. Ha ezzel indítjuk a heroes-t, akkor nem kell állandóan a meghajtóban tartani vagy indításkor mindig betenni a Heroes5 DVD-t. Az angol és magyar változattal is működik. Ne nevezd át, inkább a parancsikon-ban írd át a Heroes5 indítófájl nevét erre. Aki kímélni szeretné a gyári DVD-jét, az nyugodtan használja."
  • dr Kotász
    #11498
    Azon belül keresd meg a Heroes V-öt, és ott lesz, hidd el.
  • elza66
    #11497
    Sziasztok segitsetek nekem honnan tudnám az 1.3 verzióhoz a cracket letölteni ill azt tudom hogy a GameCopywordrol de azon belül nem találom köszi
  • Ádesz
    #11496
    Ez jó:D Szeretem a szellemes embereket, de most komolyan. Azért nem olcsó a game.
  • horpeti
    #11495
    kukázz :D
  • Me Ga
    #11494
    Szerinted ki adja meg a sajátját, ha egyszer ő fizetett érte???
  • elza66
    #11493
    Szia Miklós előre is köszönöm a segítségedet az E-mail címem [email protected] Nekem az 1.2 verzió van fent de elég jó.
  • Ádesz
    #11492
    Olvastam a FAQ-ba mi a teendő a netes játék esetén. De nem hiszem el hogy nem lehet működő online kulcsokat találni a játék megvétele nélkül. Nem tud valaki ilyesmit?
  • nagy1miklos
    #11491
    Elza ilyen probléma nálam is volt eredeti magyar game+1.3 patch. Aztán kaptam kölcsön két file-t olyantól akinél megy a kód, azokat kicserélve már jó volt. Ha adsz egy e-mail címet megpróbálom elküldeni neked.
  • Agamemnon
    #11490
    Off:

    Esetleg próbáld végig a billentyűzetedet, hátha nem a 0-ra jön elő nálad....
  • ivan924
    #11489
    Dokumentumok / Heroes ... 5 / Profiles / saját könyvtárad na ez utóbbit kell "biztos" helyre tenned :)
  • j0nNyKa
    #11488
    dokumentumokban ami van, azt
  • Me Ga
    #11487
    Sziasztok!

    Abban kérném a segítségetek, hogy újratelepítés előtt pontosan mely fájlokat kell kimentenem ahhoz, hogy az újratelepítés után ne kelljen elölről kezdenem a kampányokat?
    Köszi!
  • ivan924
    #11486
    Passz, ebben nem tudok segíteni. Én semmilyen patchet nem raktam fel.
  • DJ BP
    #11485
    eredeti magyar verzióm van, 1.3-as magyar patchel. Használhatok NOCD patchet? Ha igen, melyiket? (oroszt és angolt találtam) mert nem akarom rakosgatni a lemezt.
  • ivan924
    #11484
    Elmentetted a változtatásokat?
  • j0nNyKa
    #11483
    fejezzuk abba a csalast
  • elza66
    #11482
    Köszi a segítséget de sajna sehogysem akarja lehívni a konzolt.
  • ivan924
    #11481
    Jah, persze érdemes egy másolatot csinálni, átírás előtt, illetve ha már átírtad, akkor elmenteni a változtatásokat.
  • ivan924
    #11480
    Nekem működik, nem mintha sűrűn használnám. De jó tudni, hogy a lehetőség megvan.
    Az első feladat a konzol bekapcsolása. Ha minden profilhoz használhatóvá akarod tenni, akkor menj be a játék könyvtárán belül a profiles- könyvtárba, azon belül autoexec.cfg filet kell átírni. (Total commander, F4-el) és írd a következőket az utolsó sorba:

    setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

    Konzol hívása: 0-val.

    pénzkód: add_gold xyz ahol xyz max. 9999990, viszont minden más nyersanyagod elvész. Csak akkor jó, ha van piacod, vagy legalábbis fatelep, illetve össze tudsz szedni 5 fát a piac megépítéséhez.

    szintlépés: add_exp xyz ahol xyz a kapott tapasztalati pontok, 9-számjegyűt még elfogad, ezzel kb 37. szintig "felturbózhatod" a hősöd.

    Senkit nem akarok biztatni, hogy csaljon, vagy ilyesmi. Ami engem illet, igen, kipróbáltam, amikor nagyon elakadtam, akkor igénybe vettem, persze csak apróbb segítségként. Aztán mikor megcsináltam az adott küldetést, és már tudtam, hogy mi-hogy-merre-meddig, akkor újra nekimentem, immár kód nélkül.
  • elza66
    #11479
    Sziasztok tudja valaki a cheat códokat használni? Mert én nem tudom beállítani pedig minden utasítást követek és elvileg működnie kéne
  • odex
    #11478
    ahhoz képest lazán elverném a seregét csak nem 1x volt olyan hogy na csontváz miatt baszott oda mindig leszed az a köcsög annyit a seregemből :@
  • Yapci
    #11477
    Hali) Kéne egy segítség / Sylvan kampány: 5. A Vámpír
    / valahogy nem megy....jó jönne egy mentés)))
  • ivan924
    #11476
    k -> kilo. A kilo 1000-et jelent. 3k -> 3ezer valamennyi pl.