14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #12018
    Thx! Akkor a combok nem a lényektől függenek hanem az elemektől?
  • j0nNyKa
    #12017
    parancsolj
  • TreDoR
    #12016
    Valaki le tudná írni a dungeon combokat v. legalább egy oldalt ahol le vannak irva pls! Mindegy milyen nyelvű!
  • feketesarkany
    #12015
    sziasztok
    nincsen olyan módosítás ami a grim raider fegyveréből baltát csinál?
    mert nekem a képeken jobban tetszik baltával
  • 3P
    #12014
    Ez az oldal alapján írtam be a cheat-et.
  • ivan924
    #12013
    Nem tudnál megadni néhány kódot, illetve, hogy hogyan kell használni? Akár privátban is. Végszükség esetére kellene, ha esetleg nálam is bugos lenne a 3. pálya.
  • 3P
    #12012
    Hát nem szép dolog, de cheat-tel átléptem a következő pálya elejére. Nem lett volna kedvem újra végig vinni a pályát. Ez volt élketem első Hereos-os cheatje :(, s ez sem bénaság miatt... (ja igen, max nehézségen viszem).
  • 3P
    #12011
    Igen egyébként nálam is. Kirakott egy konvojt, majd a sötéltben eltünt. Mire odértem csak egy ssereg kószált onnan nem messze. De pont olyan egységekkel, mint amit a konvojra írt. Fene ezekbe a bugokba.
  • 3P
    #12010
    Köszi. Akkor mégis bugba futottam. Jó eséllyel kezdhetem előről, de ahhoz nincs sok kedvem. Most kell keressek egy pálya megnyerő csítet. :( :(
  • ivan924
    #12009
    Meg tudnál adni néhány kódot, és azt hogy, hogyan kell aktivizálni a konzolt?
  • ivan924
    #12008
    De, játszok vele. Csak most kezdtem el a törpök hadjáratát, még nem járok a 3. pályánál.
  • SaGa Jr
    #12007
    Nálam csak egy konvoj volt. Az sem mozdult el a kiindulási pontjáról, a jobb felső sarokból. Kényelmesen odamentem és levertem a "szekeret" meg a kísérőit.
    Igaz, a várost is csak azután foglaltam el, hogy az egész térkép fel lett fedezve és be lett darálva minden ellenséges egység és minden bánya meg egyéb hely elfoglalva. Eztán kellett két hétig pörgetni az időt, hogy megjelenjen a konvoj és leverni. Ezzel véget is ért a pálya.
  • 3P
    #12006
    Szóval senki nem játszik még a HOF-val? Azaz senki nem tudja a #11980-ra választ?
  • ivan924
    #12005
    Egész idáig kerestem, de nem találtam semmit. Nem mintha nagyon rá lennék szorulva, de biztos ami biztos.
    Amin itt sokan sírtak: kieg. 1. hadjárat utolsó pálya, a két helyőrséggel... na ott én simán átgyalogoltam. Kód nélkül, volt kb vagy 100 paladin, 1800 íjász, 400 inkvizítor, stb. Ha érdekel valakit, megpróbálok képet beszúrni vagy linkelni. :)
  • ivan924
    #12004
    Én nem szoktam multizni.
  • lee56
    #12003
    Akkor megkérdem még1X...

    Senki nem játszik közületek multiban HoMM5, vagy kiegészitőjével gép ellen??????????????????????????????????????????????????????????
  • TreDoR
    #12002
    Vannak...
  • ivan924
    #12001
    Úgy tudom, a HOF-hoz még nincsenek csítek.
  • TreDoR
    #12000
    Faqban benne van a várható időpont...
  • Ranger23
    #11999
    nem lehet akkor tudni, hogy mikor dobják ki a magyarosított kiegészítőt?
  • TreDoR
    #11998
    Jó vicc, főleg ha a játék csinálta volna

    Nincs 2.0-ás patch, csak a HOF verziószáma 2.0!
  • steweee
    #11997
    van 2.0-ás peccs?
  • boneyard
    #11996
    szoval itt a kép
  • boneyard
    #11995
    és ez normális --> én 50ért adom darabját!!!
  • Ranger23
    #11994
    Mikor adják ki a kiegészítőt magyar változatban?
  • lee56
    #11993
    Az ellenfelek kifagyását (megállását) valamennyire kijavítják, bár én még 1.4-es patchnél is találkoztam kifagyott ellenféllel...

    Énis, sőt a 2.0-ásnál is. Nem lehet ezt valahogy elkerülni? Mert 1 rohadt multi meccset sem tudunk igy lenyomni, végig :@
  • feketesarkany
    #11992
    raider, bocsi férreírtam
  • feketesarkany
    #11991
    sziasztok
    nincsen olyan módosítás ami a grim rader fegyveréből baltát csinál?
    mert nekem a képeken jobban tetszik baltával
  • TreDoR
    #11990
    Tom, azóta rájöttem
  • 3P
    #11989
    A HOF-hoz még nincs patch...
  • 3P
    #11988
    Na akkor nem tudja senki, hogy mi lehet a gond, miért nem tudok túl lépni rajta?
  • gabfaf
    #11987
    Üdv
    Valaki meg tudná mondani hogyan lehet rúnamágiát használni? Azt hittem elég annyi hogy megvan a megfelelő képzettség(runelore) és nyersanyag de csata közben nem enged egyetlen mágiát sem aktiválni.
  • TreDoR
    #11986
    1 kell a városok átalakításához, másikkal mit csináljak? Adjam el? Megveszi itt valaki egy 100-asért?
  • Kandurex
    #11985
    Biztos gyűjtő
  • TreDoR
    #11984
    Igen? 2 alvilág botja van? AZ szép!
  • Kandurex
    #11983
    Márint a bot? Szerintem ja..
  • TreDoR
    #11982
    Ez egyébként normális?

  • TreDoR
    #11981
    Nem kell aggódni, csitelni sem fogsz tudni... bár ez attól függ milyen patch van fent.
  • 3P
    #11980
    Aszem megszívtam a HOF 2. kampányának 3. pályáját.... :(

    Egy bányában indulok a törp sereggel. Először 2 héten belül ki kellett szabadítanom egy hőst, majd kikísérni a pályáról (opcionális), majd elfoglaltam a piros várát, s kaptam egy küldit, hogy kapjam el a konvolyt ami pénzt suzállít a kék várba, ami 2-3 hét múlva jön. Ezzel kell megakadályozni, hogy az ellen erősödjön, illetve így lesz pénzünk a hánorú folyatásához. Szóval a konvolyt kisérő hőst elértem, mert ugyanazok az egységek voltak nála, mint amit a konvoly írt. Nála volt egy csomó artifact, köztük egy szuper zsák (1000 arany/nap). Szép lassan mindent elfoglatam a térképen (bányák, lény leőhelyek, stb) a kék ellenség várához azonban nem jutottam el, nem is lehet (legalább is még nincs oda vezető út). Az a küldi ami a konvoly elfogására szólít továbbra is aktív azaz nincs kipiálva és azóta semmi új konvoly nem jött. Valami tipp, hogy mit rontottam el? Vagy mit kell(ene) itt csinálni?

    Ha semmi ötelet nem lesz akkor életemben először csítelnem kell Heroes-ban, azaz valami pálya megnyerő csítet kell alkalmaznom, mert nincs sok kedvem előről végig vini a pályát. Tudtok adni ilyen csítet, de ez tényleg csak végszükség és nagyon bosszús lennék, ha máshogy nem lehet megnyerni a pályát valami buta bug miatt... :(
  • Razak
    #11979
    Valaki e-mailben eltudna egy olyan save-at küldeni amivel elkezdhetem a démoni hadjáratot. Mert formatáltam és nincsen kedvem úja elkezdeni, de azért én szeretném fejleszteni a hősöm. 1.4-es verzióm van.
    E-mail címem: [email protected]