14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • TreDoR
    #12058
    Igen? Én csak a dokumentumoknál találtam a my games/heroes 5 ben cfg fileokat. Ez érdekes. Nálam ezt is lehagyták . Ennyi bug után már meg sem lepődöm. Viszont a cheat kódok nálam sem működtek, de sztem próbáld meg ezt: help
    vagy lehet így kell beírni: 'help'
    vagy valami hasonló, hátha kiír valamit.
  • 3P
    #12057
    Az is lehet, hogy a régi ATi driver kavar be az nVidia-nak. Ha nem volt Win reinstall, és VGA driver uninstall sem a kártya csere után van rá esélyed, hogy a két driver ütközik. Nem hinném, hogy nV alatt hibás lene, mert akkor azt már többen jelezték volna. Igaz ez csak feltételezés, mert nekem eddig csak ATi kártyáim voltak (9800pro-t cseréltem X1900XT-re amióta Heroes V mehgjelent). Esetleg próbálj meg egy másik nV drivert feltenni.
  • scorpeeon
    #12056
    Vagy ATI vs nVIDIA is lehet, előfordulnak a 2 között különbségek. Bár ilyet még nem láttam. 9600XT-vel szép volt, 7600GT-vel ilyen kocka. Más bugot meg sehol máshol nem látok, minden maxon van beleértve az AF-et és AA-t is, gyönyörű minden. Csak ez az egy dolog idegesít.
  • 3P
    #12055
    Nekem nincs ilyen garafikai bugom. Ez VGA driver lesz...
  • scorpeeon
    #12054
    Valaki nem tudja h mitől néz ki ilyen kockásan ez a titán épület?
    2 magyarázatot tudok elképzelni: vagy azért mert új videókártyát vettem és mindent maximumra állítottam, vagy vmelyik patch óta ilyen. Sztetek?
  • ivan924
    #12053
    Ott ahova felrakattam a játékot, meg ott, ahová a mentéseket teszi. De a kézikönyvben csak annyit ír, hogy "in your game folder\profiles directory".
  • ivan924
    #12052
    Na neeem. Nehogy jó legyen. A konzol bejön, de a kódok nem működnek. Nem mintha eddig használtam volna. De ha 'csakazértis' kegyetlen nehéz lesz a következő pálya, és 20-jára se tudom megcsinálni, hát én tökön szúrom magam.
  • TreDoR
    #12051
    Mért te hol találtál máshol cfg fájlokat?
  • ivan924
    #12050
    Nah, megvan az égi ihlet. Most már jó, mégegyszer köszi a segítséget. Annyi történt, hogy nálam míg az alapjátéknál a telepített könyvtáron belül kellett átírni, addig a kieg-nél nemcsak ott, hanem a Documents\Profiles-nél (ahol a mentések vannak), ott is át kellett írni, és védetté tenni.
  • ivan924
    #12049
    Hát kösz a segítséget. Sajnos így sem jó. Már csak az marad, hogy valaki elküldje emailben az input_a1.cfg-t, meg at autoexec_a1.cfg-t.
  • TreDoR
    #12048
    Én csak az alapjátéknál néztem meg a consolet, nálam nem jött be hiába bindeltem, úgy tudtam előhozni, hogy írásvédetté tettem a user.cfg és input.cfg fájlokat.
  • ivan924
    #12047
    Valaki járt úgy a kieg-el, hogy nem tudta előhívni a konzolt? Beírtam, amit kellett (setvar..., meg bind...), mégse tudom behozni a konzolt. És már piszkosul zavar. Nem használtam eddig, és meg vagyok kód nélkül. Csak maga a tény zavar rettentően, hogy hiba van a játékban. Nem tudja valaki, mi lehet a megoldás? Vagy el tudnátok küldeni az átírt autoexec_a1.cfg-t, illetve input_a1.cfg-t az e-mail címemre? [email protected]
    És köszi scorpeeon és TreDoR!
  • TreDoR
    #12046
    Azt is a ctrl-lal kell thx!
  • TreDoR
    #12045
    Thx! A vérfúria még mindig érdekel, a gép szokott úgy támadni vele, hogy nem megy vissza, rendszerint a lövő egységeimmel cseszik így ki.
  • scorpeeon
    #12044
    shiftet (vagy lehet h controlt) nyomvatartva lehet közeltámadni messzetámadóval!
  • ivan924
    #12043
    szerintem ezeket nem lehet. Vérfúriával ha ott akarsz maradni, az csak úgy lehet, ha odamegy, viszont nem támad. Az orgyilkosnál pedig csak akkor tud tőrrel támadni, ha közvetlen mellette van elenséges lény. Akkor van arra lehetőség, hogy tőrrel támadjon olyan ellenséges lényeket, melyeket "elér". Legalábbis így vettem észre. Valakinek más tapasztalatok?
  • TreDoR
    #12042
    Hogy kell "kikapcsolni" a vérfúria visszatérő képességét és, hogy tudom kiválasztani pl. , hogy az orgyilkos tőrrel támadjon és ne számszeríjjal?
  • ivan924
    #12041
    Jah. Az igaz. Bocs, összekevertem az alappal. De úgy már helyes, hogy az alaphoz nem tettem fel patchet, és mégse volt bug.
  • 3P
    #12040
    A kiegészítőhöz nincs még patch... :)
  • ivan924
    #12039
    Nem akarom elkiabálni, deee... Lassan végéreérek a kieg. 2. hadjáratának, és eddig nem találtam bug-ot. Egyáltalán. Pl. a karavános pályát is könnyedén megcsináltam, semmi gáz nem volt a karavánnal. És ezt csak azért mondom, mert soha, egyetlen patch-et se raktam fel. Ha valaki azon gondolkozik, hogy patchel, előbb próbálja meg nélküle, és ha baj van, csak akkor patcheljen.
  • Mephike
    #12038
    A kiegészítő magyar változatáról tudni valamit? Mikor jön ki?
  • feketesarkany
    #12037
    hogy lehet modokat csinálni
  • TreDoR
    #12036
    De messze van még a varázsló hadjárat...
  • TreDoR
    #12035
    FAQ...
  • Mayday
    #12034
    Adott egy eredeti CE verziom, 1.4-re peccselve.

    Mennyire kompatibilis vele a magyar szoveg? Hasznalhato vele? (Asszem anno 1.0-val megprobaltam, oke volt, kavartak benne esetleg a peccsek?)

    Koszi az esetleges valaszokat :)
  • Ádesz
    #12033
    Tudna adni valaki egy mentést a HoF Dungeon kampály 4. pályájának kezdetéhez, mer végül rájöttem mi a baj, de nem akarom ujrajátszani a 3. pályát... [email protected]
    Köszi
  • Ádesz
    #12032
    Sziasztok!
    Nme tom másnak előjött e? De amikor megcsinálom a HOF Dungeon kampány 3. pályáját, és ugye megnézem az azt követő Farewell nevű videót, de ezután a 4. pálya betöltése helyett kilép a menübe és az összes eddig megcsinált kampány és pálya eltűnik, kivéve a mentések...
  • Malakai
    #12031
    Lehet.
  • Kikyou
    #12030
    lehet pályát csinálni?
  • j0nNyKa
    #12029
    ez nem picit volt szar duma, egyebkent. :[
  • odex
    #12028
    Most nem nekem van gondom hanem haveromnak! Conflict with Disc Emulator Software detected. ezt írja ki amikor elindítaná a játékot! neki is eredeti game van mint nekem :S
  • feketesarkany
    #12027
    hogy kell modot csinálni?
  • SaGa Jr
    #12026
    Na ja, de addig el is kell ám jutni. :-)
  • TreDoR
    #12025
    Sztem nincs, max. ha csinálsz hozzá egy modot.
  • feketesarkany
    #12024
    sziasztok
    nincsen olyan módosítás ami a grim raider fegyveréből baltát csinál?
    mert nekem a képeken jobban tetszik baltával
  • TreDoR
    #12023
    Hát, ez sem teljesen igaz, a pályán kb. jobb alsó sarokban van egy térképész, akitől ha megveszed a térképeket akkor a teljes tengert fogod látni.
  • SaGa Jr
    #12022
    A pálya elején erről megy a szövegelés. Tessék elolvasni és akkor kiderül, hogy a sötétség nem fog csak úgy simán eltűnni.
    Csak ha a parton kóborolsz, illetve a mágus kuckók kukkerei által. Azaz itt szárazulatról szárazulatra kell járni és így felderíteni a pálya egészét, míg el nem jutsz a végső célhoz. Keresd a kikötési lehetőségeketés ha egy szigetet felfedeztél, menj a következőhöz.
    Különben túl rövid lenne a pálya. Így be kell bóklászni az egészet és lehet legalább sereget gyűjteni.
  • ivan924
    #12021
    Köszi szépen, megnézem. :)
  • TreDoR
    #12020
    Ott nem kell semminek látszódnia, mert "köd" borít mindent. Szárazföldön kell mozogni.
  • odex
    #12019
    (2.fejezet 5. pálya)Az miért van hogy a sima H5-be amikor vagyok az ördögökkel az utolsó mappon amikor hajóval kell menni minden fele és amikor elindulok a hajóval és van az a felfedezettlen rész ahol bevan sötétedve az egész és amikor oda megyek akkor meg nemjön elő az a fekete valami alatt semmise... szóval értitek ottis úgykéne lennie hogy megyek tovább és jön a következő része a pályának stb... szóval ez miatt nembirok tovább haladni!