14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • kene84
    #12261
    Némi iróniát vélek felfedezni soraid között... :D
  • j0nNyKa
    #12260
    ajáltáok? altalaban a legujabb a patsch (:D) a legjobb, itt ez fokozottan igaz
    trainer van gamecopyworldon
  • gabo91
    #12259
    Na megcsináltam az infenrokat is, nemvolt nehéz...
    De nekem csak négy pályát kellett megcsinálnom. Az első három aztán az 5. mikor a sok kis sziget közt mentem, de a negyediket nemadta..
    Ez a patch végett van? 1.1 es patschem van.
    Tud valaki valami trainert a játékhoz?
    És mejik patschet ajáltáok?
  • Mester01
    #12258
    kerestem googlet de csak 1.2höz találtam...
    leszedtem több 1.2 trainert de em müködnek ha TE találtál akkor kérlek oszd meg velünk/velem is köszönöm!
  • j0nNyKa
    #12257
    van, en talaltam
    masik: lehet, hogy az 1.2es cuccok mukodnek 1.4-el is
    fene tudja
  • TreDoR
    #12256
    Sztem nincs, asszem 1.2-höz attak ki utoljára.
  • j0nNyKa
    #12255
    es hol keresed? mert pl. a google az kifejezetten keresesre van
    gondolom ott mar probaltad
  • Mester01
    #12254
    Tudom hogy nem szép dolog de a akkor is kell!
    1.4hez keresek Trainert valaki tudd segiteni?
    előre is köszönöm.
  • TreDoR
    #12253
    A kiegben a 2. és 3. hadjárat valamelyik pályáján meg fogom kapni Duncant vagy felesleges fejlesztenem?
  • TreDoR
    #12252
    Egyszerűbb ha kifejleszted Asha Könnyének látomását és akkor nem kell keresgélni
  • odex
    #12251
    meg az a másik dolog hogy kiírja hogy 1 kicsit feljebb áss ha nincs ott... tudod merre van ÉSZAK Kelet Dél Nyugat.. :)
  • TreDoR
    #12250
    Nekem nem volt meg az összes vár és nem vittem magammal a főnixeket. Csak megöltem a szellemsárkányokat és így lett vége a pályának.
  • ivan924
    #12249
    Ebben lehet valami, mert amikor végleg lenyomtam Nyikolájt, megvolt az öt főnix, és mellékesen elfoglaltam az összes várat. Talán ezért lehetett az, hogy utoljára már gyengébb serege volt, mert nem tudott utánpótlást szerezni. :)
  • TreDoR
    #12248
    Két féleképpen tudod legyőzni Nyikolájt véglegesen.

    1, összegyűjtöd a törpe tárgyakat és visszaviszed a látnoknak, ő ad 5 főnixet. Ezeket kell vinni a Nyikoláj elleni csatába és el kell érni, hogy mielőtt a harcnak vége lesz legalább 1 főnixed életben maradjon.

    2, megölöd az összes szellemsárkányt ami a pályán van és akkor már nem éled újra.

    A váraktól teljesen független, mert a TE váraid előtt is újra tud éledni.

    Egyébként meg mindenkinek ajánlom a heroes.hardwired.hu végigjátszásait, link a faq-ban a tippeknél. Bizonyos helyeken úgy vettem észre eltér a játéktól, de az alap követhető.
  • TreDoR
    #12247
    Benne van a faq-ban...
  • TreDoR
    #12246
    Mi volt a kérdés? Esetleg ha megadnád a hozzászólás számát amibe leírtad... Vagy arra gondolsz miért nem működik nálad a heroes5? Pl. vírus, féreg, driver vagy detonátor hiba, lehet sorolni napokig.
  • gabo91
    #12245
    Talán katt a képre (FAQ) ott levan irva pár dolog rola.
    Nekem fent van a 3 és feltetem ezt majd a patschet is crack azt inditotam és játszottam...
  • Heny1992
    #12244
    HÉ! Nekem senki nem tudna valami "OKOSSÁGOT" mondani azzal kapcsolatban, amit kérdeztem? Hm.......... (és nincs szükségem olyan visszaválaszolásokra hogy: "Nem".... elpre is köszönöm, akik megkímélnek ezzel)
    Nem csak arról lehe kérdezni hogy, "zt a pályát nem tudom, enny szelleme van hogy tudom legyőzni.........?! STB.........
    Ilyenre is kéne válasz....................
    Heni
  • gabo91
    #12243
    Ok megvan vettem ujhöst aztán azal lehetett ásni.
    Kössz a segitséget.
    Végigjátszásban olvasgatam hogy nikoláj elé kell meni vagy micsoda. De én felépitetem az épületet aztán szeva lett egy video hogy a királynő mondott egy mondoatok azt kész semi uj küldetés...
    Most akkor hova is kell menni?
    Meg elözö mentésröl kellett menem mert 8. honapba voltam mikor kiástam a kincset azt elindultam beaprittotak a légioikkal...
    most csak a 4. honapba vagyok :)
  • j0nNyKa
    #12242
    baz igen, asni kell
    varsz 1 napot, hogy teljes lepespontod legyen, majd asol.
  • gabo91
    #12241
    Na itt a két kép az elsőn az van amit az obeliszkek mutatnak a második meg ahol szerintem lennie kellene...
  • gabo91
    #12240
  • gabo91
    #12239


  • gabo91
    #12238
    Mért ásni kell?
    A három obeliszket meglátogattam. (itt is csak háromrol olvastam) És a térkép közepén ottvan az arany valami, megtaláltam a helyet a váramtol 1 napnyira van kb, dél nyugat irányba... de ott nekem semmi sincs
  • ivan924
    #12237
    Szerintem többször le kell nyomnod Nyikolájt, mert (tetszik, nem tetszik) úgyis összefutsz vele. Véglegesen nekem akkor tűnt el, amkor már nem volt vára, ergo nem volt mi előtt megjelenni.
  • fawcet
    #12236
    Az nem lett tiszta számomra, hogy mégis mikor akarja feldobni a talpát a Nyikoláj? És utána miért teremtődik a leggyengébb nekró vár előtt mindig?
    Mi kell hogy egyszer kelljen leszúrnom a Nyikolájt véglegesen?
    Törpe cuccokat muszály összeszedni? Összes sárkányt le kell ölnöm?
  • TreDoR
    #12235
    Hát ilyen sz*r hadjáratot én még nem láttam, komolyan, az alapban a dungeon sem volt semmi, de EZ!?!?!?! Ráadásul ez az utolsó pálya még hosszú is. Remélem a törpök megérik a szenvedést...
  • TreDoR
    #12234
    Sztme küldj egy képet arról amit az obeliszkek kiadnak és egyet ahol ásnál.
  • gabo91
    #12233
    Sziasztom, ma kezdtem el a HEROES V. el játszani az 5. pályán vagyok, megtaláltam a három obeliszket, és olvasgattam viszább a forumban azt irtátok, hogy a "P" lenyomásával bejön a térkép amit az obeliszk tárt fel, hát térkép vna de a közepén ottvan egy arany ereklye féleség. És megtaláltam a helyet is de ott nekem semmi sincs. Mittegyek? Hol találom meg azt a könnyet? Már körbe jártam az egész pályát háromszor, de még mindig nemtalálok semitsem.

  • odex
    #12232
    megvan mostmár jó... báttyám felhúzta a procit ozt ezért fagyott le... bazzeg 3000-es procit 3800-asra felhúzni bazzeg...
  • TreDoR
    #12231
    Hát, esetleg próbáld meg ezt:



    Vagy vedd fel maximálisra, hátha úgy már működni fog.

    Itt be tudod állítani:

    Beállítások > Játék > Harc sebességének beállítása
  • odex
    #12230
    ezt úgy értem hogy van az az ördögöknél a hős! és van az a cuccos náluk hogy letudják magukat másolni a lényeg és hát szóval az a gondom bajom hogy valamikor beakad a játék és lefagy...
  • Kandurex
    #12229
    Királyosság, kicsit talán túl übertáp is, hisz, ha ellenük játszol nem tudod belőni a távolságokat :/

    szal, jó is meg nem, kicsit borít a taktikai egyensúllyon
  • Heny1992
    #12228
    Sziasztok!

    Lenne 1 nagy problémám!
    Miután beinstaláltam a heroes 5-öt, és elindítom bejön a menüig. Amikor elakarok indítani egy pályát, végigtölti, de amikor már bejönne kilép, és egy hibajelentést küld a gép...
    Amúgy ment nekem a játéknak a demója! és szerintem a kettőnek. ugyan olyanak a fájlai!!! Segítsetek! Mi kell neki, hogy menjen, mert mondom hogy a demóval nem volt gond. Kell valamihez társítani, vagy szüksége van egy "játékra" (estleg valamelyik heroes-ra)......????????? A DirectX-et felraktam! Kérlek segítsetek, mit tudok vele csinálni??????????
    Elöre is köeszönöm: Heny
  • TreDoR
    #12227
    Nagy nehezen rájöttek, hogy állatság volt kiszedni az 5-ből.
  • ivan924
    #12226
    Nagyon kellett. :) Pont a karaván miatt szeret(t)em annyira a Heroes 4-et. Asszem ez az arany középút: lények csak hősel mozoghatnak, de van karaván. :D
  • ivan924
    #12225
    Az szívás. Nálam inkább a drágakő volt hiányban. Mindig az volt, hogy a rune priest-ek kerültek sorra utoljára, mert a Thane-kat jobbnak tartom, és azokat csináltam előbb.
  • Ranger23
    #12224
    Mit szoltok a karavánhoz a kiegészítőben,?
  • j0nNyKa
    #12223
    1 fa az nem sok, csak nekem torpokkel mindig fa hianyom volt pont.. :]
  • ivan924
    #12222
    Az tuti. Sokáig nem is használtam. De mikor megszívattak vele, azóta bizony nagyra értékelem. És ahhoz képest nem is kerül sokba.