14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • AtiRadish
    #12645
    Milyen nehezsegi fokozaton viszed?
    Azt a palyat mar nekem is easyn kellett csinalni, vert izzadtam, de meg lett kb. 10.edik nekifutasra. Arra emlekszem h. a demonseregeket alul kipucoltam. Meg ha jol emlekszem (de lehet nem), asszem van a palyan az egyszarvu ij, ami minden tavolsagi hatranyt csokkent "lovos" egysegeidnek. Na azt az artifactot vedd fel (de lehet keverem a sima heroes 5 Nyikolajos palyajaval).
  • odex
    #12644
    egy hasonlóság van csak a 2 game között hogy mind a 2-be harcolni kell XD
  • ColdFire
    #12643
    :DDD
    kösz, már Odex megismertette velem a lényeget PM-be:)
  • TreDoR
    #12642
    Stratégiának stratégia, de annyi köze van Red Alerthez, mint hernyónak az e-mail kukachoz.
  • boneyard
    #12641
    hali. segítség kéne. a hof 3. hadjáratának 5. küldijében nem tudom elfoglalni a törpe várat sehogy se. hiába vártam ki a két hónap kiszabott időt, de úgyse tudtam akkora sereget gyűjteni, h legyőzzem a törpe királyt. legtöbbször a törpe hőssömmel próbáltam támadni, mert úgy tűnt vele a legesélyesebb. már kezdek megőrülni, h nem tudom végig vinni, úgyhogy nagyon kéne a nyerő stratégia!!! köszi
  • ColdFire
    #12640
    ah zsír kösz.
    és vmi skrimish van, vagy MP?
    én ezt vmi stratégiának képzelem el mind pl Red Alert, csak + egy hőssel, de világosíts fel ha nem így van :D
  • odex
    #12639
    aha te rakod fel a téglákat de vigyázz mert még a végén sérved lesz! ;) persze hogy lehet csak elkell addigra jutnia az embernek!
  • ColdFire
    #12638
    hali!
    megkérdezhetem h ebbe a gémbe építkezni is lehet?
  • odex
    #12637
    de várj! nekem olyan hiba volt hogy aztírta ki hogy 5k de viszont alul van az a sor ahol vannak azok hogy ki a következő lény és oda volt a sarokba írva hogy 56000
  • TreDoR
    #12636
    Nemtom, én 1.4-el toltam végig és nem találkoztam 56k csontival.
  • odex
    #12635
    azért kipróbálomhogy a legújjabbal mert az lehetetlen hogy ennyi legyen még max 2 hónapja van mondjuk... kitdja 1.4-be van hiba ami volt eddig játékba patch szinte mindeggyiken rontott valami kis dolgot is!
  • TreDoR
    #12634
    Hát, már az 1.1-nek ki kellett volna javítania.
  • odex
    #12633
    1.4-es és most épp pillanatnyilag lehetetlen hogy megnézzem hogy holtartok hónapba! 1.41-es patch remélem segít nekem!
  • TreDoR
    #12632
    Most milyen patch van fent és hány hónap után támadtad meg Nyikolájt?
  • odex
    #12631
    vááá annyira örülök pedig már elment a heroes5-től ezmiattam a kedvem fojtatom xD
  • TreDoR
    #12630
    Talált, süllyedt!
  • odex
    #12629
    bug? xD várjál akkor hogyha megmérkőznék nili bácsival és a legújjabb patch lenne fent akkor nemlenne ilyen bug?
  • TreDoR
    #12628
    Az 56000 csontváz bug lesz, viszont nem tudom honnan szereztél ijjászokat.
  • odex
    #12627
    mármint 56ezer volt nikolájnak mert találkoztam vele a föld alatt!
  • odex
    #12626
    van 1 kérdésem a slyvan camping uccsó mapján arra törekedjek hogy az elején nagyon erős sereget vagy egy aránylag olyan sereget amivel lesz veszteségem de letudom nyomni a kapuőrt meg ilyenek szóval sietek ahogy tudok megpróbáljam leggyorsabban elérni az ellenség első várát? addig amíg a csontik nemszapodrodtak el? mert már amikor először elezdtem a csontiknak 56000 csontváz volt nekik szóval ez kicsit gázos amikor 200 íjjászom van! mit mondotok nekem erről? mert azért hétre pontosan se ír le semmit most ezúttal a leírás! több camapingba leírták azt!
  • TreDoR
    #12625
    Igen? Érdekes, ilyennel még nem találkoztam.
  • NeoMaN
    #12624
    Jah, sikerált.
    Kitöröltem a p3-texts.pak-ot.
    :)
  • NeoMaN
    #12623
    Sziasztok!

    A Hammerst nem bírom magyararításra bírni. Gondolom a dataa1-be kell másolni a fileket. (peccs megvolt)
    Miért nem magyar?
  • TreDoR
    #12622
    Szívesen máskor is!
  • tibiszabo
    #12621
    Jó müködik vele! Nagyon nagyon köszönöm szépen a segitségedet!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #12620
    Magyarításnak olvastam a mentést, mondjuk eleve nagyon zavar a csupa nagybetűt központozás nélkül olvasgatni...
  • TreDoR
    #12619
    Ezek az én mentéseim, nem tudom neked jók-e:

    heroes 5 mentések
  • Zóanagyvarázsló
    #12618
    BANNER.

    Egyébként: Magyarítás
  • Zóanagyvarázsló
    #12616
    Jujj!

    Idézet:
    "!! HAMMER OF FATE MAGYARÍTÁSÉRT IDE KATT (password: bgab80) !!"

    A password magyarul jelszót jelent...
  • tibiszabo
    #12614
    a
  • TreDoR
    #12613
    Tipp kell? Ne rohanj végig a pályán, szépen vérd meg amig összegyűlik egy használható sereg, addig járd körbe a térképet. Csak egyetlen gikszer van, az ellen megtámad a 2. héten asszem (és sokkal erősebb). Viszont szerencsére ezt is könnyen meg lehet oldani, add oda a teljes haven induló seregedet Markal-nak és menny be vele a nekro várba. Ott szépen bedarálod őket élőholtnak és nekimész az ellennek, simán megölöd. Ezután építkezés stb. és ha már úgy látod elég tápos a sereged berepülsz Godrichoz, esélye sem lesz
  • Shevchenko
    #12612
    Köszönöm!AtiRadish & TreDoR
  • Rusy
    #12611
    Hello

    Valaki tud egy kis leírást adni a necro kampány utolsó küldetéséhet, ahol godricot kell kinyírni?
    Minden megvan az első héten át is repülök hozzá, de megöl, nem sok hiányzik de kinyír mégis...
  • TreDoR
    #12610
    2 kapu van, a felsőt ne támadd meg!
  • AtiRadish
    #12609
    Delkeleten van egy kapu, ott kuld at Godrickot
  • Shevchenko
    #12608




    Valaki tudja hol találom Nyikolájt?Köszi

  • AtiRadish
    #12607
    Meg nincs. De szerintem a nagy sikerre valo tekintettel ruszki barataink ugyis csinalnak majd.
  • TreDoR
    #12606
    Van valami hír újjabb kiegészítőről, vagy valami másról?
  • Samsu
    #12605
    Ott néha beakadnak a narancsjárőrök, igazából minden patch-nél /és patch nélkül is/ megvan rá az esély.
  • Rusy
    #12604
    1.41, de tuti valami bug volt, mert elejétől kezdtem a pályát, és utána át tudtam menni