14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #13405
    kicsit sztem gagyi lett így a végére a barbár kampány története, de amúgy jócucc volt
  • Zóanagyvarázsló
    #13404
    Magyarul még nem jelent meg, tehát még nincsen.
  • feketesarkany
    #13403
    nem tud valaki magyarosítást a kiegészítőhöz?
  • Acidlich
    #13402
    Azt meg ezzel a nekrossal unlockolod valszeg
  • odex
    #13401
    nagyon cool a kieg xd
  • mnorbi
    #13400
    Sziasztok ! Az lenne a kérdésem hogy megcsinaltam az első küldit prologust a tribes of the east kiegben , de nem tudok uj pályára menni, csak umlockolt egy undead campaint... ez bug vagy nincs is orc campaign benne ?
  • Shiwo
    #13399
    1 biztos.. az editorba vannak elbénázások..a hős beállításainál, hogy milyen lények legyenek nála, pár lénynél más megnevezés van, mint a lerakható lényeknél (pl: orc warrior - warrior, Goblin Defiler - Goblin Witch-Doctor), a Hag-et meg se találtam a listában, míg van a listában Yeti, ami viszont a lerakható lények közt nem szerepel..
  • Cobra.
    #13398
    Átlag 20k-val jön a "bővített demo"
    Se az 576, se a CDGalaxis oldalán nincs egy szó se a játékról, úgyhogy gondolom itthon mostanában nem lehet majd megvenni.
  • hunbalee
    #13397
    hu marhazsiros lett a barbár :D
    küklopsz powa
  • r4pt0r
    #13396
    Hmm azt még nem láttam. :D
  • Shiwo
    #13395
    küklopsz... nem csak dobálja, meg is eszi, hogy gyógyuljon :D nagyon lol :D
  • j0nNyKa
    #13394
    jah és legközelebb este leszek elérhető, úgyhogy a tesztpályáról addig fölösleges is sírni (csak remélni tudom, h tényleg úgy működik a dolog, ahogy elterveztem)
    ha valaki akarja módosítgatni, az nyugodtan tegye meg..
    happy hunting
  • j0nNyKa
    #13393
    jóhát az kivétel :)
  • r4pt0r
    #13392
    A legnagyobb amikor dobálja a goblint hát az valami csodás. :D
  • j0nNyKa
    #13391
    nah.
    Összedobtam gyorsan 1 pályát, amin lehet tesztelni az új egységeket, illetve az új fajt.
    Pályaleírásban minden benne van.
    Használjátok egészséggel.
    tesztpalya
    A pályát a 'Heroes of Might and Magic V - Tribes of the East/Maps' mappába kell bemásolni.
    Lehet, h tele van bugokkal, kb 2 perces munka, a lényege annyi, h első nap tudtok vívni egy hero-hero harcot 1-1 heti creature-el, a pálya többi része nem érdekes.
  • TreDoR
    #13390
    Nemtom, a 4 kieg.-jében előre küldtem a goblin lovagot, azt levágott mindenkit :P
  • j0nNyKa
    #13389
    jaés barbárnál a goblin -ha lehet-, még szánalmasabb, mint eddig
    a cyclops most nem követ dobál, hanem... goblint :D
    a shaman (lövős-casteros-stb. egység) spellje: sacrifice goblin
    ... folytassam ? :D
  • Shiwo
    #13388
    véleményem, hogy túl lassan jön le :P
  • j0nNyKa
    #13387
    aaaaaaaaah, gecigecijók az új egységek
    nagyjából első ránézésre balanced az egész, kb ugyanolyan a 2 fejlesztése az egységeknek erősségre, játékstílus függő, h ki meiket használja
    .. viszont skinre általában az új fejlesztések sokkal szebbek
    barbár faj jól néz ki, hős spellek helyett warcry-ol rage-ből, + fejlesztéssel lehetnek adventure spelljei
    rage rendszert nem vágom, 2 percig ha teszteltem, majd ti rájöttök
    új pályák ötletesnek tűnnek, kampányt még nem néztem... van a moboknak vmi threat-rendszere (lehet már volt), azt sem néztem, h pontosan mi
    várom a véleményeket
  • Shiwo
    #13386
    dejó..ilyen tempoban pont akkorra lesz lent a gém, mire indulnom kell melóba..
  • j0nNyKa
    #13385
    mondjuk soha nem szerettem az üsd-verd fajt a heroesban, de azért az új kampányon végigmegyek
  • Acidlich
    #13384
    Nem.
  • 3P
    #13383
    Hát asszem meg van a hétvégi programom :).
  • TreDoR
    #13382
    Hónapok óta nem játszottam single playeres game-vel (mindegyik egy rakás k*ki), de holnap elkezdek evvel jáccani. Kell hozzá az alap h5?
  • r4pt0r
    #13381
    Hmmm hirtelen ahogy megjelent a game, már meg is érkezik Jonnyka, eddig csak csendben lapult. :D
  • j0nNyKa
    #13380
    na re.
    jöttem rendet tartani, úgyhogy mostantól aki butának érzi magát, az maradjon csendben. :)
  • AtiRadish
    #13379
    Kinnvanaheroesnagyobbmagyartorrentoldalakondenemakarokwarezolni.
    Majd este irok velemenyt rola milyen.
  • krizsuli
    #13378
    És mikor kerül a magyar boltokba?? (magyarul)
  • bandus
    #13377
    sziasztok!
    van egy alap heroes V-öm (nem eredeti - még) de sehogy sem tudom összehozni a vistával (home premium) a faq-ban írtátok hogy only xp-ttámogat, de gondolom biztos van valami módja annak, hogy vistán is tudjak játszani vele. köszi szépen
  • r4pt0r
    #13376
    Jah lol. Nem baj, azt nem tudom. :D
  • JackSparrow88
    #13375
    Bocs de mér lenne gond a gépemmel amikor simán fut rajta max. grafon? Jó mondjuk ezt nem írtam lentebb. A lényeg h amikor elsőnek felraktam ment simán semmi gond nem volt. Aztán egyszer csak amikor elindítom akkor megáll az ubisoft videónál, ennyi.Sőt most még újra sem tom tenni mert nem engedi felrakni vmiért. De mindez most már nem naon számít hiszen úgyis 1 hét múlva jön a teljes, annál meg már biztos nem lesz ilyen...
  • Razak
    #13374
    Gondolom rendelni szeretne és a postaköltséget akarja kiszámolni :)
  • Zóanagyvarázsló
    #13373
    Kösz, de tömegre (gramm) gondoltam :)
  • r4pt0r
    #13372
    2,2GB.
  • Zóanagyvarázsló
    #13371
    Az előbb lemaradt, szóval a következő kérdésem lenne: pontosan mekkora a tömege cakumpakk az alapjáték CE változatának?
  • Zóanagyvarázsló
    #13370
    A pontosságon lehet vitatkozni, ugyanis tudtommal ez nem hivatalos dátum, hanem a brit Amazon datálta ekkora megjelenést, ezután egyesek innen vették át. A Wikipedia és a legtöbb online üzlet (most már az Amazon is) az általam említett október 12-re teszik az európai megjelenést, illetve 19-re az észak-amerikait. Az UbiSoft francia online részlege pedig 11-es megjelenést ír.
  • AtiRadish
    #13369
    Pontos megjelenes:Oktober 16.-a, szal mar alig 2 het es nyomhatjuk.
  • rikimen
    #13368
    nekem is megvan a 3 meg a 4 is az összes kiegészítőjével, de mivel én először a 4-el kezdtem el játszani olyan szar volt váltani a 3-ra. Én a 4-et nagyon nyomtam, most meg az ötöt. De nekem a négyból vannak nagyon emlékezetes csatáim
  • Cobra.
    #13367
    Ha ennyi gondod van, akkor el kellene gondolkoznod azon, hogy nem a gépeddel van-e valami gond. Első nekifutásnak egy Memtestet javaslok, ha ott semmi hiba nem jött elő, akkor talán egy Win reinstall segít.
  • Acidlich
    #13366
    Köszi