14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Charadras
    #13445
    Hali!

    Nekem is gondot okozott a pálya, mert ez a wizard hős messze a leggyíkabb az összes közül , mindig jött a knight hero és durván lealázott.

    Az lett a megoldás, hogy megtaláltam a sylvan hőst (Findan), 29-es szintű és nagyon durva, neki átraktam az összes haven egységemet, és azzal úgy átgázoltam az ellenségen, mint szar a lefolyón . Ezután már nincs igazi ellenfél, a többi ellenséges hős fostalicska, foglald el az összes várat, várj, amíg összegyűlik egy brutál nagy sereg neked, aztán nekiugorhatsz Markalnak (34-es spellpower!!! ).

    Sok sikert!
  • Cobra.
    #13444
    Azt hiszem megoldódott, tuningolva volt a processzor és amiatt csinálta, legalábbis most alapórajelen jó.
  • Cobra.
    #13443
    Ez vicc, felraktam a sima H5-öt is és azon is villognak a tereptárgyak. 3 féle driverrel néztem, mindegyikkel ugyanaz. Valakinek van ilyen gondja?
  • IceTom
    #13442
    na közbe sikerült is:) 4 hőssel bekelett állni azokba a szenthelyekbe és az volt a bajom hogy egyik főhőssel nemszabadott bele állni:)
  • dr Kotász
    #13441
    Figyu, én megcsináltam azt a pályát, csak nagyon régen, ennyiből nem emlékszem rá. Adj még infót (screenshot pl.)
  • Carmang
    #13440
    Aha, akkor passzolnám a válaszadás lehetőségét :)
  • IceTom
    #13439
    igen a kiegre gondoltam.Tribes of the Eastre
  • TreDoR
    #13438
    Rusy a az alap h5-re gondolt, IceTom meg sztem a kiegre.
  • odex
    #13437
    szerintetek melyik várral legyek? ez az új vagy a nekrok vagy az elfek vagy a sötét elfek?
  • Carmang
    #13436
    Nekem nem ugrik be ez a teleportos dolog a nekro 5. kampányában (The Lord of Heresh). Felfejleszted magad, majd a börtönből (rögtön az egyik vár mellett van) kiszeded Godric lányát. Visszakísérve a másik várba megtámadnak az angyalok, legyőzöd őket és a szárnyukat felvéve tudsz repülni. Így tudsz a középső várba Godric-hoz eljutni.
  • IceTom
    #13435
    a mi megoldásunkra senkise tudja a megoldást? necro 5.pálya vége fele.4 vár melletti oszlopos részeknél kéne vmit csinálni.(le kellszedni a mágiát a teleportokrol)..vki plz help:(
  • Rusy
    #13434
    Hello

    Valaki aki ráér írjon már légyszíves az alap 5ödik kampány a triumvirástusra egy taktikát, mert olvastam a faq-ban a végigjátszást de egyszerűen nem tudom megcsinálni, rohadt nagy sereggel jön, ja és a főnix idézése varázslatot nem tudom használni nincs meg, pedig az idézőmágiám hármas szinten van, hogy tudom azt megszerezni
  • Acidlich
    #13433
    Jaja, ideje volt már:)
  • dr Kotász
    #13432
  • Shiwo
    #13431
    jah, feltünt nektek, hogy ebben végre alapból van a waitinghez gomb ? :P
  • Shiwo
    #13430
    hát én futólag néztem csak meg (elöbb beakarom fejezni a HoF kampányt..)
    az új lények közt van pár kellemes képességü.. pl az arch demonnal elég csunyán lehet trükközni..
  • scorpeeon
    #13429
    Most látom csak, hogy kint van a kiegészítő? Akik már kipróbálták: Milyen lett?
  • Cobra.
    #13428
    Annyira nem új, már egy hete kint van, volt is szó róla.
    Nekem viszont olyan gondom van, hogy már a demonál is kezzdte, de a full is most azt csinálja, hogy elkezd villogni a kép és idővel le is fagy a játék. Tegnap gyönyörűen ment, ma meg szétesik a kép. Legújabb Dx és videódriver fent van. Nem értem miért csinálja, főleg hogy tegnap rendben volt (a demo is hol csinálta, hol nem).
  • Klemice
    #13427
    http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520

    új skillwheel
  • Klemice
    #13426
    valami leírás mikor lesz akár angol is jó lenne az új upgradekről
  • Cobra.
    #13425
    Na végre leért az este (jó későn) és elkezdtem egy pályát a Sylvanokkal. Nagyon durvák az új egységek, a 2-es és 3-as mindenben jobb, mint a régi upgrade. Sokat még nem játszottam, a többi egységet a druidán kívül még nem tudtam tesztelni (az új druida viszont gyenge szerintem).
  • Acidlich
    #13424
    #13352 Visszaolvasás rulez:)
  • IceTom
    #13423
    nekem is ez a gondom..a várak melletti oszlopoknál kéne vmit csinálni,de hogy mit azt nemtom énse:(
  • dr Kotász
    #13422
    Sziasztok, némi kihagyás után most folytatom az alapjátékot, utolsó kampánynál vagyok. Kéne egy skillwheel, de csak olyat találok, ami már az új kieg (Tribes) szerinti skillrendszert tartalmazza. Nekem meg az 1.5 patch szerinti kéne, hogy tudjam tervezni a hősömet. Nincs valakinek egy régebbi skill wheelje pls? Köszi
  • Lyan Kyj
    #13421
    vki tudna segíteni? necrok uccsó pályáján vagyok,de egyszerüen nemtom mit kell csinálni.mindent felfedeztem elfoglaltam a 4 várat.és van 3 kapu amin nemtok átmenni.és egy szellem mondta hogy varázslat van rajtuk,de leszedni rólunk nemtom.szal mit kel csinálni?mert jóformán mindent felszedtem. Ja és a másik,nekten is ujrakezdődik a zene a várakban?
  • Shiwo
    #13420
    hát erőségükről én nem tok sokat mondani, csak annyit, hogy próbaképp dualba 1másnak eresztettem orkokat vs random lényt.. inferno lett..infernósok kezdtek..mindkét csapatnak autoharcot nyomtam, és a démonok nagyon csunyán ellettek kalapálva...
  • AtiRadish
    #13419
    Az a kis goblin tenyleg szart se er, hajignalni jo van a kuklopsznak :D. de a shaman eleg komoly, meg sztem jo a warrior meg a kuklopsz is, 2 es szintu bloodrage-dzsel mar verhetetlen a barbar nep! (almost)
  • fixpont
    #13418
    En meg ugy latom, hogy minden egyes egysege messze a leggyengebb a sajat kategoriaban, mind, kivetel nelkul. Nincs egy rendes shootere (a centaur egy vicc) nincs egy rendes repulo egysege, es a kuklopsznal szarabb 7-es leny meg nincs. Bar meg csak a 3. palyat tolom a kuldiben, de mar minden lenyt kiprobaltam, sajnos ugylatom sehol nincsenek.
  • Cobra.
    #13417
    Inkább utóbbi :)
    Nagyon erősek, ha tudja valaki használni a lényeket. Pl az Exeutioner szerintem a legdurvább lény a kategóriájában.
  • r4pt0r
    #13416
    Vagy neked nem való ez a game. :D
  • fixpont
    #13415
    Elkezdtem tolni a barbar kuldit....ekkora egy fostalicska frakciot, leggyengebb amit valaha heroesban lattam, minden egysag kalap szar. :-)
  • fixpont
    #13414
    Vagy nem volt eleg pontod, vagy olyan halmazban voltak, amik osszpontszama magasabb mint a DP szamod, ilyenkor szet kell szedni oket kezzel. (Ezt mondjuk megoldhattak volna automatan, hogy csak annyit tesz at, amennyit lehet, nem kell kezzel pocsolni.)
  • Kandurex
    #13413
    volt, 500 körül de egy rohadás csontit se tudtam átrakni :(
  • Carmang
    #13412
    Volt elég "Dark Points"-od, (vagy mi az) hogy felvehesd őket?
  • Kandurex
    #13411
    Ja, ja...egyébként csak engem tűntetett ki a jáékt az oltárai fasságával, hogy kezdem egy scenariot a jól bevált élőhalottakkal écs a csata után lényeket amiket felélesztett az ellen döglött csapatából nem volt hajlandó berakni hozzám? Ott volt a lény csak épp nem engedte berakni hiába volt hely....NC
  • Shiwo
    #13410
    de...de több kampány van (mint a HoF-ban is..)
  • Kandurex
    #13409
    hő? most nem csak egy új faj van (+upgradek)?
  • mnorbi
    #13408
    az tök jó , mert nem is találom a barbár kampányt... hanyadik az ?
  • Cobra.
    #13407
    Nekem még le se ért
  • Carmang
    #13406
    "Gagyi lett a végére a barbár kampány" ??

    Alig jelent meg, te meg már végigtoltad? :)