14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • IceTom
    #13485
    Lehet multiban játszani.
    kijött egy uj patch
    1.06-os patch a sima Heroes V-höz
  • Dexantreal
    #13484
    Én még nem.
  • Hody
    #13483
    akarom irni meg se veszem :D

    nah de most komolyan???
  • Kandurex
    #13482
    le se töltsd
  • Hody
    #13481
    sziasztok!!!

    lehet vele multiba játszani??

    csak mert egyik haverommal szeretnénk játszani de ha nem akkor le se töltöm..

    előre is köszi..
  • AtiRadish
    #13480
    Teeeenyleg az uj kieg is muxik hamachival?? Probaltatok mar?
  • Dexantreal
    #13479
    Kampányokat nem szoktam tolni, csak hot-seatet. Ott vagyok el igazán, mikor magam ellen nyomulok.
    De majd mutliznék is vkivel.
  • AtiRadish
    #13478
    Ezt magyarazom h. nem. Ha a regi kampanyokkal akarsz jatszani, fennt kell lennie az alapjateknak is.

    #13477: a Hofnak is van am egy 3*5os kampanya azt is erdemes kiprobalni, bar nekem annyira nem jott be.
  • Dexantreal
    #13477
    Oké, akkor a hammert felesleges volt letölteni.
    Az törlésre kerül.
    Thanks infot.
  • Ams
    #13476
    ha nekem csak a ToTE van meg, le tudom szedni hozzá a régi kampányokat?
  • AtiRadish
    #13475
    Total uj kampanyt kapunk a ToTE -ben, es egy csomo uj multi/hot seat palya kerult bele, annyi tan a kulonbseg meg, h. a HOF-fal jacchatod az alapjatek kampanyait, ebbe mar nem, mert ugye kulonallo.
  • Dexantreal
    #13474
    Igen, én is azt mondom, h Procyron.
    Egyébként a hammer és Tribes közt van különbség?
    Mert hammerben törpök, Tribesban orkok.
    De Tribesban is benne vannak a törpök.
  • Cobra.
    #13473
    Inkább a Procyont szedd, az biztos működik.
  • Shiwo
    #13472
    azt nem tom, de ami nekem van és elindult, az 2g feletti..
  • odex
    #13471
    van 1 kérdésem van 2 heroes amit találtam
    Heroes.of.Might.and.Magic.V.Tribes.of.the.East.DVDRiP-RiTUEL 1.54Gb
    Heroes Of Might And Magic V Tribes Of The East-PROCYON 2.52
    az eggyik miért nagyobb mint a másik?
  • TreDoR
    #13470
    Ha kellenének a források, dobj egy privit.
  • TreDoR
    #13469
    Hát a TOTE-t még el sem kezdtem, és már nem nagyon játszok heroest, úgyhogy inkább valaki olyat kellene keresni aki sokat jár ide.
  • j0nNyKa
    #13468
    EL :DD
    bocsánat tényleg, egyetem nagyon elveszi az időmet
    hogyha te aktív vagy, akkor ha gondolod, írok modiknak, h dobják át neked a házigazda jogot, mert gyanus, h ennél már csak kevesebb időm lesz, több nem...
    mostis óráról írok, zh közepén... []
  • Dexantreal
    #13467
    Jó a kiegészítő
    Főleg a kentaur zúzós az orkoknál nagyon.... a nyilai ászok, sokat sebeze, pláne, ha közelébe jön az ellen és belé talpal.
    Az kész, lol.
    Leszedem majd a Hammer of Fatet is.
    Ramból van nekem kevés, minimum gépigényre jó, de betöltöttem egy large mapot hot seatnél vagy hol, amit kreáltam, negyed óráig töltüöte és szaggatott lál.
    Smallnál má jó.
  • Dexantreal
    #13466
    ... ez új nekem.
    Azt hittem vmiért, hogy kell.
    Thanks.
    FAQról annyit, hogy nem fontos sztem zene csere, mert szép a zene.
    Mikor kerestem a játékok méretét, hallgattam.
  • Klemice
    #13465
    nem kell az alap meg az előző kieg hozzá magában is fut
  • odex
    #13464
    1-2 nap és meglesz
  • odex
    #13463
    okés új faq-t csinálok meg új logóst :D hihi :)
  • TreDoR
    #13462
    Már régebben írtam, hogy akinek van kedve hozzá az csinálhat új faqt/logot, csak nekem már sem türelmem, sem időm nem nagyon van rá, j0nNyKa meg nem tudom megint hova tűnt .
  • Dexantreal
    #13461
    Kő az új kiegészítő - Heroes of Might and Magic V Tribes of the East - mellé az alap?
    Meg az eddig meglévő kiegészítőkkel mennyit foglal a géjm?
  • odex
    #13460
    Szerintem nemtartana sokba 1 logót csinálni ha engeditek én megcsinálom aztán majd mondhattok véleményt :D meg mondjuk már átkéne írkálni azt a hammer of fate-s cuccost vagy otthagyni ozt mást írni felé!
  • Rusy
    #13459
    1.5-ös patchaz valaki tud magyarítást? mert az 1.4-el állandóan 1 percenként kidoba a desktopra, valszínű videokártya hd2900xt miatt van, felraktam az 1.5-öt na ezzel gyönyörűen megy csak sajna nem magyar...
  • Rusy
    #13458
    Nagyon szépen köszönöm, közben megcsináltam de vért izzadtam, mostmár azért könnyebb
  • Kandurex
    #13457
    izé..félreértettem a hozzászólásod :)
  • TreDoR
    #13456
    Hogy mi?!?
  • krizsuli
    #13455
    Oké kösz!
  • 3P
    #13454
    Magyarosítás nem hinném, hogy lesz max mod formájában, bár elég érdkes lenne pl. huszárokat látni a játékban...
    Ha magyar nyelvű lokalizált megjelenésre gondolsz, azaz magyarításra, akkor az meg úgy október vége nov közepe fele lesz, persze csak akkor ha kb annyit késik ez is, mint a többi H5-ös cucc...
  • Kandurex
    #13453
    ja, ja de azért nem mindegy milyen szinten van idézve
  • TreDoR
    #13452
    Én egész h5 alatt 1× sem találkoztam a főnix idézés varázslattal, mégis meg tudtam csinálni... Egyáltalán nem feltétel.
  • Charadras
    #13451
    Rusy:

    kis update: mindenképpen igyekezz megszerezni a "Conjure phoenix" (főnix-idézés) varázslatot, nekem ezen a pályán a nekro várban sikerült a mage guild-ban elcsípni (5. szint); így már tényleg vicces a műsor: egy főnix nekem most 1300 HP-val és 300-400as sebzéssel büntet :D
  • krizsuli
    #13450
    Magyarosítás mikorra várható???
  • IceTom
    #13449
    Nekem mindig folytatódott a zene ahonnét abbahagytam.csak az uj kiegbe csinálja ezt nekem.no mindegy.most azért nemzavar ez a téma.csak érdekelt:)
  • Carmang
    #13448
    Még nem játszottam a kiegészítővel, de az alap játékban is újraindul a zene valahányszor újra belépsz a várba.
  • IceTom
    #13447
    Nektek is van olyan hogy Tribes of the Eastben ujraindul a zene a várakban akárhányszor visszamész oda?
  • Charadras
    #13446
    Tisztára olyan, mintha nem ugyanazzal játszanánk... a kentaur sztem nagyon fasza, a shaman meglepően durvákat sebez (a fene se gondolná ezt egy medvebundás csajról , a slayer/executioner pedig aztán tényleg ultrabrutál, szanaszéjjel tímároltam vele bármit, legyen az arkangyal, paladin, arch devil vagy bármi más. A küklopsz is jó, csak kell neki egy haste (ld. shaman), meg az upgrade (bármelyik); egyedül a goblin fos, de az meg legalább mókás