14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #2811
    mukodik, te egy isten vagy!

    mehetne bannerba is akar
  • Lamellus
    #2810
    Látom még mindig van akinek gondja van a kulcs kreálással, én úgy látom, hogy fileplaneten továbbra is lehet. De a banneres link (3dgamers) a többiek szerint tényleg nem megy, én nem is ott próbáltam.

    Tehát lássuk mégegyszer a fileplanetes linket: HoMM V. kulcs
  • Since
    #2809
    Az ubisofton csináltál egy accountot?
  • mosoporr
    #2808
    most sikerült elkezdenem a játékot de mikor kéri a nevet meg a kodot ezt irja, pedig tuti jot irok neki, mi lehet a baj?
  • Since
    #2807
    Én meg nemtudom letölteni mintha nem találná a fájlt :)
  • b-type
    #2806
    huh, ezt megnézném,...na de ha nem nagy ezt tényleg feldobhatná vki vmi normális helyre mert nekem halálom a rapidshare, és mivel húztam is nemrég, most pihenőre rakott :(
    vagy ha tudja vki hogy most milyen néven fut a rapidshare cookie, akkor az sem lenne rossz, ha nem muszáj nem üríteném miatta az összest.
  • NeoMaN
    #2805
    Az ok, de nem műxik, mit kéne látnom??
  • Since
    #2804
    Ez micsoda?
  • Rettenthető
    #2803
    Single player / Hot Seat Mod letölthető innen:

    http://rapidshare.de/files/11936597/MenuMod.rar.html
  • TVelvet
    #2802
    Nemhiszem el... szar starforce baszakodik, amit adtak serial nemjó hozzá... miezahülyeség?... :( Hiába copyzom be nemjóó
  • a_n_d_r_e_w
    #2801
    Most, hogy egy kicsit többet tudtam játszani, végre véleményt is tudok formálni a játékról.
    Sajnos több a negatív érzésem, mint a pozitív. A táj gyönyörű, csak épp szinte semmit nem lehet észrevenni a szélben hajladozó fáktól. valami áttetszőséget belerakhatnának. A bányáknál én jobban szerettem a zászlóval megjelölést, de végül is ez a módszer is tökéletes.
    A váréptésnél is sajnos inkább a látványra gyúrtak, néha nekem kicsit nehezemre esik kiigazodni rajta.
    A csata tetszik, a passzív/aktív hős kompromisszum szerintem nagyon jól sikerült. Egyedül az új lépési rendszert nem tudom hová tenni, nekem hektikusnak tűnik az egész, remélem a fullban lesz majd "classic" opció is.
    A balansz viszont szerintem nagyon rosszul lett belőve. Ugyan csak 17 körig jutottam disconnect előtt, így egészében nem igazán látom át a játékot, de a 2. hét végére 300 csonti íjászom volt, pedig alig csatáztam és ott sem spóroltam velük. Ha ez az öngerjesztő folyamat (minél több íjász, annál több, nagyobb csata) nem áll meg, akkor azt hiszem az exponenciális növekedésük tartható lett volna, ami szerintem a nekrókat olyan előnyhöz juttatja, ami nem kívánatos :))


    u.i.: persze tudom, hogy ez csak béta, de épp ezért remélem hogy majd a sok feedbackből egy jobb játékot tudnak majd kiadni
  • Dns5000
    #2800
    igen raadaul ott van az imp is a demonoknal ami szornyen durva
  • Dns5000
    #2799
    ok gyereki hora bazze :)
    csak te hostoljal mert en nem tudok :P
  • robotnyk
    #2798
    na majd kipróbáljuk ^^
  • Dns5000
    #2797
    a demonok a cheat, meg 1/3 sereget tudnak idezni, jok a varazslataik is. Meg a fodemon is tud fireballt :P
  • NeoMaN
    #2796
    :) FÁKK!
  • Dns5000
    #2795
    szeritnem a fireball jobb 2x annyit sebez es csak kicsit kisseb a terulet
  • Szaruman
    #2794
    Nagyon nagy a duel, én legalább 10-et toltam. Warlock hero egyértelműen ownz, uyganis a luck hat a spellre is! Teccett, h egy cséjnlight 15 titánt szedett le. Csak a köcsög imp elszívja a manát:P
  • Myrkul
    #2793
    Kicsit visszaolvasva látom nem csak nekem vanna gondjaim...
  • Myrkul
    #2792
    Skacok

    Kulcs és letöltési link itt - ha beregelek, hogy kapom meg a Serial Numbert?
  • robotnyk
    #2791
    btw, meteor shower nem imba kicsit? gólemeket szarrá szivattam kb :D
    hydrák olyan lassúak mint a tetű, az ellen rányomott még egy slowt is, úgyhogy csak akkor került rá a sor, mikor már mindenki más elhullott :D
  • NeoMaN
    #2790
    isteni bazz! isteni!
  • robotnyk
    #2789
    remélem ez a duel úgy lesz, hogy adott összegből lehet vásárolni majd egységeket. tényleg jó ötlet volt.
  • Thanatos
    #2788
    akkor min csodálkozol? örlj neki hogy egyáltalán elindul :)
  • Kandurex
    #2787
    Csak nagyon kicsi a pálya...
  • NeoMaN
    #2786
    visszavonok mindent! Ez DUEL-ben már most kurvajóóóóóó
  • Kandurex
    #2785
    Én meg már töröltem is :) Elég volt, majd meglátjuk mi lesz belőle tavasszal, vagy ki tudja, talán nyár elején, már ha megjelenik őszig :D
  • Rettenthető
    #2784
    Az jó, csak nekem a minimum gépigénynek kb. a fele van...
  • NeoMaN
    #2783
    na menny a faszomba... :) meteor shower + dragon csít baszki :))))
  • NeoMaN
    #2782
    Nálam 6800-on egyátalán nem akad, valaki viszont most mészárol le, esélyem sincs :)
  • nyami
    #2781
    Passwords can contain letters and numbers, and must contain at least one of each.

    kicsit szétszórt vagyok htx
  • Rettenthető
    #2780
    passwordbe tegyél számot, nekem azon akadékoskodott


    Valamikor késő este vagy hajnalban tudok jönni csak.


    Érdekes, hogy 800x600 jobban akadt, mint 1024x768-ban...
  • nyami
    #2779
    There is a problem with the password you entered. Here are the rules for creating a valid password:

    * Passwords must be a minimum of 6 characters long.
    * Passwords can contain letters and numbers, and must contain at least one of each.
    * Passwords are case-sensitive.
    * Your user name cannot appear in your password.

    ubi.com ezt írja ki amikor regisztrálni próbálok, pedig minden feltételnek eleget teszek :Cc

  • Myrkul
    #2778
    thx :)
  • Thanatos
    #2777
    hát beléptemde csak engem mutatott
  • Thanatos
    #2776
    ha még nincs jelentkező akkor megyek :)
  • NeoMaN
    #2775
    Rákérdez.
    Progzfiles/Nival/Homm5.
  • Myrkul
    #2774
    Konkrétan rá sem kérdez hova telepítené a Heroes 5-öt, alapból a rendszerre rakja?
  • NeoMaN
    #2773
    Valószínüleg mégsincs elég hely...
  • Myrkul
    #2772
    Sziasztok!

    Letöltöttem a kb 756Mb-os bétát, de nem tudom fel installálni!
    Hibának azt kapom, hogy nncs elég hely a telepítésra.
    Persze hely az van, tudjátok mi a hiba, vagy van valami amit nem tudok???
    Köszi