14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #2851
    mindent probaltam, csak a shiftet nem

    koce
  • robotnyk
    #2850
    shift és húzásra nekem működik a split, legalábbis a várban
  • j0nNyKa
    #2849
    te tudod baratom, te tudod

    ja amugy en igy jatszom :D
  • NeoMaN
    #2848
    Ez nemjó, nem így működik...
    #2827 a jó módszer
  • j0nNyKa
    #2847
    nincs, de lehet savelni, es nekem sem sikerult szetszedni sajnos.
  • j0nNyKa
    #2846
    Kandurex, vagy nemtom ki a topic ownere

    hotseat faq, sztem pakold bele majd bannerbe
  • robotnyk
    #2845
    hot seat mod mirror
  • b-type
    #2844
    Igazából még nem jöttem rá hogy hogyan lehet egységet szétszedni..ha vki tudja elmondhatná :)
    Ez így olyan mint a H2-ben. Át akarok adni egy hőssel egy másiknak x db pixie-t mondjuk, erre nem tudom szétszedni őket, csak egy darabba megy át :((((...illetve eddig még nem jöttem rá hogyan megy.
    A másik hogy nincs magányos hős ahogy láttam tehát ha átadásnál átadtam x pixie-t akkor mivel nem tudtam szétszedni, és hős nincs lény nélkül, ezért jól bebuktam :((
    A másik hogy nincs körönkénit automata mentés???
    eddig nem láttam.
  • samubala
    #2843
    megvan !!!!!!!!!!!!!4
  • NeoMaN
    #2842
    Nekem is ez volt tegnap este vagy 30 percig. Anyáztam kegyetlenül és már majdnem az F8-ra böktem, mikor valaki beírta, hogy elindult neki. Namondom még 1 esély.
    Elindult. :D
  • samubala
    #2841
    jójó félreértettem a leírást bocs nem akartam hülyének kinézni... röhöghettek....:)
  • NeoMaN
    #2840
    banner
  • NeoMaN
    #2839
    A játkod indítsd normálisan, és ott a hot seat-ra bökj.
  • samubala
    #2838
    nem csak greenpeace leírását követtem, tudtok segíteni honnan lehet lwetölteni?
  • j0nNyKa
    #2837
    ja te igy a jatek nelkul 1 patch-el akarsz jatszani ?

    hehe. :]
  • samubala
    #2836
    ok !!! köszi :)
    akkor mondd meg lécci az hol van mert az adott linkről:HOMM5 BETA HOT SEAT
    csak egy rar file menumod.rar jön le lehet hogy ott bénázom el, és abban nincsen egy darab exe sem , az egész csak fél mega
    kösz
  • j0nNyKa
    #2835
    az exe file-al .
  • samubala
    #2834
    Greenpeace!
    megcsináltam mindent de mivel indítom a játékot ?

    kösz ha válaszolsz !

    samu
  • NeoMaN
    #2833
    :) isteni vazz!!
    Bocsánatot kérek az anyázásért minden fejlesztőtől és az UBI-tól is.
    Pont ilyennek képzeltem, pont ilyet vártam... :D

    Jaaaa! Találtam most egy dungeont is! :P
  • static
    #2832
    De tényleg, ha a warcraft 3-at annak idején meg tudták csinálni normálisan, akkor ezt miért nem?
  • b-type
    #2831
    Na látod...:)
    tom hogy sokat szívodtál vele, de azért az anyázás sok volt :)
  • Lamellus
    #2830
    "Demand for the beta spiked today, officially putting HOMM V over original expectations of 38,000 FilePlanet authorization keys. Ubisoft has authorized an additional 10,000 to help meet community needs over the weekend. I cannot say for sure right now whether or not more will be forthcoming, but my hope is that this will be sufficient to see us through to at least Monday. I'll know more soon, and will keep you posted.

    If you have not yet downloaded and are unable to do so over the weekend due to “sell out” - please be patient, and check back to this forum frequently for updates. When I know more, you'll know more."

    (Acheval, Community Manager - Beta Activation Keys & The Laws if Supply and Demand)

  • b-type
    #2829
    thx
  • static
    #2828
    Na ezt nem értem. Bementem a gameba bepötyögtem az accountomat meg a hozzá tartozó jelszót kiirta, hogy initialing vagy mi azt úgy csinált mintha lefagyna jódarabig. Kiléptem és letöröltem az egészet a szarba. Ja, és szopjanak ki.
  • NeoMaN
    #2827
    NA EMBERZ!

    Néhány érdekesség:

    SINGLE tényleg megy, igaz nincs ellenfél (csak a pályán elszórt monszták), de minden faszányos! Nagyon ajánlom mindenkinek, pl. most Ramparttal vagyok.

    Kibebaszottjó!!!!!

    Amit tenni kell:
    Innen

    HOMM5 BETA HOT SEAT

    leszeded a cuccot. program files\nival\heroes\data könytárba CSINÁLSZ EGY UI KÖNYVTÁRAT. Az itt készített UI nevű könyvtárba kicsomziod a letöltött cuccot. Ezekután most az UI könyvtáradban lesz egy Mainmenu2 könyvtár. Elindítod a gamet, és HOT SEAT-et választod.
    Utána elélvezel... :DDD

    Ja, mégegy!
    Túrtam a konfigot!
    T&L-t bekapcsoltam 0-ról 1-re való állítással.

    Singlében a mentés ALT+F7, a load ALT+F8.
    Jó szórakázást!
    :P
  • Since
    #2826
    Nekem se ment :) Aztán 100. próbálkozásra tudtam aktiválni
  • TVelvet
    #2825
    írják is a fórumon, hogy nekik se megy
  • Since
    #2824
    Próbálgasd próbálgasd..gép újraindítása valamikor csak engedi
  • Since
    #2823
    Istenek vagytok :)
  • TVelvet
    #2822
    :(
  • TVelvet
    #2821
    énis ugy csinalom
  • Lamellus
    #2820
    Igaz, többen írták tegnap, hogy néha lehal az aktivációs szerver és olyankor nem enged egyáltalán. Szerintem amíg nem írják ki a fileplanetre is, hogy closed addig érdemes próbálkozni.
  • j0nNyKa
    #2819
    Since: toltsd akkor innen

    readmet olvassatok el, eleg erdekesen kell felrakni.. na en mentem jatszani hot seatben. :D
  • Lamellus
    #2818
    Nem értem, nekem gond nélkül működött.
    Mondjuk én is automatikusan csináltam ahogy Since mondja, lehet csak ez a gond?
  • Since
    #2817
    tegnap én is szenvedtem vele és egyszercsak sikerült...próbálgatni kell sajnos. nekem ez segített
  • TVelvet
    #2816
    automatikusan aktiválom, beírom, elkezd connectálni a netre, aztan azt írja faild, ha kikapcsolok minden, tűzfal stb. akkor se megy..
  • Since
    #2815
    automatikusan kell aktiválni
  • TVelvet
    #2814
    akármilyen mail, nevet stb. adok meg, ezt a CD keyt adja meg.. ha ezt beírom akkor pedig szar, mert nemfogadja el
  • Since
    #2813
    Johny nemtudom letölteni ezt a single playeres cuccot légyszi segits nekem
  • TVelvet
    #2812
    ez mind szép és jó, de regelésnél mindig

    3CYYZCV-Y3UATJN-7YE4C9K-LQFFDDC

    ezt a CCDkeyt adja ki... és küldi el mailben, ezpedig Invalid..