14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • robotnyk
    #2891
    az már biztosnak látszik, hogy a forgatást kell használni vastagon. hot seatben betettem az ait, kár hogy csak opció van, mert igazából nem csinált semmit :P
    de 3 órán át szórakoztam vele így is, és ráadásul ez egy kis pálya.
  • robotnyk
    #2890
    hogyne optimalizálnák már? a goldig még 6 hét minimum, és ez nem is a legfrisebb verzió
  • Dns5000
    #2889
    na jo valaki duelezni?
  • mucsácsó
    #2888
    dejó nekem meg 256 megás 6600-zal akad?? :O :DDD
  • mosoporr
    #2887
    thx
  • NeoMaN
    #2886
    :)
    HOMM-nál sose néztem, megszoktam, hogy nem lehet.
    :D
  • Bladez
    #2885
    Tök jó hogy ez a game má Frontline pro védelemmel van ellátva lásd itt: http://www.star-force.com/protection.phtml?c=83&id=769 :)
  • NeoMaN
    #2884
    Menumod könyvtár nem kell, csak a mainmenu2...

    program files\nival\heroes\data\mainmenu2


    Így.
  • mosoporr
    #2883
    ops
  • mosoporr
    #2882
    nekem valahogy az a hot-seat nem akar münködni ITT egy kép,pont ugy csináltam (asszem) ahogy leirtad, mit rontottam el megint?
  • mosoporr
    #2881
    nekem valahogy az a hot-seat nem akar münködni ITT egy kép,pont ugy csináltam (asszem) ahogy leirtad, mit rontottam el megint?
  • mosoporr
    #2880
    nekem valahogy az a hot-seat nem akar münködni ITT egy kép,pont ugy csináltam (asszem) ahogy leirtad, mit rontottam el megint?
  • mosoporr
    #2879
    nekem valahogy az a hot-seat nem akar münködni ITT egy kép,pont ugy csináltam (asszem) ahogy leirtad, mit rontottam el megint?
  • lazsi
    #2878
    játszatok inkább. Nemjön valaki játszani? indítok servert, de elötte beszéljük meg msnem: [email protected]
  • Dant0r
    #2877
    Sztem csak az alapból bekapcsolt Aniso és FSAA miatt van ez a gondod. Próbáld meg a cfg-t átírni, hátha.
  • Davidus
    #2876
    pont fordítva:P ami most a minimum az lesz az ajánlott
  • mucsácsó
    #2875
    hát...remélem ezt a game-et majd azért optimizálják...mert ráfér....csak attól félek hogy nem lesz :( mert a H5 producer aszonta, hogy betanál sokkal erősebb gép kell, kb olyan arányban, hogy ami most az ajánlott, a fullnál az lesz a minimum......na de álljon má meg a menet, 3 Ghz-es proci minimumnak? :DD
    Amúgy nemtom, nekem akadozni tud rendesen, de attól függ milyen nézetből játszok.
    De akkor rohadtul akad, kb 2-3 fps, ha sok objektum van a képen (sok fa, sok épület, nagy táj) ekkor úgy elkezd szaggatni...huhh....
    a game meg rohadt jó, csak könyörgök az oroszoknak hogy ne csesszék el, és optimizálják csak szépen :D hogy ne kelljen ekkora gép neki :(
  • j0nNyKa
    #2874
    isten ments, hogy beleszoljak, de felbontast a jatekban is lehet allitani :D
  • TVelvet
    #2873
    mgé mindig nemtudom aktiválni a seraial keyt.................... ÁÁ
  • Thanatos
    #2872
    pont rossz a példa :)
  • NeoMaN
    #2871
    lolka, itt még felbontást is lehet változtatni... :)))
  • b-type
    #2870

    próba...
  • NeoMaN
    #2869
    Ja, T&L-t már kikapcsoltam, és ti se kapcsoljátok be, ugyanis nagyon sok grafikai bug lesz tőle...(pl. a vár totál fekete lesz stb.)
  • NeoMaN
    #2868
    Akinek gyengébb a gépe, annak javaslom a \profiles\default könyvtárban lévő, USER.CFG szerkeztgetését. Az alábbiakhoz lehet nyúkálni:
    Értelemszerűen a 0 a kikapcsolás, 1 az aktiválás, ill.
    Illetve például alapból 4x anisoval és 4x ffa-val megy a game. Ha ezt kikapcsoljátok, elvileg sokkal gyorsabb lesz.
    Remélem segíthettem valakinek.

    setvar gfx_16bit_mode = 0
    setvar gfx_16bit_textures = 0
    setvar gfx_anisotropic_filter = 4
    setvar gfx_depth_tex_resolution = 1024
    setvar gfx_dynamic_lights = 1
    setvar gfx_effect_alpha_treshold = 0
    setvar gfx_fix_ban_np2 = 0
    setvar gfx_fix_nv_np2_hack = 0
    setvar gfx_frame_transition = 1
    setvar gfx_freeze_shadows = 1
    setvar gfx_fsaa = 4
    setvar gfx_fullscreen = 1
    setvar gfx_gamma = 1
    setvar gfx_hsr = 2
    setvar gfx_lag = 1
    setvar gfx_lm_calc = 0
    setvar gfx_lod_switch_distance = 300
    setvar gfx_nopixelshaders = 0
    setvar gfx_noshadows = 0
    setvar gfx_particles = 1
    setvar gfx_quality = 4
    setvar gfx_register_resolution = 1
    setvar gfx_resolution = 1024x768
    setvar gfx_shadows_quality = 0
    setvar gfx_static_nooverwrite = 1
    setvar gfx_texture_mip = 0
    setvar gfx_tnl_mode = 1
    setvar gfx_vsync = 0
    setvar gfx_water_amplitude = 0.01
    setvar gfx_water_frequence = 4000
    setvar gfx_water_length = 5.13
    setvar gfx_water_reflection = 1
  • j0nNyKa
    #2867
    most jaccottam magam ellen 1 heaven vs necrot, eshat meg kell mondjam, sztem necro nagyon overpowered eddig... nemtom a jatek mi alapjan szamolja ki, hogy necromancyval hany csontvazijaszt tamasszon fel, de amig a havenes hiromnal volt 150 ijasz, kb 200 militiaman, 36 griff, addig a necrosnal 700 skeleton archer, 170 zombi, meg 24 vampir... johogy a necro nyert
  • robotnyk
    #2866
    nekem meg a mod óta a hang tűnt el, de nem érdekel, mert legalább szórakozhatok magamban. eddig nagyon tetszik, az építkezés kicsit furcsa, de asszem jó lesz ez!
  • precision
    #2865
    Nekem hotseatnél is meg a netes sima játéknál is ha megtámadok egy pályaszörnyet megfagy a játék...nem ir ki semmit, csak "beakad" a hang és nem reagál semmire csak a ctrl-alt-del -re. Lehet, hogy gyenge a gépem? (asusp4p800, 2.4 p4 1 mb cache, 512mb ddr, gef3ti200 128mb :) ). Gyanítom a vga, de a pályán, meg ha duelre megyek a netes játéknál, szépen, akadásmentesen fut. Vkinek vmi ötlete?
  • Landor
    #2864
    Nahh, hajnal fél ötkor most fejeztük be az éjfélkor(!) kezdett meccsünket Rusiddal.
    Rögtön az elején egyszer megfagyott a gépem, de utánna négy és fél óra egyhuzamban. Számoljátok ki hogy hány kör!
    A végső csatáról a kép
    Sajna vesztettem, de kárpótolt a játékélmény!
    Jahm még annyi hogy játék közbe rájöttem hogy nem úgy kell nézni erre a játékra mint Heroes 5-re, hanem egy Heroes stílusú új generációs játékra! És akkor nem esünk bele abba a hibába hogy állandóan csak az eddig megjelent részek és e közötti különbségeket forszírozzuk! Mert ezáltal elsiklunk amellett a tény mellett hogy már egy jóideje nincs még egy ilyen típusú jó játék mint (remélhetőleg) a Heroes 5 lesz!
  • mosoporr
    #2863
    sikerült thx. de én erről mért nem tudtam,
  • robotnyk
    #2862
    regelni kell az ubinál
  • b-type
    #2861
    thxa Robotnyk, megnézem mindjárt ezt a shift-es módszert...ez mondjuk régebben is így volt, nem tudom hogy nem ugrott be.. :((

    Most kicsit hülyének érzem magam, azok után hogy annyit böngészgettem a H5 lénytulajdonságait különböző oldalon, és most mégis teljesen el vagyok hülve..
    pl. Pixie:
    azon túl hogy nem ütnek neki vissza (ez maradt), még több mezőt támad és távolra is varázsol...ráadásul támadó varázslatot..ami nem is sebez rosszúl...pláne ehogy néztem a varázslat erőssége nem függ a lények számától...bár ez még nem biztos.
    A csatában szerepeltetett lénysebesség sem gyenge...már kezdem átlátni, ..úgy nagyjából mindennel így vagyok,..mármint hogy kezdem átlátni. :)))
    jónak tünik nagyon a játék, jónak bizony.
  • 3P
    #2860
    Igen, szomorúan olvastam én is, de reménykedtem... :-/
  • j0nNyKa
    #2859
    readmeben le van irva, hogy ne is keress ra megoldast, mert egyelore nincs
  • sickb
    #2858
    NEm
    az ubi oldalán kell regisztrálj egy felhasználót.
    Az a 28 karakteres kód csak az installálásnál kellett
  • 3P
    #2857
    Végre lett időm, s neki tudtam állni a Heroes-nak. :)
    Egy kérdésem volna, sikerült már valakinek megoldást találni a recsegős hang problémájára?
  • mosoporr
    #2856
    beirom a kodot azt loading 5 percig azt semmi több
  • mosoporr
    #2855
    amugy meg nem röhögni,már az uninstal határán vagyok
  • mosoporr
    #2854
    azt a 28 karaktereset amit kaptam?
  • j0nNyKa
    #2853
    :DDD oda a www.ubi.com -on regisztralt accodat kell beirni :D
  • mosoporr
    #2852
    hát nekem még mindig nem akar menni,IDE kell beirni azt a kodot amit kapdtam? vagy ide már azt a kodot amit én regisztráláskozben irtam neki,mert 1ikkell se akkar münködni,azt a hosszu kodot már 1 szer kérte de ott starforcos volt a háttér ott elfogadta de itt hogyan tovább?