14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • dr Kotász
    #3051
    Honnan tudod?
  • marcinger
    #3050
    Hi.Nem lehet a játékot máshonnan leszedni mert sehol sem találom.
  • j0nNyKa
    #3049
    ezt 1 skill kapja szet, ami mondjuk tenyleg bugos
  • Zsooo
    #3048
    Az, hogy szétszedi az egységeket, sztem egy bug. Támadás kezdetekor az AI hozzányúl a saját szisztémája szerint a játékos csapatfelállításhoz. Gondolom elrontottak egy if...else vizsgálatot, amikor csak a gép egységeinél kellene ezt végrehajtania :D. Pl nekem akkor is volt ilyen, mikor hotseat-nél hőst támadtam, és a megtámadottnál a csontiíjászok két 400as csapatából csinált négy 2xx-es csapatot, akiket aztán persze én pakolhattam le a csatatérre.
  • b-type
    #3047
    sírjunk együtt :))))) (teszem hozzá még mindig tök jól elvagyok a játékkal)
    -Jaja, harctér kicsi, még jó hogy nem olyan kicsi mint a H1-ben.
    Viszont az is igaz hogy hanagy lenne akkor egy, azaz 1 gyors lénnyel lehetne kergetőzősdit játszani akár 100 lassabbal is...a hős majd leszedi őket szépen :)
    - Slow...na ezt én sem értem, vagy ha értem is, így nem akarom érteni :))
    slowkodjon hatásosabban.
    - 'kondenzcsík' a Preserve-nél nagyon tetszik, egyébként felejthető.
    - égbolt, én eddig csak a várban láttam ha körbenéztem, viszont az halálosan jó volt...röpködő madarak meg minden, a halálvárban meg akkora hold mint állat. :)
    Az hogy szétszedte az egységeket az nekem is volt...detto nem értem miért.
  • Rettenthető
    #3046
    Be(s)írom már ide ide, számomra mik voltak kicsit zavaróak - ezek egy része ugyan apróság...:

    1., A harctér túl kicsi. Jobb lett volna, ha az alapharctér(8x10) akkora, mint az ostrom harctér (14x14)
    2., A Slow használata. Az okay, hogy később kerül sorra - persze az sem feltétlen, de hogy így is odaér egy kör alatt, azért az valahol kacagságos. Szala az Intuitíven vagy min visszafog, de a speeden nem???
    3., Várostromnál miért szedi néha többfelé az egységeket. Pl. Nálam az íjászokat 3 fele szedte..., miért?
    4., Az Aura színe jó lenne, ha egyezne azzal, amilyen színű magam vagyok; mert a zászlót igazából észre sem veszem. Szóval hiába voltam akármilyen színű; ha necro, akkor zöld, ha preserve, akkor sárga... stb.-nek láttam magam, mert egyszerűen az a szembeötlö.
    5., Jó lenne, ha kikapcsolható lenne a kondenzcsík, mert szép az, meg jó az, de van hogy zavaró - persze ez lehet beta-hiányosság, hogy nem kikapcsolható.
    6., Ha a várban messzebb el lehetne zoomolni, már sokat javulna az áttekinthetősége.
    7., Ami minden bemutatón látszik, és a képmentések fele is erről szól, hogy a csatatéren és a kalandpályán állva is - de ott virít a bannerben is - lehet látni az égboltot, de bezzeg a bétában nem tudom úgy állítani a kamerát, hogy látszon... Akkor az most benne lesz, avagy sem? - mert én látni akarom a vérvörös égboltot!
  • Shiwo
    #3045
    jah, az volt még ilyen, pedig a legpöpecebbül nézett ki :)
  • G_ArchAngel #3044
    treeant-okat próbálta valaki?
    nekem nagyon nem tudták megsebezni, főleg, mikor defend módba küldtem és legyökerezett:)
  • b-type
    #3043
    sztem a kiegyensúlyozás miatt, az implosion elég jól tud sebezni, még jó hogy nem területre hat.
    Szal a kisebb varázslatokkal sokkal több a taktika, mint bamm megereszteni egy 5000-4000-3000-et csapó chainlighting-et. :)
    Meg vhogy jó is...egyensúlyban van a varázslóval, hiszen azért ha számok szerint képzeled magad elé, pl. egy 'felsőközépkategóriás' Implosion-nal 40-50 Royal Griff hal meg a vezér képességeitől függően.
  • Shaman
    #3042
    haste sokat segítet azéa csonti légión :-)

    egyébként miért van az,hogy igazából a heroes sorozatban a támadó varázslatok nem sokat értek.. sokkal többet használtam az egyéb mágiákat (blind,haste,slow,stb.)
  • Sheke
    #3041
    kár ner a gsbe azt olvastam hogy naon kira ner felfedezheted vele a terepet ugye?
  • Acidlich
    #3040
    hehe meg csak kepen lattam:) en az altalanos rpgbeli abrazolashoz viszonyitottam, a bg2 csak egy a sok kozul, de ez legyen a legnagyobb problema a jatekkal azt kivanom:)
    sztem mar kerdezted:) de amondo vagyok, legyen a jatek kesz fullra, sok mappal, aztan en azt se banom ha kieggel jonne a szerkeszto, csak ne emiatt kessen meg a jatek honapokat
  • Rettenthető
    #3039
    "ha mar az rpgnel tartunk: mas forumon is olvastam mar h belekotottek a demilich abrazolasaba, hozzateszem, jogosan, ugyanis az rpgfanok többsege legalabb a bg2 ota tudja, h a demilich anyagi teste valojaban csak egy koponya, nos ehhez kepest a h5ben elég jo teste van:)"


    Pillanatra megijesztettél, hogy Te már láttál demilich-t, de örömmel olvastam, hogy a BG2-höz képest tér el csak, nem pedig a valóságtól :-)
    Bár fene tudja, lehet érdekesebb lenne a világ...


    Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de engem a játékon kívűl még a pályaszerkesztő bizgat nagyon, hogy milyen lesz, és mekkora szabadság lesz benne, de ezt már lehet kérdeztem.
  • Acidlich
    #3038
    ez igaz, nem jott be tul surun, korantsem annyira, mint az ai altal vezerelt sarkiknak. De a speckokrol jut eszembe, h a legellenszenvesebb az efreet szultane volt, amit ha az ai vezerelt, 100akat sebzett, mikor te, szinte semmit
  • Acidlich
    #3037
    ez nagyon erosen attol fugg milyen ellenfellel jaccol:)
  • Shiwo
    #3036
    a Dread knight tényleg kemény volt..a Ghost dragi speckója nekem kb. 10 000-ből 1szer ha bejött (lehet engem nem szeretett), a csonti meg akkor volt jó, ha még akkor megtudott ütni, ha sokan volt..ha jól taktikáztál, akkor viszont nem tudott megütni...
  • Shiwo
    #3035
    mondjuk a Dracolich-t meg Bone Dragon-ra degenerálták...
  • Shiwo
    #3034
    akkor én is belekötök :)
  • Shiwo
    #3033
    de , csak akkorra már nekem meg másból volt légióm, vagy nagyon bika mágiám, és erősen megcsappant a csonti-sereg, mire elért hozzám..a bone/ghost dragon meg a leggyengébb 7. szintü dög ...
  • Mayday
    #3032
    A Might and Magic V. hivatalos oldalán az Ubisoft részben azzal magyarázza a halasztást, hogy szeretnének a M&M rajongók kedvére tenni, továbbá a béta tesztelés eredményeinek átfogó elemzése is sok időt emészt fel. Ezért a minőség és a hosszú prosperálás nevében az év második negyedére tűzték ki a megjelenést.
    (Hardwired)
  • marcinger
    #3031
    Hi.Ezen a 2 oldalon kívül nincs máshol fent?
  • Acidlich
    #3030
    jaja megfelelo attakkal eleg csunyakat utottek azok a csontilegiok, valamint ne feledkezzunk meg az igen szimpatikus dread knightokrol sem, es a szellemsarkany speckojarol, ami ha bejott eleg kellemetlen pillanatokat szerzett a magasabb szintu lenyeknek:)
  • Mrlego
    #3029
    Szerintetek ér még valamit tegnap regisztráltam?
  • Mrlego
    #3028
    van egy kulcsom
  • Atomreaktor
    #3027
    bizony, bizony. sztem meg éppenhogy elég kemény tudott lenni egy nekro sereg.
  • Acidlich
    #3026
    amugy nagyon hianyolom a szokasos movement-csikot a hos feje mellol, a jo kis + jelekkel, jelenlegi megoldassal nem lehet latni ki mennyit lephet, valamint nem artana egy mana csik sem
  • Acidlich
    #3025
    ha mar az rpgnel tartunk: mas forumon is olvastam mar h belekotottek a demilich abrazolasaba, hozzateszem, jogosan, ugyanis az rpgfanok többsege legalabb a bg2 ota tudja, h a demilich anyagi teste valojaban csak egy koponya, nos ehhez kepest a h5ben elég jo teste van:)
  • Shaman
    #3024
    hááát azé mikor már több ezer csontid volt,akkor nem sokan álltak ellen...
  • Acidlich
    #3023
    nincs
  • Sheke
    #3022
    a betába van ghost mod??
  • Acidlich
    #3021
    Ezek szerint meg nem talalkoztal a 3 reszben legionyi csontvazakat vezerlo nekroval:)
  • Shiwo
    #3020
    hát ez az..ehhez képest sztem gyengusz volt a nekró (legalábbis a 3. részben, bár a 2-ben sem volt az a kimondott bika-csapat...)
    ha most meg túl erős lesz, akkor frankón átestek a ló túloldalára...
  • b-type
    #3019
    bezony.
    Különböző de mégis egymással kiegyensúlyozott vártipusok.
  • G_ArchAngel #3018
    szvsz, egy ilyen játékban a lényeg a fajok közti egyensúly lenne, függetlenül a hovatartozástól...
  • mucsácsó
    #3017
    hátjóvan, úgyis késik a full úgyhogy.....
  • Shiwo
    #3016
    hát ,sztem eddig ugyis elég gyenguszok voltak a nekrók, ahhoz képest, hogy az élőholtak állítólag kemény enemy-k (pl normál, nem számítógépes RPG-kben)
  • Rettenthető
    #3015
    Nem állt szándékomban megsérteni, és köszönöm az segítséget.
    1. Ha a játékosok fórumában állva nézed, akkor ha visszaszámolsz, akkor a Tied a 3000. hozzászólás, annak ellenére hogy az enyémnél van belül a 3000-s sorszám... lévén gondolom volt pár hsz, amit idő folyamán kimoderáltak, de ezáltal a hsz sorszáma nem csúszik vissza annyival, mint ahányat kitörölnek, tehát hiába lesz az én hsz-m most a 3015-s számú, attól még a topciban 3005 hsz lesz.
    2. Rég volt már mikor a topic elejét olvastam..., nem emlékezhetem én sem mindenre.
  • dr Kotász
    #3014
    Érdekes, amit mondasz.

    1. nem a 3000. hozzászóló voltam. Pont, hogy neked akartam segíteni.
    2. Heroes 2 óta fan vagyok. Miből gondoltad, hogy semmi közöm a topichoz? Nézd meg pl. a 84-es hozzászólást, kedves barátom...
  • Acidlich
    #3013
    Tenyleg nagyon lol allapotban van most a nekro team, meg csak ki sincs maxolva a necromancy, de mar most visszaadja a megolt ellen 100%-át csontiban...ez eddig nem tünt fel egy teszternek sem, meg az openbeta elött? Vagy csak nekrofanok teszteltek?:)
  • Rettenthető
    #3012
    Áhám, tehát akkor a (hivatásos) téker az olyan személy, mint pl. dr. Kotász, aki - kintről nézve - pont a 3000. hozzászóló és csak azért szólt hozzá, hogy ez az övé legyen, amúgy semmi köze a topichoz. Asszem értem.