14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Humi
    #3091
    akkor ezt az ujabbat honnan tuom letölteni, ha ez így van??? mert láttam linket ahol a kb 700 mb exe fájl megtalálható, de vmi fizetős vagy nem ???
  • Humi
    #3090
    olvasgattam vissza, szóval most ennek két beta része is van???
  • Humi
    #3089
    nem tom, de single playerben indul.a térképen vannak ellenségek, akik ellen enged csatázni sé persze ezek mozognak is. néztem a képeket, nekem nem írja a háttérben hogy heroes beta test, semmit nem ír, de ez mind1. a WANADOO.ATW.HU oldalról töltöttem le. EZ NEM FONTOS szóval hogyan lehet ebben multiban, vagy hotseatben nyomni mert a játék menüben nem enged rányomni a multiplayerre, és csapatot változtatni hogyan lehet ???
  • Acidlich
    #3088
    Eleg valoszerutlen h ezt a nekromanciat igy akartak megoldani es nem csak egy bug
  • IceTom
    #3087
    vagyis..igaz ..de nehéz dönteni:D az elözö hozzászólás az nincs..nem ide akartam..:)
  • IceTom
    #3086
    igen.én is ezt mondtam:)
  • Rettenthető
    #3085
    "a havenes szintü rangernek van speckoja.a crossbowman-nek meg nincs..sztem ezeken változatni kéne"


    Már miért kellene ezen változtatni?
    Rajtad áll a döntés: gyengébb, de egyszerre több lényt sebző, vagy erősebb, de egyszerre egy lényt sebző egységgel nyomulsz...
    Ehhez hasonló a 3-ban is volt.
  • IceTom
    #3084
    tényleg a régi beta(alpha) abban a havennel lehetett lenni..és a mostani betában már teljesen máshogy néz kia vár:D..meg nekem a havenben az nem tetszik.hogy a cleric az iszonyat erös.és nehezen lehet megölni.(pedig csak 4.szintü lény).más várak 4,.szintü lényeivel nem így van...meg a havenes szintü rangernek van speckoja.a crossbowman-nek meg nincs..sztem ezeken változatni kéne..bár ez nem olyan nagy hiba--nekem így is tetszik..(necro lett a kedvencem,mert necromanciával.nagyon sok lényt lehet szerezni..és vissza is kapod lényeid nagy részét csata után..
  • j0nNyKa
    #3083
    detto
  • Shiwo
    #3082
    jaja..voltak abba jó dolgok :)
  • b-type
    #3081
    Igen, bár ha felrakod a WoG kieget a H3-ra akkor ott is be lehet állítani hogy támadjanak.
    A WoG egyébként sok tekinteben volt jó, átvettek jó dolgokat a H4-ből, de alapvetően H3 volt a játék.
  • G_ArchAngel #3080
    a négyesben van mozgó NPC lénycsoport, igaz csak egy bizonyos körön belül mozdulnak el...
  • b-type
    #3079
    semmi gond :)
    A 'koborló' lényeket azért is raktam idézőjelbe, mert nem kóborolnak, de nem találtam rá megfelelő kifejezést.
    Én úgy emlékszem hogy eddig havonta voltak a térképen megjelenő lények, pl. Manticore hónap meg ilyenek.
  • Shiwo
    #3078
    bocs, valóban...rosszul olvastam...de a térképen "mászkáló" lények a 3ban akkor is hetente jelentek meg..ill volt rá esély, hogy megjelennek ,és nem mászkáltak...a mászkálás már a 4 sajátossága volt..
  • b-type
    #3077
    ?
    Miről is beszélünk?
    A térkép lényeire gondoltam, nem a várban termelődő lényekre.
    Egyébként feltételezd nyugodtan hogy játszottam az előző játékokkal (H1-2-3-4), ezzel együtt zavarba lehet hozni persze, de ha így van, akkor is lehet hümmögés nélkül is szólni, elvégre egy játék rajongói vagyunk vagy mifene. :(
    Egyébként is ugrom a hiteltelen és verítékszagú dolgokra, szal ezt légyszi hagyd.
  • b-type
    #3076
    jaja, nekem is kedvenc :)
    Talán az Unikornis amit kevésbé kedvelek, mert a vakítás tulajdonsága mindig is véleményes volt...ha bejön akkor óriási előny, ha nem jön be akkor viszont elég verhető lény sztem. A Treant jó masszív lény...mindig is az volt, de itt nekem tetszik ahogy mozog..és ha jól láttam az egyetlen lény aminek megvan a defense animációja.
    A Sprite nagyon jó, olyan gyors a csatában mint a Dungeon Blood Fury-ja, de olcsó és 3mezőt sebez...fejlesztve pedig varázsol is...sérülékeny persze, de ez rendben is van, alaplény.
  • Shiwo
    #3075
    "...pl. nem értem miért hetente termelődnek a 'kóborló' lények a térképre, ezzel óriási előnyt adva a Necromantáknak...."

    hümm...te nem játszottál a 3mal vagy a 4gyel ?
    a 3ban volt a "heti" leosztás, a 4ben már napi volt...de a heti valahogy nekem sokkal jobban bejött...valszeg másoknak is...és mivel a 3hoz képest a 4 bukás volt, inkább a 3ból próbálják átvenni az elemeket (hál istennek :)
  • G_ArchAngel #3074
    nekem is Preverse jön be, pedig mindig Haven-fan voltam:)
  • b-type
    #3073
    Pár dolog ami szvsz nagyon jó, amit megkedveltem, és nem szeretném ha eltünne:
    - Preserve toborzószoba halk 'sámánisztikus' zenéje.
    - Sprite és a Treant úgy ahogy van nagyon jó szvsz .
    - Preserve 'kondenzcsík'.
    Úgy általában tetszenek az animációk, kivéve 1-2 pl. a Ghost Dragon.
    - Haste megjelenítése.
    - Ghost Dragon ahogy kinéz (..brutál)
    több most nem jut eszembe :)))
    De összeségében tetszik amit csináltak, bár vannak benne hibák..
    pl. nem értem miért hetente termelődnek a 'kóborló' lények a térképre, ezzel óriási előnyt adva a Necromantáknak.
    ..a varázslatok sem feltétlen tetszenek.
  • NeoMaN
    #3072
    Singlééében? Az lehetetlen! Sztem te a 2004-es alpha-val játszol...
  • Humi
    #3071
    hali. bocsi a hülye kérdésekért. nekem csak single playerben endeg játszani.Miért?? Hogyan lehet csapatot választani, mármint necro,élet, vagy vmi??
    Segítségeteket előre is köszi
  • sickb
    #3070
    miért van az hogy elinditom a gamet, és el sem indul nem reagál, semmi.
  • Sance231
    #3069
    Sajnos későn vettem észre, hogy van már open beta, szal client van, serial nincs:(. Ha vki esetleg tudna nekem küldeni egyet, nagyon megköszönném.
  • IceTom
    #3068
    na..ezt kell..és bocs..:)
  • j0nNyKa
    #3067
    ittvan... de ne szerencsetlenkedj mar annyit
  • IceTom
    #3066
    áá..nemtudom..leírnád részletesen?
  • NeoMaN
    #3065
    nem fizetős
  • IceTom
    #3064
    de ez fizetös..
  • NeoMaN
    #3063
    Ez kell hozzá:

    http://rapidshare.de/files/11936597/MenuMod.rar.html

    És olvasd el a readmet!
  • IceTom
    #3062
    de hogy tudtok azon menni? nekem az szürkén van..nem lehet rákattolni
  • forza milan
    #3061
    ÓÓÓ bazz,énmeg 12 órát hot-seatoltam gép ellen,és semmi,az örzök olyan erösek voltak,hogy bazd 3500 fös sereggel agyonvertek....:Dde multiba gyóóó:D
  • IceTom
    #3060
    van v.kinek kedve játszani egyet?..az küldjön privit..
  • NeoMaN
    #3059
    HOT SEAT megy, monsterek ellen lehet harcolni stb, de ellenséges csapat nem mozog.
  • Szaruman
    #3058
    Számítógép ellen sehogy, mert még nincs a játékban AI.
  • IceTom
    #3057
    nem lehet máshogy játszani--pl számítógép ellen??vagy vhogy..
  • a_n_d_r_e_w
    #3056
    Utolsó hivatalos bejelentés szerint Q2 2006, azaz valamikor ápr-jún időszakban. ennél közelebbi info nincs
  • tomo
    #3055
    még a kiado sem tudja.
  • alakulat
    #3054
    mikor jelenik meg pontosan?
  • NeoMaN
    #3053
    LOL
  • j0nNyKa
    #3052
    degeci :DD