14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • G_ArchAngel #3131
    3800HUF a két kiegészítővel együtt, magyarul...



    link
  • RaZoK
    #3130
    Nekem kéne a IV is valaki dobjon egy linket ahonnan le tudom szedni, nem baj ha fizetős thx..
  • IceTom
    #3129
    igen..ezt kérdeztem..:D amúgy sztem is jobb a mostani..nekem a mostani a Dungeon nem tetszik..mert kicsi..meg háát..:D
  • precision
    #3128
    ja, az alphaban nézett ki így, tény hogy megváltozott
    de nem is baj, jól néz ki a mostani is
  • IceTom
    #3127
    ott a link..nézd meg...a régi bétaban(vagy alfa) ott ez volt a haven vár...de a mostani bétában teljesen máshogy nézd ki..amúgy itt van újra a link.ha nem látnád:D

    http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/vandal_news/20050707/15/996739532.jpg
  • j0nNyKa
    #3126
    te mirol beszelsz ? :DDD
  • IceTom
    #3125
    http://eur.i1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/vandal_news/20050707/15/996739532.jpg
    emlékeztek? a régi haven vár..háát elég jól megváltozzott..szerintetek melyik nézett ki jobban? :) és miért cserélték ki egy újra??:S
  • SLICK
    #3124
    nah lassan átállok Heroes őrületbe :P
  • 3P
    #3123
    Mégis csak ünnap nap lesz április 4? :)
    (Na jó ez így picit idétlen vicc volt.)
  • Szaruman
    #3122
    3200-es nekem 2010-en megy. És kielégítő teljesítményt nyújt:)
  • NeoMaN
    #3121
    Hát jah, nálam is 2400-on megy a gyári hűtővel.
  • SLICK
    #3120
    én azt monom örüljünk hogy egyáltalán ki fog jönni
    mindenesetre addig nem árt vennem még egy kis memóriát a gépbe, mert lehet hiányom lesz belőle, meg egy jó kis hűtőt a procimra mert csak 1800-on megy ami kicsit feltud idegesíteni... sztem ne létezik h egy AMD 3000+os proci csak ennyit bírjon...
  • a_n_d_r_e_w
    #3119
    én március 31 ről tudtam
  • robotnyk
    #3118
    nem, március 14dikén jött volna, szal 3 hét
  • IceTom
    #3117
    ja..4 nap:D
  • a_n_d_r_e_w
    #3116
    március 31-ről április 4-re halasztották? Jól megetteték a petíciósokat :)))
  • Shaman
    #3115
    fogalmazzunk úgy,hogy "kénytelen leszel addig várni" :-p
  • IceTom
    #3114
    Április??kira..kemény másgél hónap....nembaj..ADDIG tudok várni..talán:)
  • robotnyk
    #3113
    Gamespot:

    Release Date: Apr 4, 2006
  • Shaman
    #3112
    hümm meghal a topig?

    4 napja 0 komment...
  • precision
    #3111
    banner!

    Release date: Q2 2006
  • xem
    #3110
    Hy
    Mikorra várható a gém?
  • Rettenthető
    #3109
    Mert ahol a pályákat választod, ott be kellene kapcsolnod a "Show multy-player map"-ot (legfelül).
  • IceTom
    #3108
    Tudom--rá is megyek a single playerhez.ami a multiplayer felett van..és ott nincs semmi.vagyis nyomkodok össze vissza az üres képen,de semmi..
  • Rettenthető
    #3107
    Nem értem hogy nem tudtok sp-ben játszani. Ott van a gomb mindjárt a Multi-player felett (igaz, nem látszik)...
  • 3P
    #3106
    igen
  • IceTom
    #3105
    én single módban nemtok meni..csak a hot seatben..vagy arra érted?
  • 3P
    #3104
    Nem, mert ha ilyet tudnánk, akkor gondolom itt a banner alatt is ki lenne írva. Addig marad az alpha és az open béta, illetve annak single modja.
  • IceTom
    #3103
    de pontosabban nem mondták meg hogy kb mikorra várható?
  • NeoMaN
    #3102
    Nyilván lesz. A demó tutira single lesz, recsegés nélküli hanggal.
  • IceTom
    #3101
    sztem olyan március -május között.de a betahoz nem lesz még v.mi újítás?pl single player.vagy új map..vagy recsegés nélküli zene..vagy ilyesmi..
  • REALista
    #3100
    Mikor jelenik meg a Heroes V demója???
  • Kandurex
    #3099
    A cél az, hogy folyon is az a szem, máskülönben jönnek a: "honnan tölthetném le?" tip. kérdések.

    ..de, miután lassan aktualítását veszti a dolog, ezért kap egy jópofa yellow -ot :)
  • Zsooo
    #3098
    Nem lehetne, hogy kéken ne pirossal legyen a link? Kifolyik a szemem, ha ránézek, aki tanult valami színtant, az tudja is, hogy miért. Legyen sárga! :)
  • NeoMaN
    #3097
    BANNER!
  • Humi
    #3096
    NeoMaN -:- és honnan lehetett ezt letölteni??? és serialt mért nem lehet kapni már hozzá??
    bocsi a hülye kérdésekért. választ előre is köszönöm
  • NeoMaN
    #3095
    Te a másfél éves alfával játszol, mi pedig az 1 hetes official bétával
    A mostani béta még letölthető, de serial kell az aktiválásához, amit senkitől nem fogsz kapni /sztem már nem is lehet aktiválni/.
  • Humi
    #3094
    hát én próbáltam, de annyi minden van itt, ugy hogy légyszi akkor vszolj mert most nem lettem okosabb? mindenki necromatázik, tök fasza, de az enyémben nem lehet választani, az elején beadja, talán az életet ( ha annál van az angyal), és ennyi. mindez single playerben?? most akkor a többiek melyik verzióval játszanak? van egy ujabb BETA verzio??
  • j0nNyKa
    #3093
    tehat nem olvasgattal...................
  • Humi
    #3092
    sőt még ellenséges hős is van a pályán meg vár, akik ugyanugy mzognak és csatáznak. ő támadott meg engem :)