14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Agamemnon
    #3171
    Mi negatívum volt abban, hogy a hőssel is lehetett harcolni?

    Én teljesen pozitívan éltem meg, Te nem?
  • modoshawan
    #3170
    A magyar rajongói oldalon elő is lehet rendelni a játékot. Az ár várhatóan (nem tuti 11.900 FT). A megjelenés angol s orosz nyelven 2006.május.19. Egyenlőre ez a legtutibb info. MAJD MEGLÁTJUK.

    ...a magyar verzió 2-3 hónappal későbbre várható...

    Remélem nem sértettem szabályt!! Ha esetleg igen. Sorry
  • 3P
    #3169
    Na igen a hős harcol/nem harcol örökzöld téma a 4. rész megjelenése óta, s téma lesz ez még jó darabig...
    Az hogy nyáron jön, csak 1 infó a sok közül, ami biztos(abb)nak látszik az a 2006 Q2, de hallotunk már konkrétabb időpontról is, mint pl. április eleje. Mindegy, jön amikor jön, csak tökéletes legyen! :)
  • Agamemnon
    #3168
    Olvastátok a cikket?

    Heroes V - PC Dome

    Azt mondja, hogy csak nyáron jön ki, és hogy olyan lesz, mint a III volt. Azért azt sajnálom, hogy nem lehet a hőssel közvetlenül harcolni... azt nagyon szerettem a IV-ben.
  • 3P
    #3167
    Némi türelem, mert még nem jött ki...
  • Mayday
    #3166
    Meg 1-2 honap... talan :)
  • j0nNyKa
    #3165
  • nyami
    #3164
  • L2Goku
    #3163
    Sziasztok Levagyok Maradva Most akkor hogylehet nyomni a HMM 5 ot ?xD
    Mikellhoza ?
  • Mayday
    #3162
    En is megertem angolul (megha nem is anyanyelvi szinten beszelem), megis nagyon orultem, hogy magyarul megjelent, es ugy tudtam megvasarolni.
    Nem ertem, miert kell szanalmasozni, gagyizni. Orulj neki, hogy egyre tobb jatekot kiadnak magyar nyelven.
    Szoval orulunk, tudomasul vettuk, hogy nagyon jol beszelsz angolul, es koszonjuk a hozzaszolast...
  • jazzy
    #3161
    Szvsz egyedul annak illuziorombolo aki angolul szokta meg, ugy jatszott eloszor. Nekem speciel nehezseget okozna magyarral jatszani mivel fogalmam sincs rola, hogy a szamos meg mittudomen egyeb ilyen dolgok mit jelentenek mert nem igy szoktam meg. Aki meg tud nemetul, olaszul, gorogul meg istentudja milyen nyelveken csak angolul nem, az meg lusta, igaz?
  • robotnyk
    #3160
    akkor a tajvanban, koreaban, kínában gyártott tvd/monitorod/telefonod/dvd lejátszód/kamerád leszel szíves a gyártó ország nyelvére átállítva használni? =)
  • b-type
    #3159
    Ez már egyszer felmerült, akkor az én érvem spec a tesóm 10éves fia volt a HMM sorozatra.
    Az most is jó lesz ide.
    Ezen túl sem hiszem hogy csak az ember, és 'igazi' Heroes rajongó, aki beszéli az Angol nyelvet, több könyvet is olvastam már ami remek volt a Magyar fordításában, ez érvényes filmekre is...egészen nyugodtan ide ér a számgép játék is.
    Kicsit gáz a hozzáállás, az is hogy az értékrended általános minimumnak fogod fel, de ennél jobban gáz volt a szánalmas jelző, szal belefér :).
  • mainruler
    #3158
    Aki lusta megtanulni angolul, igen.
    Szerintem az lenne a minimum, hogy úgy fogyassz egy terméket, ahogy a készítői gondolták.
    Pizzára kecsap, tudod... ;)
  • b-type
    #3157
    Nem szánalmas, nem gagyi, talán valóban illúzióromboló.
    Van rá igény.
  • mainruler
    #3156
    Mert szánalmas, gagyi és messzemenőleg illúzióromboló.
  • Nuki
    #3155
    mét nem jó a madzsár? :D
  • RaZoK
    #3154
  • Thanatos
    #3153
    te max warezrajongó lehetsz...
  • Sheltem
    #3152
    heroes.hardwired.hu
  • RaZoK
    #3151
    megadnád annak a híres fan sitenak a címét?
    restellem Heroes rajongó létemre nem ismerem :Ð
  • Cobra.
    #3150
    Szerintem itthon semmi esély nincs rá, max E-Bay-ről vagy más ilyen oldalról esetleg. Itthon szerintem eredetiben használtan se fogsz találni, nincs olyan elvetemült (remélem), aki eladná a példányát
  • mainruler
    #3149
    Ha már szóbakerült: Megvenném én a Heroes IV Complete-et, de az a baj, hogy magyarul lehet csak kapni (SevenEm a kiadó), legalább is én csak úgy láttam mindenhol. Nem tudna valaki segíteni? Normális áron angol nyelven...
    Előre is kösz!
  • Sheltem
    #3148
    Holnaptól azaz péntektől elő lehet rendelni a játékot a hardwired heroes fanoldalán-n.
    Soha nem szoktam reklámozni, de a legjobb magyar heroes fanoldal megérdemel ennyit szerintem(pláne hogy konkrét címet nem írtam ;) ).



  • Thanatos
    #3147
    nc...
  • RaZoK
    #3146
    való igaz, én voltam a paraszt, de nincs kedvem vitázni!
  • j0nNyKa
    #3145
    nezd, vannak az ertelmes emberek, az ertelmes hiroz rajongok, meg vagy te a buntetopontoddal es a tirpak faszparaszt stilusoddal... szerinted kinek kene tavozni ? :\
  • nyami
    #3144
    omg az ilyen bunkó -ön még midig elcsodálkozom :c
  • RaZoK
    #3143
    én is így gondoltam :Ð
  • Thanatos
    #3142
    mi meg téged szarunk le, ennyi :) bunkókám...
  • RaZoK
    #3141
    -.- azt leszarom.
  • Thanatos
    #3140
    van rendes boltja is..., látni is kéne nem csak nézni...
  • RaZoK
    #3139
    tudom miért ajánlották hidd el!
    a zene cd-ket is on-line rendelem, de egy játékot nem vennék meg neten..
    :))))
  • lala12
    #3138
    Én kb. egy hete vettem meg, és szerintem nagyon megérte. Heroes 3 rajongó vagyok, de nekem a 4 is ugyanúgy tetszik.
  • Mayday
    #3137
    Ez nagyon jo ar, es boven megeri!
    En meg full aron vettem oket, es egy percig sem banom!
  • 3P
    #3136
    Hidd el mindenki tudta, hogy mire célzol, de gondolkodj el azon, hogy miért ezt ajánlották mégis!
  • bld
    #3135
    inkább egy nullával kevesebb:D
  • RaZoK
    #3134
    smsweb (a gyengébbek kedvéért) -.-
  • Thanatos
    #3133
    aszontad nem baj ha fizetős...
  • RaZoK
    #3132
    nem pont erre gondoltam :Ð