14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Lammer
    #3291
    Soundtrack!!!! OMG az naon baba lenne!!! de gondoljatok bele... kik is veszik meg a collectorst??? hat nana' hogy a fanok... a fanoknak(like me) mar ugyis megvan a 2-3(Complete)-4(Complete)... szal... egy Soundtrackert megvenni a collectorst?(a tobbi nekem sallang) hmmmm...
  • Voltan
    #3290
    Heh, vajon nálunk mibe fog kerülni...
  • Mayday
    #3289
    Nekem is megdobbant a szivem tole! (Pedig eddig magyar editionra voltam raallva)
  • Acidlich
    #3288
    Ez csinos lesz
  • Mayday
    #3287
    Ime a [URL=http://www.worthplaying.com/article.php?sid=33194&mode=thread&order=0&thold=0]"bizonyitek"[/URL]

    Ez egy limitalt verzio, abban viszont nem vagyok teljesen biztos, hogy a Limited Ed. es a Collectors Ed. ugyanaz-e?!
  • Rettenthető
    #3286
    Én csak H2-ről tudok, de neked legyen igazad.
  • Mayday
    #3285
    Es lesz benne full H3-H4 is! (A gyujtoiben.)
  • Necromanc3r
    #3284
    Jajj a szívem



    Ezekután erősen elgondolkodom, hogy megvegyem e a gyűjtői változatot...
  • precision
    #3283
    nem rossz :)
  • Newfronter
    #3282
    Már játszható a Heroes 5, miniben és ingyen!
    [2006. április 06. @ 20:04 - Mantis]
    Az esti órákra remek hírként szolgál, hogy a francia Ubisoft egy nagy meglepetéssel rukkolt elő. Beindították ugyanis az online játszható Heroes of Might & Magic V Minit, amely egy leegyszerűsített, miniatűr változata a májusban megjelenő nagytestvérének. A Heroes Mini weboldala jelenleg elég lassú, valószínűleg a nagyfokú túlterheltség miatt. Node elég a szóból, ide katt!!!
    heroesmini

    Gamestar

    kissé lassú az oldal..
  • GodBadka
    #3281
    3278 Olvasd el. Mar felesleges letolteni es probalkozni.
  • Barty007
    #3280
    Ez nemigaz ! ezt hogy lehet letolteni elore is kosz ker valami kodot
  • Sheke
    #3279
    igazi siker történet lehetné író:D
  • GodBadka
    #3278
    Na a betának egyenlőre annyi. Érdekes, hogy tegnap még adtak kulcsot, amiről az aktiváláskor kiderült, hogy szerdáig volt jó csak.

    Ezt jól megcsinálták :)
  • Lammer
    #3277
    amen

    (en meg amigan toltam a kings bountyt, nagyon szep volt anno!!!)
  • 3P
    #3276
    Na igen az első rész, vagyis a kezdet, illetve majdnem akezdet... :) Mennyit játszottam vele, pedig anno csak véletlen akadtam rá. Akkor még nem volt más Heroes amihez hasonlítani lehett volna, de mégis egy csapásra megkedveltem. Tudom, az igazi ős a Kings Bounty anno még C64-ről, de PC-n is kijött. Azonban igazi siker történet, mégis Heroes néven lett belőle. A 2. rész megjelenése már igazi ünnap volt egy kora februári napon. Sok mindenben előre lépett és igazi királlyá koronázta a játékot. Nagyon sokan kedveltük, de talán az igazi áttörést a 3. rész hozta meg. Abban végre sikerült megoldani, (legalább is a 2. résztől jobban) a különböző várak kiegyensúlyozását. Korához képest nagyon szép grafikája volt (s szerintem még ma is az). S kijött hozzá két nagysikerű kiegészítő, majd a kevésbé emlékezetes Chronicles sorozat. Ismét néhány év, és megjelent a 4. rész a maga forradalmi változtatásaival. A változtatások alaposan megosztották a Heroes tábort, de vitathatlanul új híveket is toborzott a sorozatnak. Majd jöttek ki a 4. részhez is a kiegészítők. Ma meg már az 5. rész megjelenésének kapujában vagyunk, s remélem hogy nagyon messze még a sorrozat vége... :)
  • Lammer
    #3275
    jah telleg... mind1 :P
  • j0nNyKa
    #3274
    minden vártípusban minden szinten csak egyetlen típusú lény lesz
  • j0nNyKa
    #3273
    egyebkent most a hosokrol volt szo de nempara :]

    2-3 az hulyeseg, volt 5-6 hasznalhato minimum
  • Agamemnon
    #3272
    Az V-ben is lehet majd választani, hogy a magasabb szintű lények közül melyiknek a "házát" építed meg? Vagy most minden vártípusban minden szinten csak egyetlen típusú lény lesz?
  • Lammer
    #3271
    szerintem minden varnak megvolt a maga varazsa... meg a forumokon agyonutalt Fortress is jo volt... eleg allat volt, hogy alig sebeztek a lenyeimre(defend rulez :D)
  • mainruler
    #3270
    Mert minden várból volt két-három használható, a többivel meg senki sem foglalkozott. Ugyanaz, csak a négyben nem tartották fenn azt a látszatot, hogy vannak különböző hősök.
  • Lammer
    #3269
    zsir feeling
  • precision
    #3268
  • b-type
    #3267
    :)
    Amíg nem jön az 5
  • jazzy
    #3266
    Miert ment volna mindenki ugyanazzal a hossel?.. neha meg en magam is kulonbozo host valasztottam kezdesnel ugyanabban a varban
  • mainruler
    #3265
    "A 3-ban meg direkt vadásztál bizonyos hősökre"...azaz végülis mindenki ugyanazzal a hőssel ment. Gyakorlatilag ugyanaz.
  • Kaleb222
    #3264
    Helló

    játszottam picit a bétával, egy az egyben ugyanaz mint a Heroes 3.
    Ami abban volt, ebben is van! Viszont a zenéje szerintem nem a legjobb.
    Előrendelésről annyit, hogy üzleti fogás, természetesen 12000 forintért
    árulják ami a magyar átlag TOP a pc-s játékoknál. Szerintem érdemesebb
    megrendelni mondjuk Németországból a megjelenés napján.
    Páran összefogtok, és a postaköltség eltörpül a megtakarítás mellett
    (szinte biztos hogy 10,000 ft alattba fog kinn kerülni, bár most az EURO
    elég magas).
  • 3P
    #3263
    Ha minden igaz (márpedig miért ne lenne), akkor szerencsére ismét lesz.
  • Shiwo
    #3262
    mondjuk én bírnám, ha lenne 1-2 spec lény, amit vmi hős tud upgradelni

    (lásd pl Gelu)

    jah.. mit lehet tudni arról, hogy mennyire fognak különbözni a hősök ? csak a képük, vagy ismét lesznek hősönként változó képességeik, mint a 3-ban ? mert sztem a 4-ben tök személytelenek lettek, tökmind1 volt, melyiket veszed meg, a 3-ban meg direkt "vadásztál" bizonyos hősökre..
  • jazzy
    #3261
    Egyszer hetente, es igen minden lenyt lehet upgradelni.
  • Agamemnon
    #3260
    Azt tudjuk már, hogy az V-ben is csak hetente egyszer lehet lényeket venni, mint a III-ban, vagy ahogyan "lesznek", akár hetene többször is, mint a IV-ben?

    És tényleg minden lényt lehet majd upgrade-elni?
  • Agamemnon
    #3259
    Hát annak a demónak lassan itt lenne az ideje...
  • Cobra.
    #3258
    Nagyon remélem, hogy kiadnak egy demot a megjelenéssel egy időben. A beta képei alapján először megnézném élőben, mielőtt megveszem.
  • Agamemnon
    #3257
    Azért bízzunk benne, hogy nem kell addig várni.

    Bocs SG; a PC Dome-on már fennt van a hírdetés.

    Heroes of Might & Magic V

    --------------------------------------------------------------------------------
    11990 Ft

    Előrendelés: A termék megjelenése későbbre várható. Amint kapható lesz, postázzuk.
    Platform: PC
    Kiadó: Ubi Soft
    Fejlesztő: Nival Interactive
    Forgalmazó: SeVeN M
    Lokalizáció: teljes magyar verzió
    Várható megjelenés: 2006.06.16.
    Típus: stratégia


  • RaZoK
    #3256
  • Shaman
    #3255
    ha szeptemberben visszanézel,akkor már talán :-p
  • RaZoK
    #3254
    kösz, március 26 volt kiírva még régebben azóta nem igen votlam itt...
  • j0nNyKa
    #3253
    egeszen pontosan 2 honap mulva
  • G_ArchAngel #3252
    Release date: Q2 2006.