14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Kandurex
    #3331
    Mi annak a játéknak a neve, ami nagyon hasonlít erre a sorozatra?? Vannak benne a várakat őrző full tápos lények, meg gyönyörű rajzolt grafix.
  • Mayday
    #3330
    Aki probalta a betat, azt mondjak, az a hangulat, mint a 3-e.
  • Sheltem
    #3329
    Viccet félretéve várom már a demót. Nem fűzök sok reményt ahhoz , hogy megközelíti a Heroes3 etalon hangulatát, de reménykedem azért.
  • Sheltem
    #3328
    És gépigénye?
  • Kandurex
    #3327
    Van neki

    Egyébként meg ott van lent a kereső, beírod pl, hogy: "minimum"...garantáltan lesz pár hozzászólás ami a minimum igényt firtatja. Vagy beírod, hogy "recommend"...nc
  • Sheltem
    #3326
    Hát gépigénye?
  • GodBadka
    #3325
    Persze. Van neki gépeigénye :)
  • Sheltem
    #3324
    Lehet tudni valamit a gépigényről ?
  • RaZoK
    #3323
    azannyát :Ð
  • Agamemnon
    #3322
    A war3-as videók tényleg jók, hangulatosak és szépek. Az Exigonak csak az intrója fogott meg, az megint gyönyörű volt. Persze ezek tényleg nem árulnak el semmit a játék grafikájáról, de már erre sem kell sokat várnunk... talán már csak egyet vagy kettőt kell aludni....... és itt a demó
  • Lammer
    #3321
    no azert a war3as mozik sem kutyak... en az orkos endszekvenszen pisiltem a liberomba...
  • GodBadka
    #3320
    Nem mondta, hogy a Blizzard videoknak tobb ertelmuk volt :)
    Szep, szep, de onmagukba nem sokat ernek. Majd, ha csinalnak egy egesz estes filmet, akkor okes lesz a dolog :)
    Amugy meg azert, mert egy kiragadott kepkocka jol nez ki, az animok meg lehetnek jo nagy kakik is. Spec nekem termeszetesebbnek tuntek a Blizzardos videok mozgasban, mint az Exigonak a betetjei.
  • b-type
    #3319
    hát az említett Blizzard videóknak sem volt közük a játék/ok grafikájához, mégis elhíresültek....mert desznajok voltak nagyon. :)
  • Hunnenkoenig
    #3318
    Ja, ok.
  • tomo
    #3317
    ez csak egy vacak elore renderelt video, semmi koze a jatek grafikajahoz.ilyen videokkal dunat lehet rekeszteni. ertelmuk 0.
  • Hunnenkoenig
    #3316
    Hat gondolhatod, hogy ha a grafika ilyen, akkor a mozgas sem lehet rossz...

    Amugy azok csinaltak, akik az Armies of Exigo-t, szoval elkepzelheted...
  • robotnyk
    #3315
    ehhez a kijelentéshez előbb mozgásban kéne látni
  • Hunnenkoenig
    #3314
    A kepre meg nem regalt senki...

    Szerintem csak azzal a mondattal lehet jellemezni, hogy "Who the fuck is Blizzard?"
  • GodBadka
    #3313
    :PPP
    Csak dolgozz serényen :P
  • Mayday
    #3312
    Huhh, de jo hogy szoltak, en mar majdnem beugrottam! ;)
  • Gary
    #3311
    Háát, a demó mellett még csak-csak, de ha kijön a teljes... Eh, vidd azt is, hátha most nem talál haza
  • Hunnenkoenig
    #3310
    Jovanna, probalkozni lehet, hatha valaki beugrik ra... :-)))
  • precision
    #3309
    ingyen is megteszed, azthiszem :)
    sőt... :)
  • Hunnenkoenig
    #3308
    En bevallalom, hogy helyettetek heroes-ozok es napi helyzetjelentest küldök screenshotokkal.

    Potom 10 000 forintert naponta.
  • G_ArchAngel #3307
    én megcsinálom a melókat mások helyett, de akkor az asszonyra sem lesz időtök, így azt is vállalom...:DDD
  • Acidlich
    #3306
    valaki meg helyettem mehetne munkaba amig heroesozok
  • Acidlich
    #3305
    ez tenyleg egy kellemes meglepetes
  • precision
    #3304
    yuppi, végre vmi jó hír
  • Gary
    #3303
    Ha nem építészeti jellegű lenne, akkor se? :D
  • G_ArchAngel #3302
    én idén már két diplomamunkát csinálok építészeknek, többet nem vállalok...:P
  • Gary
    #3301
    Valaki befejezhetné a szakdogámat míg én tolom a demót!
  • Kandurex
    #3300
    Fene, tényleg kiadják a demót a héten :/
  • b-type
    #3299
    :)
    Főnök, az ember nem bír el egyszerre ennyi terhet!!! :)))
  • Davidus
    #3298
    leveheted a kérdőjelet:)
  • Kandurex
    #3297
    Juj azt ne! Az oblivion miatt lett egy csomó lemaradásom! Most, ha ez is kijön engem kivágnak
  • M@TriX
    #3296
    Demó Április 11-14 között?!?

    Állat lenne! baromi kíváncsi vagyok rá remélem nem Settlersezik el a dolgot ;)
  • Hunnenkoenig
    #3295
    Egy kepecske az outrobol (ne kerdezzetek honnan):

  • Lammer
    #3294
    jajjj OSTert akkor most izgulni kell :DDDD
  • Mayday
    #3293
    Hmmm... Kopiznam akkor most meg a Hardwireden a temahoz hozzaszolo cikket is:

    HoMM V - gyűjtői kiadás

    Az Ubisoft fellebbentette a fátylat a HoMM V gyűjtői változatáról, mely ezúttal a Deluxe Edition titulust kapta. A korlátozott példányszámú kiadás több finomságot kínál a szépreményű, vastagabb pénztárcával megáldott játékosoknak. Egy "Aura" névre hallgató egyedi hőst illetve, három egyjátékos misszióra kihegyezett térképet.

    A taperálható tartalmat Ashan térképe, 16 oldalas művészeti album, egy mini strategy guide az összes lény tulajdonságával, illetve a Heroes of Might and Magic II Windows XP-re hergelt verziója adja. Nem mellékesen van egy kis kavarodás ezen a téren, ugyanis korábban szó volt tarot kártyákról, illetve soundtrack CD-ről, mindazonáltal az alábbi sajtófotó (és a hivatalos oldalon vigyorgó közlemény) nem tartalmaz semmi ilyesmit.

    Tehat mar nem tudom hany/milyen verzio van, es hogy azok mit tartalmaznak! :)
  • Mayday
    #3292
    CDGalaxis

    ► Heroes of Might and Magic 5
    PC DVD, magyar nyelven
    (várható: máj-jún, 11 990 Ft)
    ► Heroes 5 Collector's
    PC DVD, ANGOL nyelven
    (várható: máj-jún, 14 990 Ft)