14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Acidlich
    #3371
    remeljuk nem ismetlodik meg a beta korul kialakult kavar
  • GodBadka
    #3370
    Minden komolyabb lapon már ott a helye. A gamespot-on is pl.
  • TreDoR
    #3369
    A demó helyét a gamershell már előkészítette, 668 mega lesz vagyis 1 cd:

    heroes 5 demo
  • Kandurex
    #3368
    Fogós kérdés...
  • G_ArchAngel #3367
    áprilisban is lesz karácsony vagy megint megcumiztatnak minket?:)
  • Davidus
    #3366
    amúgy szerintem ebből simán péntek lesz:P hiába jön ki hatkor ha 10k/sec álomsebességgel fog jönni
  • Davidus
    #3365
    amcsi nyugati part szerinti idő +9 óra
  • 3P
    #3364
    Igen. Tegnap nekem is ez járt a fejemben, de bíztam benne, hogy én tévedek. Végül is mindegy este is jó lesz... :)
  • Sheltem
    #3363
    Az nem baj akkor legalább már otthon vagyok.
  • Kandurex
    #3362
    És rájövünk, hogy az időeltolódás miatt nem reggel 9, hanem este 18 körül lesz demó :((
  • Sheltem
    #3361
    Reggelt.

    A PST mit jelent a topicban? Amcsi idő szerint vagymi? :>
    Mindjá 9 óra gec.

  • precision
    #3360
  • NeoMaN
    #3359
    szuahéli bammeg.....
  • csgj
    #3358
    pont ezt akartam én is bemásolni! hehe
  • Newfronter
    #3357
    Heroes 5 - nem lesz Starforce!
    [2006. április 12. @ 20:25 - Mantis]
    A francia Ubisoft hivatalos weboldalának fórumán Fabrice Cabounet, a projekt egyik atyja igen fontos kijelentést tett. A francia úr elárulta, hogy a Heroes of Might & Magic V nem használ majd starforceos másolásvédelmet. További, a Heroes sorozat ötödik részével kapcsolatos hír, hogy holnap, elvileg pontban 18.00-kor érkezik meg a stratégia kipróbálható verziója. A Starforce-ügyben bizonyíték itt. Thanks Mechman.

    Gamestar

    Ennyit tudok mondani csak: Jeeeeeee!!!
  • Lammer
    #3356
    hehe az sem rossz :P de siman lehet humannal+dwarffal+demonokkal+elfekkel is... es az sem lenyeg, hogy te kezdj :P
  • Shaman
    #3355
    hát a disciplinesben 2-ben 1 dolog volt a lényeg,hogy te kezdj,s tuggy paralizálni,onnatól kezdve tök mind1,milyen erős volt az ellenfél,akár várvédő...
  • gamerman01
    #3354
    Mit jézusozol???
    Csak azért kérdeztem meg mert Magyarországon magyarul jelenik meg az alap verzió. Csak a Collectors Edition lesz angol.
  • Thanatos
    #3353
    jezus...
  • Mayday
    #3352
    Termeszetesen csak angol.
  • gamerman01
    #3351
    Ez a demo angol nyelvű lesz vagy magyar?
  • Lammer
    #3350
    akkor mar off: hehe nekem az volt a hobbim, hogy azokat zuztam le... nem nehez XDDDDDD de tenyleg :D utana meg is pusztul az egesz race, magyaran kiesnek a jatekbol :DDD
  • Sheltem
    #3349
    Fenét verünk meg, ízlések és pofonok. Én bevallom(azonfelül, hogy a homm3 completer jobban tetszik) túl nehéznek is találtam, egyrészt nagyon meg kell gondolni, hogy milyen egységgeket veszel másrészt a nagyobb városokat védő hmm championok?(már nem emlékszem) olyan szinten táposak voltak, hogy eldobtam a tököm. Ettől még lehet jó játék csak én voltam béna...
  • Shiwo
    #3348
    hmm..majd boldogít a tudat, hogy amig órán unom az agyam, ti a szervert anyázzátok, mert túlterhelt lesz és allig akar majd lejönni a demo :P
  • GodBadka
    #3347
    Hát azért majd csak túléled :PP
  • Shiwo
    #3346
    wazze.. pont csütörtökön lesznek csak óráim o.O
  • Lammer
    #3345
    meg fogtok verni, de a disciples 2 a "besztevör" nalam, tudom sokkal komplexebb a h3, de valahogy a hangulata, a mesteri zsirigenyes artworkjeitol padlot fogok mindig... nagyon remelem ott is majd kijon a 3ik resz, nagyon fincsi lenne :D
  • Kandurex
    #3344
    Bizony, pontos idő a bannerban!
  • Newfronter
    #3343
    Heroes 5 demó - holnap!
    [2006. április 12. @ 06:55 - Mantis]
    Az Ubisoft hivatalos közleményében tudatta, mely szerint az ígéretének megfelelően, ezen a héten érkezik meg a Heroes of Might & Magic V kipróbálható verziója. Nos, a demó egészen pontosan holnap, azaz csütörtökön kerül majd föl a netre. Addig is a már ismert infók itt olvashatóak a demóról.

    Gamestar
  • Sheltem
    #3342
    Vihar előtti szélcsend?

    Nem jön ez ma gyerekek, de szerintem holnap sem, én 13.ára tippelek.
    Tegyék meg a tétjeiket uraim : "tétre, helyre befutóra"
  • Acidlich
    #3341
    johetne mar, kivancsi vagyok mennyire fedi majd a valosagot a csucsszupernek beigert ai
  • Ams
    #3340
    mától jöhet a demó, igaz?
  • Kandurex
    #3339
    Új információk a játékról.
  • Sheltem
    #3338
    Lassú vagy :)
  • Sheltem
    #3337
    Nekem mondjuk közel nem jött be annyira a hangulata mint a Heroes3 Completenak de azért nem volt rossz.
  • Kandurex
    #3336
    Arra vazz, már fél órája a guta kerülget, hogy nem jut eszembe :(
  • Davidus
    #3335
    te a disciplesre gondolsz:)
  • Sheltem
    #3334
    beugrott.. Disciples 2
  • Davidus
    #3333
    age of wonders?
  • Sheltem
    #3332
    Hú baze nem jut eszembe a neve pedig kiegészítője is volt.