14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • NeoMaN
    #5017
    LOÁL
  • j0nNyKa
    #5016
    es nem leptem szintet.. :[
  • Fejes021
    #5015
    Pár napja (asszem kedd) túnt fel "itt ott"
  • j0nNyKa
    #5014
    shadow witch / shadow matriarch, utolso elotti egysege dungeonnek, johogy eros.
  • hapi
    #5013
    Nem rossz ez a game de az Age of wondersban sokkal több a lehetösége az embernek. Olyan mintha ezt "általános iskolásoknak" irták volna azt meg "egyetemistáknak".
  • dr Kotász
    #5012
    Csak azután lehet majd, ha hivatalosan is megjelenik. A Ubisoft szerverein.
  • bigapó
    #5011
    hát ha, ráviszed a kurzort, akkor kiírja annak is a nevét, nem?
    és mióta van a gém egyébként? már kérdeztem az előbb, hogy-hogy ilyen korán kijött, hiszen csak május 19 a hiv. időpont?
  • Mester01
    #5010
    (Assassintol balra 2vel) anak adodt a gép állandoan +23 életet.
  • Mester01
    #5009
    Komoly volt ez a csata... elnézést kérek hogy nem látszik jol hogy menyi TP kaptam de boldog voltam hogy végre letudtam gyözni a gépet :)
    Kérdés:Assassin mellet az a 52db csajt hogy hivjak az nagyon erös..


  • NeoMaN
    #5008
    LOL mivan?
    Gyógyító sátor vagy Vámpire vagy a démonok gatingja...
    Vagynemtudom miről beszélsz. :)
  • meszitomi
    #5007
    Hello!

    Valaki meg tudná mondani hogyan lehet az interneten játszani a barátaimmal?

    Előre is köszönöm!

    Üdv
  • Mester01
    #5006
    Nah tengap sikerült Linditani.
    Ezt a Skill táblázatot nem lenne hülyeség megcsinálni...
    Engem az érdekell hogy hogyan kell az egységeimnek + életet adni? Mert tegnap az a szemét gép allandoan csak adta a +23 életet egy késelös emberkének és emiat buktam a csatát.. :(
  • bigapó
    #5005
    félig off:

    május 19-én jelenik meg a játék, de ti már nyomjátok??

    on:
  • dr Kotász
    #5004
    Nálam nem :)
  • Botond #5003
    Akkor simán kicsik a betűk :-)
  • dr Kotász
    #5002
    Tévedés. A kedves nivalös srácok úgy csinálták meg a progit, hogy a betűméret nem csökken a felbontás növelésekor.
  • Sephi
    #5001
    Jah nekem 1280x1024 mindenen fullba es nem akadozik.
  • Botond #5000
    1600*1200,abban nem is látsz semmit,már 1280*1024ben is meregetni kell a szemem,hogy lássam mit ír,pedig 19es a monitor.
  • dr Kotász
    #4999
    Nekem simán eldöcög 1600x1200-ban ezen: GeF6, 3,5 GHz, 2 GB RAM
  • R9
    #4998
    max grafikához milyen gép kell?
  • Kmarha
    #4997
    autosave? :D érdemes bekapcsolni, alig van mentési idő, ellentétben a demoval.
  • Fritz Von...
    #4996
    Ez a démon /3 as küldetés kezd az idegeimre menni. :D
    Már harmadszor kezdtem elölről, de fingom nincs, mivel kéne leállítani a druidák erejét, amivel a lényeket termelik... Suxx... :)
  • MaverickSXT
    #4995
    Amugy nalam siman fut a game 1024/768 es fullon minden egy gf6800gt n,semmilyen driver es DirectX frissites nem kellet
  • MaverickSXT
    #4994
    Egyet ertek veled es igazad van itt mindenki warezal nyomul,es valoban jo lenne inkabb magarol a gamerol beszelni mert szerintem nagyon jo lett es ez a topic gondolom a jatekert van es nem azert hogy warez vagy sem,a HOMM 3 feltuningolt valtozata,jatszottam a 4 el is de kb 1 orat mert nem tetszett ,de ez az 5 ideragasztott a monitor ele hajnali 1 ig
  • Sephi
    #4993
    Baszki 3 oras jateknal amikor menteni akartam F7-et nyomtam

    Nem baj! Evek ota nem volt meg ekkora jatek a gepemen! Egyszeruen csodalatos es imadom! Bar lehetne kicsit nehezebb is....
  • azirafael
    #4992
    Én egy kicsit csalódtam a gamében.... Lényegében teljesen a H3-at csinálták újra az elavult warcraft 3 szinvonalú grafikával. A világ térképen való bolyongás kifejezetten idegesítő lett,folyton forgatni kell a k kamerát, hogy lássam mi van a fa vagy domb mögött, ráadásul sokkal kissebnek tűnnek amég a legnagyobb pályák is mint a régebbi kiadásokban. Az egyetlen pozitív változás a harc szerintem, ahol nagyon jó ötlet volt a monszták sorrendjének mutatása, valamint a mozgás rács is már az alapverzióban benne van (ez ugye hiányzott a H4-ből az elején).
  • G_ArchAngel #4991
    én sem értem, a demo tökéletesen futott, pedig az nem volt optimalizálva...
  • dr Kotász
    #4990
    Egyébként valóban készül az 1. patch, ezt Fabrice már múlt héten mondta. Megjelenés után 2-3 nappal kint lesz, nyugi.
  • Botond #4989
    De amire válaszolt ott nem 1-2 hét múlva kereste a srác a patchet,hanem tegnap,amikor még nincs is játék gyakorlatilag. Szóval igaza van GodBadkának.
  • Cobra.
    #4988
    Attól még hogy elküldték sokszorosításra a játékot még remélhetőleg tesztelik a játékot ls megtalálnak pár hibát a megjelenésig, szóval reménykedünk, hogy 1-2 héttel a megjelenés után kijön az első patch.
  • GodBadka
    #4987
    Te milyen patchre számítottál? Még meg sem jelent. A warez != megjelenés.
  • GodBadka
    #4986
    Nekem pontosan ugyanilyen konfigon teljesen korrekt volt. 1280x1024-be High details, élsimítást nem kapcsoltam be.
  • Sheltem
    #4985
    Megköszönöm ha nem linkelsz ilyen progikat a fórumra.
  • Aragorn10
    #4984
    Nálam minden be van kapcsolva daemonban és mégis simán elindul és megy
  • tomo
    #4983
    még talán annyit, hogy a daemon toolsban az securom es a rpms emulacio legyen bekapcsolva ( es csak ez a 2 , mert ha tobb van mar nem megy ! )

    (vagy daemon sem kell hozza? )
  • Aragorn10
    #4982
    Ja igen és nem kell hozzá semmiféle crack ezzel tökéletesen fut a játék
  • tomo
    #4980
    koszi, es bocs a felreerthetosegert privatban. kora van meg.
  • Sheltem
    #4979
    Done.
  • tomo
    #4978
    a shift+ klikk ( áthúzás )
    es a W wait lassan mehetnek a gyakran ismételt kérdések közé!
  • Nenrandil
    #4977
    Thx...lehet van benne valami... majd mélyen magamba nézek...
    Egyébként meg...utoálok korán kelni... de nem is tudom miért, sikerült felébrednem...jóval hamabarbb...